X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Nie stajac po niczyjej stronie:

    Dawniej dawno temu mój też mi tak powiedział, i wiesz co?
    Mial rację w 90 %
    Trochę się podpisuje, to był zarzut mojego ex. Przyjęłam krytykę bo faktycznie wtedy byłam mega skupiona na sobie, Swojej pracy, kariery, wyglądu mojego.. Ale to się po latach rozumie. Za młodu mamy pretensje do facetów że nNam tak mówią, a oni tylko mówią co czują jak My.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2018, 18:21

    Malwa13 lubi tę wiadomość

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie mam gdzie sie wygadac i juz mnie za przeproszeniem ch*j strzela. Czytam was codziennie i tak bardzo zazdroszcze kazdej ktorej juz sie udalo oczywiscie pozytywnie i trzymam kciuki za reszte. Ale juz mnie po prostu wszystko przerasta 18 miesiecy staran z badan u ginekologa wszystko idealnie owulacja jest w kazdym cyklu badania hormonalne idealne a progesteron na bardzo wysokim poziomie no po prostu wszystko ksiazkowo, maz tez badania nasienia ma bardzo dobre, robimy to kiedy trzeba i wszystko jasny szlak trafia dzis znow negatyw, test clearblue digital pokazal not pregnant. Mam jeszcze 2 dni do @ pewnie przez nia jestem klebkiem nerwow.Klocimy sie tylko z m przez to. Musialam to tutaj napisac bo nawet nie mam gdzie sie wygadac i juz nie mam na to wszystko sil, wszedzie widze kobiety w ciazy albo co dopieor urodzily a co najlepsze wiekszosc to „wpadki” a mezowi nic nie da sie powiedziec bo odrazu wyslakuje z tekstami ze jest do dupy bo nawet dziecka nie potrafi zrobic. Przepraszam ze musialyscie to przeczytac ;(

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba faktycznie coś poszło nie tak w pewnym momencie jeszcze jak doszły starania to zafiksowalam się tylko na tym
    I nie chodzi o ten cały glupi obiad. :)

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwus pogodzicie się.
    Powiedz mu ze czekałas na spełnienie obietnicy, ale nie ignoruje że źle się czuję w Waszym związku czasem (pewnie tak jak i Ty), tak jak każda z Nas w Naszych.
    Ja to mojemu mogę sto razy nawet w twarz krzyczeć że chce kwiatki dostawać i tyle.. Hahah.. A podobno ja jestem głucha.Przyzwyczaiłam się też do tego że gada co to On nie zrobi a potem nawet nie pamięta. Ja mam swoje za uszami On swoje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2018, 18:43

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa, Markel - przykro mi <przytulam>
    Mój w ogóle zamilkł (nie odbiera tele., nie odpisuje, mam tylko nadzieje,że nic się mu nie stało), a ja siedzę i odliczam czas do snu, bo muszę się już dzisiaj wyłączyć.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama360 wrote:
    Malwus pogodzicie się.
    Powiedz mu ze czekałas na spełnienie obietnicy, ale nie ignoruje że źle się czuję w Waszym związku czasem (pewnie tak jak i Ty), tak jak każda z Nas w Naszych.
    Ja to mojemu mogę sto razy nawet w twarz krzyczeć że chce kwiatki dostawać i tyle.. Hahah.. A podobno ja jestem głupia. Przyzwyczaiłam się też do tego że gada co to On nie zrobi a potem nawet nie pamięta. Ja mam swoje za uszami On swoje.
    Mama masz 100% racji i on też ma. Muszę się ogarnąć też w pewnych rzeczach A i ciaza przyjdzie z czasem. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merkel Kochana nie wiem co powiedzieć:( lekarze nie mają pomysłu? :(

    Markel lubi tę wiadomość

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też teraz zrobiłam błąd. Napiszę Wam żeby nie było że jetsem taka mega doświadczona i mądra teraz. Od kiedy mój się dowiedział że będzie baby zapierdziela od 6 do 20.. Wraca padnięty. Bardziej się martwie o niego niż mam pretensje, bo zawsze sobie powtarzałam że nie będę taka kobieta która tylko gani.. Źle że mało kasy... Gani że maz zapierdziela.. Bo go nie ma w domu.
    Ale w pon. Miał przyjechać chłopakom dać obiad. Nie zdążył. Ja o 20 po pracy byłam szybciej. Prawie nic nie jedli jak to nastolatkowie powietrzem i internetem się zywili prawie. Zrobiłam mu awanturę, brak odpowiedzialności, że ja muszę dbać o dom w takim razie bla bla... I wiecie jak mnie przepraszal jak przyszedł. Bardzo mi z tym źle. Obiecałam że taka nie będę. Zapierdziela dla Nas. Dlatego 2 dni siedzi przy komp jak Wam pisałam i pozwalam mu na wszystko. Grunt żeby zdać sobie sprawę ze swoich błędów.

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Niej mi potem nie mówi, że jestem najwspanialsza na świecie. Jak tak mu źle to niech sobie szuka innej żony.
    Przyjęłam taka zasadę w moim poprzednim małżeństwie. I wiesz co.. Znalazl.

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 15:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama to prawda. Ja faktycznie skupilam się ostatnio tylko na sobie i na tym że jestem biedna bo mi się nie udaje, bo poronilam bo siedziałam w pracy po 12 14 h. Może i miałam ciężkie miesiące, ale kurde faktycznie ludzie mają gorzej, tyle mam wokół siebie i przestałam to doceniać. Może i potrzebny taki kubeł zimnej wody na głowę.

    Mama360 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama360 wrote:
    Przyjęłam taka zasadę w moim poprzednim małżeństwie. I wiesz co.. Znalazl.
    Już mi przeszło i nie chciałabym żeby znalazł :D to naprawdę super gość jest :)

  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Merkel Kochana nie wiem co powiedzieć:( lekarze nie mają pomysłu? :(
    „Niech sie panstwo staraja 18 miesiecu w tych czasach to jest nic.” Kazali sie starac, powiedzieli ze oboje jestesmy zdrowi i nie ma powodow do obaw „ w koncu sie uda”. A chodze do najlepszego lekarza w miescie wiec mu zaufalam. Najgorsze jest to ze wczoraj z porannego moczu widzielismy na tescie druga blada kreske a dzisiaj juz kompletnie nic.

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi kochana miejmy nadzieję ze ta beta to byl jakis margines błędu. Mam nadzieje ze odbila i bedziemy sie jeszcze cieszyc. A jaki mialas ten progesteron?

    Malwa13 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    „Niech sie panstwo staraja 18 miesiecu w tych czasach to jest nic.” Kazali sie starac, powiedzieli ze oboje jestesmy zdrowi i nie ma powodow do obaw „ w koncu sie uda”. A chodze do najlepszego lekarza w miescie wiec mu zaufalam. Najgorsze jest to ze wczoraj z porannego moczu widzielismy na tescie druga blada kreske a dzisiaj juz kompletnie nic.
    A test był innej firmy? Może to dlatego??

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Już mi przeszło i nie chciałabym żeby znalazł :D to naprawdę super gość jest :)
    To się bardzo kochana Cieszę ❤️

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama dzięki ♥️

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    My właśnie wrocilismy do domu. Teraz bede odliczac dni do krwawienia. Jutro jade po pracy jeszcze raz na sprawdzenie bety tak jak kazal gin. A później ide na kije lub rower, moze przyspiesze wysiłkiem fizycznym. Caly czas mam lzy w oczach ale jestem pelna sil do dzialania. Jak myslicie, pewnie w zwiazku z niskim progesteronem bede musiala brac duphaston lub luteine po owulacji? Miala tak któraś z Was?
    Nie ale myślę że tak będzie i dzięki temu już się ciąża utrzyma następna. Tak jak u mnie z prolaktyna. Może znalazłaś właśnie przyczynę. Poplacz kochana jak musisz.. Mi jak spadały hormony to miałam dzień płaczu. Potem. Przeszło. Oddałabym pół serduszka żebyś przez to nie przechodziła, ale jeżeli mi ufasz i wierzysz to szybko się pozbierasz i zaczniesz mieć z lekami nadzieję nowe :)

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    A test był innej firmy? Może to dlatego??
    Test na ktorym byla blada kreska to clearblue z tym plusem. Dzisiaj robilam pink super czuły, facelle z rossmana i jeszcze clearblue digital na nich juz kompletnie nic
    Tutaj jest ten test na ktorym my cos tam widzimy moze wy tez to zobaczycie

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0f030e4e7b79.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2018, 18:51

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    A zaczęło się od tego że mi rano obiecał obiad jak robilam śniadanie A potem mial pretensje do Mnie, że obiadu nie zrobiłam... A teraz usłyszałam, że nic nie robię niczym się nie interesuje i jestem skupiona tylko na sobie.
    No to przez tydzień faktycznie niczym się nie interesuj i myśl tylko o sobie. Zaraz zobaczy różnicę!

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
‹‹ 614 615 616 617 618 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ