X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe dziewczyny
Odpowiedz

Nowe dziewczyny

Oceń ten wątek:
  • Przytulasek Przyjaciółka
    Postów: 67 23

    Wysłany: 19 maja 2022, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Keglemegle wrote:
    Maggie, u mnie też podobnie. Udało się (po inseminacji co prawda) ale też biochemiczna. Właśnie czekam na jej zakończenie :(

    Niestety tak to jest, że widzimy to czego najbardziej pragniemy. Ja ostatnio przestałam obserwować kilka kont na instagramie bo jedna dziewczyna w ciąży z bliźniakami, inna wrzuca codzienne stores z karmienia malucha...Moja kuzynka zaszła przypadkiem w trzecią ciążę...nie jest łatwo.


    Oj tez Was rozumiem Dziewczyny... Mnie jakoś wzrusza każde spotkane dziecko , niby się uśmiecham pytam , ile ma , ale w środku jakoś to boli . Mój jest jeszcze z rodziny wielodzietnej i powielają" tradycję " , jedna siostra niedawno urodziła 6 dziecko ah..

    Ja w sumie doceniam , że tu niedawno trafiłam. Człowiek przynajmniej czuję się w tym trochę mniej sam ... Nawet, jak się ma mniejsze , czy większe wsparcie partnera/ rodziny czy przyjaciół, to jednak te emocje / /ten smutek potrafi chyba zrozumieć tylko Ktoś , kto przeżywa to samo ...

    " Zycie jest straszne , ale ja postanowiłem , że jest piękne "
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ