Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie
Odpowiedz

Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    no dokładnie
    a ja po 2/3 razach w cyklu narzekam że się nie udało
    ha ha

    W sumie to pierwszy raz tak dużo ich mamy 🤣 zwykle jest sporo ale mniej niż teraz.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2020, 22:33

    zakochanaaw lubi tę wiadomość

  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    ja bym brala te 14-15 dni dupka, najwyzje Ci cykl wydluzy o te 2-3dni.

    Hmm zobaczę jeszcze, muszę brać aż 3x1 i dostałam go właśnie na wywołanie @.

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Motylku paczka wysłana 😉
    Kocham ❤️❤️❤️

    Koteczka82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakochanaaw wrote:
    Dziewczyny potrzebuję porady.
    @ według Flo mam dostać 2.01, według ovu 5.02.
    Duphaston mam brać do 31.01
    I teraz moje pytanie czy jak zrobię test ciążowy 01.02 będzie wtedy 12dpo będzie wiarygodny? Bo nie wiem czy brać dalej Duphaston czy nie :/
    Będzie. Mi tak kazała brać. 2 dni po owu przez 10 dni, a na 11 dzień dupka test i wtedy decyzja czy brać dalej czy odstawić

    zakochanaaw lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa i na kolejnej wizycie mam badanie piersi u gin i cytologie. Wizyta umówiona na 3.03, chyba, że zajde w ciążę to szybciej :)

    nick nieaktualny, zakochanaaw, Koteczka82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona,
    Mam pytanie do ciebie.
    Na wątku styczniowym podawałas kiedy jaki hormon badać. Chodzi o to, że niektóre są uzależnione od dnia cyklu.
    Mogłabyś mi przypomnieć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak swoją drogą, w przyszłym tygodniu wybieram się do lekarza. Tyle rzeczy się nazbierało, że nie wiem od czego zacząć.. i jestem bardzo ciekawa, co mi powie.
    Ale muszę w końcu rozszerzyć diagnostykę.
    Zmieniły mi się cykle i menstruacja. Cykle są krótkie 25-26 dni, a miesiączka obfita (znowu mi w pracy przeciekło 😣😦) z dużymi skrzepami. Nie miałam tak wcześniej. Zaczęło się od łyżeczkowania.
    TSH badałam pół roku temu, było 0,4
    Teraz myślę, że było zbyt niskie... Ehh...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2020, 22:33

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2020, 22:33

  • anulla91 Autorytet
    Postów: 840 855

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka:)

    Proszę o zapisanie na testowanie na 25 luty.
    Choć nie wie czy będę się w tym miesiącu starać, mam wizyte w klinice niepłodności początkiem lutego więc pewnie pozniej badania i nie wiem czy tego miesiąca nie odpuszcze

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Anulaa
    Wiek 31 lat
    05.2022 - początek stymulacji in vitro
    06.2022 - punkcja
    1 zarodek
    08.2022 - transfer
    beta 7dpo - 46,5
    beta 9dpo 125
    13.04.2023 Kaja 💕
    04.2024 punkcja nr 2
    3 zdrowe zarodki ❄️❄️❄️
    06.2024 Transfer
    7dp beta 85,00
    9dp beta 205
    13.02.2025 Olaf
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, pisałas że miałaś plamienia i resztka ciałka żółtego z Ciebie wyleciała?

    To jest taki jakby skrzep/glut?? 😂

    Bo u mnie leci sama krew, ale po nocy był właśnie taki glut, to to?? 😂

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    Witajcie zapraszam do zapisywania się na lutowe testowanie.

    c01c72fcbc86.jpg

    01.02 in_co_gni_to/Nynka/koktajlowa
    02.02 Kristin1990/Chmurka/Ulaa/Kitka_87/
    Enigvaa/Klaudia9212
    03.02 kkasia/zakochanaaw/Omon
    04.02 Morwa
    05.02
    06.02 Fi0lecik
    07.02Zyzia
    08.02Angie1985/Turkusowa90/
    marczelinka2112
    09.02Paris90/Sylwucha
    10.02kic83/Lilah/motylek1909
    11.02Miśka 91
    12.02doomi03/StarającaSię/Nadzieja94
    13.02
    14.02 Majaaa/Zulugula/Inaa89
    15.02
    16.02 dmg111
    17.02Andzia
    18.02
    19.02
    20.02Dip88
    21.02Ola_45
    22.02Wik89
    23.02 Nona
    24.02Lalia
    25.02
    26.02
    27.02 nikii
    28.02Pszczolka36l
    29.02Anamaya

    Legenda:
    🍷- dziadówa
    💝 - bombonierka z niespodzianką, czyli dzidziuś

    Powodzenia Nam wszystkim.❤️❤️❤️❤️⭐⭐⭐⭐⭐⭐

    Dzień dobry wszystkim :) Od kilku miesięcy przestałam wpisywać się na listę ,ale być może 2020 będzie dla mnie łaskawy. W tym cyklu rozpoczynam pierwsze podejście z Clo. Proszę o wpisanie na 25.02 i życze zieloności w tym pięknym płodnym miesiącu ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2020, 14:03

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2020, 22:33

    Lalia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2020, 22:33

  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Witaj Neta, super stopka-konkret plan, tak lubie!
    Celujecie w syna czy czwartą córę?

    Próbujemy w synka( sklamałabym pisząc inaczej mając 3 dziewczynki) ale i córcia będzie kochana :)

    nick nieaktualny, Morwa, dmg111, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    2-5DC

    wysoki priorytet:
    TSH, FT3,FT4
    PROLAKTYNA
    DHEA-SO4
    Androstendion
    Testosteron
    SHBG
    17-hydroksyprogesteron
    ANA1
    krzywa cukrowa i insulinowa

    niższy priorytet:
    ASPAT 10.45
    ALAT 10.45
    kreatynina
    wit. B12
    homocysteina
    APTT
    fibrynogen
    bialko C
    bialko S -

    dodatkowo
    badania testdna niezaleznie od cyklu
    Dzięki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Dzień dobry wszystkim :) Od kilku miesięcy przestałam wpisywać się na listę ,ale być może 2020 będzie dla mnie łaskawy. W tym cyklu rozpoczynam pierwsze podejście z Clo. Proszę o wpisanie na 25.02 i życze zieloności w tym pięknym płodnym miesiącu ❤
    Proszę mnie wpisać na 24 lutego.
    Rok temu udało się w lutowym cyklu, może i teraz się uda...
    Choć nie nastawiam się

    nick nieaktualny, Nera, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27160

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Próbujemy w synka( sklamałabym pisząc inaczej mając 3 dziewczynki) ale i córcia będzie kochana :)
    Ale macie fajnie , wesoło :) ja bym chciała mieć 4 dzieci. Może kiedyś uda się zrealizować te plany ;) powodzenia. Kciuki za synka :*

    preg.png
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas śnieżek taki 😍
    https://naforum.zapodaj.net/847ade070c1e.jpg.html

    dmg111 lubi tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ