X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne niepoKhalane poczęcie
Odpowiedz

niepoKhalane poczęcie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie ani ja ani partner nie palimy ;)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 maja 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri to dobrze macie, oby mojemu udalo sie rzucic palenie, ide spac laski, jutro ide z kumpela na miasto wybrac dla niej sukienke na wesele i ubranka dla dzieci

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo dobrze mam, zadne z nas nigdy nie palilo, znaczy moze moj palil w podstawowce ale wiecie jak to bylo ;p to sie nie liczy ;p

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdoberek, też problemu nikotynowego u mnie nie ma, chociaż nasi rodzice palili /u mnie Mama, ale rzuciła juz chyba 10 lat temu, u B ciągle kopcą jak kominy) B jest wrogiem papierochów, jak przychodzą do nas znajomi to pozwala im EWENTUALNIE na balkonie, ale często zamyka za nimi drzwi hehhehe
    Ciri - plamienie ustało?

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienie ustalo po jakis 3-4 godzinach i bylo go tak malo ze nie wylecialo nic na wkladke. Wraz z nim ustaly wszystkie bole w podbrzuszu i jajnikach. Nic cisza. Pozostaje czekac.

    U mnie rodzice tez palili znaczy mama juz nie pali tata kopci jak smok. Ale u mnie w domu zawsze bylo jak chcesz to pal ale soe z tym nie kryj. I zapalilam raz jeden jedyny i nigdy wiecej ;p

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 maja 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D moi teście też kopcą jak kominy i w dodatku palą te śmierdzące samoróbki :/ jak w zeszłym roku latem przyjechali nas odwiedzić to z drugiego piętra lecieli na dół przed blok, żeby zapalić. Ja jestem strasznym przeciwnikiem, a mój mąż - ex palacz - nauczył się tego ode mnie :P Zimą już nie byliśmy tacy okrutni, mogli zapalić na balkonie, ale drzwi za nimi od razu zamknęliśmy :D
    ciri22 wrote:
    Ale u mnie w domu zawsze bylo jak chcesz to pal ale soe z tym nie kryj. I zapalilam raz jeden jedyny i nigdy wiecej ;p

    Najlepsze podejście rodziców. Zakazany owoc smakuje najlepiej i dlatego młodzież pilnowana za bardzo przez rodziców na przekór sięga po wszystko, co jest niedozwolone :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 07:21

    ciri22 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie. U mnie np w domu tata byl przeciwny tatuazom i kolczykom a ja zawsze chcialam miec.i zamiast sobie zrobic maly tatuazyk to mam cale plecy wytwtuoeane. Nie zaluje ale wiem ze gdyny nie ojciec i moj byly ktory tez byl na anty to ten tatuwz bylby mniejszy ;p

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri pokaż dziare!

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde gdzies na forum wrzucalam... musialabym znalezc link... eeee to jak poczekasz....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p7rk7.jpg

    Takie sprzed 2 lat zdjecie :)

    ołowiana wrona, littleladybird lubią tę wiadomość

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WOW!!! Jak długo sie dziergałas?

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na przedramieniu tez cos masz? :D

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze podobały mi sie tatuaże, ale nie miałam jaj sobie zrobić. jedyne echo młodości to kolczyk w nosie i eee "tam na dole" - nie, nie chodzi o pępek :) Ale juz nie mam, wyrosłam z nich

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak grupe krwi mam na przedramieniu.
    Plecy zajely rok w sumie 7 sesji po 8 godzin.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ołowiana wrona wrote:
    zawsze podobały mi sie tatuaże, ale nie miałam jaj sobie zrobić. jedyne echo młodości to kolczyk w nosie i eee "tam na dole" - nie, nie chodzi o pępek :) Ale juz nie mam, wyrosłam z nich
    Noo ja kolczykow mam kilka w brwi pod ustami tunele w uszach ale malei zawsze mi sie marzyl kolczyk w napletku lechtaczki i w sutku ale nie.zrobilam bo dziecko ;p niby to nic nie przeszkadza ale zawsze... a i mam w uszach kilka a kilka zaroslo..w chrzastce mam kolczyk.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak lezalam na ginekologi to przed operacja ze 40 osob sie zlecialo (lekarzy i chirurgow i pielegniarek) zeby ogladax moj tatuaz ;) mialam najlepsze odstresowanie przed operacja ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze rekaw mi sie marzy ale powiedzialam sobie ze zrobie go jak dziecko bede miala ;)

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja mialam na lechtaczce - mega orgazmy, nie zawsze chciane i w odpowiednim czasie i miejscu hehehe. Sutki nie, nie podobaja mi sie a dwa, wiem juz jak to moze bolec... Chrząstki u mnie odpadają, mam wade genetyczna i mi chrzastki "pekaja"

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow noe zle z tymi chrzastkami. Tez wlasnie ze wzgledu na orgazmy chcialam miec bo ja ich nie miewam ;/ ale podobno z samoistnymi po pewnym czasie to przechodzi. Ale mialas w lechtaczce czy w napletku lechtaczki?

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vertical clit hood ale nie przebilam samej lechtaczki. Orgazmow hmm rok takich samoistnych, pozniej przy stymulacji

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ