Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔
Odpowiedz

Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔

Oceń ten wątek:
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @White @Aszin tak, dzisiaj już muszą zadzwonić, bo mija właśnie 6 doba od punkcji 😁. Z każdą chwilą dzisiaj wczorajszy spokój zmienia się w napięcie, ale na szczęście oni dzwonią dosyć wcześnie 10:30-12:00, więc niedługo powinnam mieć już ostateczne wyniki hodowli 🥹.
    Jestem dobrej myśli, że te dwa już wczoraj zamrozili, a tylko na tego leniuszka jednego do dzisiaj czekali 🤭🍀.

    White1, Anka96, siesiepy, aszin, Frajda, Loraa, brilka, Iskiereczka00, Motylek93, Księgowa lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia, przebieram nogami czekając na informację od ciebie 🥹🍀

    Emilgiana, to brzmi jak totalne naciągactwo, nam nigdy nikt nie kazał powtarzać badań tylko po to żeby zrobić je w klinice. Przykro mi, że wyszliście rozczarowani z wizyty 😕

    Loraa, o której wizyta?🤞🏻🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2025, 08:26

    emilgiana lubi tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilgiana wrote:
    Dziewczyny, a czy któraś z Was leczy się w Warszawie i mogłaby polecić klinikę i lekarza?

    Jesteśmy po pierwszej wizycie w Invicta i masakra.. 😬 żałuję, że wcześniej nie wygooglowałam tego lekarza

    Czy to jest normalna praktyka, że najpierw muszę wyładować prawie 2 tysiące na badania (podstawowa diagnostyka) w danej klinice mimo tego, że komplet badań mam a najstarsze (seminogram) ma 3 miesiące, żeby cokolwiek od lekarza usłyszeć? Bo nie usłyszałam żadnego konkretu, pomysłu, nic. Nawet nie interesowały go wyniki, bo mam zrobić u nich 😬

    Wyciągnęłam na tę wizytę męża, który 'umiera' z powodu rwy kulszowej, nie muszę chyba mówić w jakiej atmosferze wracaliśmy 🤣
    To absolutnie nie jest normalne. U mnie w klinice respektowali normalnie zrobione przeze mnie gdzie indziej badania ALE jak raz poszłam na wizytę gdzie indziej (pakiet medyczny, lekarz akurat z kliniki) i pokazałam lekarzowi z invicta badania nasienia z innego labu niz ich, to usłyszałam że to beznadziejne miejsce na badanie, bo mężczyźni nigdy nie mają takich dobrych wyników (? XD) i żeby zrobić w ich labie i tylko ich labie bo tak. Dzięki temu wiedziałam że na pewno będę omijać szerokim łukiem tą klinikę.

    emilgiana lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Brilka @Loraa kciuki za Wasze podglądy 🥚! ✊️🍀 Czekam na wieści po! 😁

    Loraa lubi tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1343 1771

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilgiana ja się wypowiem bo chyba jestem tu weteran in vitrowy 😅 Invicta ma chyba ostatnio nieciekawe opinie pod względem wyciągania pieniędzy. Za wizytę mam nadzieję nie płaciłaś? Bo potrafią policzyć nawet za wizytę gdzie np. nie urosło endometrium i nie będzie transferu, bo według nich w programie są tylko wizyty przygotowujące do transferu czy do punkcji. I to nie jest normalne, że lekarz każe Wam powtarzać u nich badania, jeśli są ważne.
    Wiem, że ostatnio słabo się dzieje w Invimedzie we Wrocławiu i w Katowicach nie wiem jak w Warszawie. Zdarzają się tam akcje z odwołanymi transferami. Musiałabyś najlepiej poszukać kliniki, która Cię interesuje i tutaj na Ovu znaleźć wątek danej kliniki i poczytać co tam dziewczyny piszą, ewentualnie zapytać kogo polecają.
    W Novum jak dobrze kojarzę nie badają zarodków jak ktoś by chciał.
    Szczerze to wybór kliniki i miejsca teraz nie jest łatwy. Ja sama chciałam uciec ze swojej ale póki co nie mam gdzie w mojej okolicy 🙂

    emilgiana lubi tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i telefony <3 <3 <3

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2552 3456

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę o 12.00

    Mam nadzieję, że się nie pogorszyło, nastrój mam kiepski, dalej mam ciche dni z mężem. Boję się, że mój nastrój i stres z tym związany zaszkodzi stymulacji.

    Teraz też czuję się zupełnie inaczej niż podczas pierwszej, zaczynam czuć jajniki, psychicznie też czuję się inaczej. Nie wiem czy to hormony z czy to stres.

    Brilko, Ty o której masz podgląd.

    Julia, 🤞za pozytywny telefon ❤️

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3476 4406

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za dobre wieści!

    Loraa niestety stres i niepewność w tym wszystkim jest najgorsza. Faceci niestety ciężko mają zrozumieć nas gdzie w nas buzują hormony i ogromna potrzeba macierzyństwa. Tule mocno i mam nadzieje że zaniedługo dogadacie sie.

    Sama pamiętam, że jeszcze przed 30 myślałam, że bedzie dzidzia to będzie. Natomiast teraz wiem, że zrobię naprawdę dużo żeby sie udało. I jak widzę te małe stópki obcych dzieci to mocno mnie to rozczula.. kiedyś aż popłakałam sie w centrum handlowym gdy zobaczyłam pieknego bobaska. Był to czas po pierwszym szoku po wynikach męża gdy zdałam sobie sprawę, że walka o ciąże bedzie długa, kręta i z niewiadomym skutkiem. Niestety nikt nie jest w stanie podjąć tych uczuć które w człowieku siedzą przez tą suk* niepłodność.

    A najbardziej mnie boli jak ludzie mi mówią "no zobaczymy jak będziecie mieć swoje" a ja w głębi duszy nie wiem czy "zobaczymy".

    Tule Was wszystkie mocno. Zapowiada sie piękny weekend to moze to trochę da nam ukoić te wszystkie nerwy. 💔

    siesiepy lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie, jest 13 pęcherzyków. Zwiększamy dawkę puregon do 300, w poniedziałek kolejny podgląd. Chyba jest nieźle 🙈

    Sikoreczkaaa, Marz91, White1, Frajda, Julia24, Anka96, aszin, emilgiana, Iskiereczka00, Motylek93, Loraa, PaulinKA, Lisik, siesiepy, Księgowa, grazka0022 lubią tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3476 4406

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brilka 🥳🥳🥳

    Miałaś hormony badane? Kiedy następny podgląd? I kiedy punkcja? 😀

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczka, kolejny podgląd w poniedziałek, wtedy zapytam też o punkcje. Na razie one są małe, mają ok. 8-10 mm. Hormonów nie badałam, lekarz nie zlecał 🤷🏻‍♀️

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3476 4406

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Sikoreczka, kolejny podgląd w poniedziałek, wtedy zapytam też o punkcje. Na razie one są małe, mają ok. 8-10 mm. Hormonów nie badałam, lekarz nie zlecał 🤷🏻‍♀️

    Oh no tak bo to dopiero poczatek stymulacji :) wiec to naprawdę ładny wynik. :) trzymam kciuki zeby rosły pięknie równo 🥳

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę dziewczyny, chyba dopiero teraz do mnie dociera, że to się serio dzieje i już za kilka dni będzie pewnie punkcja 😅😅

    Iskiereczka00, Marz91 lubią tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • emilgiana Autorytet
    Postów: 272 523

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    emilgiana ja się wypowiem bo chyba jestem tu weteran in vitrowy 😅 Invicta ma chyba ostatnio nieciekawe opinie pod względem wyciągania pieniędzy. Za wizytę mam nadzieję nie płaciłaś? Bo potrafią policzyć nawet za wizytę gdzie np. nie urosło endometrium i nie będzie transferu, bo według nich w programie są tylko wizyty przygotowujące do transferu czy do punkcji. I to nie jest normalne, że lekarz każe Wam powtarzać u nich badania, jeśli są ważne.
    Wiem, że ostatnio słabo się dzieje w Invimedzie we Wrocławiu i w Katowicach nie wiem jak w Warszawie. Zdarzają się tam akcje z odwołanymi transferami. Musiałabyś najlepiej poszukać kliniki, która Cię interesuje i tutaj na Ovu znaleźć wątek danej kliniki i poczytać co tam dziewczyny piszą, ewentualnie zapytać kogo polecają.
    W Novum jak dobrze kojarzę nie badają zarodków jak ktoś by chciał.
    Szczerze to wybór kliniki i miejsca teraz nie jest łatwy. Ja sama chciałam uciec ze swojej ale póki co nie mam gdzie w mojej okolicy 🙂

    Nie płaciłam za wizytę, tyle dobrze.
    Eh.. tak czułam, że to nie będzie taka prosta sprawa nawet na samym etapie wyboru kliniki.
    Faktycznie muszę poszukać wątków i popytać. Tyle dobrze, że już jedną klinikę mam skreśloną - teraz z górki haha 🤣

    Dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi 😊 czyli nie zwariowałam..

    @brilka super hodowla, trzymam kciuki za dalsze etapy 🍀🤞🏻

    Marz91, siesiepy lubią tę wiadomość

    Starania na luzie od 01.2022r.
    Starania mega na poważnie od 01.2024r.
    🙋🏻‍♀️ 27 lat
    PCOS, IO 😬
    Stymulacja w różnych kombinacjach Lametta, Aromek, Clostilbegyt, Ovitrelle ❌
    TSH: 4,57 ulU/ml 😬 06.2025
    TSH: 2 ulU/ml ✅ 09.2025
    Jajowody drożne ✅
    Metformax 3000 🙃
    10.2025r. Włączony euthyrox 25
    Brak naturalnych owulacji ❌
    🙋🏼 30 lat
    Budowa, ilość, ruchliwość ✅
    Morfologia: 6% 💪🏻✅
  • Iskiereczka00 Autorytet
    Postów: 425 743

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brilka super wynik 🥰💪🏼

    Jula czekamy na telefon 😍 będę odświeżać forum co chwilę 🙈

    Loraa przykro mi, że w takim momencie doszły Ci jeszcze dodatkowe trudne emocje związane z relacją 😔 Tak bardzo chciałabym żebyś miała jak najwięcej spokoju i wsparcia ❤️

    Cukrzyk tak, masz rację, niesamowite jest to, jak życie jest zmienne i przewrotne. Często ciężko jest mi to pomieścić w sercu.

    Siesiepku piękna beta ❤️🥳 jak się czujesz? Emocjonalnie i fizycznie?

    Starania od 10.2022

    👩🏼 35
    ❌️IO, hipoglikemia reaktywna, niedrożny prawy jajowód, przewlekłe zapalenie endometrium, endometrioza I stopnia + adenomioza
    ❌️Kir AA, brak implantacyjnych
    ❌️Brak przeciwciał blokujących (allo mlr)
    ✅️Kariotypy prawidłowe
    ✅️Przeciwciała przeciwplemnikowe ujemne
    ✅️ANA ujemne, TRAB ujemne
    ✅️HB wyleczone

    🧔🏻‍♂️ 36
    ❓️06.2025: 23,75 mln, ruch postępowy 14%, procent prawidłowych 3%
    ❓️fragmentacja z 2023 roku: prawidłowych 73%.
    ✅️Hla C1C1


    IVF
    I procedura, krótki protokół 07.2025 - 7 pobranych ➡️5🥚➡️ 0❄️
    II procedura, długi protokół 09.2025 - 10 pobranych ➡️8🥚➡️❄️❄️❄️➡️ przetrwał 1❄️➡️ PGT⏳️➡️nieprawidłowy😭

    17.04.26 pierwsze ⏸️🥹 5tc 💔✨️
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2552 3456

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brilka, super wieści.

    Dzieje się, ja punkcje miałam chyba w 14 dniu cyklu, teraz też tak lrawdopodobnie 😃

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • emilgiana Autorytet
    Postów: 272 523

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    To absolutnie nie jest normalne. U mnie w klinice respektowali normalnie zrobione przeze mnie gdzie indziej badania ALE jak raz poszłam na wizytę gdzie indziej (pakiet medyczny, lekarz akurat z kliniki) i pokazałam lekarzowi z invicta badania nasienia z innego labu niz ich, to usłyszałam że to beznadziejne miejsce na badanie, bo mężczyźni nigdy nie mają takich dobrych wyników (? XD) i żeby zrobić w ich labie i tylko ich labie bo tak. Dzięki temu wiedziałam że na pewno będę omijać szerokim łukiem tą klinikę.

    Jeszcze tylko dopiszę, bo mi się łączą kropki..
    Lekarz z invicty powiedział Ci, żeby badania nasienia zrobić u nich, bo gdzie indziej badania są beznadziejne, bo mężczyźni nigdy nie mają takich dobrych wyników.. (XD) Usłyszałam coś podobnego, że badania z tej kliniki (Bocian) nie są dla niego wiarygodne i miarodajne. A w nocy przewertowałam sporo opinii o tym, że w invicta zawsze wychodziły gorsze niż w innych klinikach i że ponoć specjalnie zaniżają.
    Nie wiem na ile to prawda, ale to ma trochę sensu.
    A jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

    Już pomijając sam fakt, że nawet tu na ovufriend znalazłam wątek i są niezłe cyrki z tym lekarzem, do którego trafiłam i miał kilka postępowań choćby z takiego powodu, że nie chciał wydać komuś dokumentacji medycznej a co najlepsze jest ekspertem na ovufriend.

    Starania na luzie od 01.2022r.
    Starania mega na poważnie od 01.2024r.
    🙋🏻‍♀️ 27 lat
    PCOS, IO 😬
    Stymulacja w różnych kombinacjach Lametta, Aromek, Clostilbegyt, Ovitrelle ❌
    TSH: 4,57 ulU/ml 😬 06.2025
    TSH: 2 ulU/ml ✅ 09.2025
    Jajowody drożne ✅
    Metformax 3000 🙃
    10.2025r. Włączony euthyrox 25
    Brak naturalnych owulacji ❌
    🙋🏼 30 lat
    Budowa, ilość, ruchliwość ✅
    Morfologia: 6% 💪🏻✅
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 794 1590

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @emilgiana mam podobne doświadczenia z invictą wawie, jedyny plus to że poznałam super lekarkę do której chodzę. Szybko zrezygnowała z pracy tam. Mnie też mimo pierwszej stymulacji chcieli wcisnąć do programi IVF. Ja przychodzę na monitoring a doktorek że nie ma sensu, wyniki męza kiepskie i od razu do programu. W międzyczasie wciskanie badań pgta jako praktycznie obowiazkowe (kariotypów nie zlecili). Także tak, maszynka na kase 😕
    Ja teraz chodzę na inflandzką, prowadzą program diagnostyki niepłodności, zrobiliśmy już parę drogich badań na nfz np kariotypy. Jak odbierałam wyniki męża z pracowni to pani chyba laborantka opowiadała że nowe mikroskopy do IVF skęcają także może spróbuj tam się zapisać 🙂 tylko wiesz nfz terminy są długie, opóźnienia, ale oszczędności spore 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2025, 11:56

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskiereczka00 wrote:
    Jula czekamy na telefon 😍 będę odświeżać forum co chwilę 🙈

    Dam znać, ale no wystawiają moją cierpliwość na próbę, bo wciąż brak telefonu 🫠.

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2552 3456

    Wysłany: 8 sierpnia 2025, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie złe wieści. Druga procedura zakończy się jeszcze gorzej niż pierwsza. Pęcherzyki nic nie urosły od wtorku. W poniedziałek rano mam wizytę i podejmie decyzję czy nie przerywamy stymualacji.

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ