Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 31 października 2020, 18:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, w środę beta ponad 2500 i wizyta we wtorek a dzisiaj ok 15 krwawienie :( ciemnoczerwona prawie czarna krew.... Dzwoniłam do położnej, 2nospy, dodatkowe 3 luteiny i leżę. Ok 20 mam napisać smsa jak sytuacja...

• Nobis Autorytet

Wysłany: 1 listopada 2020, 17:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi to co napisałaś jest bardzo niepokojące. Jak teraz sytuacja? Jak się czujesz?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2020, 18:30

MTHFR A1298C homo, PAI-1 (4G/5G) hetero
    I IUI - 30.10.2019... 14 dp iui test +
    82do2n0a8les7g5d.png
  • Ewa89_89 Autorytet

Wysłany: 1 listopada 2020, 21:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie czekaj do wtorku. Masz możliwość dostać się na wizytę jutro rano? Dzisiaj już leż plackiem. Jak to było takie jednorazowe chluśniecie to najprawdopodobniej krwiaczek jakiś się opóźnił. Jak teraz wygląda sytuacja? Jejku ABI wiem że okropnie się denerwujesz ale wszystko tak ładnie wyglądało i przyrosty były idealne więc jest duża szansa, że to jednorazowe i wszystko będzie dobrze.

Ja krwawiłam kilka dni jak okres i też ciąża się utrzymała. Pierwsze 2 dni to co godzinę zmieniałam podpaskę bo tak się lało.

Tabletki aplikuj palcem żeby tam nie pchać aplikatora.
    Mi jeszcze dziewczyny z forum polecały duza dawkę magnezu i rutinkscorbin na uszczelnienie naczyń.

Moja doktor mi tłumaczyła, że invitro plus heparyna to krwiak prawie pewny.

U mnie był o tyle problem ze krwiaków było więcej. Mimo, że jeden się rozlał to musiałam długo czekać aż pozostałe się wchłoną. I to nawet nie one same byjy najgorsze tylko to, że uciskały zarodek i nie było wiadomo czy ciąża się rozwinie.

Wiem, że krwawienie to zawsze zagrożenie ale jednak jak się obserwuje wątki ivf to widać, że większość historii kończy się szczęśliwie! Postaraj się dużo leżeć i nie zwariować do wizyty 🙏🙏
    Oby było dobrze, czekam na wieści ✊

25.07.2020 FET 8b 🙏 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, plamienia, krwotok (krwiaki), zatrzymanie porodu przedwczesnego, pessar, zaniki tętna i 14.04. 2021 jest na świecie! ♀️💜

06.20 histero usunięto uwypuklenie w macicy
    05.20 histero +hegarowanie nieudane (zbyt wąska szyjka)
    12.19 II IMSI długi protokół: 17 komórek/ 8 dojrzałych/ 4 zaplodnione/1❄️8b
    09.2019 laparohistero=przegroda, endometrioza 2 st.
    06.2019 IMSI krótki 12 komórek/7 dojrzałych/5 zapłodnionych/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb, zero mrozaków :(
    1 IUI 03.04.19 :( Invicta Wrocław
    4 x stymulacja clo :(

Ja: HSG ok, AMH ok 3; Choroba Gravesa Basedowa, Hashimoto, Łuszczyca, Endometrioza II, zrosty, MTHFR hetero, PAI homo, KIR AA, cukrzyca ciążowa.

Mąż: mała ilość, słabe upłynnienie i ruchliwość, morfologia 4%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry poniżej normy

Starania od 01.2016
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2020, 07:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez noc już było spokojnie, wczoraj wylatywaly już tylko jakby pozostałości razem z luteina, dzisiaj jak aplikowałem luteinę było czysto. Zaraz dzwonię do kliniki na którą mam być i jadę. Najgorsze jest to że nie wiadomo na co się nastawić. Moja klinika niestety nie pracuje w weekendy a w moim szpitalu na ginekologii 90% personelu ma covid+ więc nie było sensu jechać. Liczę że to był właśnie krwiaczek tylko. Nie długo się wszystko wyjaśni ✊

• Phiczek Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2020, 08:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani
    Trzymam kciuki żeby było dobrze ✊✊

* cykl - już nawet nie liczę
    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * palmienia w środku cyklu
  • Ewa89_89 Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2020, 09:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff najważniejsze, że jest już dobrze. Bądź dobrej myśli kochana!
    Wiem jak jest w szpitalu, więc dobrze że dzisiaj jedziesz do kliniki. Oni mają też lepszy sprzęt i wiedzą czego szukać.
    Czekam na pozytywne wieści 💪✊✊

25.07.2020 FET 8b 🙏 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, plamienia, krwotok (krwiaki), zatrzymanie porodu przedwczesnego, pessar, zaniki tętna i 14.04. 2021 jest na świecie! ♀️💜

06.2019 IMSI krótki 12 komórek/7 dojrzałych/5 zapłodnionych/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb, zero mrozaków :(

Ja: HSG ok, AMH ok 3; Choroba Gravesa Basedowa, Hashimoto, Łuszczyca, Endometrioza II, zrosty, MTHFR hetero, PAI homo, KIR AA, cukrzyca ciążowa.

Mąż: mała ilość, słabe upłynnienie i ruchliwość, morfologia 4%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry poniżej normy

Starania od 01.2016
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2020, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam że dopiero :* z dzidzią wszystko w porządku :) jest pęcherzyk, pęcherzyk żółtkowy i zarodek z pulsującym serduszkiem :) dostałam L4 na 2 tygodnie ale mam nadzieję że wrócę do pracy. Byłam później u szefowej a później powiedziałam mamie. Na szczęście obeszło się na strachu :) od dzisiaj odstawiam neoparin i metypred :)

Nobis lubi tę wiadomość

• Ewa89_89 Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2020, 22:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI cudownie 😍 oszczędzaj się teraz te 2 tygodnie 🙂 a było widać krwiaczek?

Starania od 01.2016
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 3 listopada 2020, 08:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa właśnie nic nie było widać 🤔 nie wiem przez co to było 🤔

• Ewa89_89 Autorytet

Wysłany: 3 listopada 2020, 10:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ewa właśnie nic nie było widać 🤔 nie wiem przez co to było 🤔

U mnie w szpitalu też nic nie widzieli. Na wypisie mam krwotok niewiadomego pochodzenia, a tydzień później w klinice był krwiak większy niż pęcherzyk, a jeszcze później kolejny i się falami pokazywały. Na szczęście teraz nie ma po nich śladu i od dawna nawet plamień nie miałam.

Starania od 01.2016
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 3 listopada 2020, 18:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby lekarz w klinice dosyć długo się przyglądał. Kolejna wizyta dopiero za 2 tygodnie i zobaczymy co wtedy będzie. A Ty Ewa jak tam jak się czujesz? :)

• Ewa89_89 Autorytet

Wysłany: 4 listopada 2020, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Niby lekarz w klinice dosyć długo się przyglądał. Kolejna wizyta dopiero za 2 tygodnie i zobaczymy co wtedy będzie. A Ty Ewa jak tam jak się czujesz? :)

Ogólnie fizycznie dobrze, a psychicznie średnio. Po wizycie mieszane uczucia. Maluch wciąż dużo za mały. Mamy już 2 tyg opóźnienia wzrostu. Boję się, codziennie cholernie się boję. Nie mogę jej stracić. Wtedy nie ma już dla mnie ratunku.

Starania od 01.2016
  • Malwa1333 Przyjaciółka

Wysłany: 4 listopada 2020, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, a który to u Was już tydzień? Wszystko będzie dobrze!😊

3jvzo7esu44f937a.png
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 5 listopada 2020, 07:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, Twoja mała jest dzielna jak Ty, już nie razdala pstryczka w nos losowi. Oby poprostu była taka jej natura i tyle.
    Malwa a co u Was? Kiedy ten czas zleciał?

• Malwa1333 Przyjaciółka

Wysłany: 5 listopada 2020, 08:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ewa, Twoja mała jest dzielna jak Ty, już nie razdala pstryczka w nos losowi. Oby poprostu była taka jej natura i tyle.
    Malwa a co u Was? Kiedy ten czas zleciał?

Oj tak tak leci, że nie wiadomo kiedy 😊 zobaczysz też sama 😁
    u nas dobrze, dziękuję. Mała rozrabia, chodzi już od września do żłobka 😊

A Ty dobrze się czujesz nadal? Ja w sumie też nie miałam dolegliwości zadnych jakichś wyraźnych 😊

3jvzo7esu44f937a.png
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 5 listopada 2020, 14:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję się bardzo dobrze :) obym nie wypowiedziała w złym momencie :)

Malwa1333, Phiczek lubią tę wiadomość

• Daffi Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2020, 17:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja się cieszę że zagladam od czasu do czasu i każde nerwowe wiesci jestem na bieżąco w stanie zaktualizować i nie czekac do dnia kolejnego.

Abi trzymaj sie dzielnie! Wszystko musi być dobrze.

Ewa kochana dzidzia ma widelki i bodajze może byc w tyle o 2 tygodnie.. teraz juz nie pamiętam ale byla jakas zaleznosc wg której sie trzyma lekarz.. u mnie na poczatku tez ciagle były tyły a od momentu kiedy zaczely decydowac geny to maly wystrzelił ze nie dalo sie go zatrzymać i wtedy o 3 tyg przodował.
    Trzymam za was kciuki.

Co do szpitali to teraz dobrze jest ich unikac.. nie bede juz opisywac szczegolow ale z wtorku na środę karetka wiozla mnie z małym do szpitala.. nikt mi dziecka nie chciał zbadac wszyscy odmawiali bo nie mialam wyniku testów bo bylismy z objawami. Kiedy juz się wyklocilam nie mialam jak wrócić z Gorzowa do domu bo nie mogłam miec z nikim kontaktu a wszyscy sa w kwarantannie... W piątek dostalismy wyniki z M i oboje jestesmy pozytywni.

SWnMp2.png
    30.04.2019 (41+2) Filipek - 4500g/56cm
    10 pkt. Apgar, CC
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2020, 07:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi jak Filipek? I ogólnie jak wy się czujecie? Ja wtedy nie pojechałam do szpitala. W naszym mieście cała ginekologia chora. U nas za tydzień kolejna wizyta :)

• Daffi Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2020, 11:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Daffi jak Filipek? I ogólnie jak wy się czujecie? Ja wtedy nie pojechałam do szpitala. W naszym mieście cała ginekologia chora. U nas za tydzień kolejna wizyta :)
    Na szczęście Filipek juz dobrze. Nikt nie wie co mu do konca bylo ale wybudzil go ze snu jakis bol.. plakal niemilosiernie 3godz.. po pierwszej godzinie dalam nurofen w czopku i nic.. po 1szej w
    nocy jak kolejna godzine plakal zadzwonilam na opieke nocna.. tam jak podejrzenie covid skierowali na 112 i dowiedzialam sie od ratownikow ze tylko moga nas zabrac do szpitala i ze pediatra nie miala prawa odmowic wizyty dziecku do 2rz. Zwlaszcza ze zglaszalam jej ze maly goraczkuje od 3 dni.. potem doszla wysypka i zrobilo sie jasne ze to 3dniowka ale skad ten bol w nocy nie wiemy.. w karetce jeszcze przysypial i zrywal sie z placzem. Do uszu mu nikt nie zajrzal bo tak obstawialam ze uszy go moga bolec.. ale niestety lekarze noszą przyłbicę a covid to zagrozenie i nie zdejma i tym samym nie zbadaja.
    Ciesze sie że mamy to za soba.
    Co do naszego covida to mielismy podwyzszone temp, bol miesni okropny, rozbicie, zmeczenie, troche gardło drapalo i lekki kaszel.. po 3 dniach stracilismy wech i smak i wrocil nam po 4 dobach.. ale ja od 2 dni znow mam to uczucie w glowie jakbym pijana byla i trace równowagę 🙈 troszke boli mnie nos i glowa jakby zatoki no i kaszel po nocy zrobil sie trudniejszy. Juz jestem po konsultacji z lekarzem i zaraz tesciowa dowiezie mi pod drzwi zalecone leki. Ogolem nie czujemy sie zle i inne choroby w zyciu zdecydowanie bardziej mnie wymeczyly. Oby tylko tak zostało. Ja dzis mam 10dobe od pierwszych objawow a M 14 dobe.

Trzymajcie sie dzielnie z fasolka. Mysle o was caly czas.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2020, 11:38

SWnMp2.png
    30.04.2019 (41+2) Filipek - 4500g/56cm
    10 pkt. Apgar, CC
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2020, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedny Filipek :( denerwujące jest to ze przez COVID inni pacjenci są pokrzywdzeni.
    Dobrze ze przechodzicie chorobę w miarę lekko. Aby szybko minęły wszystkie objawy i byście mogli wrócić do normalnego funkcjonowania. Dużo zdrówka dla Was wszystkich 😗

Daffi lubi tę wiadomość

‹‹ 1160 1161 1162 1163 1164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego