X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj sie oswiadczyl jak bylismy w Portugalii na Sylwestra :D zabral mnie na punkt widokowy na Lizbone, mialam zawiazane oczy, wiec nie wiedzialam gdzie idziemy :) jak zdjal mi opaske z oczu to zobaczylam serce z swiec, koc, szampan i dwa kieliszki, a przede mna on kleczacy :) jak sie oswiadczal to mial lzy w oczach :)
    Bylo cudownie :)

    Kasiulka90, Sandersik, Applejoy, Plamka_92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Ojjj Mama jaki kochany fajnie musiało wyglądać jak ty biegałaś a on biedny klęczał czekając na odpowiedź :D
    Nooo...a potem zrobilam cos gorszego .otworzyl sobie jedyne jakie mial piwo zeby juz nerwy zeszly .ja w tym czasie obdzwanialam caly swiat oczywiscie ..i z nerow zaczelam sprzatac i wylalam to cale piwo do zlewu i wyrzucilam butelke .hehehee
    No trudno ..sam mnie w takiej nerwowej sytuacji postawil.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:57

    zuzi_c, Aduszka83, Malwa13, madzikow lubią tę wiadomość

  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 298

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój to się popisał z oświadczynami... po tym jak go zatrzymała policja na 48h (nieporozumienie bo przypominał kogoś kogo szukali i nic nie dawało że dane osobowe się nie zgadzają :-/). Ja odchdzilam od zmysłów a on zadowolony z siebie jak wrócił padł na kolana i pyta czy za niego wyjdę:-D okazalo sie ze tajemnicza paczka która otrzymał tydzień wcześniej była pierscionkiem. Chciał zrobić to bardziej romantycznie ale po tym incydencie z policją stwierdził że nie mógł czekać.

    zuzi_c, Applejoy lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój jak to mówił miał 3 podchody do oświadczyn :-D
    Za 1 razem coś wypadło i nie mógł kupić mi pierścionka (po 4 m-c bycia razem) heh...
    Za 2 razem na wakacjach wspólnych, ale nam autko sie popsuło i nici z tego wiec stwierdził że po urlopie to zrobi. Za 3 razem jechał do mnie haha i nie zgadniecie co sie stało :-D kolejne autko mu sie popsuło hahah wiec brat go zgarnął z autem i wrócił chwile przede mną :-D ale stwierdził ze nie ma na co czekać i zrobił to bez zadnych przygotowan xD

    zuzi_c lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7415

    Wysłany: 11 lipca 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój miał plan zabrać mnie do szklarskiej poręby. Cała sobotę mi gadał ze w niedziele jedziemy w góry. Fajnie ze wieczorem tak zapił ze szwagrem ze leżał i zdychał cała niedziele. Taks byłam zła ze chciałam go rozszarpać. Ocknął się o 15 i upiera się ze jedziemy. Zimą! Mówiłam mu ze jak zajedziemy to będzie ciemno ze nie ma sensu, już awantura się szykuje, ten ubrany w przedpokoju stał ze jedziemy i jeszcze mi powiedział Żr muszę prowadzić bo on przecież jeszcze nie może. Wtedy podeszłam do niego i chciałam mu normalnie zdzielić w łeb a on mnie przytulił i poczułam zgrubienie pod kurtka. Domyśliłem sie o co chodzi ale i tak oboje mieliśmy łzy w oczach jak staliśmy na punkcie widokowym
    Złoty widok. To była na maksa stresująca sytuacja. Pamietam ze gadał pół godziny o miłości ale co mówił to już noe mam pojęcia :-) to chyba jedyna romantyczna chwila w wykonaniu mojego męża a i tak mu nie wyszła hehe. Zawsze chciałam romantyka s mam coś zupełnie innego. Cieżko było się przyzwyczaić ale ma za to dużo więcej innych zalet :-)

    zuzi_c, Phia, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Ewa znam ten ból mój też do romantyków nie należy. Zresztą on wie, ze ja nie przepadam za kwiatami w zamian kupuje mi słodycze itp. Ale bardziej u niego widzę po gestach, troszczy się, dopytuje jak się czuję no ale romantycznych uniesień to ja nigdy nie zaznam :D
    też mam tak hehe wole gesty niż kwiaty... ale czasami mu sie zdarzy kupic haha :-D

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 11 lipca 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski nie mogę Was nadrobić!!! :P przystopujcie trochę ;p
    Marza gratulacje!! <3 <3 <3

    Kasiulka90, Marza89 lubią tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 11 lipca 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Phia ja też bym czasem chciała dostać kwiaty i nieraz miałam nerwa, ale potem przypominam sobie, że przecież sama mu każę sobie nie kupować xD Laski są dziwne :P


    Mój był romantyczny na początku znajomości, pisanie wierszyków, kwiatki, płatki róż na łóżku itp. Ale śmieje się do niego że ta romantyczność się skończyła jak mu w końcu d...py dałam hahaha a teraz już niestety bądź stety takich gestów nie ma, ale nigdy też nie należał do facetów, którzy mocno pokazują swoje uczucia, bo wszelkie przytualnie i całownie to tylko w domu, nie lubi w miejsach publicznych.Ale staram się zauważać jakieś małe gesty w zachowaniu :) Kiedyś mnie to wkurzało i doprowadzało mnie to do furii, ale nauczyłam się z tym życ i akceptować go takiego :)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 11 lipca 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 2 dni temu do lozka juz szlam po prysznicu i ide, a tam na mojej polowie lezy czerwona rozyczka <3 tak po prostu, tak bez okazji :) moj maz potrafi zaskoczyc :) kiedys w dzien kobiet, jak jeszcze mieszkalam z mama, wychodze o 7 z domu, a tam przed drzwiami rozsypane po calej klatce schodowej platki roz (mieszkalam na 3 pietrze) :D jak zeszlam na dol to stal on z calym bukietem :D kocham go za to, ze tak sie stara :)

    Sandersik, Kasiulka90, Mama36, Applejoy, Ewa89_89, Plamka_92 lubią tę wiadomość

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 11 lipca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Ja 2 dni temu do lozka juz szlam po prysznicu i ide, a tam na mojej polowie lezy czerwona rozyczka <3 tak po prostu, tak bez okazji :) moj maz potrafi zaskoczyc :) kiedys w dzien kobiet, jak jeszcze mieszkalam z mama, wychodze o 7 z domu, a tam przed drzwiami rozsypane po calej klatce schodowej platki roz (mieszkalam na 3 pietrze) :D jak zeszlam na dol to stal on z calym bukietem :D kocham go za to, ze tak sie stara :)


    Jeeeeeny jak zazdroszczę takich gestów! Na serio cudowne uczucie jak facet okazuje swoje uczucia :) no ale trudno, muszę się jakoś nauczyć z tym zyc :P wiem, ze jemu też zależy, bo robi rzeczy, które ja lubię a nie koniecznie on. Np w zeszłym roku pojechał ze mną do Turcji, gdzie było gorąco tylko dlatego bo ja lubie ciepło i opalanie, on nienawidzili lata i upałów :)

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 11 lipca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy powinnam pisać gdzie mi się mój oświadczył.
    Po pierwsze zrobił to po miesiący jak zaczęliśmy ze sobą być a znaliśmy się od 3.
    Pojechaliśmy sprzątać przed rocznicą grób jego mamy i właśnie tam wyjął pierścionek i poprosił, abym została jego żona (oczywiście tego dnia była też kolacja zamówiona w najdroższej restauracji w miecie obok) ale stwierdził, że chciała aby mama uczesniczyla w najważniejszym dla niego dniu.

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 11 lipca 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Marza!! Cudownie! A powiedz mi jak się czujesz? :) W pracy już ktoś "po cichu" wie? ;)
    Jedna koleżanka z pokoju wie ;) tak nikomu nie mówię, boję się za bardzo ;) czuje się dobrze, na prawdę :D oby jak najdłużej ❤️



    Mój mi się oświadczył w Londynie pod London Eye :D nie odpowiedziałam mu od razu hahaha

    aktap lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 11 lipca 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Jeeeeeny jak zazdroszczę takich gestów! Na serio cudowne uczucie jak facet okazuje swoje uczucia :) no ale trudno, muszę się jakoś nauczyć z tym zyc :P wiem, ze jemu też zależy, bo robi rzeczy, które ja lubię a nie koniecznie on. Np w zeszłym roku pojechał ze mną do Turcji, gdzie było gorąco tylko dlatego bo ja lubie ciepło i opalanie, on nienawidzili lata i upałów :)

    Kazdy facet na swoj sposob okazuje uczucia, ale to prawda, ze takie gesty sa niezwykle mile :)
    Moj maz od momentu poznania pisze dla mnie wiersze co jakis czas :) sam zalozyl zeszyt, gdzie je wpisuje razem z data :)
    Jak teraz pisze Wam o tym, to normalnie mi glupio, ze sama nie jestem taka romantyczna i pomyslowa :P musze cos od siebie teraz dac, bo rzeczywiscie moj chlop sie stara :)

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 11 lipca 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Kazdy facet na swoj sposob okazuje uczucia, ale to prawda, ze takie gesty sa niezwykle mile :)
    Moj maz od momentu poznania pisze dla mnie wiersze co jakis czas :) sam zalozyl zeszyt, gdzie je wpisuje razem z data :)
    Jak teraz pisze Wam o tym, to normalnie mi glupio, ze sama nie jestem taka romantyczna i pomyslowa :P musze cos od siebie teraz dac, bo rzeczywiscie moj chlop sie stara :)


    No to moja droga Ty go dzisiaj w fartuszku samym przywitaj :)

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 11 lipca 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adazora wrote:
    Nie wiem czy powinnam pisać gdzie mi się mój oświadczył.
    Po pierwsze zrobił to po miesiący jak zaczęliśmy ze sobą być a znaliśmy się od 3.
    Pojechaliśmy sprzątać przed rocznicą grób jego mamy i właśnie tam wyjął pierścionek i poprosił, abym została jego żona (oczywiście tego dnia była też kolacja zamówiona w najdroższej restauracji w miecie obok) ale stwierdził, że chciała aby mama uczesniczyla w najważniejszym dla niego dniu.

    W sumie na swój sposób romantycznie :)

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 11 lipca 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Kazdy facet na swoj sposob okazuje uczucia, ale to prawda, ze takie gesty sa niezwykle mile :)
    Moj maz od momentu poznania pisze dla mnie wiersze co jakis czas :) sam zalozyl zeszyt, gdzie je wpisuje razem z data :)
    Jak teraz pisze Wam o tym, to normalnie mi glupio, ze sama nie jestem taka romantyczna i pomyslowa :P musze cos od siebie teraz dac, bo rzeczywiscie moj chlop sie stara :)
    Brawo dla męża!:D Świetna inwencja twórcza ❤️

    Ania95, Ania95 lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 11 lipca 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    No to moja droga Ty go dzisiaj w fartuszku samym przywitaj :)

    Okres musi sie skonczyc :D haha

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 11 lipca 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Okres musi sie skonczyc :D haha


    Kochana przecież jak to klasyk powiada "dziąsła Ci nie krwawią" hihihi

    Malwa13, Ania95, madzikow lubią tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7415

    Wysłany: 11 lipca 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 piękny gest od męża :) ja na takie rzeczy to mogę liczyć przy okazji oglądania filmu :) :) jedyny liścik od męża to lista zakupów :) stara mi się kupić różyczkę przynajmniej raz w miesiącu i wie że jak dostaję okres to chcę czekoladę z nadzieniem :) to tyle z gestów miłości... :)

    Ania95 lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7415

    Wysłany: 11 lipca 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Kochana przecież jak to klasyk powiada "dziąsła Ci nie krwawią" hihihi

    Dokładnie!! A wiesz jak działa ten tekst? Ja już wypróbowałam i polecam :)

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ