X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    świetna sprawa:P u mnie małe miasto i w aptekach wszystko takie drogie. Zamowilam zmiane witamin.. bralam femibion 0 i chce przejsc na prenatal uno. To chyba nie zrobi jakiejs wiekszej roznicy?
    Nie zrobi, a jak chcesz to jest Femibio 1 na pierwszy trymesrt. Według mnie to najważniejszy jest kwas foliowy, a potem DHA, a pozostałe witaminki jak masz prawidłowa diete to dodatek :)
    Oba u mnie za 30zł :)

    A skąd jesteś?

    Maga to ja pisałam o Clearblue - nie mówie że wadliwe tylko że to naciąganie na kase według mego odczucia. Bo nie maja jakieś hiperczułości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 13:04

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maga2 wrote:
    Daffi - gratuluje ciazy!!!!

    Jakos sie strasznie zestresowałam, że może w ciąży jednak nie jestem, bo oba pozytywne testy były robione testem Clearblue z jednej paczki - może one jakies wadliwe są, jak pisała któras z Was. Chyba się nie doczekam na wynik tej bety. Albo zaraz pójde jakies inne testy kupić. Wariuje już naprawdę.


    Nie stresuj sie, no raczej nie kazdy byłby wadliwy.
    Czasem sie zdarza ale to wszystkie chyba by musialy takie byc, a wiekszosc robi i im sie sprawdza tak samo ;)
    Poczekaj spokojnie na bete i bedzie wszystko wiadomo :p

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8943 7732

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maga nie panikuj bo zaszkodzisz niespodziance :) Twój test miał tłustą krechę i na bank też jesteś w ciąży :)

    Niedługo będę robiła zamówienie na aptece Gemini, mogę wziąć więcej testów i później Wam wysłać :) mam kilka znaczków w domu więc je wykorzystam zanim się zapodzieją :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 13:05

    08.2024 FET 8a❌ 😔
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuś suwaczek jak i avatar wygrywają wszystko :)
    Jak to kogoś pocieszy to ja nie miałam rozciagliwego prawie w ogóle. Raz zobaczyłam.

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • Maga2 Koleżanka
    Postów: 48 39

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    A kiedy wyniki?

    Mam nadzieję, że wynik bety dzisiaj wieczorem. Oszeleję chyba, bo juz wiem, co to znaczy się zawiesć. Siedzę w pracy i nic nie robię, chyba pojde do apteki po jeszcze jeden test haha.

    Daffi - zgubiłam się w czytaniu postów - miałas już wyniki beta?

    aktap lubi tę wiadomość

    Maga2

    Straciłam Córeczkę w 11tc w marcu 2018, własnie dowiedziałam się,że znów jestem w ciąży:)
    oar8pc0zgrgpq0dg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten moj infolik to jakas masakra...
    Ledwo mi to przez gardło przechodzi, boje sie brac bo jestem codziennie sama w mieszkaniu, jak mi stanie w gardle to wykorkuje i nikt mnie nie uratuje xD

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maga spokojnie, choć wiem, że ciężko :*
    A co do termometru i śluzu to z temp. rezygnuje, bo mam nie systematyczne dni, a śluz to tylko wtedy, gdy mam płodne i nigdy chyba tego nie przeoczę, bo pływam wtedy dosłownie i tak było zawsze. Ale ostatnio pływałam razy 2 nawet, bo już mąż się nie mógł nawet powstrzymać od komentarza XD
    Gadałam z mężem w końcu go przekonałam, że nie wytrzymam i zgodził się ze mną, że powinnam wypier.. z tej roboty, więc zamierzam to wcielić w życie. Tak się cieszę, że od razu mam humor razy tysiąc lepszy. Znienawidziłam tę pracę za wiele rzeczy, trzymajcie kciuki, aby się szybko coś trafiła albo i nie, bo wtedy się zapakuję i jadę w świat za mężem :P

    aktap, Ewa89_89, Ania95, Applejoy, Ewaaa lubią tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Konieczynka, a możesz polecić coś "sensownego"? Co łykać przy staraniach? Bo ja łykam tylko Folik, no i tego Donga ;)

    Nie moge :P Jak widzisz sama nic nie biore prócz kwasu foliowego. Cudów nie ma. Ale jak coś brać to właśnie cos z myo-inozytolem, np Inofolik lub miositogyn. Poprawia funkcjonowanie jajników.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Super! Gratuluję decyzji! :)

    To co tu przeszłam przez ostatnie miesiące to jestem naprawdę gotowa pójść do sklepu za najniższą krajową, aby tylko odpocząć psychicznie :*

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Maga2 Koleżanka
    Postów: 48 39

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Ten moj infolik to jakas masakra...
    Ledwo mi to przez gardło przechodzi, boje sie brac bo jestem codziennie sama w mieszkaniu, jak mi stanie w gardle to wykorkuje i nikt mnie nie uratuje xD

    Angelisia, brałam inoflik przez 2 cykle i miałam po nim tak straszne bóle glowy, że musiałam odstawić. Jak tylko to zrobiłam, bóle głowy przeszły, jak ręką odjął.

    Może rzeczywiscie jestem w ciąży, skoro tak swiruję :)

    Maga2

    Straciłam Córeczkę w 11tc w marcu 2018, własnie dowiedziałam się,że znów jestem w ciąży:)
    oar8pc0zgrgpq0dg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    To co tu przeszłam przez ostatnie miesiące to jestem naprawdę gotowa pójść do sklepu za najniższą krajową, aby tylko odpocząć psychicznie :*
    Psychicznie nie odpoczniesz w sklepie hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Rozumiem ;) Dziękuję :*
    P.S. Osz choinka, widzę, że to tylko w proszku, fuj :D ;)



    Infolik jest w kapsulkach, tylko tak ogromnych ze ledwo przechodza przez gardlo.. xd

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maga2 wrote:
    Daffi - gratuluje ciazy!!!!

    Jakos sie strasznie zestresowałam, że może w ciąży jednak nie jestem, bo oba pozytywne testy były robione testem Clearblue z jednej paczki - może one jakies wadliwe są, jak pisała któras z Was. Chyba się nie doczekam na wynik tej bety. Albo zaraz pójde jakies inne testy kupić. Wariuje już naprawdę.

    Ja uzywalam clearblue ale tej nowosci co pokazuje tydzien ciazy. i pieknie pokryl sie z wynikiem bety.
    dzisiejszej bety bede miala wynik jutro.
    najgorsze wg mnie to i tak pink testy. oszukance jedne i tyle.
    ja bym zrobila bete dla swietego spokoju. wtedy masz pewnosc czy cos sie dzieje czy test wadliwy.

    Konieczynko chcialam przejsc na prenatal uno poniewaz zestawiajac sklad tego i femibionu to jednak prenatal ma bogatszy sklad.

    Ewa suwaczek najlepszy! i oby szybko zmienil sie w inny. ja wierze w cuda. I twoje problemy zdrowotne wierze ze i tak nas zaskoczą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 13:20

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Infolik jest w kapsulkach, tylko tak ogromnych ze ledwo przechodza przez gardlo.. xd
    a femibion malenki jak tabsy antykoncepcyjne. ladnie opisane dniami tygodnia ze sie nie da pogubic i wiem zawsze czy wzielam czy zapomnialam.
    zdj dla porownania
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8c1907a6dcbc.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 13:24

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maga2 wrote:
    Angelisia, brałam inoflik przez 2 cykle i miałam po nim tak straszne bóle glowy, że musiałam odstawić. Jak tylko to zrobiłam, bóle głowy przeszły, jak ręką odjął.

    Może rzeczywiscie jestem w ciąży, skoro tak swiruję :)



    Ja biore od kilku dni i na razie nic nie zauwazylam, pewnie jeszcze za wczesnie, okaze sie dluzszym po czasie ;d


    U mnie wyniki bety sa zawsze po poludniu, wiec u Ciebie moze tez za chwilke beda ;p
    No 2 testy sie na pewno nie mylily :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie poplakalam :( Melmana zostawilam u Weta :( usypiala mi go na rekach do zabiegu a ja plakalam jak glupia :( wiem ze to dla jego dobra ale jak patrzylam ze ma po tym uspaniu takie oczy otwarte i sztywne to mi sie serce na pol zlamalo :(

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa piękny suwaczek, też sobie taki chyba sprawię :)

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Maga spokojnie, choć wiem, że ciężko :*
    A co do termometru i śluzu to z temp. rezygnuje, bo mam nie systematyczne dni, a śluz to tylko wtedy, gdy mam płodne i nigdy chyba tego nie przeoczę, bo pływam wtedy dosłownie i tak było zawsze. Ale ostatnio pływałam razy 2 nawet, bo już mąż się nie mógł nawet powstrzymać od komentarza XD
    Gadałam z mężem w końcu go przekonałam, że nie wytrzymam i zgodził się ze mną, że powinnam wypier.. z tej roboty, więc zamierzam to wcielić w życie. Tak się cieszę, że od razu mam humor razy tysiąc lepszy. Znienawidziłam tę pracę za wiele rzeczy, trzymajcie kciuki, aby się szybko coś trafiła albo i nie, bo wtedy się zapakuję i jadę w świat za mężem :P

    Didi, dobra decyzja :) trzymam kciuki za szybką ciążę po odetchnięciu :)

    didi123 lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Ja sie poplakalam :( Melmana zostawilam u Weta :( usypiala mi go na rekach do zabiegu a ja plakalam jak glupia :( wiem ze to dla jego dobra ale jak patrzylam ze ma po tym uspaniu takie oczy otwarte i sztywne to mi sie serce na pol zlamalo :(
    a jaki zabieg bedzie mial?
    ja musze isc z moja do sterylziacji ale boje sie bo wiem ze to duzo powazniejsze niz kastracja u psa. jednak suczka ma przeicnane powłoki brzuszne duzo bardziej inwazyjny zabieg. mamy piesek 3 dni byl bardzo slabiutki i szybko odzyskal vigor. u suczek jest to troche dluzej:( i pewnie dlatego tak to odkladam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 13:26

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melman Kastracje ma. Powinnam go za 30min odebrac. Ale pewnie pojade wczesniej :( ale musialam bo mamy w umowie kastracje a zwlekalam dlugo. 2 lata bedzie mial we wrzesniu.

‹‹ 628 629 630 631 632 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ