X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo laski :P

    Karen25 lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Dla mnie tak samo :) Ale jak tak patrzeć z tą owulacją to My chłopaka będziemy mieli :D <3 Zgadzacie się z tym ze każdy mężczyzna chce mieć syna? Gdzieś tak czytalam i się Zastanawiam :P

    hmm chyba niekoniecznie xD
    myslę ze wielu chce mieć córeczkę tatusia xD

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czikitaaaaa!!!! Gdzie się podziewalas kobito?

    Marcia to tez Racja :D

    m85awv1.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika no ja się z tym nie zgadzam, bo mój chce mieć córeczkę :D

    łooo jak mi sie nie chce jechać do szkoły. Za godzinę mam autobus.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Czikitaaaaa!!!! Gdzie się podziewalas kobito?

    Marcia to tez Racja :D

    Aaaa podłamał mnie ten negatywny test ciążowy :/ a dzisiaj już 37 dc a ja dalej nie mam @ a ovu wyznaczył mi na 35 dc termin @....ehhh jestem taka wkur......ona że pojęcia nie macie...:/

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cziktuś! :* jesteśmy w tym samym nastroju. :P
    Mój chce mieć chłopca, ale to akurat okej, bo ja też chce mieć synka najpierw. :P
    Żeby córeczka miała starszego brata. :P

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czikita jeju kochana przykro mi :(

    m85awv1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Dla mnie tak samo :) Ale jak tak patrzeć z tą owulacją to My chłopaka będziemy mieli :D <3 Zgadzacie się z tym ze każdy mężczyzna chce mieć syna? Gdzieś tak czytalam i się Zastanawiam :P
    Aika! Nie wkręcisz mnie w ciążę :P. Wolę się cieszyć niż gryźć wargi z rozpaczy. Już nie raz się cieszyłam. Wg mnie nie ma niczego co wskazywałoby na Kropka! :P o czym przekonacie się początkiem lutego jak napisze, że przeżywam czerwoną rozpacz.

  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Hej BABECZKI:)

    Nie było mnie cały tydzień,ale regularnie Was podczytywałam.

    Byłam wczoraj o gina.Nie wiem czy pamiętacie,ale miałam badany progesteron w 18 dc z wynikiem 15,88 ng/ml ,myślałam ,że taki progesteron wskazuje na OWU ale tak nie jest.Gin mi powiedziała,że dopiero progesteron około 20 ng/ml świadczy o owulce.
    Póki co zaczęły mi się dni płodne:)Był piękny pęcherzyk dominujący w jajniku więc może zaskoczy.Ginka kazała kochać się codziennie :)

    Ah i powiedziała,że mam wyluzować,bo inaczej daj mi pasem przez tyłek i ,że jak będę się spinać to nerwicy się nabawię ,a nie ciąży.
    Jak w tym cyklu nie wyjdzie to od następnego clo + pregnyl.

    Dziwne, bo ja przy wyniku 17 zaszłam w ciążę ;)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałam żeby @ przyszła o czasie to ta jak zwykle płata mi figle....przy takich długich cyklach to naprawdę ciężko o ciąże....grrrr :/

    a badanie krwi i hsg czeka :(

  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie rację, byle zdrowe! U nas taka mała nadzieja na chłopczyka, M o synku marzy :) Ale mi osobiście to wszystko jedno. No co? Pomarzyć można ;)

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia daj spokój, żadnej czerwieni.!!! Chociaż rozumiem Twoje podejście do sprawy, bo ja tak samo podchodzę- wolę się pozytywnie zaskoczyć, niż niemiło roczarować.

    Jestem ciekawa czy @ faktycznie mi się przesunie, bo jeśli tak, to mogę mieć lipę z marcowej wizyty u gina...

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Aika! Nie wkręcisz mnie w ciążę :P. Wolę się cieszyć niż gryźć wargi z rozpaczy. Już nie raz się cieszyłam. Wg mnie nie ma niczego co wskazywałoby na Kropka! :P o czym przekonacie się początkiem lutego jak napisze, że przeżywam czerwoną rozpacz.

    Kochana, miejmy nadzieje ze się nie rozczarujesz :* I ze się pozytywnie zaskoczysz :*

    m85awv1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Kochana, miejmy nadzieje ze się nie rozczarujesz :* I ze się pozytywnie zaskoczysz :*
    Nadzieja matką głupich :P. Wolę wierzyć :D. Hehe. Skarby Moje, pożyjemy - zobaczymy :).

  • Karen25 Koleżanka
    Postów: 72 11

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie drugi dzień boli głowa od rana.. dzisiaj mam takie uderzenia gorąca że palę sie od środka :) no i
    Delikatne pobolewania w podbrzuszu. Kazalam mojemu K przyjrzeć sie piersiom. Zauwazyl przeswitujace żyły po bokach :). Nie przyznalam sie dlaczego sie go o to dopytuje ale sie domyslil i powiedzial ze juz sie objawów doszukuje :) Przeciez wiem ze za wcześnie na cokolwiek a ja juz sobie wkręcam !

    Majeczka 21.11.2012 r. <3
    11 cs o drugie maleństwo :)
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karen25 ja dodatkowo mam dziś zgagę i bardzo intensywny ból w podbrzuszu, 31 dc... Nie wiem co dziś wybrać w sklepie test czy butelkę wina, bo piersi jak u Ciebie, a teoretycznie powinny już maleć. Niech żyją mistrzynie wkrętów! :D

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Karen25 Koleżanka
    Postów: 72 11

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolą po bokach piersi ale da sie znieść:). Chciałabym zeby już coś bylo wiadomo :)

    Majeczka 21.11.2012 r. <3
    11 cs o drugie maleństwo :)
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he dobre jesteście dziewczyny. Ja nie mam żadnych objawów. Kompletnie nic. Nawet nie mam co zaznaczyć na moim wykresie dzisiaj. Coś czuję, że mój detektor ciąży pokaże mi 0% :D A u was pokazuje jakieś procenty to urządzonko? :D

  • Karen25 Koleżanka
    Postów: 72 11

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie posiadam ;) hehehe

    Majeczka 21.11.2012 r. <3
    11 cs o drugie maleństwo :)
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karen25 wrote:
    Nie posiadam ;) hehehe
    Nie prowadzisz tu wykresu? :) Wtedy sam się uruchmia po wyznaczonej owulacji :)

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ