Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1262 497

    Wysłany: 15 maja 2019, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj zaczynam przygodę z clo. Od dzisiaj do końca tygodnia biorę a w czwartek mam wizytę i dowiem się co dalej prawdopodobnie będzie zastrzyk ale pewnie okaże się na wizycie co i jak

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 maja 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 11:06

  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 15 maja 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Wam fajnie, ze macie stymulacje:) ja już się nie mogę doczekać działania. Ciekawe co Wam lekarze poustalają, dajcie znać koniecznie.
    Ewa dalej @ nie ma?... co tak ciało zfiksowało kurcze :(
    Phia mimo że ta glukoza wyszła wyższa to i tak w normie jest więc gdyby się sytuacja powtórzyła, to wtedy bym się zastanawiała

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 15 maja 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dalej lipa. Wczoraj była plamka krwi, w nocy nic i dziś przez cały dzień tyle co paznokieć. Testy sikanie białe jak śnieg. Coś jest nie tak :-(

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1262 497

    Wysłany: 15 maja 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi i jak wizyta? Co ustalono?

    Ewa miałaś monitoring? Może tylko się pezesuneła @ i niedługo przyjdzie? Bardzo masz już pokrzyżowane plany?

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 maja 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 11:07

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 15 maja 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko się pokrzyżowało i z planów nici :-/ ale jeszcze mam szanse za miesiąc jak wszystko pójdzie już zgodnie z planem.
    Właśnie monitoringu nie miałam przez tą majówkę :-/ No nic... może taki skąpy okres bo inaczej tego nie widzę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2019, 19:42

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 15 maja 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa przykro mi, że znowu nie po Waszej myśli :(
    Abi jak po wizycie?

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 maja 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 11:07

  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 15 maja 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak macie sporo plemników, to może IUI ? Nie pamiętam niestety czy już próbowaliście tego zabiegu, jeśli tak to wybacz :)

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 16 maja 2019, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikow
    Ale glukoza to akurat w samym srodeczku normy wiec nawet sie zbytnio tym nie przejmuje. Chociaż wilalabym 76 haha

    Ja narazie czekam na @ a później sama nie wiem. Pójdę na monitoring. O ile bd wszystko po mojej myśli.

    Wgl laski chodze i czuje tylek i boczki. Masakra wczoraj polecialam konkretnae z ćwiczeniami i teraz efekt jest haha

    Dzis diabetolog i mam zamiar wybrac sie na male zakupki :D ktora idzie ze mna?? :D

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 16 maja 2019, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poszła na zakupy ale nie mam za co. Za to wymieniłam bieliznę, zainwestowałam w 6 nowych biustonoszy :-) wszystkie seksi i super leżą :-) ja mam problem z kupnem staników bo mam rozmiar 65F, choć teraz jak przytyłam a cycki urosły to może i G :-p

    Okres już się skończył. Rok temu w sierpniu tez tak miałam i wyszła mi torbielka, a pózniej się wchłonęła.
    Oby teraz tez sama zniknęła bo następny cykl misi być idealny a okres konkretny i pewny.

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 maja 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 11:07

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 16 maja 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam w miarę normalne ale z pewniscią nie są małe :-) ja kupuje w esotiq najczęściej. Fajne promocje tam są :-) teraz przy zakupie 3 szt są po 89 zł :-) ale pare razy trafiłam, że była taka promocja nawet na jedna sztukę :-)

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 maja 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 11:07

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1262 497

    Wysłany: 16 maja 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do stosujących clo czy bolała was po nich głową? Drugi dzień biorę i drugi dzień boli mnie głowa krótko po wzieciu tabletki

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 16 maja 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz jak brałam to tez miałam bole głowy. Brałam paracetamol bo najbezpieczniejszy.
    Ale objawy bywalcy różne. Tok temu zasypiałam na stojąco a teraz to znowu zalewałam się potem i płonęłam od środka.

    Abi Panache drogi ale wiem, że fajna bielizna :-) kup coś! Mówię Ci!! Nowy stanik dobrze Ci zrobi :-)

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 16 maja 2019, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej bo mi też smaka zrobiłyście :P co jak co ale coś seksi by się przydało bo ostatnio wieje nudą u nas

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 maja 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 11:07

‹‹ 1083 1084 1085 1086 1087 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ