X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne niepoKhalane poczęcie
Odpowiedz

niepoKhalane poczęcie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tylko przestalam plamic. Jak ten pkres bedzie taki sam beznadziejny jak ostatni lece do gina... Znowu...

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 21 maja 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arien wrote:
    Robiłam dzisiaj sikańca, negatyw. Zastanawiam sie czy jest sens robienie teraz progesteronu. skoro temp takie niskie to prog tez pewnie. Wiec ani mi to nie powie czy byla owu ani chyba nic. czy sie mylę?

    Jesli będzie poniżej normy z II fazy to powie, że nie było owulacji, jeśli będzie bardzo niski ale w granicach - to sugeruje niewydolność ciałka żółtego. To plus niskie tempki to zalecenie do brania progesteronu w II fazie oraz skierowanie na pełen monitoring cyklu.

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 21 maja 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Tak tylko przestalam plamic. Jak ten pkres bedzie taki sam beznadziejny jak ostatni lece do gina... Znowu...

    Ciri - moja znajoma z Ovu po odstawieniu antyków też miała kilka takich cykli. Plamienie, niskie tempki - a okres bawił się w kotka i myszkę...czasami przez 60 dni. Wyregulowała bromkiem. Także przejść się do ginekologa powinnaś, ale myślę, że lada dzień u CIebie chluśnie @

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 21 maja 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ołowiona, bo już nie wiedziałam co myśleć. Powiem szczerze, że się nie znam i ciągle się wahałam czy robić ten progesteron, ale rozwiałas moje wątpliwości :) Dzisiaj mały piątek :)

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 21 maja 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak...zbliża się weekendzik

    sMjh.jpg

    D., werni lubią tę wiadomość

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja mialam wlasnie w poprzednim cyklu tak ze mialam plamienie z ogromnym bolem potem polecialo ale tylko rano na nastepny dzien znow to samo a potem dwa dni plamienia. Ale najwazniejsze nie bylo w krwi blony... Co moze wskazywac na slabe endometrium... I bylam z tym u lekarza. Powiedzial ze nie ma sie czym przejmowac i zebym prowadzila przez 3 cykle obserwacje. Ale ja sie stresuje ym. Chyba zaczne zeczywiscie to wino pic... Blee..

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj, jak co miesiąc była akcja "a okres już ci się skończył?" pffff JUŻ DAWNO! :) he he he Jeśli chłop nabiera się na to drugi rok, to chyba nie muszę zmieniać strategii ?! :D

    arien, littleladybird lubią tę wiadomość

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj wczoraj cos chcial i co?! Powiedzial ze nie bo wie ze plamie 3 dzien... Eh... Co za chlop... Zrobilam mu wczoraj pmsowa awanture odnosnie seksu i tego ze sie mna nie zajmuje ze nawet sie nie stara. To sie zaczal chichrac powiedzial ze mnie kocha wtulil sie i poszedl spac ..

    ołowiana wrona lubi tę wiadomość

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybuchowa mieszanka - wkurwu i rozczulenia :)

    werni lubi tę wiadomość

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie. Ale musze przyznac ze w tym miesiacu to jedyny moj wybuch. Znaczy ze cos z hormonami jest nie tak. Bo zawsze to kilka dni przed okresem mam roznego typu wybuchy a teraz nic.

  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, a może w wybuchach pomaga Ci to, że mozesz tutaj sie nawyżalać i nagadać? I dlatego sa mniejsze? A ja mam dziś szyjkę mega wysoko. Jak wsadziłam palucha to sie najpierw zdziwiłam, że jej nie ma :D Ledwo sięgam

    werni lubi tę wiadomość

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Dokladnie. Ale musze przyznac ze w tym miesiacu to jedyny moj wybuch. Znaczy ze cos z hormonami jest nie tak. Bo zawsze to kilka dni przed okresem mam roznego typu wybuchy a teraz nic.

    Ciri to nie jest ZAWSZE, ani REGULARNIE...PMS jak kobieta - jest niezmiennie zmienny :) Ja często mam "atak" na tydzień przed @. Czasem jest to irracjonalny wkurw na COKOLWIEK, albo niepohamowana beksa na COKOLWIEK. Teraz akurat nie było sygnałów ostrzegawczych, nawet syfy się spóźniły :)

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie znaczy ze taki miesiacm bo ja to bekse mam codziennie wieczorem przez ok 5 dni tez na cokolwiek a potem krzyk na cokolwiek ;p wiec jest podobnie. A zalenie to nie ma nic do rzeczy.

    Zastanawiam sie czy robic teraz jakies badania jak cykl sie zacznie czy czekac tak jak lekarz mowil. Troche z kasa masakra stoje ale moze cos wyzbieram.

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie rób nic na własną rękę, idź po skierowanie na badania. To jest dość droga impreza, a jak już robisz jedno to dobrze byłoby zbadać jeszcze to i tamto. Nie ma sensu, idź do GIN /na NFZ/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 08:30

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale on mi jeszcze kazal te 2 cykle czekac. Dlatego tak pytam. Niby to moze sie uregulowac przez te dwa cykle... Ale wiecie jak to jest... W sumie to na wlasna reke bym cos zrobila co mi nie zaszkodzi a moze pomoc. Ale nie wiem co

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś poszła do innego gin, powiedziała, że odstawiłaś pigułki przeszło 6 miesięcy temu a cykle się nie uregulowały...
    Co do badań to
    FSH i LH - koniecznie razem w 3-5 dc
    Estradiol - w owulację
    Progesteron - po owu
    Prolaktyna - niezależnie od dc
    TSH - niezależnie od dc

    Co do prolaktyny, to chimeryczny hormon, badanie na czczo, po wyspaniu się, najlepiej 3 h po pobudce, dzien wczesniej bez stresu,wysiłku fiz, macania cycków, seksu itd. Jak wejdziesz do lab. to usiądź na 15 min przed pobraniem krwi

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zouza...cosik just for ju bejbe

    MMjh.jpg

    ciri22, werni, agatekgagatek lubią tę wiadomość

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh i prolaktyne juz mialam robiona.

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Tsh i prolaktyne juz mialam robiona.
    Nie pamiętam... wrzucałaś tu wyniki ?

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bo nie odebralam ich do reki. Jak bylam po ostatnim okresie to powiedzial ze wszystko ok. Ale oczywiscie zapomnialam wziac so lapy tych wynikow i zostaly w karcie... Jak bede na drugim koncu miasta to odbiore je.

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ