Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔
Odpowiedz

Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔

Oceń ten wątek:
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 21 sierpnia 2025, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dewg!!! To po prostu skandal, że nam się nie pochwaliłaś! 😱 Gratuluję! Takie ciąże cieszą przeogromnie 🥹🍀💖 Ten watek powoli zaczyna przynosić szczęście 🤭

    DEWG, Carrie12, cukrzyk1991, Sikoreczkaaa, Vergeet, Iskiereczka00 lubią tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 21 sierpnia 2025, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @DEWG!!! 🥹 Co za cudowna niespodzianka!!! ❤️ To faktycznie pal licho z tymi badaniami! 🤣🤣

    Jak to możliwe, że na wątku, w którym prawie wszystkie jesteśmy w trakcie IVF mamy 2 naturalsa tak szybko? 🥹❤️ No magia!!! ✨️✨️

    Gratulację ogromne! 🥳🥳 Jak będziesz miała ochotę to chętnie się dowiem, jak zareagowaliście na taki obrót spraw 😁💕.

    aszin, DEWG, Carrie12, Sikoreczkaaa, Vergeet lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 21 sierpnia 2025, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dewg!!! Należy ci się kopniak w zadek 🦵🏻! A teraz cię ozłocę ✨🥺 Walić ich, i ich badania! Niech w końcu będzie dobrze. 🍀

    DEWG, Carrie12, Vergeet lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7431 16444

    Wysłany: 21 sierpnia 2025, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG 😱❤️ Ale żeś to utrzymała w tajemnicy!🥹 Jestem w mega, mega pozytywnym szoku, ogromne gratuluję!! I trzymam kciuki, żeby ciąża była bezproblemowa i przynosiła radość każdego dnia 🍀

    To już dwa dobite Niedobitki, kto da więcej?!😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2025, 19:38

    siesiepy, DEWG, Loraa lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 21 sierpnia 2025, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia, Loraa to chyba kolej na Was 🤣 i wszystkie inne dziewczyny, ktore maja podejsc w najbliższym czasie do IVF 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2025, 19:53

    cukrzyk1991 lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 21 sierpnia 2025, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej DEWG, zrobiłam mały stalking i chylę czoła, jesteś w takim razie pierwszym dobitnym niedobitkiem kochana. 🍀 Dużo zdrowia, dalej rosnijcie tak dobrze jak rosniecie. 💓

    DEWG lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 21 sierpnia 2025, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje 😍

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1098

    Wysłany: 21 sierpnia 2025, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostrzegam, że będzie trochę długo, ale może przedstawiając swoją historię, któraś z Was w chwilach słabości i złości pomyśli, że może być jeszcze dobrze.
    To, że starania trwają już 5 lat, to widziałyście w stopce, albo, że moje procedury dawały kiepskie efekty, ale to się wiąże z kilkoma dodatkowymi wydarzeniami. Jadąc w kwietniu na pierwszy podgląd w pierwszej procedurze, mieliśmy kolizję z sarną. Mimo wykupionego AC - ubezpieczyciel nie naprawił nam samochodu, ani nie chce wypłacić odszkodowania, bo to samochód ze stanów (to tylko poboczny wątek, który nadal generuje trochę złości, bo sprawa wciąż nie jest zakończona - rozpoczął się 6 miesiąc), ale to się wiąże z tym, że musiałam jeździć cały czas pociągiem. Niektóre z Was na wizyty wyskakują w trakcie pracy, a ja zaczynałam przygodę o 3 w nocy, żeby zdążyć na 11 - 12 na wizytę i przy dobrych wiatrach byłam w mieszkaniu po 18-tej, także 15 godzin z życia wyjęte na 5 minutową wizytę. Nawet jak nie jechałam do Krakowa, to musialam wstawać w środku nocy na zastrzyki, żeby przyjmowac cały czas o stałej porze, bo do pociągu nie chciałam brać. W 1 procedurze miałam tylko 1 komórkę. Nie reagowałam na końskie dawki leków. Słyszałam, że tak się zdarza i że druga procedura pójdzie lepiej.... Z kolei w drugiej, nie chciałam brać leków do pociągu, bo przecież nie powinny być dłużej niż 2 godziny poza lodówką, więc zamówiłam do swojej apteki. Jednak panie olały całkowicie sprawę i zostawiły je na meblach, zamiast schować do lodówki, także przeleżały tak w upale ponad 8 godz (w tej aptece nie ma klimatyzacji). Nie mogłam zrezygnowac z nich i zamówić w innej, bo już miałam rozpocząc stymulację. Także najprawdopodobniej to, że nie były odpowiednio przechowywane spowodowało, że druga poszła tez kiepsko, bo miałam 4 komórki, ale ostatecznie tylko 2 udało się zapłodnić. Zarówno w 1 i 2 procedurze zarodki padały na 12 komórkach, więc zarekomendowano nam zrobić badania genetyczne (za 5 tysięcy zł). Oddaliśmy krew na te badania i pojechaliśmy na weekend ze znajomymi, całkowicie przestałam myśleć o tym kiedy owulacja itd. wrecz pogodziłam się z myślą, że nie jest nam pisane mieć dzieci skoro nawet IVF nie wychodzi... A jak @ się spóźniała, to po zrobieniu testu zawsze przychodziła od razu, także byłam w wielkim szoku, gdy zobaczyłam 2 kreski. Mój się aż popłakał.
    Nie mówiłam Wam o tym, bo po pierwsze to jest wątek oczekujących, więc nie miałam śmiałości się chwalić, a po drugie, co chyba bardziej za mną przemawia, nadal się boję i niedowierzam. 2 tygodnie temu był sam pęcherzyk, mimo że było juz 6+4. Wczoraj wieczorem zobaczyłam malutkie ciałko 1,5 cm z intensywnie bijącym serduszkiem i lekarz kazał przestać się martwić i zacząć się cieszyć, także dopiero dziś wyszłam z ukrycia.
    Wiem, że wiele jeszcze może się wydarzyć, ale mam nadzieję, że w chwilach zwątpienia, pomyślicie, że jest szansa na mały wielki cud.

    Treaclynat, PaulinKA, Carrie12, Julia24, Motylek93, Sikoreczkaaa, Vergeet, Iskiereczka00 lubią tę wiadomość

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • Treaclynat Autorytet
    Postów: 621 972

    Wysłany: 21 sierpnia 2025, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG wrote:
    Ostrzegam, że będzie trochę długo, ale może przedstawiając swoją historię, któraś z Was w chwilach słabości i złości pomyśli, że może być jeszcze dobrze.
    To, że starania trwają już 5 lat, to widziałyście w stopce, albo, że moje procedury dawały kiepskie efekty, ale to się wiąże z kilkoma dodatkowymi wydarzeniami. Jadąc w kwietniu na pierwszy podgląd w pierwszej procedurze, mieliśmy kolizję z sarną. Mimo wykupionego AC - ubezpieczyciel nie naprawił nam samochodu, ani nie chce wypłacić odszkodowania, bo to samochód ze stanów (to tylko poboczny wątek, który nadal generuje trochę złości, bo sprawa wciąż nie jest zakończona - rozpoczął się 6 miesiąc), ale to się wiąże z tym, że musiałam jeździć cały czas pociągiem. Niektóre z Was na wizyty wyskakują w trakcie pracy, a ja zaczynałam przygodę o 3 w nocy, żeby zdążyć na 11 - 12 na wizytę i przy dobrych wiatrach byłam w mieszkaniu po 18-tej, także 15 godzin z życia wyjęte na 5 minutową wizytę. Nawet jak nie jechałam do Krakowa, to musialam wstawać w środku nocy na zastrzyki, żeby przyjmowac cały czas o stałej porze, bo do pociągu nie chciałam brać. W 1 procedurze miałam tylko 1 komórkę. Nie reagowałam na końskie dawki leków. Słyszałam, że tak się zdarza i że druga procedura pójdzie lepiej.... Z kolei w drugiej, nie chciałam brać leków do pociągu, bo przecież nie powinny być dłużej niż 2 godziny poza lodówką, więc zamówiłam do swojej apteki. Jednak panie olały całkowicie sprawę i zostawiły je na meblach, zamiast schować do lodówki, także przeleżały tak w upale ponad 8 godz (w tej aptece nie ma klimatyzacji). Nie mogłam zrezygnowac z nich i zamówić w innej, bo już miałam rozpocząc stymulację. Także najprawdopodobniej to, że nie były odpowiednio przechowywane spowodowało, że druga poszła tez kiepsko, bo miałam 4 komórki, ale ostatecznie tylko 2 udało się zapłodnić. Zarówno w 1 i 2 procedurze zarodki padały na 12 komórkach, więc zarekomendowano nam zrobić badania genetyczne (za 5 tysięcy zł). Oddaliśmy krew na te badania i pojechaliśmy na weekend ze znajomymi, całkowicie przestałam myśleć o tym kiedy owulacja itd. wrecz pogodziłam się z myślą, że nie jest nam pisane mieć dzieci skoro nawet IVF nie wychodzi... A jak @ się spóźniała, to po zrobieniu testu zawsze przychodziła od razu, także byłam w wielkim szoku, gdy zobaczyłam 2 kreski. Mój się aż popłakał.
    Nie mówiłam Wam o tym, bo po pierwsze to jest wątek oczekujących, więc nie miałam śmiałości się chwalić, a po drugie, co chyba bardziej za mną przemawia, nadal się boję i niedowierzam. 2 tygodnie temu był sam pęcherzyk, mimo że było juz 6+4. Wczoraj wieczorem zobaczyłam malutkie ciałko 1,5 cm z intensywnie bijącym serduszkiem i lekarz kazał przestać się martwić i zacząć się cieszyć, także dopiero dziś wyszłam z ukrycia.
    Wiem, że wiele jeszcze może się wydarzyć, ale mam nadzieję, że w chwilach zwątpienia, pomyślicie, że jest szansa na mały wielki cud.

    😭😭😭😭😭😭♥️

    DEWG lubi tę wiadomość

    1993 👱🏻‍♀️🧔🏻🐶
    Starania od 04.2024

    prolaktyna 19
    TSH 1,65✅
    ferrytyna -38 (maj) ->25(lipiec)‼️ -> 30 ( sierpień)
    Witamina b12- 512 pg/ml✅
    Kwas foliowy - 19 ng/ml✅
    Witamina D -26 ng/ml (luty) -> 43 ng/ml (maj) -> 47 ng/ml (lipiec) -> 54,5 ( sierpień)✅
    Glukoza 77✅
    Insulina 10,6 ⚠️
    Homa-ir 2,02⚠️
    Homocysteina 8,6 ⚠️
    Lipidogram ✅
    Próby wątrobowe ✅
    7dpo (grudzień):
    Estradiol 285 pg/ml⚠️
    Progesteron 16,50 ng/ml
    7dpo (sierpień)
    Estradiol 248 pg/ml
    Progesteron 12,40 ng/ml
    4 dc (styczeń)
    LH:FSH 0,91
    Estradiol 55
    AMH 3,080 ng/ml
    Drożność ✅
    PAI-1 homo, MTHFR homo‼️
    KIR AA, dużo komórek NK‼️
    Cytokiny, białka, ANA1✅

    03.2026 antybiotyk
    04.2026 1cs encorton, acard, accofil, smoflipid⏳



    Badanie nasienia ✅ morfologia 4%
    Cykle regularne 27-29 dni
  • aszin Autorytet
    Postów: 7431 16444

    Wysłany: 21 sierpnia 2025, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciała, żeby żadna z nas nie bała się przekazać tak dobrej wiadomości. Jesteśmy tu wszystkie razem, każda z jakąś historią, czasem trudniejsza, czasem łatwiejsza, ale każda ma za soba jakieś przejścia. Myślę, że żadna z nas źle nie odbierze wiadomości o ciąży, bo na tym wątku nie ma przypadkowych osób, które chwalą się kreskami w 2 cyklu. Mnie Wasze ciąże autentycznie cieszą i mam nadzieję, że nadal będziecie tu zaglądać 🤗

    brilka, DEWG, Treaclynat, Księgowa, PaulinKA, Jaszczureczka, White1, Julia24, Motylek93, Loraa, Sikoreczkaaa, Carrie12, Vergeet, Iskiereczka00 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1098

    Wysłany: 21 sierpnia 2025, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale, żeby nie było, tak pięknie, to mam estrogenną macicę przez tę endometriozę, także faszeruję w siebie sporo progesteronu. Najpierw miałam 2 x dopochwowo po samych wynikach progesteronu, a po kontroli usg, dorzucone jeszcze 3 x doustnie.

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 21 sierpnia 2025, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, zgadzam się z Aszin. Ja też czekam na ciążę każdej z was. Bardzo mnie cieszy, że chwila spokoju i oddechu od starań tak wspaniale u was zaowocowała, DEWG! 🥹 Ciekawa jestem czy wpływ na to miała stymulacja/punkcja i coś pobudziła w twoim i Siesiepy organizmie. Szkoda, że nie mogę na sobie przetestować tej magii 🤪

    DEWG, Jaszczureczka, Vergeet lubią tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Treaclynat Autorytet
    Postów: 621 972

    Wysłany: 21 sierpnia 2025, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Ja bym chciała, żeby żadna z nas nie bała się przekazać tak dobrej wiadomości. Jesteśmy tu wszystkie razem, każda z jakąś historią, czasem trudniejsza, czasem łatwiejsza, ale każda ma za soba jakieś przejścia. Myślę, że żadna z nas źle nie odbierze wiadomości o ciąży, bo na tym wątku nie ma przypadkowych osób, które chwalą się kreskami w 2 cyklu. Mnie Wasze ciąże autentycznie cieszą i mam nadzieję, że nadal będziecie tu zaglądać 🤗

    Podpisuję się rękami i nogami. Mi te historie dodają tonę nadzieji

    DEWG, Carrie12 lubią tę wiadomość

    1993 👱🏻‍♀️🧔🏻🐶
    Starania od 04.2024

    prolaktyna 19
    TSH 1,65✅
    ferrytyna -38 (maj) ->25(lipiec)‼️ -> 30 ( sierpień)
    Witamina b12- 512 pg/ml✅
    Kwas foliowy - 19 ng/ml✅
    Witamina D -26 ng/ml (luty) -> 43 ng/ml (maj) -> 47 ng/ml (lipiec) -> 54,5 ( sierpień)✅
    Glukoza 77✅
    Insulina 10,6 ⚠️
    Homa-ir 2,02⚠️
    Homocysteina 8,6 ⚠️
    Lipidogram ✅
    Próby wątrobowe ✅
    7dpo (grudzień):
    Estradiol 285 pg/ml⚠️
    Progesteron 16,50 ng/ml
    7dpo (sierpień)
    Estradiol 248 pg/ml
    Progesteron 12,40 ng/ml
    4 dc (styczeń)
    LH:FSH 0,91
    Estradiol 55
    AMH 3,080 ng/ml
    Drożność ✅
    PAI-1 homo, MTHFR homo‼️
    KIR AA, dużo komórek NK‼️
    Cytokiny, białka, ANA1✅

    03.2026 antybiotyk
    04.2026 1cs encorton, acard, accofil, smoflipid⏳



    Badanie nasienia ✅ morfologia 4%
    Cykle regularne 27-29 dni
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 21 sierpnia 2025, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG, skoro tyle rzeczy szło nie tak do tej pory, to niech od teraz wszystko juz bedzie jak należy 🥰

    DEWG lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1098

    Wysłany: 21 sierpnia 2025, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Dokładnie, zgadzam się z Aszin. Ja też czekam na ciążę każdej z was. Bardzo mnie cieszy, że chwila spokoju i oddechu od starań tak wspaniale u was zaowocowała, DEWG! 🥹 Ciekawa jestem czy wpływ na to miała stymulacja/punkcja i coś pobudziła w twoim i Siesiepy organizmie. Szkoda, że nie mogę na sobie przetestować tej magii 🤪
    Na wątku zimowych mam jest dziewczyna, która też w cyklu po punkcji zaszła w naturalną ciażę, więc może to nakłuwanie jajników je jakoś pobudza. Poza tym tak też mniej więcej działa mezoterapia, tylko że wtedy podają dodatkowo osocze (miałam to zrobić we wrześniu w czasie oczekiwania na wyniki). Wiele dziewczyn pisalo, że po mezoterapii im się udało, takze nie wiem czy to te punkcje rozruszały jajniki, czy faktycznie wyczyszczenie głowy z myśli o staraniach, ale coś zadziałało.
    Niestety nie wszyscy są w stanie cieszyć się czyimś szczęściem, choć to szczęście przeplata się z ciągłym strachem i niedowierzaniem jednocześnie.
    Dziś mam 8+0, jeśli patrzeć po USG, a licząc od ostatniej @ to 8+4. Lekarz mówił, żeby taką różnicą się nie przejmować.
    Trzymajcie prosze kciuki, aby dzieciaczek był zdrowy.

    aszin, brilka lubią tę wiadomość

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 21 sierpnia 2025, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @DEWG az mi się oczy zaszkliły czytając Twoją wiadomość... dziewczyno, co za nowina! Ciesz się każdą chwilą, zasługujesz na to by chwalić sie wszystkim dookola😍

    @brilka, no ale jak to, będziecie czekac na wyniki PGTa, toż to idealny moment na naturalsa! Wydacie kupę pieniędzy i będziecie chwilę przed transferem- niech los bedzie przekorny i ześle na was taki prztyczek ;) ✊️

    @Aszin, zgadzam się! Przecież kazda z nas w końcu ma zamiar przestać byc staraczką, i kazda z nas chętnie "wykopie" te inne dziewczyny na fioletową stronę;)
    A z racji ze łączymy tu dosc trudne historie, to te ciaze cieszą po wielokroć i dają nadzieję ze i dla nas zaświeci słonko... ✨️🤰

    aszin, DEWG, Vergeet lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 21 sierpnia 2025, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinko, jak będziemy czekać na PGTA to będę mieć immunosupresje i nie możemy się w tym czasie starać. 😕

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Carrie12 Autorytet
    Postów: 364 642

    Wysłany: 21 sierpnia 2025, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG!!! Przynosisz nadzieję! Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za rosnące maleństwo <3

    DEWG lubi tę wiadomość

    31 👩‍🦰

    Endometrioza + Trombofilia
    12.2023 - początek starań

    23.06 - 1 IUI ❌
    1.12 - 2 IUI (na pękniętym pęcherzyku)
    Beta 11 dpo - 33,8 mIU/ml Beta-hCG
    Beta 14 dpo - 152 mIU/ml Beta-hCG
    Beta 21 dpo - 2827,1 mIU/ml Beta-hCG
    dziewczynka 🩷

    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 21 sierpnia 2025, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Paulinko, jak będziemy czekać na PGTA to będę mieć immunosupresje i nie możemy się w tym czasie starać. 😕

    Oh, a jak miala kalamarniczka z miesięcznego? Kojarzę ze oni chyba co do zasady musieli sie zabezpieczać ale na kilka dni w miesiącu mieli zgodę na starania. No ale fakt, ona stara sie naturalnie a Tobie zależy na maksymalnym wyciszeniu organizmu przed IVF....

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 21 sierpnia 2025, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    Oh, a jak miala kalamarniczka z miesięcznego? Kojarzę ze oni chyba co do zasady musieli sie zabezpieczać ale na kilka dni w miesiącu mieli zgodę na starania. No ale fakt, ona stara sie naturalnie a Tobie zależy na maksymalnym wyciszeniu organizmu przed IVF....
    Kalamarniczka miała włączyć equoral po owulacji i odstawić w razie pozytywnego testu. Mam przepisany na 25 dni więc gdybym chciała tak zrobić to zahaczyłabym o kolejny cykl.

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ