X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Ciążowe ;p czy nie sa przypadkiem jakies zaklamane ;d
    Ja dzisiaj robilam :) negatywny, żadnych podejrzanych cieni :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do czułości testu to jaki w sumie najlepszy? Bo szczerze to ja na to nigdy uwagi nie zwracałam jakos..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    A co do czułości testu to jaki w sumie najlepszy? Bo szczerze to ja na to nigdy uwagi nie zwracałam jakos..
    Nie wiem czy to nie chwyt marketingowy taki trochę :) niby 10 najlepsze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Nie wiem czy to nie chwyt marketingowy taki trochę :) niby 10 najlepsze.


    Ale rzadko mozna spotkac takie 10 chyba... bo teraz sobie przypominam ze praktycznie zawsze w aptece dostawalam takie 25..

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2020, 12:07

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Ja mam ciagle biały lepki wiec tez na śluz nie patrze a to ponoć najłatwiejsze w obserwacji

    A ja mam najczęściej kremowy śluz. Zaczyna się po @, potem na płodne mam wodnisty, albo rozciągliwy, a w II fazie cyklu znowu kremowy ;) i na dzień lub 2 dni przed okresem znowu jest wodnisty.

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2020, 12:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ja jak ostatnio w aptece powiedziałam że chcę ten bardziej czuły "10tkę" to oczy na mnie wywaliła jakbym z kosmosu się urwała :)


    No właśnie, ja nigdy takiego od nich nie dostałam
    w rossmanie tez takich nie widze ;d

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W rossmannie są pink test super czuły to 10 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 12:04

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ja jak ostatnio w aptece powiedziałam że chcę ten bardziej czuły "10tkę" to oczy na mnie wywaliła jakbym z kosmosu się urwała :)

    Jak ja poprosiłam o taki test, to babka powiedziała, że nie ma takich testów :P a ja jej mówię, że są. A ona do mnie, że to tylko chwyt marketingowy, a tak naprawdę wszystkie tej samej czułości :P nie wiem czy to prawda.

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8943 7732

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    A ja mam najczęściej kremowy śluz. Zaczyna się po @, potem na płodne mam wodnisty, albo rozciągliwy, a w II fazie cyklu znowu kremowy ;) i na dzień lub 2 dni przed okresem znowu jest wodnisty.
    Ja na ten rozciągliwy chyba nigdy się nie załapałam, czasem wodnisty, wtedy tylko czuję, że mam mokro... ach te śluzy, tempki, szyjki jak dla mnie nie do ogarnięcia to wszystko :/

    08.2024 FET 8a❌ 😔
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W rossmanie są pink 10 czułość

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Jak ja poprosiłam o taki test, to babka powiedziała, że nie ma takich testów :P a ja jej mówię, że są. A ona do mnie, że to tylko chwyt marketingowy, a tak naprawdę wszystkie tej samej czułości :P nie wiem czy to prawda.
    Mi się też tak wydaje. Na nich jest napisane, że wykrywają ciążę po 7 dniach od zapłodnienia. Przecież to bzdura kompletna :)

  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    A korzystała ktoras z was moze z testów z rosmmana facelle? czy jakos tak, czytalam kilka dobrych opinii o nich, cena tez taka jak inne testy ale nie wiem. Ja w tym cyklu niby sie nie staralam zbytnio ale jesli @ nie przyjdzie bede robic to na dniach
    Ja uzywalam i nigdy mi nic nie pokazały nawet cienia cienia a te ktore sa niby najlepsze czyli clearblue pokazal mi blada kreske a @ przyszla. Wiec stwierdzam ze testy facelle sa najlepsze chociaz na ten cykl i tak zamowilam juz clearblue.

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    To czekamy obie na rozwój akcji po duphastonie. Konieczynko w jakich dniach bierzesz duphaston i w jakiej ilości?

    od 16 do 25dc po 1tabl dziennie. Waże 60kg
    I właśnie po nim strasznie mnie mdli. Już dwa dni przerwy a zgage mam masakra.
    I ja z punktu widzenia farmacuety, chce wierzyć że te testy 10 są czulsze. Ale tak naprawde te testy wszystkie są produkowane za grosze, czesto w zakupie po 2-3 zł. Więc czego się spodziewać po nich...
    A teraz te Clearblue to uważam że straszna ściema. Czułosc 25 i tylko inny wyswietlacz. I tak nie wyjdzie wcześniej jak w dniu miesiaczki. Jedyny plus że pokaże plus lub minus a nie cień cienia ten co ma tygodnie ciąży wskazywać i to jest zakres mylący bo 1-2, 2-3, 3+ i tyle. Nie wart 30zł. Juz lepiej na bete iść.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Ja na ten rozciągliwy chyba nigdy się nie załapałam, czasem wodnisty, wtedy tylko czuję, że mam mokro... ach te śluzy, tempki, szyjki jak dla mnie nie do ogarnięcia to wszystko :/

    To prawda, że on często w środku jest. Ja raz myślałam, że nie mam płodnego śluzu, a potem przy badaniu szyjki miałam piękny rozciągliwy śluz na palcu ;)
    Ale wodnisty też jest uważany za płodny, więc jak taki masz to ok :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    W rossmannie są pink test super czuły to 10 :)


    Pink test ma 10? w sumie na nim nawet nie pisze co i jak..
    Jak bede testowac to chyba wyprobuje ten facelle bo jakos tak uczciwie wyglada xD


    Ja co do śluzu to co cykl w sumie jest troche inaczej, raz mam bardziej odcien do zoltego podchodzi ale tylko wtedy widac go na bieliznie, innym razem znowu mam bardziej mleczny, ale w okolicach ovu zawsze jest przezroczysty. W sumie po tym bylam zawsze pewna ze mam ovu, ale jak zrobilam badania wyszlo ze jednak nie mam owulacji, a pozniej znowu na usg wyszlo ze juz jestem po ovu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Ja się przejechałam na Bobo Teście. Pokazał wyraźną kreskę fabryczną :/ Więc ja już tego testu nigdy nie zrobię :D Wiadomo, że jak jest ciąża, to ją pokażę, ale jak jej nie ma, to też mi pokazało. :D


    Kiedys tez raz mialam jakis taki test tylko nie pamietam nazwy, kreska druga byla ale jak poszlam sprawdzic drugi raz i nie wiem co to za magia ale znikła..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Pink test ma 10? w sumie na nim nawet nie pisze co i jak..
    Jak bede testowac to chyba wyprobuje ten facelle bo jakos tak uczciwie wyglada xD


    Ja co do śluzu to co cykl w sumie jest troche inaczej, raz mam bardziej odcien do zoltego podchodzi ale tylko wtedy widac go na bieliznie, innym razem znowu mam bardziej mleczny, ale w okolicach ovu zawsze jest przezroczysty. W sumie po tym bylam zawsze pewna ze mam ovu, ale jak zrobilam badania wyszlo ze jednak nie mam owulacji, a pozniej znowu na usg wyszlo ze juz jestem po ovu...
    https://www.rossmann.pl/Produkt/Domowe-Laboratorium-Pink-Test-Express-domowy-test-ciazowy-strumieniowy-1-szt,112304,5455 prawy górny róg:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    https://www.rossmann.pl/Produkt/Domowe-Laboratorium-Pink-Test-Express-domowy-test-ciazowy-strumieniowy-1-szt,112304,5455 prawy górny róg:)

    Faktycznie, nie zauwazylam tego w rogu..
    Czesto z niego korzystalam kiedys i tez nie zauwazylam tego ;d

‹‹ 626 627 628 629 630 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ