Promocja!

Wykup abonament OvuFriend, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend – niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij
Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > Nowe staraczki - 2017
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Kaczucha marzycielka
Debiutantka
2

Wysłany: 3 listopada, 00:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
6r6lpg.jpg

Hej potrzebuje pomocy, jestem tu nowa i chyba zaczynam troszkę zwariować

Kaczucha marzycielka
Debiutantka
2

Wysłany: 3 listopada, 00:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
I chyba cały post mi się nie dodał a tak się rozpisalam

Patt1002
Ekspertka
81

Wysłany: 3 listopada, 09:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
Amica powiedzmy, ze juz dobrze. Mija babcia ma 80te urodziny. Kupiłam dla.niej piękne kolczyki z perelkami. Kilka dni temu napisała do.mnie kuzynka czy zamówiony 80roz no i jej napisałam ze ja juz prezent mam... Ona ze to każdy da cos od siebie i kwiaty razem, wiec pytałam ile to bedzie kosztować i podała mi ze wyjdzie nas tak moze po 30zł. Wczoraj załatwiają, co chwile odstawiłam głupie wiadomosci, i proponowałem jej cos innego, a ze babcia jest po tych złamaniach obu nóg to pomyślalam z3 moze by jej zaplacic kilka rehabilitacji, w ogóle nie brała pod uwage, upadła sie na roze, ja trochę dałam za swój prezent i nie chciałam nie wiadomo ile wydawać na kwiaty które za chwile wyrzucimy.... Napisałam zeby moze zamówić pudełko roz i w środek 80 cyferki, wszystko olala.... Z 30 przeszło na 50 a potem wyszło ze 60zł.... A babcia serio chciał aby bardziej tych rehabilitacji niż wypalenia na kwiaty ponad 400zł... Realnie wiedziałam co jej potrzebne,i napisałam ze sie doloze bo juz powiedziałam, ale generalnie uważam ze to głupi pomysł... Poskarzyla sie bratu wiec pewnie wszystkim i on zaczął mi walić jakieś glupi3 komentarze, wiec zadzwoniłam. Okazało sie ze oni nie mieli pomysłu na prezent i w sumie dają tylko te kwiaty co ta Kutz ka wymyslila i jakiś.mega drobiazg do tego chcieli od siebie dac... Sp mojej sytuacji nikt nie wiedział... Wiec sie z kuzynem dogadalam.... Ale jest mi przykro zwyczajnie. Wiecie ja mieszkam.z ta babcia i realnie wiem czego jej trzeba i ze te wszystkie bibeloty nie cieszą tylko zagracaja przestrzen, wiem jak cierpi i wiem jakby sie ucieszyla gdyby wiedziała ze przez tyle czasu nie bedzie musiała.martwic sie ze co chwile trzeba zaplacic rehabilitantce... Nawet szukają słyszałam jak babcia rozmawia z kuzynem bo pytał co jej kupić to sama powiedziała ze ona nic nie chce, nie chce żadnych drogich prezentów ani niczego, a jak juz cos chce kupić to niech postawi jej jedna rwhabilitacje....aż mi sie lepiej zrobiło bo zobaczyłam ze nie na marne sie produkowalam. Co najsmieszniejsze i myślę najbardziej smutne jednocześnie, ta kuzynka jest z nas najstarsza, ma dzieci i w ogóle wydaje sie bardzo odpowiedzialna, a zachowała sie najbardziej dziecinnie... Smutne...

Patt1002

Patt1002
Ekspertka
81

Wysłany: 3 listopada, 09:15
Cytuj | (1) | Zgłoś
Kaczucha nic niestety nie ma. Musisz nam jeszcze raz przedstawić swoja historie. Czekamy i mamy nadzieje, ze bedziemy mogły pomoc ;) witaj!

Kaczucha marzycielka lubi tę wiadomość

Patt1002

Patt1002
Ekspertka
81

Wysłany: 3 listopada, 09:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
W ogóle jak mnie kusi juz test zrobic :/

Patt1002

Kaczucha marzycielka
Debiutantka
2

Wysłany: 3 listopada, 11:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nie wiem dlaczego ale mimo że pisze dłuższe wiadomości nie dodaje mi całości tylko sam początek

Kaczucha marzycielka
Debiutantka
2

Wysłany: 3 listopada, 11:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Wysłałam zdjęcie testu który zrobiłam dwa dni temu, od 4 lat z mężem się staramy i nic dupa blada oczywiście badania itp i to że mną jest problem, monitoring cyklu był dwa razy i nic nie wynikło nie wiadomo czy było jsjeczkowania czy nie bo była pusta przestrzen i plyn raz w jednym jamniki a kolejny miesiąc w drugim i nie wiadomo o co chodzi. Ale nie o to chciałam spytać bo na teście pierwszy raz pojawił się cień cienia czy jest to tylko fałszywy alarm i tylko ja to widzę czy jednak jest nadzieja że coś się zaczęło i po raz pierwszy od tylu lat udało się i zafasolkowalam , chyba zaczynam zwariować i mam już zwidy nie wiem

Patt1002
Ekspertka
81

Wysłany: 3 listopada, 12:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja pierwszy raz widzę taki rodzaj testu, ze druga kreska jest w osobnym miejscu. Ale widzę ja definitywnie. Mysle, ze powinnaś iść na Betę i życzę z całego serca by to był wlasnie ten moment! Gratuluje juz od razu, bedzie dobrze ;*

Patt1002

Patt1002
Ekspertka
81

Wysłany: 3 listopada, 12:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
Zrób sobie jeszcze jakiś test jak nie czujesz sie pewna, ja kreskę widzę :)

Patt1002

Patt1002
Ekspertka
81

Wysłany: 3 listopada, 12:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
A co do wiadomosci, jak wstawiłam buźki to tez.mi wywołało.... Może dałaś kilka minek i wszystko Ci uciekło tez z tego powodu... :)

Patt1002

Kaczucha marzycielka
Debiutantka
2

Wysłany: 3 listopada, 12:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
To znaczy ten test w dużym okienku powinien wyjść plus czyli dwie kreski przecinajace się, jedną jest ale ta druga gdzieś tam z tyłu bynajmniej ja ja widzę i nie chce się nastawić bo nie chce później się zbierać ale nie ukrywam że to było by najcudowniejsze co może mi i mężowi się przydarzyć

Patt1002
Ekspertka
81

Wysłany: 3 listopada, 15:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ciezko stwierdzić. Powtórz test ;)

Patt1002

amica
Autorytet
195

Wysłany: 3 listopada, 17:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kaczucha, Patt dobrze prawi, powtórz test. A który to dzień cyklu i kiedy zazwyczaj masz owulacje? No ja tam nic nie widzę ale wiem że zdjęcia czasem oklamuja.

09.2018 1 ICSI- transfer świeży ☹️
11.2018 crio- 4BB podany, 7dpt-25.47, 9dpt- 64.9

Na zimowisku ❄️❄️❄️

amica
Autorytet
195

Wysłany: 3 listopada, 17:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
A co do Babci to faktycznie kuzynka nie bardzo się zachowała. Też bym zrobiła tak jak Ty jej mówiłaś. Pomysł z kilkoma kwiatami był dużo lepszy. Ale może tu chodziło o to że to był jej pomysł. Szkoda gadać.

09.2018 1 ICSI- transfer świeży ☹️
11.2018 crio- 4BB podany, 7dpt-25.47, 9dpt- 64.9

Na zimowisku ❄️❄️❄️

Patt1002
Ekspertka
81

Wysłany: 3 listopada, 18:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
Tak amica piątka sie jak koza... Stara a głupia ot co... Ale juz pal to licho... Nie ma co gadać....
Mnie. Juz tak korci zatestowac...

Patt1002

justa1509
Autorytet
788

Wysłany: 3 listopada, 21:14
Cytuj | (0) | Zgłoś
Patt a kiedy wypada termin @? Moja mama zawsze powtarza, że kwiaty cięte to nie prezent. Jestem zwolennikiem praktycznych podarunków, więc doskonale rozumiem twoj pomysł.

mhsvl6d8h65fdfx1.png

Patt1002
Ekspertka
81

Wysłany: 4 listopada, 09:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
@ tak sroda-czwartek ma być... :)

Patt1002

Patt1002
Ekspertka
81

Wysłany: 4 listopada, 20:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kaczucha i jak powtórzyłaś test? ;)

Patt1002

Kaczucha marzycielka
Debiutantka
2

Wysłany: 4 listopada, 21:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
Tak, dzisiaj rano, niestety wielkie nic

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)