Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔
Odpowiedz

Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔

Oceń ten wątek:
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 11 sierpnia 2025, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Będziesz miała szybciej transfer mimo wyciszenia niż ja się dowiem ile mam zdrowych zarodkow 🤣🤣🤣

    Ale dzięki temu będziesz miała pewność, że transferujecie zdrowy zarodek ❤️❤️❤️. Takie przerwy lubimy! 🙌👌 Jakbym miała taką opcję, to też bym chętnie poczekała ☺️.

    Na szczęście lekarz dzisiaj powiedział, że jak będzie konieczna 2 procedura to już nie będzie robił nam problemu z PGT-A.

    Carrie12, aszin, siesiepy lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Carrie12 Autorytet
    Postów: 364 642

    Wysłany: 11 sierpnia 2025, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Julia, to super 🥰 oby transfer miał szczęśliwe zakończenie 🍀

    Ja po przetrawieniu znów mam jakieś poczucie niesprawiedliwości, że mamy aż trzy miesiące takiego „zawieszenia”, bo nie oszukujmy się, ale dopóki nasienie się nie poprawi, to nie mamy praktycznie szans na ciążę. Dopiero po pełnym cyklu leczenia będzie wiadomo, na czym stoimy 🙄


    Czyli jedziemy na tym samym wózku - my też czekamy na poprawę wyników nasienia żeby ruszyć z drugą inseminacją.

    aszin, siesiepy lubią tę wiadomość

    31 👩‍🦰

    Endometrioza + Trombofilia
    12.2023 - początek starań

    23.06 - 1 IUI ❌
    1.12 - 2 IUI (na pękniętym pęcherzyku)
    Beta 11 dpo - 33,8 mIU/ml Beta-hCG
    Beta 14 dpo - 152 mIU/ml Beta-hCG
    Beta 21 dpo - 2827,1 mIU/ml Beta-hCG
    dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12419

    Wysłany: 11 sierpnia 2025, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia, oby wam ta druga potrzebna nie była 🍀

    brilka, Julia24 lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • aszin Autorytet
    Postów: 7427 16439

    Wysłany: 11 sierpnia 2025, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za miłe słowa. Myślę, że u mnie to chwilowe załamanie, za chwilę poprawię koronę i będę sunąć dalej 😁

    Brilka, przyznam szczerze, że nie myślałam o innej klinice ani nawet o innym lekarzu, bo ten, do którego chodzimy, jest jednym z najlepszych w mieście i czuję, że jesteśmy w dobrych rękach ☺️ Mimo tego, że aktualnie jestem obrażona na nasz los 🤪

    Julia, cebulowy ubichinol łykam już od miesiąca 😁 i nie zamierzam przestać!

    Rafiki, cieszę się, że czujesz dobrą energię i planujesz u nas przycupnąć 😉 Twoja historia jest przykra i trudna, ale będę trzymać kciuki, żebyście z lekarzem doszli do jakichś konkretnych wniosków i kolejna procedura była o wiele bardziej owocna i szczęśliwa 🍀

    Sikoreczkaaa, Julia24, Rafiki lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12419

    Wysłany: 11 sierpnia 2025, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin, no pewnie, bo ja już plan na Ciebie mam! 😉

    aszin, siesiepy lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2552 3456

    Wysłany: 11 sierpnia 2025, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki, też jesteś w Gyncentum? Kto Cię prowadzi?

    Julia, wspaniała wiadomość 😀


    Dziewczyny, Wam też po cebulowym ubincholu odbija się czymś takim jakby pomarańczowym? 😂

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • aszin Autorytet
    Postów: 7427 16439

    Wysłany: 11 sierpnia 2025, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Dziewczyny, Wam też po cebulowym ubincholu odbija się czymś takim jakby pomarańczowym? 😂

    Tak! Ja już prowadziłam dochodzenie w związku z tym 🤣 Pierwszy raz nie powiązałam tego, ale chat gpt mnie uświadomił, że to właśnie od niego 😅

    Dobrze, że pomarańcza a nie cebula 😁

    Loraa lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12419

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    W sumie wybaczcie, ja faktycznie nic o sobie nie powiedziałam, ale trochę trudny czas. Po ostatnim transferze jedynego zdrowego zarodka jaki mieliśmy beta ruszyła późno i mało dynamicznie, wiec w sumie wiedziałam od początku, że raczej nic z tego. W 24dpt nie było nawet pęcherzyka w macicy, odłożyłam leki we czwartek, krwawienie zaczęło się wczoraj i wszystko rozegrało się na imprezie z okazji 60 urodzin mojego teścia..
    Teraz start suplementacja, za parę cykli trzecia stymulacja, później chciałabym kolejne histero ale może w Barskiej w Nowym Sączu i z wycinkiem do testu IPLE i 3 miesiące wyciszenia. W międzyczasie jeszcze mam 2 nazwiska do konsultacji, może ktoś znajdzie przyczynę naszych niepowodzeń. Może jeszcze porządne USG u lekarza od Endo i adeno?

    A cały czas jeszcze chodzi za mną zrobienie drożności z lipiodolem, żeby sprawdzić czy w ogóle te moje jajowody będą się w stanie udrożnić. W Lublinie podobno są lekarze czarodzieje - byłoby super przestać się kręcić tylko wokół in vitro..

    Ja Was dziewczyny będę podczytywać i zaraz się zorientuję, która z Was na jakim etapie jest. Na razie nieśmiało się tu zahaczę, bo czuję dobrą energię ;)

    Podobno dr Pyra jest w tym bardzo dobry.

    Rafiki lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, sorry że tak wbijam ni z gruchy ni z pietruchy ale śledzę wasze losy a chciałam się o coś podpytać.
    Siesiepku, gratulacje! Niech teraz wszystko pięknie się rozwija 🤞🏼💕
    Aszin. Czy mogę na priv? Chciałam podpytać o kurację męża. Zaprosiłam do przyjaciółek.
    Cukrzyk, czy już wiadomo jak tam kwalifikacja?

    siesiepy lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • aszin Autorytet
    Postów: 7427 16439

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia, zaakceptowałam 🙂

    Belia lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Iskiereczka00 Autorytet
    Postów: 425 743

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Rafiki 🤗 zapraszamy do dobrej energii niedobitków 🤗
    Odnośnie lipiodolu moja lekarka, która trzyma się mocno różnych badań i dowdów naukowych totalnie mi odradzała mówiąc, że to strata pieniędzy 🤔 Natomiast w Barskiej bardzo zachęcali. I bądź tu człowieku mądry 🤦🏼‍♀️

    Jula super wiadomości🥰
    Loraa jak się czujesz? Nieustająco trzymam kciuki ✊️😘 kiedy kolejny podgląd?
    Aszin to czekanie jest wymagające i trudne, mam nadzieję, że Wam szybko zleci i dokoksujecie się suplami i dietą 💪
    Księgowa jak tam z Twoją małpą? Rozkręca się dziadyga?
    Brilka afirmuję Twoje jajeczka 🥚
    Siesiepku czekamy na kolejną wizytę 🥹❤️

    A odnośnie koksowania ile łykacie tych cebulowych ubichinolów, że Wam się odbija pomarańczą? 😅🙈 Może ja za mało biorę 🤣

    Rafiki, siesiepy lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2022

    👩🏼 35
    ❌️IO, hipoglikemia reaktywna, niedrożny prawy jajowód, przewlekłe zapalenie endometrium, endometrioza I stopnia + adenomioza
    ❌️Kir AA, brak implantacyjnych
    ❌️Brak przeciwciał blokujących (allo mlr)
    ✅️Kariotypy prawidłowe
    ✅️Przeciwciała przeciwplemnikowe ujemne
    ✅️ANA ujemne, TRAB ujemne
    ✅️HB wyleczone

    🧔🏻‍♂️ 36
    ❓️06.2025: 23,75 mln, ruch postępowy 14%, procent prawidłowych 3%
    ❓️fragmentacja z 2023 roku: prawidłowych 73%.
    ✅️Hla C1C1


    IVF
    I procedura, krótki protokół 07.2025 - 7 pobranych ➡️5🥚➡️ 0❄️
    II procedura, długi protokół 09.2025 - 10 pobranych ➡️8🥚➡️❄️❄️❄️➡️ przetrwał 1❄️➡️ PGT⏳️➡️nieprawidłowy😭

    17.04.26 pierwsze ⏸️🥹 5tc 💔✨️
  • Lisik Autorytet
    Postów: 794 1946

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Rafiki, też jesteś w Gyncentum? Kto Cię prowadzi?

    Julia, wspaniała wiadomość 😀


    Dziewczyny, Wam też po cebulowym ubincholu odbija się czymś takim jakby pomarańczowym? 😂
    Przepraszam że tak wbijam ale o boże tak, mi się tak odbija jakby fantą i zastanawiałam się od jakiegoś czasu po czym 😂
    Edit : Iskiereczka ja biorę 2 kapsułki dziennie (200 mg).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2025, 08:42

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4674

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskiereczka00 ja biorę 2x100mg cebulowych ubichinoli, odbijało mi się żelkami pomarańczowymi, takimi mega słodkimi może ze 2 tygodnie. Teraz już w ogóle nie mimo regularnego brania bez przerwy, nie wiem z czego to wynika

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejka dziewczyny, ale po co przeprowadzać HSG z lipiodolem będąc w trakcie procedury IVF? 🤔
    Też czytałam na ten temat swego czasu, ale ostatecznie się nie zdecydowałam. Generalnie jest mało dowodów jeszcze, ale faktycznie powstają coraz to nowe publikacje i temat jest obiecujący.

    @Iskiereczka ja biorę 400mg, ale na razie wciąż z Now Foods. Tylko one są sporo droższe, więc jak skończę obecne opakowanie to przejdę na tamte dopiero. Lepiej zachować ciągłość stymulacji na wypadek konieczności przejścia drugiej procedury.

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia wrote:
    Cukrzyk, czy już wiadomo jak tam kwalifikacja?

    Dziękuję że pamiętasz :D <3 Odbyła się - dostaliśmy od razu kwalifikacje od mojej Pani Doktor. Zrobiono nam te wszystkie toksoplazmozy na NFZ itd. Prawdopodobnie stymulacja ruszy od następnego cyklu - Pani Doktor pytała, kiedy chcę zacząć ale stwierdziłam, że chyba nie ma sensu czekać skoro AMH jest niskie a ja i tak biorę suple od długiego czasu. Teraz sobie jeszcze dołożyłam trochę antyoksydantów, no ale w sumie i tak do punkcji mam jeszcze na oko jakieś 5 tygodni ? Wolę chyba nie czekać. Transfer i tak będzie "nie świeży".

    Co do męża - cały dzień był bardzo wspierający i grzeczny :D Także jestem zadowolona :D

    Czytam Was dziewczyny cały czas, ale tyle się dzieje (zwłaszcza na budowie) że nie mam czasu odpisywać :( A dodatkowo jeszcze ciocia i wuja dziś postanowili przyjechać o 12 godzinie .... we wtorek .... Nie widzieliśmy się rok.

    Julia24, Gnom, Loraa, Rafiki, Belia lubią tę wiadomość

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4406

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia a ja sie właśnie zastanawiałam jak z podnoszeniem komorek NK przez Q10? Ja odstawiłam na ten moment przed transferem.

    Cukrzyku, doskonała wiadomość :) będziecie szli krótkim czy długim protokołem?

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2552 3456

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia, ja chcę sobie zrobić drożność w trakcie procesu IVF, ponieważ nie miałam jej nigdy robionej. U mnie IVF wychodzi jak na razie średnio, więc wiem, że na pewno będę mieć cykle przerw, nie chce sobie zamykać dorgi na natiralne poczęcie. Sznasa jest bliska zera, ale chce to odchaczyć po prostu.

    Ja już nie będę mieć podglądu, w czwartek punkcja.
    Miałam primingi, pęcherzyki były więc lakarka chciała zacząć stymualację. Gdybym wiedziała, że tak to się potoczy, to bym się nie zgodziła.

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2552 3456

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukrzyk, świetna informacja!

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4674

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniczki badań na trombofilię
    Screenshot-20250812-110218-Drive.jpg

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Julia, ja chcę sobie zrobić drożność w trakcie procesu IVF, ponieważ nie miałam jej nigdy robionej. U mnie IVF wychodzi jak na razie średnio, więc wiem, że na pewno będę mieć cykle przerw, nie chce sobie zamykać dorgi na natiralne poczęcie. Sznasa jest bliska zera, ale chce to odchaczyć po prostu.

    Ja już nie będę mieć podglądu, w czwartek punkcja.
    Miałam primingi, pęcherzyki były więc lakarka chciała zacząć stymualację. Gdybym wiedziała, że tak to się potoczy, to bym się nie zgodziła.

    A nie mówiłaś, że jeszcze jutro mial być podgląd? Coś się zmieniło?

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ