Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔
Odpowiedz

Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔

Oceń ten wątek:
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    Cebula alert!❗️

    Ubichonol kenay w DOZ znow za 160 zł 300 tabletek 🤩

    Chyba już niedostępny. Dasz link?

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10073 12418

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia 🥰
    To jaki macie dalej plan? Dobrze pamietam, ze PGTa?

    Julia24 lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    Chyba już niedostępny. Dasz link?

    Nooo, wykupiono!

    Kenay, Ubichinol CoQH-CFTM, 100 mg, kapsułki, 300 szt. https://share.google/cX1uv1U9rXhMITF50

    Ale on sie bardzo często pojawia, warto sprawdzać!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2025, 15:40

    Julia24 lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Julia 🥰
    To jaki macie dalej plan? Dobrze pamietam, ze PGTa?

    Niestety nie dostaliśmy zgody na badanie PGT-A 🤷‍♂️. Dopiero w drugiej procedurze lekarz by wyraził zgodę, bo nie mieliśmy żadnych wskazań...
    Teraz czekam na @ i wizytę kontrolną. Lekarz zdecyduje, czy pokieruje nas na 2, czy 3 miesiące wyciszenia. Tak więc transfer na koniec października albo koniec listopada ☺️.

    Księgowa lubi tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julcia zaznacz sobie, żeby ci powiadomienie na maila przyszło. :) Wysyłają niemal od razu jak się pojawi, więc zdążysz wtedy złapać. On tak średnio co tydzień-dwa się pojawia widzę.

    EDIT ej ja dopiero widzę zarodeczki! Brawo, jakie pięknie 100%! Wysoka klasa!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2025, 15:51

    Julia24 lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia, gratuluję, bardzo ładny wynik! 🥰

    Loraa, nie jestem lekarzem i się nie znam, ale te Twoje dawki wydają mi się trochę niskie… Tak jak dziewczyny pisały na którymś wątku, zadzwoniłabym do kliniki żeby umówić się do innego lekarza, żeby ocenił sytuację.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2025, 17:15

    PaulinKA, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2552 3456

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Julia, gratuluję, bardzo ładny wynik! 🥰

    Loraa, nie jestem lekarzem i się nie znam, ale te Twoje dawki wydają mi się trochę niskie… Tak jak dziewczyny pisały na którymś wątku, zadzwoniłabym do kliniki żeby umówić się do innego lekarza, żeby ocenił sytuację.
    Próbowałam dzwonić, nie dodzwoniłam się. Jutro klinika zamknięta. Mam dużo Gonalu, ale nie będę sama zwiększać dawki. Z drugiej strony jeśli pęcherzyki nie urosły przez 3 dni nic a nic. Gdzie przy pierwszej procedurze rosły. Sama nie wiem

    Pozostaje błagać w poniedziałek żeby nie przerywał i coś zrobił

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa, jeśli lekarz w poniedziałek nie będzie chciał nic zmienić to spróbuj zasięgnąć opinii kogoś innego. W zastępstwie jest ten sam lekarz co przy pierwszej procedurze?

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2552 3456

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Loraa, jeśli lekarz w poniedziałek nie będzie chciał nic zmienić to spróbuj zasięgnąć opinii kogoś innego. W zastępstwie jest ten sam lekarz co przy pierwszej procedurze?
    Niestety tak, na razie nie ma dodatkowego lekarza.

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2552 3456

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszym dniu stymulacji miałam taki zastrzyk Elonva, długouwalniające się FSH, nie wiem, czy może ja źle te zastrzyki robię czy co. Sama już nie wiem

    Wiem jedno, że lekarz mógł coś pokombinować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2025, 18:02

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa, te monitoringi są po to, żeby lekarz mógł reagować na to czy pęcherzyki rosną czy nie rosną, czy za wolno czy za szybko. Tak jak mi lekarz dziś zwiększył dawkę. Nie podoba mi się ten lekarz, do którego chodzisz, jest bardzo bierny.. on ci w ogóle wytłumaczył dlaczego nie zmienia leków ani dawek, czy jest na to jakieś medyczne uzasadnienie? Jeśli przechowujesz leki tak jak piszą w ulotce, to na pewno nie jest to twoja wina i robisz wszystko dobrze.

    grazka0022, siesiepy, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Lora martwiące jest to, że klinika jest zamknięta w weekend (a co jak są potrzebne wtedy punkcję/transfery?). Czy dobrze zrozumiałam, że tylko dwóch lekarzy tam przyjmuje?

    Który masz dzisiaj dc?

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1097

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    @Lora martwiące jest to, że klinika jest zamknięta w weekend (a co jak są potrzebne wtedy punkcję/transfery?). Czy dobrze zrozumiałam, że tylko dwóch lekarzy tam przyjmuje?

    Który masz dzisiaj dc?
    Na chwilę obecną jest 2 lekarzy, z czego jedna jest na urlopie do 18-go. Klinika czasami jest otwarta w soboty, ale nie każdą. W zależności od konieczności.

    Loraa a może z Czerwińską by skonsultował wynik? Wiem, że ona już nie pracuje w KRK, ale nadal jest w gyncentrum, a to w sumie jedną sieć...

    Julia24, Loraa, siesiepy, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Niestety tak, na razie nie ma dodatkowego lekarza.

    Hej, mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko, że wbijam się Wam na wątek, ale przeczytałam Twoje posty Loraa a jesteśmy w tej samej klinice. Może spróbuj uderzyć do GC Katowice - tam są jeszcze inni lekarze i może jutro ktoś będzie w klinice.
    Domyślam się, że byłaś u dra P teraz.. kurczę spróbuj zawalczyć jeszcze o teleporade nawet, albo jeśli się uda to na poniedziałek dodatkowa konsultacja w Kato?

    Ja byłam raz u dra P wczoraj i w sumie powiedział mi w 24DPT, że „jak Pani chce to może Pani odstawić leki”. Świetnie, że mam sama o tym decydować. A jak zapytałam jak myśli dlaczego tak się dzieje, że kolejny transfer i jest taka sama sytuacja: niskie bety, niedynamiczne przyrosty i finał z poronieniem to powiedział „nie wiem” i tyle, nawet nie popatrzył w komputer żeby się zapoznać z moją historią. Jemu się chyba nie chce zaangażować.

    Zawalcz o ten cykl, dawki leków zawsze można dźwignąć, jak opornie idzie. Trzymam kciuki żeby coś się udało załatwić!

    grazka0022, Julia24, brilka, aszin, siesiepy, Marz91 lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2552 3456

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę jutro dzwonić do Katowic, tylko jest weekend. Przyjmuje pewnie jeden lekarz, a w poniedziałek rano dr P. ma zadecydować o przerwaniu stymualcji. Wątpię czy coś uda mi się załatwić

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Iskiereczka00 Autorytet
    Postów: 425 743

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki jak dobrze, że się wbiłaś! Loraa mogę się tylko domyślać jak teraz jest Ci ciężko, ale nie poddawaj się, może faktycznie konsultacja z kliniką w Katowicach? Jeśli faktycznie temu lekarzowi nie chce się angażować to jest to strasznie słabe 😤


    Jula ściskam Cię mocno z radości, wspaniałe wieści ❤️❄️❤️❄️❤️❄️

    Rafiki, Julia24 lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2022

    👩🏼 35
    ❌️IO, hipoglikemia reaktywna, niedrożny prawy jajowód, przewlekłe zapalenie endometrium, endometrioza I stopnia + adenomioza
    ❌️Kir AA, brak implantacyjnych
    ❌️Brak przeciwciał blokujących (allo mlr)
    ✅️Kariotypy prawidłowe
    ✅️Przeciwciała przeciwplemnikowe ujemne
    ✅️ANA ujemne, TRAB ujemne
    ✅️HB wyleczone

    🧔🏻‍♂️ 36
    ❓️06.2025: 23,75 mln, ruch postępowy 14%, procent prawidłowych 3%
    ❓️fragmentacja z 2023 roku: prawidłowych 73%.
    ✅️Hla C1C1


    IVF
    I procedura, krótki protokół 07.2025 - 7 pobranych ➡️5🥚➡️ 0❄️
    II procedura, długi protokół 09.2025 - 10 pobranych ➡️8🥚➡️❄️❄️❄️➡️ przetrwał 1❄️➡️ PGT⏳️➡️nieprawidłowy😭

    17.04.26 pierwsze ⏸️🥹 5tc 💔✨️
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2552 3456

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    @Lora martwiące jest to, że klinika jest zamknięta w weekend (a co jak są potrzebne wtedy punkcję/transfery?). Czy dobrze zrozumiałam, że tylko dwóch lekarzy tam przyjmuje?

    Który masz dzisiaj dc?
    Jak są punkcje transfery, to jest wtedy otwarta.

    Dziś 8 dzień cyklu, 7 stymualcji

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • aszin Autorytet
    Postów: 7426 16439

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Jak są punkcje transfery, to jest wtedy otwarta.

    Dziś 8 dzień cyklu, 7 stymualcji
    Siesiepy bardzo długo miała prowadzona stymulacje, właśnie przez wolno rosnące pęcherzyki. Mam nadzieję, że załapiesz się na dodatkową konsultację i pociągną to dalej - czasem rzeczywiście wystarczy zmiana leków 🤞🏻

    Julia, co za świetna wiadomość, jednak silne masz te blastki, oby były z nich silne bobasy 🍀😁

    Julia24 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2552 3456

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG, Rafiki, a on nie wkurzy się, że konsultuje się z kimś innym i nie zamknie mi tej stymulacji w poniedziałek?

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    Cebula alert!❗️

    Ubichonol kenay w DOZ znow za 160 zł 300 tabletek 🤩

    Dla takich cebulowych alertów chyba będę Was częściej odwiedzać ❤️

    siesiepy, PaulinKA, Loraa lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ