X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    źle mowie??
    ty bd miała fasole a ja fasoleczke haha :-D
    Mamy razem chodzić z brzuchem a nie jak urodze ;)

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najra88 wrote:
    Znacie jakies diety które pomogą w normalny sposób zrzucić parę kilo?
    Zaczęliśmy z mężem jeździć na rowerach i spacerować więcej z psiakiem ale chciałabym wprowadzić jeszcze jakieś zdrowsze odżywianie.

    Kochana jeśli dieta to kuchenne inspiracje albo chodakowska na swoim profilu wrzuca jadłospisy z lista zakupów na każdy tydzień <3

    1bab7e35e8.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Mamy razem chodzić z brzuchem a nie jak urodze ;)
    to i tak bd miała fasole a ja faseleczke hehe :-D twoje malenstwo urosnie do tego czasu :-D

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Hej Iza ..Ty tez teraz o trzecie sie starasz prawda ?
    I jaka widzisz roznice ?
    Bo ja odkrylam co to beta,termometr owulacyjny ,progeateron ,prolaktyna ...w poprzednich nie mialam pojecia .
    Wiedzialam co to ktg bo mnie podłaczali .:)

    Ja tak samo. Temperatury i ovulacje to tematy z biologii i nauk przedmałżeńskich. Bete HCG to poznałam niestety przy podejrzeniu nowotworu jądra u syna.
    Ale w żadnej ciąży nie świrowałam ( w sumie obie to delikatne wpadki z 1 razu).
    Teraz te wszystkie badania, monitoringi, hormony ... już mnie to zmęczyło więc czekam cierpliwie na HSG i nie robię nic poza tym. No oczywiście sexik ;)

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 298

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Kochana jeśli dieta to kuchenne inspiracje albo chodakowska na swoim profilu wrzuca jadłospisy z lista zakupów na każdy tydzień <3
    Dzięki. Muszę schudnąć zanim będą kontynuować leczenie...

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza zupełnie Cie rozumiem.Mam nadzieje ze u syna juz wszystko dobrze ?
    Mysmy sobie juz rok temu nakleili na nasza tablice marzen karteczke z "sierpien i nasze imie dla dziewczynki " , ze w sierpniu zajde.No ale ze odkrylam ze to nie takie hop siup i problem do leczenia jest to chyba bedzie sierpien ale przyszlego roku !;)

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    to i tak bd miała fasole a ja faseleczke hehe :-D twoje malenstwo urosnie do tego czasu :-D
    No tak :D haha

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kupowalam mojwmu dziecku buty do pilki teraz ...42 rozmiar juz.wlasciwie to moglby wziac 43 ale mowi ze w 42 mu sie lepiej noga bedzie trzymac do kopania ...
    Nawet ja zaczynam sie czuc malutka a nie jestem w cale.

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Iza zupełnie Cie rozumiem.Mam nadzieje ze u syna juz wszystko dobrze ?
    Mysmy sobie juz rok temu nakleili na nasza tablice marzen karteczke z "sierpien i nasze imie dla dziewczynki " , ze w sierpniu zajde.No ale ze odkrylam ze to nie takie hop siup i problem do leczenia jest to chyba bedzie sierpien ale przyszlego roku !;)

    Mi dr powiedziała w poniedziałek że wszystko pięknie i przepisowo. Zaskoczył mnie troche pecherzyk w 11 dc, który miał 20 mm. Endo pięknie przygotowane ale...
    Jak to powiedziała: No niestety wiek robi swoje a organizm jest coraz bardziej zużyty ;)
    lipiec i sierpień daję sobie na dietę i ćwiczenia. Lekkie żeby znowu nie zajechac organizmu kortyzolem ;). A we wrześniu działamy od nowa.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    na zielona wbijaj :-P

    * wbijajcie :)

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Dziewczyny kupowalam mojwmu dziecku buty do pilki teraz ...42 rozmiar juz.wlasciwie to moglby wziac 43 ale mowi ze w 42 mu sie lepiej noga bedzie trzymac do kopania ...
    Nawet ja zaczynam sie czuc malutka a nie jestem w cale.

    Mój młodszy ma 44 rozmiar. hahaha

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    Oj mam. Jak proszą o taką białą maść w tubce to już się nie dziwie. I dodają że dobra była, tylko nie wiedzą na co. Ale czasem tak ludzie potrafią wnerwić. Miałam przed urlopem akcje jak kobieta zadzwoniła że ja okradłam bo policzyłam za 2 opakowania a ona ma jedno. Ja jej na to że 2 spakowałam tak jak miała na recepcie i żeby na spokojnie sprawdziła, znajdzie się. Ona się pruje że tego tak nie zostawi, że to zgłosi na policję i gdzie będzie trzeba. Ja byłam pewna ze dostała jak trzeba ale jeszcze stan sprawdziłam, wszystko ok, więc jej mówię że oddam jej te 3,20 które zapłaciła, niech się odczepi. Ona że nie chodzi o pieniadze tylko o leki. I będzie dzwonić na policje i rzuciła słuchawką. Nie mineło 15 min jak dzwoni i przeprasza bo w samochodzie jej wypadło. Więc jej na to że nie oszukujemy naszych pacjentów i jakbym, się pomyliła to bym się przyznała i miłego dnia życzę. Ale co mnie to nerwów kosztowało to moje.

    Kochana, ja pracuję w hotelarstwie! Tu dopiero są porypani ludzie!

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3fc3e69a4e4c.jpg

    Mój Marzik ❤️
    Pecherzyk 4 mm, na serduszko i zarodek za wcześnie ale wszystko jest dobrze, 4-5 tydz. 6 sierpnia mam serduszkowanie :D
    oszalałam <3 <3 <3

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARZA!!! Cudowny mały Marzik na zdjęciu! Kochana to teraz rozsyłaj wiruski!
    Ehhh ile bym dała abym zobaczyła taki maleńki cud <3 aż się rozmarzyłam :) ale wiecie pozytywnie, a nie z dołowaniem :)

    A jak Wam się w ogóle Wasi Panowie oświadczyli?

    Mój mnie zabrał do zakopanego w sierpniu :) Wybrał szlak, wstaliśmy rano, zapakowaliśmy plecak i poszliśmy (a mieliśmy wtedy dość mocny kryzys) i to był nasz taki weekend, aby trochę odpocząć i pobyć razem! No i wziął mnie na wycieczkę, wybraliśmy się na dolinę pięciu stawów, która była prześliczna. Jak już doszliśmy do miejsca, prześliśmy jeszcze kawałek jeziora aby znaleźć jakieś ustronne miejsce, aby sobie odpocząć. Dał mi kanapeczki aby się posilić no i chciałam pić, więc go o to poprosiłam! I podał mi tymbarka (zawsze czytam co jest na kapselkach) a na kapselku było hasło "wyjdziesz za mnie?" i ja smiejac się do niego "heheh patrz tymbark mi się oświadcza" no i zajadam się dalej kanapkami, a on się tak na mnie patrzy i patrzy, to się go pytam co się tak patrzy, a on do mnie "no czekam na odpowiedź" no i wtedy zajarzyłam ze to nie tymbark tylko on mi się oświadczył hihihi :)

    zuzi_c, Applejoy, Ania95, Kasiulka90, Ewa89_89, Marza89, Plamka_92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Mi dr powiedziała w poniedziałek że wszystko pięknie i przepisowo. Zaskoczył mnie troche pecherzyk w 11 dc, który miał 20 mm. Endo pięknie przygotowane ale...
    Jak to powiedziała: No niestety wiek robi swoje a organizm jest coraz bardziej zużyty ;)
    lipiec i sierpień daję sobie na dietę i ćwiczenia. Lekkie żeby znowu nie zajechac organizmu kortyzolem ;). A we wrześniu działamy od nowa.
    No tak...tez sie z tym liczylam .z wiekiem .chcialabym juz uslyszec ze wszystko jest super i tylko dzialac.mnie troche wymeczyly te cb ..chcialabym odpoczac chocby przez to ze tym razem nie bede wiedziec . Uda mi sis bo 26go wylatujemy i tam mam dostac niestety pod koniec pobytu @ wiec na pewno nie bede testow robic ,mierzyc temp itd.
    44 ..niezle ..a ile ma Twoj mlodszy ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mi się nie oświadczył. Ale 4 lata temu wszystko zorganizował miało to być w górach ale ja go kilka dni przed wyjazdem zostawiłam więc pierścionek w Odrze pływa
    . Na drugi czekam coraz niecierpliwiej. Teraz mam taki który dostałam z okazji oficjalnego powrotu do siebie.

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    oooooo MEGA !!! Mój się oświadczył niedaleko bo na Krzesanicy na Czerwonych Wierchach :D My to góromaniacy. Mogę się pochwalić, że w zeszłym roku po ślubie zaliczyliśmy Orlą Perć <3 Mnie też zaskoczył! A njgorsze, że to wszystklo nagrywał kamerka a ja myślałam ciągle, że robi sobie jaja ze mnie :D No to było wspaniałe uczucie schodziłam taka mega dumna, czułam się ważna. Bożeee i znów się dzisiaj wzruszyłam no nie...co za dzień


    Hehe my też lubimy zdobywać nasze tatrzańskie szczyty :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    MARZA!!! Cudowny mały Marzik na zdjęciu! Kochana to teraz rozsyłaj wiruski!
    Ehhh ile bym dała abym zobaczyła taki maleńki cud <3 aż się rozmarzyłam :) ale wiecie pozytywnie, a nie z dołowaniem :)

    A jak Wam się w ogóle Wasi Panowie oświadczyli?

    Mój mnie zabrał do zakopanego w sierpniu :) Wybrał szlak, wstaliśmy rano, zapakowaliśmy plecak i poszliśmy (a mieliśmy wtedy dość mocny kryzys) i to był nasz taki weekend, aby trochę odpocząć i pobyć razem! No i wziął mnie na wycieczkę, wybraliśmy się na dolinę pięciu stawów, która była prześliczna. Jak już doszliśmy do miejsca, prześliśmy jeszcze kawałek jeziora aby znaleźć jakieś ustronne miejsce, aby sobie odpocząć. Dał mi kanapeczki aby się posilić no i chciałam pić, więc go o to poprosiłam! I podał mi tymbarka (zawsze czytam co jest na kapselkach) a na kapselku było hasło "wyjdziesz za mnie?" i ja smiejac się do niego "heheh patrz tymbark mi się oświadcza" no i zajadam się dalej kanapkami, a on się tak na mnie patrzy i patrzy, to się go pytam co się tak patrzy, a on do mnie "no czekam na odpowiedź" no i wtedy zajarzyłam ze to nie tymbark tylko on mi się oświadczył hihihi :)
    Fajnie :) Moj wiem ze mial oswiadczyc sie na wakacjach ,tak planowal ,od 3 tyg chodcil z pierscionkiem w kieszeni ,i dziwi sie do tej pory ze nie wiedzialam .ale mial juz tak starszne problemy zoladkowe z nerwow ,dzien przed wylotem nawwt bylam zla ,bo jestesmy na shopingu ostatnie rzeczy kupic a On co chwila do ubikacji.kazalam mu jechac do domu a ja sobie sama pochodze.ale zostal.wrocilismy do domu,spoceni umordowani a on mnie przytula i sie pyta czy moze mi zadac pytanie .a ja spocona ,wkurzona pytam sie "co znowu !?" A on klęka i sie pyta czy jego zona zostane.zaczelam biegac po domu hahaha..nie odpowiedzialam mu a On kleczal i czekal.potem pwoiedzial ze bal sie juz odwodnienia z tych problwmow zoladkowych a drugie to to ze z bagazu kaza wyjac przy kontroli i bedzie sie musial osowiadczac na lotnisku wiec zrobil to dzien przed wylotem.
    Wszyscy wiedzieli podobno o zareczynach ..wszyscy tylko nie ja.Ale naprawde sie nie spodziewalam ze w tej chwili.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:44

    zuzi_c, Sandersik, Kasiulka90, Plamka_92 lubią tę wiadomość

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    no to może się któregoś razu spotkamy razem na szlaku :) <3

    Bardzo chętnie :) Może nam się uda we wrześniu wybrać do zakopanego, jak będziemy mieć urlop :)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    MARZA!!! Cudowny mały Marzik na zdjęciu! Kochana to teraz rozsyłaj wiruski!
    Ehhh ile bym dała abym zobaczyła taki maleńki cud <3 aż się rozmarzyłam :) ale wiecie pozytywnie, a nie z dołowaniem :)

    A jak Wam się w ogóle Wasi Panowie oświadczyli?

    Mój mnie zabrał do zakopanego w sierpniu :) Wybrał szlak, wstaliśmy rano, zapakowaliśmy plecak i poszliśmy (a mieliśmy wtedy dość mocny kryzys) i to był nasz taki weekend, aby trochę odpocząć i pobyć razem! No i wziął mnie na wycieczkę, wybraliśmy się na dolinę pięciu stawów, która była prześliczna. Jak już doszliśmy do miejsca, prześliśmy jeszcze kawałek jeziora aby znaleźć jakieś ustronne miejsce, aby sobie odpocząć. Dał mi kanapeczki aby się posilić no i chciałam pić, więc go o to poprosiłam! I podał mi tymbarka (zawsze czytam co jest na kapselkach) a na kapselku było hasło "wyjdziesz za mnie?" i ja smiejac się do niego "heheh patrz tymbark mi się oświadcza" no i zajadam się dalej kanapkami, a on się tak na mnie patrzy i patrzy, to się go pytam co się tak patrzy, a on do mnie "no czekam na odpowiedź" no i wtedy zajarzyłam ze to nie tymbark tylko on mi się oświadczył hihihi :)
    Hahaha Sandersik, aż sobie wyobraziłam Twoją zaskoczoną minę xD Genialne :D

    Sandersik lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ