X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Niemcy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wiecie dziewczyny czy jakies zele nawilzajace (ktore trzeba stosowac podczas stosunku) nie majace negatywnego wplywu na pochwe i plemniki wystepuja w Niemczech?? Znalazlam tutaj durex play ale to prawdopodobnie nie dziala korzystnie. Co o nim myslicie??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaruzaz wrote:
    Czy wiecie dziewczyny czy jakies zele nawilzajace (ktore trzeba stosowac podczas stosunku) nie majace negatywnego wplywu na pochwe i plemniki wystepuja w Niemczech?? Znalazlam tutaj durex play ale to prawdopodobnie nie dziala korzystnie. Co o nim myslicie??

    Hej, mieszkam pare lat w Niemczech. Durex Play znam, uzywalam, ale zajsciu w ciaze na pewno nie pomaga. Polecam wycieczke do apteki, bo w zwyklym sklepie na cuda bym nie liczyla... Ewentualnie Müller, ale musialabym najpierw sprawdzic, zeby nie doradzac bzdur.

  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domyslam sie :) Jak pamietam jak mialam problem z zakupem tabletek przeciwbolowych. Myslalam ze w Rosmanie beda ale niestety. Trzeba bylo isc do apteki. Nic nie wiem o tych zelach... Stosowalam wczesniej oliwke ale stwierdzilam ze to jest raczej nie dobry sposob. Kupilam durex play. Ale to tez nie za bardzo. Popytam wiec w aptekach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaruzaz wrote:
    Domyslam sie :) Jak pamietam jak mialam problem z zakupem tabletek przeciwbolowych. Myslalam ze w Rosmanie beda ale niestety. Trzeba bylo isc do apteki. Nic nie wiem o tych zelach... Stosowalam wczesniej oliwke ale stwierdzilam ze to jest raczej nie dobry sposob. Kupilam durex play. Ale to tez nie za bardzo. Popytam wiec w aptekach :)

    Oliwka jest spoko wedlug mnie. Ale moze zabija plemniczki, nie wiem. Jak wroce z urlopu, obejrze oferte w Müllerze. Tam wlasnie kupilam testy owulacyjne.

    Zaruzaz lubi tę wiadomość

  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znalazlam cos takiego jak vionell... ale nie wiem czy bylby ok. musze sie doczytac

  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :) bede czekac na informacje a w miedzyczasie sama tez poszukam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vionell-nie znam, przykro mi... :-(

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj! Ja kupiłam na E bay specjalny żel dla starających się Conceive Plus - przeczytasz o nim też na Polskich stronach i w Aptekach też znajdziesz. Za żel dałam 16 euro ale kupiłam jeszcze do tego 50 testów owu+15 ciążowych to razem za wszystko wyszło 28 euro.
    Edytuje : jest jeszcze żel Pre- Seed ten i Conceive Plus to takie główne żele reklamowane jako wspomagające poczęcie ,jak jest w praktyce jeszcze nie testowałam :)
    Do Apteki możesz zawsze sobie napisać na kartce nazwę jeśli masz problem z wymową i Pani Ci to da bez problemu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2013, 09:07

    Zaruzaz lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Witaj! Ja kupiłam na E bay specjalny żel dla starających się Conceive Plus - przeczytasz o nim też na Polskich stronach i w Aptekach też znajdziesz. Za żel dałam 16 euro ale kupiłam jeszcze do tego 50 testów owu+15 ciążowych to razem za wszystko wyszło 28 euro.
    Edytuje : jest jeszcze żel Pre- Seed ten i Conceive Plus to takie główne żele reklamowane jako wspomagające poczęcie ,jak jest w praktyce jeszcze nie testowałam :)
    Do Apteki możesz zawsze sobie napisać na kartce nazwę jeśli masz problem z wymową i Pani Ci to da bez problemu.
    albo zamówić w aptece internetowej, lub na str internetowej, spotkałam się gdzieś w necie z czymś takim jak zele wspomagające zajście w ciaże, ale niewiem czy to działą czy jest chwytem reklamowym , na polskie kosztuje ok 70 zł http://www.polkaintymnie.pl/w-oczekiwaniu/czytelnia/planuje-ciaze/jak-zajsc-w-ciaze

    Zaruzaz lubi tę wiadomość

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa- Nie wiem sama jak z tym działaniem ,w tej chwili jestem na tabletkach więc żelu nawet nie otworzyłam. Myślę że można spróbować ,szczególnie jak ktoś ma skąpy śluz i musi ich używać .
    Miałam również żele Durexa ,ale grom wie czy to jakoś nie wpływa na żołnierzyki więc szukałam i znalazłam "podobno wspomagające" ;)

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje wam :) Widzialam na stronkach jakis pre seed. Zajrze po jakims czasie na ebay bo mam miesiac przerwy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak ja, dopiero we wrześniu , ta ze jak kupisz i wypróbujecie to napisz opinie :)

    Zaruzaz lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaruzaz wrote:
    znalazlam cos takiego jak vionell... ale nie wiem czy bylby ok. musze sie doczytac

    Ogladalam ten vionell w Müllerze, na moje oko jest ok. Innych nie maja...

    Tak z innej beczki to moze dluzsza gra wstepna zamiast zelu? ;-)

    Pozdrawiam i powodzenia zycze!

  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwyczajnie jestem sucha jak wior :P Kiedys bylo inaczej ale od czasu gdy zaczelismy stosowac oliwke jakos sie u mnie pozmienialo....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha. Na tym vionelu pisza, ze nie jest to srodek antykoncepcyjny. Moja logika mowi wiec, ze plemnikow nie powinien zabijac.

  • ruda 87 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki. Dziś odebrałam bete. Niestety negatywna. To było nasze 3 podejście ivf. Dwa pierwsze podjescia były w Dortmundzie A trzecie w kolonii. Pani doktor zasugerowała nam jeszcze jakieś kroplowki z omega 3. Ktoś może coś słyszał na ten temat?

  • agnieszka011988 Przyjaciółka
    Postów: 123 43

    Wysłany: 21 marca 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,
    my z mezem uzywamy Prefert® Vaginal Gel , taki w strzykawce, jest dobry, ale narazie bez owocnego rezultatu :)

  • MMilena Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka011988 wrote:
    Hejka,
    my z mezem uzywamy Prefert® Vaginal Gel , taki w strzykawce, jest dobry, ale narazie bez owocnego rezultatu :)
    Chcialam zapytac czy ten zel wam pomogl???

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zele w de do zdobycia to jeszvze pre seed (pani w aptece mi zamawiala) i ritex kinderwunsch (do kupienia praktycznie wszedzie)

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ