Tydzień dla Płodności   

Uwaga: to już ostatnia szansa!   
Nie zwlekaj - zbadaj swoją płodność - pierwsza wizyta 1zł!
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Niemcy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wiecie dziewczyny czy jakies zele nawilzajace (ktore trzeba stosowac podczas stosunku) nie majace negatywnego wplywu na pochwe i plemniki wystepuja w Niemczech?? Znalazlam tutaj durex play ale to prawdopodobnie nie dziala korzystnie. Co o nim myslicie??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaruzaz wrote:
    Czy wiecie dziewczyny czy jakies zele nawilzajace (ktore trzeba stosowac podczas stosunku) nie majace negatywnego wplywu na pochwe i plemniki wystepuja w Niemczech?? Znalazlam tutaj durex play ale to prawdopodobnie nie dziala korzystnie. Co o nim myslicie??

    Hej, mieszkam pare lat w Niemczech. Durex Play znam, uzywalam, ale zajsciu w ciaze na pewno nie pomaga. Polecam wycieczke do apteki, bo w zwyklym sklepie na cuda bym nie liczyla... Ewentualnie Müller, ale musialabym najpierw sprawdzic, zeby nie doradzac bzdur.

  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domyslam sie :) Jak pamietam jak mialam problem z zakupem tabletek przeciwbolowych. Myslalam ze w Rosmanie beda ale niestety. Trzeba bylo isc do apteki. Nic nie wiem o tych zelach... Stosowalam wczesniej oliwke ale stwierdzilam ze to jest raczej nie dobry sposob. Kupilam durex play. Ale to tez nie za bardzo. Popytam wiec w aptekach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaruzaz wrote:
    Domyslam sie :) Jak pamietam jak mialam problem z zakupem tabletek przeciwbolowych. Myslalam ze w Rosmanie beda ale niestety. Trzeba bylo isc do apteki. Nic nie wiem o tych zelach... Stosowalam wczesniej oliwke ale stwierdzilam ze to jest raczej nie dobry sposob. Kupilam durex play. Ale to tez nie za bardzo. Popytam wiec w aptekach :)

    Oliwka jest spoko wedlug mnie. Ale moze zabija plemniczki, nie wiem. Jak wroce z urlopu, obejrze oferte w Müllerze. Tam wlasnie kupilam testy owulacyjne.

    Zaruzaz lubi tę wiadomość

  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znalazlam cos takiego jak vionell... ale nie wiem czy bylby ok. musze sie doczytac

  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :) bede czekac na informacje a w miedzyczasie sama tez poszukam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vionell-nie znam, przykro mi... :-(

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj! Ja kupiłam na E bay specjalny żel dla starających się Conceive Plus - przeczytasz o nim też na Polskich stronach i w Aptekach też znajdziesz. Za żel dałam 16 euro ale kupiłam jeszcze do tego 50 testów owu+15 ciążowych to razem za wszystko wyszło 28 euro.
    Edytuje : jest jeszcze żel Pre- Seed ten i Conceive Plus to takie główne żele reklamowane jako wspomagające poczęcie ,jak jest w praktyce jeszcze nie testowałam :)
    Do Apteki możesz zawsze sobie napisać na kartce nazwę jeśli masz problem z wymową i Pani Ci to da bez problemu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2013, 09:07

    Zaruzaz lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Witaj! Ja kupiłam na E bay specjalny żel dla starających się Conceive Plus - przeczytasz o nim też na Polskich stronach i w Aptekach też znajdziesz. Za żel dałam 16 euro ale kupiłam jeszcze do tego 50 testów owu+15 ciążowych to razem za wszystko wyszło 28 euro.
    Edytuje : jest jeszcze żel Pre- Seed ten i Conceive Plus to takie główne żele reklamowane jako wspomagające poczęcie ,jak jest w praktyce jeszcze nie testowałam :)
    Do Apteki możesz zawsze sobie napisać na kartce nazwę jeśli masz problem z wymową i Pani Ci to da bez problemu.
    albo zamówić w aptece internetowej, lub na str internetowej, spotkałam się gdzieś w necie z czymś takim jak zele wspomagające zajście w ciaże, ale niewiem czy to działą czy jest chwytem reklamowym , na polskie kosztuje ok 70 zł http://www.polkaintymnie.pl/w-oczekiwaniu/czytelnia/planuje-ciaze/jak-zajsc-w-ciaze

    Zaruzaz lubi tę wiadomość

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa- Nie wiem sama jak z tym działaniem ,w tej chwili jestem na tabletkach więc żelu nawet nie otworzyłam. Myślę że można spróbować ,szczególnie jak ktoś ma skąpy śluz i musi ich używać .
    Miałam również żele Durexa ,ale grom wie czy to jakoś nie wpływa na żołnierzyki więc szukałam i znalazłam "podobno wspomagające" ;)

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje wam :) Widzialam na stronkach jakis pre seed. Zajrze po jakims czasie na ebay bo mam miesiac przerwy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak ja, dopiero we wrześniu , ta ze jak kupisz i wypróbujecie to napisz opinie :)

    Zaruzaz lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaruzaz wrote:
    znalazlam cos takiego jak vionell... ale nie wiem czy bylby ok. musze sie doczytac

    Ogladalam ten vionell w Müllerze, na moje oko jest ok. Innych nie maja...

    Tak z innej beczki to moze dluzsza gra wstepna zamiast zelu? ;-)

    Pozdrawiam i powodzenia zycze!

  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwyczajnie jestem sucha jak wior :P Kiedys bylo inaczej ale od czasu gdy zaczelismy stosowac oliwke jakos sie u mnie pozmienialo....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha. Na tym vionelu pisza, ze nie jest to srodek antykoncepcyjny. Moja logika mowi wiec, ze plemnikow nie powinien zabijac.

  • ruda 87 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki. Dziś odebrałam bete. Niestety negatywna. To było nasze 3 podejście ivf. Dwa pierwsze podjescia były w Dortmundzie A trzecie w kolonii. Pani doktor zasugerowała nam jeszcze jakieś kroplowki z omega 3. Ktoś może coś słyszał na ten temat?

  • agnieszka011988 Przyjaciółka
    Postów: 123 43

    Wysłany: 21 marca 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,
    my z mezem uzywamy Prefert® Vaginal Gel , taki w strzykawce, jest dobry, ale narazie bez owocnego rezultatu :)

  • MMilena Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka011988 wrote:
    Hejka,
    my z mezem uzywamy Prefert® Vaginal Gel , taki w strzykawce, jest dobry, ale narazie bez owocnego rezultatu :)
    Chcialam zapytac czy ten zel wam pomogl???

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zele w de do zdobycia to jeszvze pre seed (pani w aptece mi zamawiala) i ritex kinderwunsch (do kupienia praktycznie wszedzie)

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ