X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maga2 wrote:
    Didi, czasem wystarczy jeden raz :)

    W poprzedni cyklu miałam przez 6 dni z rzędu i nie zadziałało to i raz nie zadziała.

    Malwa przytulam :*

    Ja mam nadzieje na październik i ten zjazd na tydzień męża, jak nie zjedzie to się obrażę na niego na amen, mówiłam mu, że ma na głowie stanąć i w końcu zacząć korzystać z urlopu, a nie tylko na papierze i koniec kropka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2018, 15:49

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Maga2 Koleżanka
    Postów: 48 39

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi, wiesz jak to jest. Czasem zadziala, czasem nie, trzeba być dobrej mysli. My w ostatnim cyklu działalismy nie wiem, ile razy, ale dużo i NIC. W tym cyklu nie było czasu i tylko dwa razy, a się udało :) Dobrz ejest działać co 2 dni, to i materiał genetyczny lepszej jakosci:)

    Maga2

    Straciłam Córeczkę w 11tc w marcu 2018, własnie dowiedziałam się,że znów jestem w ciąży:)
    oar8pc0zgrgpq0dg.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maga2 wrote:
    Didi, wiesz jak to jest. Czasem zadziala, czasem nie, trzeba być dobrej mysli. My w ostatnim cyklu działalismy nie wiem, ile razy, ale dużo i NIC. W tym cyklu nie było czasu i tylko dwa razy, a się udało :) Dobrz ejest działać co 2 dni, to i materiał genetyczny lepszej jakosci:)

    U nas to się nie da, męża widzę raz w tygodniu :( I jak wcześniej mógł być częściej to teraz nie ma możliwości, więc zostaje nam niedziela.
    Moja gin też mi mówiła, że co 2 dni, ale jak, no nie da się jak mam seks raz w tygodniu :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2018, 16:06

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam jutro szanse zrobic bete w diagnostyce lub luxmed tylko ni wiem czy jest sens czy nie lepiej w tym samym laboratorium.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    dziewczyny mam jutro szanse zrobic bete w diagnostyce lub luxmed tylko ni wiem czy jest sens czy nie lepiej w tym samym laboratorium.
    W tym samym co robiłaś. Naczytalam się o różnych wynikach i panika była Masakryczna.
    My zamówiliśmy pizze, kurczak marynuje się do jutra.

    Daffi lubi tę wiadomość

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się pozarlismy.... byliśmy w kościele i pół mszy przeryczalam i teraz się pozarlismy tak się wściekłam, że go prawie pobiłam. Mam już wszystkiego dość.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2018, 17:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szykuje się rocznica stulecia normalnie...

  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu się pozarliscie ?

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chłopy poprostu czasami nie rozumiia tego koła ... Okres dni płodne i akcja k potem czekanie testowanie i @ .. ja z moim też o mega wszystkim nie gadam bo by powiedział że świruje .. dlatego jestem na ovu zeby z wami trochę rozładować niektóre tematy

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zaczęło się od tego że mi rano obiecał obiad jak robilam śniadanie A potem mial pretensje do Mnie, że obiadu nie zrobiłam... A teraz usłyszałam, że nic nie robię niczym się nie interesuje i jestem skupiona tylko na sobie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam w taka furia, że aż mi się ręce trzęsą i serce wali jak szalone.

  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to faktycznie jakieś gorsze dni

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    A zaczęło się od tego że mi rano obiecał obiad jak robilam śniadanie A potem mial pretensje do Mnie, że obiadu nie zrobiłam... A teraz usłyszałam, że nic nie robię niczym się nie interesuje i jestem skupiona tylko na sobie.

    Nie stajac po niczyjej stronie:

    Dawniej dawno temu mój też mi tak powiedział, i wiesz co?
    Mial rację w 90 %

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale po burzy zawsze wyjdzie słońce

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niej mi potem nie mówi, że jestem najwspanialsza na świecie. Jak tak mu źle to niech sobie szuka innej żony.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa. Piatka. Tez tak mowie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Nie stajac po niczyjej stronie:

    Dawniej dawno temu mój też mi tak powiedział, i wiesz co?
    Mial rację w 90 %

    Nie wiem już... temat walkowany milion razy i ja sobie mogę wiele zarzucić naprawdę. Szkoda że nie widzi, że jednak pewne rzeczy same się nie robią :(

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Nie wiem już... temat walkowany milion razy i ja sobie mogę wiele zarzucić naprawdę. Szkoda że nie widzi, że jednak pewne rzeczy same się nie robią :(
    To mój jest tyle kochany że w razie braku obiadu wyraża wysoki zachwyt. Ma szansę zjeść na mieście ;-) i zawsze mnie gdzieś zabiera.
    Trzeba wiedzieć że jak się do czegoś zobowiązuje to się robi a nie szuka winnych.
    Życzę żebyście się dogadali

    melunia91 lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    To mój jest tyle kochany że w razie braku obiadu wyraża wysoki zachwyt. Ma szansę zjeść na mieście ;-) i zawsze mnie gdzieś zabiera.
    Trzeba wiedzieć że jak się do czegoś zobowiązuje to się robi a nie szuka winnych.
    Życzę żebyście się dogadali

    Dzięki. Dogadamy się potem jak zawsze, ale tak mnie wkurzył... .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie spokoj. Kupon mi nie wszedl a chcialam wygrac na ten ekspres :p trudno. Obejde sie smakiem ;p

‹‹ 613 614 615 616 617 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ