X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe dziewczyny na forum :)
Odpowiedz

Nowe dziewczyny na forum :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki masz wynik bety?

  • kornflake Debiutantka
    Postów: 14 16

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Jestem tutaj nowa więc spieszę się przywitać. To będzie już 5 miesiąc starań, mierzę temperaturę i dla potwierdzenia robię testy owulacyjne od ostatnich cykli. Mam zdiagnozowane Hashimoto, codziennie biorę tabletki z hormonem. Cykle regularne, wykresy piękne, ciąży na razie brak, ale mam nadzieję, że to się niedługo zmieni :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

    kolka lubi tę wiadomość

    29 lat, Hashimoto, czekamy na Kazia :)
    termin 25 marzec 2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ci sie objawilo hashimoto?.

  • Anilewe90❤ Przyjaciółka
    Postów: 69 22

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie w tych wynikach wgl nie widze czegos takiego jak betahcg... Masakra jakas... Mozliwe zeby tego nie kazal robic gin... Dziwne

    anilewe90❤
  • Anilewe90❤ Przyjaciółka
    Postów: 69 22

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec niczego sie nie dowiedzialam. Bety jedynie nie ma a reszta 11 badan.... Boże... No nic musze czekac do piątku do wizyty

    anilewe90❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W interpretacji wynikow moze pomoga ci meggi90 albo agness12. One sa bardziej obeznane

    Anilewe90❤ lubi tę wiadomość

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilewe90❤ wrote:
    Wiec niczego sie nie dowiedzialam. Bety jedynie nie ma a reszta 11 badan.... Boże... No nic musze czekac do piątku do wizyty

    To jak nie ma bety to jakie Ci lekarz zlecił ?

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Chudik34 Koleżanka
    Postów: 75 15

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane jesli mozecie zerknac. nie znam sie kurcze jeszcze na tych tempkach. oczywiscie czytam duzo na ten temat jednak doswiadczenia zero. Stracilam nadzieje,ze w tym cyklu byla owulka a nawet jesli sie pojawi to faza lutealna wyjdzie taka krociutka. Moze ja kurcze zle mierze temp. Mierze w pochwie ale nie wkladam termometru az do konca tylko jedynie do okienka pokazujacego temp wiec mysle,ze codziennie wychodzi w tym samym miejscu i staram sie dotknac koncowka tulnej scianki pochwy i tak sobie wlasnie mierze ale ten wykres to chyba masakra jakas. Jesli macie doswiadzenie prosze spojrzcie. Ps rowniez mam hashimoto

    39baac14c9a0c22cac5b2165d041ffe8.png

    "Mocno wierzę w to, że dzieci nie umierają. One zmieniają datę porodu."

    k1j34u1.png[/url]
    wtw0wmk.png[/url]
    <a
    Nasz Aniolek <3 [*] 02.11.2015 <3
    4b9ag82yyv8hym6w.png
  • Anilewe90❤ Przyjaciółka
    Postów: 69 22

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlecił mi
    Morfologia
    Mocz bad. Ogólne
    WR
    glukoza w surowicy
    Antygen HBS
    Toksoplazmoza IgM
    Toksoplazmoza IgG
    TSH
    a-HCV
    APTT

    anilewe90❤
  • Anilewe90❤ Przyjaciółka
    Postów: 69 22

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazlam ta kartke.. Wiec bety nie..

    anilewe90❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chudik34 moim zdaniem jeszcze nie mialas owulacji bo masz niskie temp ale dzis mozesz miec niska a jutro moze ci skoczy do gory.

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilewe90 to moze zrob ta bete bo nawet jak pojdziesz do niego w piatek to na USG moze nie byc nic widac ...

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meska dobrze gada.

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chudik34 też dopiero zaczynam obserwowac cykle mierząc temperature ( to moj drugi cykl gdy ją mierze) ale wydaje mi sie tak jak M8isi ze owu nie było do tej pory.

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Chudik34 Koleżanka
    Postów: 75 15

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M8isia wrote:
    Chudik34 moim zdaniem jeszcze nie mialas owulacji bo masz niskie temp ale dzis mozesz miec niska a jutro moze ci skoczy do gory.
    Dziękuję kochana. Więc cykl stracony. Bo mam regularne co 27 dni ostatni był nawet 26. Jeśli owu w ogóle będzie to faza lut będzie za krótka. Nic w następnym zmienię mierzenie na usta jednak i będę tak kombinowała. Jeśli cykl kolejny się powtórzy bez owu to lecę do lekarza.

    "Mocno wierzę w to, że dzieci nie umierają. One zmieniają datę porodu."

    k1j34u1.png[/url]
    wtw0wmk.png[/url]
    <a
    Nasz Aniolek <3 [*] 02.11.2015 <3
    4b9ag82yyv8hym6w.png
  • Anilewe90❤ Przyjaciółka
    Postów: 69 22

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zwariuje dziewczyny... Chyba kupie test i go dzisiaj zrobie.. Bo do piatku osiwieje juz calkiem. Sama nie jestem przekonana bo owszem testy wyszly pozytywnie ale dzien przed miesiączka robione byc moze za wczesnie.. Dla wlasnego spokoju zrobie moze bedzie wynik bardziej juz prawdomowny. Okres powinnam dostac 6dni temu..

    anilewe90❤
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilewe90❤ wrote:
    Ja zwariuje dziewczyny... Chyba kupie test i go dzisiaj zrobie.. Bo do piatku osiwieje juz calkiem. Sama nie jestem przekonana bo owszem testy wyszly pozytywnie ale dzien przed miesiączka robione byc moze za wczesnie.. Dla wlasnego spokoju zrobie moze bedzie wynik bardziej juz prawdomowny. Okres powinnam dostac 6dni temu..

    Jestes bardzo cierpliwa, tyle dni to nawet ja bym nie wytrzymała :) tylko skoro test juz wyszedl pozytywny to lepiej isc na bete i zobaczyc na jakim jest poziomie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 13:29

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Anilewe90❤ Przyjaciółka
    Postów: 69 22

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka
    Wiem wlasnie chcialam zrobić powiedziała ze dopiero w piątek mogę bo wtedy pobierają .. Wizyte mam na 11.30 to moze rano na ta betę pojde..

    anilewe90❤
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chudik34 wrote:
    kochane jesli mozecie zerknac. nie znam sie kurcze jeszcze na tych tempkach. oczywiscie czytam duzo na ten temat jednak doswiadczenia zero. Stracilam nadzieje,ze w tym cyklu byla owulka a nawet jesli sie pojawi to faza lutealna wyjdzie taka krociutka. Moze ja kurcze zle mierze temp. Mierze w pochwie ale nie wkladam termometru az do konca tylko jedynie do okienka pokazujacego temp wiec mysle,ze codziennie wychodzi w tym samym miejscu i staram sie dotknac koncowka tulnej scianki pochwy i tak sobie wlasnie mierze ale ten wykres to chyba masakra jakas. Jesli macie doswiadzenie prosze spojrzcie. Ps rowniez mam hashimoto

    39baac14c9a0c22cac5b2165d041ffe8.png
    Moim zdaniem nie było jeszcze owulacji . Spokojnie :)

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilewe90❤ wrote:
    Ja zwariuje dziewczyny... Chyba kupie test i go dzisiaj zrobie.. Bo do piatku osiwieje juz calkiem. Sama nie jestem przekonana bo owszem testy wyszly pozytywnie ale dzien przed miesiączka robione byc moze za wczesnie.. Dla wlasnego spokoju zrobie moze bedzie wynik bardziej juz prawdomowny. Okres powinnam dostac 6dni temu..
    Dokładnie, idz na bete :) nie trzeba być na czczo a bedziesz miala 100% pewnosci :)
    Trzymam kciuki <3

    3i49df9hi1sl1iuj.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ