X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne niepoKhalane poczęcie
Odpowiedz

niepoKhalane poczęcie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz wzielam i nic. On mowi ze teskni a ja ze mam zajecie i tak dalej. Nic nie chce zrobic to niech tak bedzie. Ja mam dosc.

  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym tatuażu to najzajebistsze jest chyba oko :) Mój M tez ma tatuaz na plecach, takie oko ale umieszczone w kole zębatymy (bo ma pierdolca na punkcie mechaniki). Ja tatuażu jakoś nigdy za bardzo nie chciałam mieć, nie było napinki na to. Ale po jednych z wakacji zrobiłam kolczyk w języku (byłam po 1 roku studiów) i jak mój tata się zorientował, że go mam to nie odzywał się do mnie koło tygodnia :D
    A co do wmawiania sobie, zaciekłych obserwacji i ciągłej nadziei to chyba ciężko z tym walczyć. Wydaje mi się, że najlepszą receptą byłoby się czymś zająć, czymś w co zaangażowałoby sie w 100%. Wtedy chyba nie ma czasu na myslenie o pierdołach (:p) i stwarzanie sobie w głowie ciąży umysłowej :)

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo nie ma tylko trzeba miec takie cos kiedys byla szkola i praca. Teraz praca mi sie wali i moge z dniz na dzien bez pracy zostac... wiec wszystko o czym ostatnio mysle sprowadza sie do ciazy ktora by wiele problemow rozwiazala

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Juz wzielam i nic. On mowi ze teskni a ja ze mam zajecie i tak dalej. Nic nie chce zrobic to niech tak bedzie. Ja mam dosc.

    No ale, że tęskni i co dalej...Wiesz żebyś nie przegięła w drugą stronę.

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze teskni bo ma robote i go nie ma. A jak wraca do domi to sie przytula i tyle. No to co ja mam zaczynac? Jakby cos chcial to by zaczal wie jak to sie robi. A ja nie mam ochoty na seks wiec nic nie dzialam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teskni to u niego slowo zastepujace brak tulenia.

  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, nie obraź się, ale mam wrażenie, że się jakoś miedzy Wami nie układa...

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie to nie to jest dobrze. Tylko wiesz jak to jest z problemami finansowymi on siedzi po godzinach ja niby jezdze z nim jak mam mozliwosc ale czlowiek nie ma po protu ochoty na seks i takie rzeczy. My ogolnie mamy male porzeby wiec to nie jest nic dziwnego a mowi ze teskni bo zawsze ze soba duzo. Czasu spedzalismy a teraz jest mniej. Ale wazne ze to zauwaza. Po 3 dniach juz to zaczal mowic ale tez mowi ze wierzy w fasolke i chce jej i ki zapewnic wszystko co moze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz jestem wyczulona na oznaki innosci i zlego ukladania sie po moim poprzednim partnerze co mnie za przeproszeniem w chuja robil.

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy dość wysokie libido a ja frank jebnął w górę to też były przerwy po 3/4 dni. Martwił się, kombinował, dusił wszystko w sobie i nie dawał rady, a mnie nie chciał tym obarczać. Może i tu jest podobnie. Seks jest ważny ale nie najważniejszy. Okazuj mu mimo wszystko ciepło bo do obojętności i chłodu też można się przyzwyczaić - a nie tędy droga.

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieplo okazuje tylko mowie ze na seks nie mam co liczyc. ;p bo ja sama nie zaczne niech jemu sie wreszcie zachce a nie ze od pol roku to tylko moje starania o seks sa.

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak robiłam przez pierwsze pół roku starania się, stawałam na rzęsach byleby tylko seks był. A teraz nawet w płodne zawijam się na bok, wypinam do niego tyłkiem i jak chce to zacznie mnie smyrać, jak nie to nie. Nie frustruje sie i spie spokojniej. To nie wyścig szczurów, nikt Was nie goni, jesteście MŁODZI! nie ten cykl to następny. 4 cykle od odstawienia to moim zdaniem i tak mało, cykl powinien się uregulować, hormony muszą dojść do ładu itd

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie lekarz powiedzial ze do 3 mamy najwieksze szanse szybkozajsc potem maleja. Ale zobaczymy. Bardziej mnie goni czas bo mowi jak nie teraz i nie kolejny to przerwa gwarantowana na jakies 2-3 lata.

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z innej beczki, w co się ubrać na koncert jazzowy /rezerwacja, miejsca przy stolikach/ casual czy "wieczorowo"?

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Wlasnie lekarz powiedzial ze do 3 mamy najwieksze szanse szybkozajsc potem maleja. Ale zobaczymy. Bardziej mnie goni czas bo mowi jak nie teraz i nie kolejny to przerwa gwarantowana na jakies 2-3 lata.

    jaka przerwa? W związku z czym? A z tym zaciążeniem po odstawieniu to są różne szkoły, część ginekologów akurat twierdzi, że lepiej wstrzymać się.

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ołowiana wrona wrote:
    A z innej beczki, w co się ubrać na koncert jazzowy /rezerwacja, miejsca przy stolikach/ casual czy "wieczorowo"?
    Najlepiej pół na pół :D nigdy nie byłam na koncercie jazzowym. Grunt to czuć się dobrze w ciuchach :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ze wzgledu wlasnie na kase i na prace. Trace ja z dnia na dzien jest coraz gorzej a sz u kam juz 2 lata i nikt sie nie odzywa wiec plan ktory mialam wdrozyc po ciazy bedzie musial zostac wdrozony teraz i potrwa on ze dwa trzy lata. I wtedy w ciaze nie moge zajsc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ołowiana wrona wrote:
    A z innej beczki, w co się ubrać na koncert jazzowy /rezerwacja, miejsca przy stolikach/ casual czy "wieczorowo"?
    Ja tez mysle ze to na co masz ochote ale moxesz bardziej elegancko niech sie owocnie zakonczy wieczor ;p

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Najlepiej pół na pół :D nigdy nie byłam na koncercie jazzowym. Grunt to czuć się dobrze w ciuchach :)

    trampki do sukienki? :D

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym się ubrała casualowo, ale eleganciej :)ze strice wieczorowym strojem bym nie szalała. Ale mogę się nie znać, nie byłam nigdy na takim koncercie :)

    o1483e5e2gt7h77w.png
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ