X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niepokojące objawy 23dc
Odpowiedz

Niepokojące objawy 23dc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • DariaBN Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Aktualnie mam 23dc, gdzie moje cykle sa regularne od lat co 27-28dni. Od dnia owulacji mam spory bol piersi, ale nie to mnie martwi. Dwa dni temu tj 21dc dostalam bedac w pracy bolu brzucha polaczonego jak ten okresowy z bolem biegunkowym. Wtedy po raz pierwszy pomyslalam,ze moze byc cos na rzeczy. Od wczoraj mam zaparcia i bardzo twarde podbrzusze. Dodatkowo wieczorami nie moge zasnac bo na boku jest mi niewygodnie odczuwam taki dyskomfort w okolicy prawego jajnika. Test z ciekawosci zrobilam wczoraj (wiem ze za wczesnie) i byl negatyw. Czy mozliwe jest ze organizm ma objawy ciazowe a na tescie wychodzi negatyw? zawszze wydawalo mi sie,ze jesli zaczynam czuc objawy ciazowe to organizm juz wie o zarodku i na tescie go pokazuje. Umowilam sie do gina, bo wystaszylam sie, ze moze mi sie cos dzieje z jajnikami, czy ktoras z was tak miala? te zaparcia, bulgotanie w brzuchu troche mnie martwi, a nic w moim zyciu sie nie zmienilo jesli chodzi o zywienie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2018, 09:58

  • Bu Autorytet
    Postów: 959 631

    Wysłany: 2 lipca 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może było to zagnieżdżenie, poczekaj kilka dni i powtórz test. Możliwie rownież, że pękła jakaś torbiel krwotoczna pozostała po niepękniętym pęcherzyku. Cieżko stwierdzić jednoznacznie. Życzę jednak 2 kresek, jak się martwisz to jak najbardziej warto skonsultować się z ginem :) daj znać jak się skończyło, może komuś się przyda :) pozdrawiam!

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • k94 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślicie, że jest szansa? ciagnie mnie jak na okres, teoretycznie jutro powinnam dostać, ale temperatura poszła w górę, a zwykle spadała dzień przed.. kiedy najwcześniej test robić?
    dodam, że zawsze testy owulacyjne wychodziły w 19 i 20 dniu cyklu(przy 24dniach całego), a w tym miesiącu nie było pozytywnego, jedynie kreska ciemniała ale nie była na tyle mocna. Biorę duphaston od 20dc
    df8df946cb887c95712d6fd11d873e01.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2018, 15:38

  • sarahjoea Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej iść z tym do lekarza...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ