X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne niepoKhalane poczęcie
Odpowiedz

niepoKhalane poczęcie

Oceń ten wątek:
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja tez mysle ze to na co masz ochote ale moxesz bardziej elegancko niech sie owocnie zakonczy wieczor ;p
    heheh mój bedzie tak zjechany psychicznie przez jazz, że raczej mu nie stanie hehhee

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo ze wzgledu wlasnie na kase i na prace. Trace ja z dnia na dzien jest coraz gorzej a sz u kam juz 2 lata i nikt sie nie odzywa wiec plan ktory mialam wdrozyc po ciazy bedzie musial zostac wdrozony teraz i potrwa on ze dwa trzy lata. I wtedy w ciaze nie moge zajsc.

    Nie fiksuj, będzie dobrze! A co to za projekt? chcesz czmychnąc za granicę czy co?

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie za granice, projekt polega na tym ze przez te 2 czy 3 lata nie bede zarabiac bo musze isc do urzedu pracy i zdobyc doswiadczenie minimum 2 letnie bo nie chca mnie zarudnic nigdzie.... bo wszedzie jest 2 letnie doswiadczenie i nikt do mnie nie oddzwania.... a praca od stycznia pogorszyla sie o tyle ze 1300zl zaabiam teraz 900... wiec to upada... wiec mam ten i przyszly cykl i to padnie wszystko...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ołowiana wrona wrote:
    trampki do sukienki? :D

    Jeśli będziesz się w tym dobrze czuła, to dlaczego nie? Nikt nie zabroni :P
    Miałam na myśli coś w stylu sukienki, ale nie takiej eleganckiej jak na wesele. Tylko trochę mniej. Na przykładzie faceta lepiej to będzie widać: nie musi iść w garniaku, tylko np w dżinsach i do tego jakaś marynarka, pod spodem koszulka. I buty też nie koniecznie te od garniaka, ale też nie adidasy :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz na wesele tez biore trampki do eleganckiej sukienki ;p

    littleladybird, ołowiana wrona lubią tę wiadomość

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nie za granice, projekt polega na tym ze przez te 2 czy 3 lata nie bede zarabiac bo musze isc do urzedu pracy i zdobyc doswiadczenie minimum 2 letnie bo nie chca mnie zarudnic nigdzie.... bo wszedzie jest 2 letnie doswiadczenie i nikt do mnie nie oddzwania.... a praca od stycznia pogorszyla sie o tyle ze 1300zl zaabiam teraz 900... wiec to upada... wiec mam ten i przyszly cykl i to padnie wszystko...

    No ok, rozumiem, że na "kuronia" ale kto powiedział, że to 2/3 lata, może podłapiesz pracę, nie wiem co teraz robisz ale zaczyna się letni sezon, może jakaś fucha hostessy /sama to kiedyś robiłam/ itp. To tak doraźnie, do PUP zarejestruj się, zobacz jaką mają ofertę szkoleń, jeśli będzie dupa programowa to znajdź coś co Cie interesuje, co da Tobie jakis fach i niech to Tobie dofinansują! A wiem, że można!

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio kupiłam na allegro za grosze, taką w stylu pensjonarki /granatowa z bialym kołnierzykiem/, jeśli założę do tego trampki to tylko pedofile beda sie na mnie slinic hehehe

    littleladybird lubi tę wiadomość

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ołowiana wrona wrote:
    No ok, rozumiem, że na "kuronia" ale kto powiedział, że to 2/3 lata, może podłapiesz pracę, nie wiem co teraz robisz ale zaczyna się letni sezon, może jakaś fucha hostessy /sama to kiedyś robiłam/ itp. To tak doraźnie, do PUP zarejestruj się, zobacz jaką mają ofertę szkoleń, jeśli będzie dupa programowa to znajdź coś co Cie interesuje, co da Tobie jakis fach i niech to Tobie dofinansują! A wiem, że można!
    Wlasnie juz zrobilam wiele.mam 3 zawody ze soba polaczone wszystkie to typowo praktyczne rzeczy. Na razie szansa na nic oprocz doswiad x zenia czyli praktyk 2 lernich nie moge zrobic bo mam juz wiele szkolen bo chodzilam na wiele i nic z tego nikt nie zadzwonil wszedzie tylko doswiadczenie. I dlatego tak to ze 2-3 lata minie. A wiem ze jak bedzie tak jak teraz nie poradzimy sobie. Znaczy moze poradzimy ale z wielu wzgledow nie mozemy sobie na to pozwolic.

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale w perspektywie masz opcję załapania się na te praktyki? Nie wiem skąd jesteś, ale może trzeba poszukać zdala od domu? Przeprowadzka czasami wychodzi nam na dobre

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie moge z dala ze wzgledu na G on ma tu dobra prace a gdzie indziej by nie zdala egzaminu a na razie on jeszze nie chce jej zmieniac bo teraz wreszcie wielu.klientow zalapal. A ja z warszawy jestem wiec mam na to szanse przez urzad tylko wlasnie musze przez urzad zeby sie na normalne praktyki zalapac a nie tylko zamiatanie. A to sie wiarze z tym ze musze z pracy zrezygnowac. Plan byl taki ze urodze i wtedy po macierzynskim pojde.

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ok, teraz KUMAM

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo a wiem ze zwiazek na odleglosc tez u nas nie zda egzaminu ;p

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My daliśmy radę :)

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz jak my po 2 miesiacach zamieszkalismy razem ;p ja wiem ze oni on ani ja to by szybko sie rozpadlo ;p jakbym byla kilka lat mlodsza to spoko wtedy inaczej bylo i teraz tez jest inaczej.

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trochę wiary w związek, jak mawiała moja babcia "co ma wisieć nie utonie". jeśli jest się sobie pisanym to żadne przeciwności losu tego nie zmienią

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo na pewno, ale utrudnia a zadne z nas nie chce chyba nie chce sie bawic w takie dojrzdzanie czy cos. Jak juz zdecydowalismy ze chcemy byc razem powiedzial mi jedna rzecz, " jestem juz za stary na zwiazki ja chce miec od razu rodzine i to z toba, we wrzesniu wynajmujemy mieszkanie a za rok od dzis chcialbym zebysmy mieli dziecko w drodze" I jakos wszysko mu wychodzi jak do tej pory :P We wtorek mija nam takie nieoficjalny rok :P i jakos tak co on sobie powie to tak jest... nie wiem czy zyciowy szczesciarz czy co :P

    ołowiana wrona lubi tę wiadomość

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to kto wie :D oby proroczo :)

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje mam :) To takie fajne, a najfajniejsze jest to ze w ogole nie chcialam z nim byc bo uwazalam go za dupka :P

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 14 maja 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak poznalam mojego to pomyślałam "co za dupek" i chyba 3 razy kasowałam z kontaktów hhehehe ale uparty był :)

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja to go znalam wczesniej za nim zostalismy para jakies 7 lat wczesniej go poznalam ale wiele laat nie mielismy kontatku i szlam z nim sie spotkac w przekonaniu ze sie z nim przespie i wiecej nie spotkam (takim typem byl wczesnie-mial laske i ja zdradzal na lewo i prawo) ale tez byl uparty i nie odpuszczal :)

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ