X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niska Beta ,Brak pęcherzyka ciążowego
Odpowiedz

Niska Beta ,Brak pęcherzyka ciążowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • IlonaUg Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 27 marca, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Ja bym jutro powtórzyła betę na Twoim miejscu, zobaczysz czy spada i jak szybko. Przy tak niskich wartościach raczej Ci leków nie dadzą. Podejrzewam, że każą Ci czekać po prostu na spadek bety i miesiaczke.

    Dzisiaj robiłam bete ale zamiast maleć wzrosła do 480,000 , na usg pechęrzyk majacy zaledwie 2 mm , lekarz karze czekać na miesiączke.

  • aszin Autorytet
    Postów: 3509 7511

    Wysłany: 27 marca, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IlonaUg wrote:
    Dzisiaj robiłam bete ale zamiast maleć wzrosła do 480,000 , na usg pechęrzyk majacy zaledwie 2 mm , lekarz karze czekać na miesiączke.
    Poszłabym na konsultacje do innego lekarza z wszystkimi wynikami bety. Lepiej dmuchać na zimne.

    Speranza :) lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️’93 🧔🏻‍♂️’88
    🚩Hashimoto
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔

    💉Neoparin+💊 Acard150
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 376 858

    Wysłany: 27 marca, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to czytam, to tylko jedno przychodzi mi do głowy -zmien kobitko jak najszybciej lekarza....

    aszin lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ - 37
    🩸🙉 26.04.2024


    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • aszin Autorytet
    Postów: 3509 7511

    Wysłany: 27 marca, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Jak to czytam, to tylko jedno przychodzi mi do głowy -zmien kobitko jak najszybciej lekarza....
    Zwłaszcza, że to wątpliwe, że widział pęcherzyk ciążowy przy takich wartościach. A skacząca beta to niestety może być cp. Jak najszybciej umówiłabym się do kogoś innego. Trzymam kciuki, żeby nie było to nic groźnego.

    👱🏻‍♀️’93 🧔🏻‍♂️’88
    🚩Hashimoto
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔

    💉Neoparin+💊 Acard150
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 376 858

    Wysłany: 27 marca, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tego koniecznie dobry reumatolog-immunolog, bo tych objawów choroby autoimmunologicznej też nie można lekceważyć.

    👱🏻‍♀️ - 37
    🩸🙉 26.04.2024


    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 376 858

    Wysłany: 27 marca, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W każdym razie powodzenia Ilona, trzymaj się dziewczyno :)

    👱🏻‍♀️ - 37
    🩸🙉 26.04.2024


    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • IlonaUg Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 28 marca, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    W każdym razie powodzenia Ilona, trzymaj się dziewczyno :)


    dzięki jestem narazie w dole psychicznym bo nie wiem co mam robic . Wysłałam wczoraj mojej ginekolog wynik badan krwi od tej bety ale nic nie odpisała na nie . Czy beta nie powinna malec jesli ma dojsc do poronienia dziwne to wszystko . Jutro zrobie znowu bete i chyba przejde sie do jakies ginekologa jeszcze chociaz teraz przed swietami bedzie ciezko znalezc jakiegos dobrego w jeden dzien ale to wszystko mnie strasznie martwi . Nie mam zadnych objawow zeby do poronienia mialo dojsc malo tego dalej mnie bola piersi.Czuje sie zostawiona sama sobie.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ