Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > Nowe staraczki - 2017
Rozpocznij Kalendarz Owulacji - zajdź w ciążę 2 X szybciej
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Patt1002
Ekspertka
81

Wysłany: 28 października, 15:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
ech, chyba musze do lekarza się udać jutro... ale na razie nie biorę leków wcale...

Patt1002

amica
Autorytet
189

Wysłany: 28 października, 17:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
Assunta podjęliśmy decyzję że podchodzimy a badania w trakcie. Chcemy hodować zarodek do 5 doby żeby wykluczyć lub potwierdzic problemy z jakością zarodków. Jutro mam wizytę więc dam znać co dalej :)

09.2018 1 ICSI- transfer świeży ☹️
11.2018 crio- 4BB podany, 7dpt-25.47, 9dpt-?
Na zimowisku ❄️❄️❄️

Patt1002
Ekspertka
81

Wysłany: 28 października, 17:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Potrzebuje pomocy. Za około 10 dni powinnam dostać @, choć mam nadzieje ze nie dostane. Obecnie jestem chora i mój stan nadaje sie do lekarza gdyż większość dnia zwyczajnie leżę w łóżku... Boje sie brać tych wszystkich gripexow bo to sa za.silne leki gdybym była w tej upragnionej ciąży, a chyba nie ma sensu sprawdzać testem jak do @ tyle czasu....
Generalnie jestem świadoma tego ze pewnie po raz kolejny nie potrzebie sie nakrecam i nic z tego, ale tak bardzo chce wierzyć ze jest inaczej, ze nie chce sie niczym takim truć.... No i nie w8em czy robić ten test czy nie... Jak nie zrobię to bede musiała iść do lekarza chociażby po to by mieć chorobowe, a leki olac... (antybiotyk który można brać w ciąży wywołuje u mnie uczulenie, wiec i tak nic nie mogę wziąć...)

Wiadomość wyedytowana przez autora 28 października, 17:51

Patt1002

justa1509
Autorytet
781

Wysłany: 29 października, 04:38
Cytuj | (0) | Zgłoś
Patt mozesz spokojnie paracetamol, w zasadzie ciaza na początku jest chroniona i leki nie powinny zaszkodzić, gorsze jest chyba choróbsko. Wez wolne w pracy i do lozka. Mi pomaga wypicie na noc ciepłego mleka z miodem i łyżka masła. Rozgrzewa lepiej niz te wszystkie leki, jeśli masz możliwość to zbierz patyki z malin. Zeszłoroczne gałązki, dość sporo, potnij je tak żeby zmieściły sie do garnka, dobrze umyj i zaparz, to musi stać podgrzewane nawet godzinkę, dwie, nie moze sie gotowac. Pij ciepłe, mozesz dodać miód. Sam napar ma taki miodowy smak i może zdziałać cuda :)

mhsvl6d8h65fdfx1.png

Assunta
Ekspertka
94

Wysłany: 29 października, 07:35
Cytuj | (0) | Zgłoś
Patt tak jak Justa pisze paracetamol możesz brać. Jeżeli masz do @ jeszcze 10 dni to nawet nie doszło do zapłodnienia. Twój organizm nie ma pojęcia o ciąży...

A co do leków to nie wiem czemu piszesz odrazu o antybiotykach może to zwykle mocniejsze przeziębienie na które antybiotyk wcale nie jest potrzebny.

Jak możesz brać urlop to siedź w domu i się wygrzej a jak.nie no to wizyta i tak będzie wskazana żeby dostac zwolnienie...

Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość"
31 l. Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
niedoczynność tarczycy
AMH - 2,81 (01.2018)
MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
08.18- jeden jajowód niedrożny

Patt1002
Ekspertka
81

Wysłany: 29 października, 11:43
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mam swiszczacy oddech, czuje ze dają mi antybiotyk. Ale to nic, idę do lekarza za chwile, ale leków nie bede brać. Moze dostane chorobowe to jakoś przetrwał do końca tygodnia, a potem to juz kilka dni i mogę testować.... Tak bardzo bym chciała zeby sie udało...

Patt1002

Assunta
Ekspertka
94

Wysłany: 29 października, 12:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Patt powiedz lekarzowi że starasz się o dziecko i niech dobierze takie leki które możesz brać...

Choć uważam że czasami u nas zbyt często przepisują antybiotyki na różne dolegliwości.

niedoczynność tarczycy
AMH - 2,81 (01.2018)

Assunta
Ekspertka
94

Wysłany: 29 października, 13:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
Daj znać co ci powiedział lekarz

niedoczynność tarczycy
AMH - 2,81 (01.2018)

Patt1002
Ekspertka
81

Wysłany: 29 października, 13:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
Pani doktor zna sie z moja szefową, nie chce jej zbyt wiele mówić, moze dochowalaby tajemnicy, no pewnie by tak bylo...ale wiecie wole sie nie wychylac. Chorobowe i sobie odpoczne. Zobaczę co przepisze

Wiadomość wyedytowana przez autora 29 października, 13:11

Patt1002

justa1509
Autorytet
781

Wysłany: 29 października, 13:35
Cytuj | (0) | Zgłoś
Patt lekarza obowiązuje tajemnica lekarska i nir moze nic powiedzieć :)
Antybiotyk brałam raz odkąd pamietam i to jak bylam w ciąży. Miałam tak silne przeziębienie ze traciłam głos.

mhsvl6d8h65fdfx1.png

Assunta
Ekspertka
94

Wysłany: 29 października, 13:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
Justa mam koleżankę 30 l i jeszcze ani razu nie brała antybiotyku i oby tak dalej :)

A co do lekarza to owszem nie może nic powiedzieć o swoich pacjentach zwłaszcza teraz jest szaleje wielki potwór RODO :)

niedoczynność tarczycy
AMH - 2,81 (01.2018)

Patt1002
Ekspertka
81

Wysłany: 29 października, 14:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja byłam bardzo faszerowana antybiotykami. Dostalam zinnat a on jest bezpieczny w ciazy, wiec i teraz powinien być. Choć wiecie, ze wcale.moze nie jestem w ciąży... Ale co jesli jakiś cud sie stał i bede... Nie wybaczylabym sobie, ze nie uważałam. Wiec wole zadbać o wszystko od razu.

Wiadomość wyedytowana przez autora 29 października, 14:18

Patt1002

Patt1002
Ekspertka
81

Wysłany: 29 października, 14:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dzieki dziewczyny ;)
zeszła mi infekcja na tchawice. Tydzień leżenia w łóżku...

Patt1002

Assunta
Ekspertka
94

Wysłany: 29 października, 14:54
Cytuj | (0) | Zgłoś
Patt tak jak pisałam ja że twój organizm jeszcze o ewentualnej ciąży nic nie wie i tak jak Justa mowila ze ciąża jest chroniona przez 2 tygodnie czyli do terminu miesiączki pierwszego i głównego objawu ciąży w przypadku jej braku.

Tak to natura zaplanowała że dopóki kobieta nie wie o ciąży to w tym czasie zarodek jest chroniony żeby właśnie nie zaszkodzić mu.

Nie dajmy się zwariować żeby pod ciążę podpasowywac całe nasze dzialania. Musimy żyć :)

Patt wracaj szybko do zdrowia !!! I zakładaj szalik :)

U mnie piękny progesteron 17,2 przy normie do 15,9 dla fazy lutealnej ale ciąży brak. W sumie to się trochę spodziewałam że tak będzie w końcu owulacja poszła ze strony niedrożnej...

niedoczynność tarczycy
AMH - 2,81 (01.2018)

Patt1002
Ekspertka
81

Wysłany: 29 października, 17:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
Assunta, chciałoby sie powiedziec, ze nastepnym razem sie uda i ze bedzie dobrze... Mój stan psychiczny niestety jest taki, ze nie potrafię nic pocieszajacego z siebie wydobyć. Mam wrażenie ze ten okres który za chwile ma przyjść mnie zabije. Przez ta chorobę dodatkowo nie umiem sie postawić na nogi. Chce wierzyć ze sie uda i Wam i mnie... Ale ciezko mi ostatnio... Wiem, ze jest chroniona, ale to chyba ta chęć za wszelka cenę by tym razem juz sie udało. Mam wrażenie, ze ta moja troska czy wezmę te leki czy lepiej nie, zatrzymuje na dlozej ta ulotna chwile nadziei, zanim zabierze mi ja ten krwawy dzień po raz kolejny.... Próbuje na sile zapamiętać każdy objaw, który mógłby być tez objawem ciąży, by choć przez moment czuć ze mogę być mamą....

Wiadomość wyedytowana przez autora 29 października, 17:36

Patt1002

Assunta
Ekspertka
94

Wysłany: 29 października, 22:14
Cytuj | (0) | Zgłoś
Patt jeżeli jak sama twierdzisz twój stan psychiczny jest kiepski. Pomyśl o psychologu... Żeby dostać się na NFZ do psychologa musisz mieć skierowanie od rodzinnego.

Musisz trochę odpuścić z tym doszukiwaniem się objawów, zwlaszcza z analizowaniem każdego bólu podbrzuszu, uderzeń gorąca, zawrotów głowy itp bo to tylko nakrecasz się nie potrzebnie.

Niestety wiem co czujesz i z własnego doświadczenia wiem że to nie pomaga wręcz przeciwnie jeszcze gorzej boli z pierwszym dniem okresu.

Są lepsze i gorsze dni, oby te twoje gorsze szybko sobie poszły ...

Ja jakoś brak ciazy teraz i wcześniej i przyjęłam wyjątkowo spokojnie. Pewnie święta będą gorszym okresem ale trzeba zyc dalej.

Musisz jakieś inne zajęcie sobie znaleźć poza myśleniem tylko o ciąży. Nie wiem jak twoja psychika wyglądała jak zajęłaś się przygotowaniami do wesel które mieliście mam nadzieję że wtedy było u ciebie lepiej. Bo coś coś zaprzątnięty twoją głowę pomoże ci.

niedoczynność tarczycy
AMH - 2,81 (01.2018)

Patt1002
Ekspertka
81

Wysłany: 30 października, 08:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
Assunta czasem sie nie nastawiam i cz3kam spokojnie ma @ bez takich cyrkow... A tylko z lekka łezka nadziei. Rozmawiałam wczoraj z mężem i jest mi lepiej. Przypomniał mi, ze przecież gdyby cos to mamy adopcje i ze przecież juz wcześniej się pogodzilam i nawet cieszylam, ze choćby nie wiem co i tak bedziemy mieli dziecko, a jak i dokładnie kiedy to sie okaże...

Patt1002

amica
Autorytet
189

Wysłany: 2 listopada, 13:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej Wam, widzę że większość chyba zajęta swoimi sprawami. Ja dzisiaj jestem w pracy i powiem Wam że rano były pustki w pociągu :)

Z nowości u nas to znamy datę crio transferu - 8.11 zabieram kolejnego maluszka na pokład ale tym razem hodujemy go do blastocysty.
Trzymajcie kciuki :)

Na zimowisku ❄️❄️❄️

Patt1002
Ekspertka
81

Wysłany: 2 listopada, 18:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Amica u mnie nerwowka. Ech rodzina...

Patt1002

amica
Autorytet
189

Wysłany: 2 listopada, 20:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
O kurcze Patt, mam nadzieję że to chwilowe nerwy i szybko miną.

Na zimowisku ❄️❄️❄️

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)