X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Kaczucha marzycielka Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 3 listopada 2018, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I chyba cały post mi się nie dodał a tak się rozpisalam

  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 3 listopada 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica powiedzmy, ze juz dobrze. Mija babcia ma 80te urodziny. Kupiłam dla.niej piękne kolczyki z perelkami. Kilka dni temu napisała do.mnie kuzynka czy zamówiony 80roz no i jej napisałam ze ja juz prezent mam... Ona ze to każdy da cos od siebie i kwiaty razem, wiec pytałam ile to bedzie kosztować i podała mi ze wyjdzie nas tak moze po 30zł. Wczoraj załatwiają, co chwile odstawiłam głupie wiadomosci, i proponowałem jej cos innego, a ze babcia jest po tych złamaniach obu nóg to pomyślalam z3 moze by jej zaplacic kilka rehabilitacji, w ogóle nie brała pod uwage, upadła sie na roze, ja trochę dałam za swój prezent i nie chciałam nie wiadomo ile wydawać na kwiaty które za chwile wyrzucimy.... Napisałam zeby moze zamówić pudełko roz i w środek 80 cyferki, wszystko olala.... Z 30 przeszło na 50 a potem wyszło ze 60zł.... A babcia serio chciał aby bardziej tych rehabilitacji niż wypalenia na kwiaty ponad 400zł... Realnie wiedziałam co jej potrzebne,i napisałam ze sie doloze bo juz powiedziałam, ale generalnie uważam ze to głupi pomysł... Poskarzyla sie bratu wiec pewnie wszystkim i on zaczął mi walić jakieś glupi3 komentarze, wiec zadzwoniłam. Okazało sie ze oni nie mieli pomysłu na prezent i w sumie dają tylko te kwiaty co ta Kutz ka wymyslila i jakiś.mega drobiazg do tego chcieli od siebie dac... Sp mojej sytuacji nikt nie wiedział... Wiec sie z kuzynem dogadalam.... Ale jest mi przykro zwyczajnie. Wiecie ja mieszkam.z ta babcia i realnie wiem czego jej trzeba i ze te wszystkie bibeloty nie cieszą tylko zagracaja przestrzen, wiem jak cierpi i wiem jakby sie ucieszyla gdyby wiedziała ze przez tyle czasu nie bedzie musiała.martwic sie ze co chwile trzeba zaplacic rehabilitantce... Nawet szukają słyszałam jak babcia rozmawia z kuzynem bo pytał co jej kupić to sama powiedziała ze ona nic nie chce, nie chce żadnych drogich prezentów ani niczego, a jak juz cos chce kupić to niech postawi jej jedna rwhabilitacje....aż mi sie lepiej zrobiło bo zobaczyłam ze nie na marne sie produkowalam. Co najsmieszniejsze i myślę najbardziej smutne jednocześnie, ta kuzynka jest z nas najstarsza, ma dzieci i w ogóle wydaje sie bardzo odpowiedzialna, a zachowała sie najbardziej dziecinnie... Smutne...

    Patt1002
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 3 listopada 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczucha nic niestety nie ma. Musisz nam jeszcze raz przedstawić swoja historie. Czekamy i mamy nadzieje, ze bedziemy mogły pomoc ;) witaj!

    Kaczucha marzycielka lubi tę wiadomość

    Patt1002
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 3 listopada 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle jak mnie kusi juz test zrobic :/

    Patt1002
  • Kaczucha marzycielka Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 3 listopada 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem dlaczego ale mimo że pisze dłuższe wiadomości nie dodaje mi całości tylko sam początek

  • Kaczucha marzycielka Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 3 listopada 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam zdjęcie testu który zrobiłam dwa dni temu, od 4 lat z mężem się staramy i nic dupa blada oczywiście badania itp i to że mną jest problem, monitoring cyklu był dwa razy i nic nie wynikło nie wiadomo czy było jsjeczkowania czy nie bo była pusta przestrzen i plyn raz w jednym jamniki a kolejny miesiąc w drugim i nie wiadomo o co chodzi. Ale nie o to chciałam spytać bo na teście pierwszy raz pojawił się cień cienia czy jest to tylko fałszywy alarm i tylko ja to widzę czy jednak jest nadzieja że coś się zaczęło i po raz pierwszy od tylu lat udało się i zafasolkowalam , chyba zaczynam zwariować i mam już zwidy nie wiem

  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 3 listopada 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszy raz widzę taki rodzaj testu, ze druga kreska jest w osobnym miejscu. Ale widzę ja definitywnie. Mysle, ze powinnaś iść na Betę i życzę z całego serca by to był wlasnie ten moment! Gratuluje juz od razu, bedzie dobrze ;*

    Patt1002
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 3 listopada 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób sobie jeszcze jakiś test jak nie czujesz sie pewna, ja kreskę widzę :)

    Patt1002
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 3 listopada 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do wiadomosci, jak wstawiłam buźki to tez.mi wywołało.... Może dałaś kilka minek i wszystko Ci uciekło tez z tego powodu... :)

    Patt1002
  • Kaczucha marzycielka Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 3 listopada 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To znaczy ten test w dużym okienku powinien wyjść plus czyli dwie kreski przecinajace się, jedną jest ale ta druga gdzieś tam z tyłu bynajmniej ja ja widzę i nie chce się nastawić bo nie chce później się zbierać ale nie ukrywam że to było by najcudowniejsze co może mi i mężowi się przydarzyć

  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 3 listopada 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciezko stwierdzić. Powtórz test ;)

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 3 listopada 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczucha, Patt dobrze prawi, powtórz test. A który to dzień cyklu i kiedy zazwyczaj masz owulacje? No ja tam nic nie widzę ale wiem że zdjęcia czasem oklamuja.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 3 listopada 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do Babci to faktycznie kuzynka nie bardzo się zachowała. Też bym zrobiła tak jak Ty jej mówiłaś. Pomysł z kilkoma kwiatami był dużo lepszy. Ale może tu chodziło o to że to był jej pomysł. Szkoda gadać.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 3 listopada 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak amica piątka sie jak koza... Stara a głupia ot co... Ale juz pal to licho... Nie ma co gadać....
    Mnie. Juz tak korci zatestowac...

    Patt1002
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 3 listopada 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patt a kiedy wypada termin @? Moja mama zawsze powtarza, że kwiaty cięte to nie prezent. Jestem zwolennikiem praktycznych podarunków, więc doskonale rozumiem twoj pomysł.

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 4 listopada 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ tak sroda-czwartek ma być... :)

    Patt1002
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 4 listopada 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczucha i jak powtórzyłaś test? ;)

    Patt1002
  • Kaczucha marzycielka Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 4 listopada 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dzisiaj rano, niestety wielkie nic

  • Kaczucha marzycielka Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 4 listopada 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 5 listopada 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczucha marzycielka wrote:
    Tak, dzisiaj rano, niestety wielkie nic
    Przykro mi, same nie raz, nie dwa razy przez to przechodzilysmy.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
‹‹ 1626 1627 1628 1629 1630 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ