X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam na pomysł założenia innego wątku niż wszystkie i mam nadzieję i głęboko wierzę, że pomoże każdej z nas, która dołączy do tej przeze mnie nazwanej nowenny staraczek :)
    Mianowicie każda dziewczyna może wpisać się w tym wątku i odmawiać codziennie krótszą lub dłuższą modlitwę w miarę chęci i możliwości. Myślę, że każda z nas znajdzie chwilę przy porannej czy wieczornej modlitwie ( lub w drodze do pracy, na zakupy itp.) odmówić dodatkową dowolną modlitwę za siebie i każdą staraczkę wpisaną na tym wątku. W zamian każda wpisana będzie miała pewność, że reszta wpisanych dziewczyn modli się także za nią w intencji poczęcia i szczęśliwego urodzenia zdrowego dziecka.
    Szczęśliwe zaciążone mamy też mogą się wpisywać i np. w ramach wdzięczności ofiarować modlitwę za koleżanki, które z upragnieniem czekają na swoją Fasoleczkę a w zamian otrzymają modlitwę od reszty dziewczyn w intencji szczęśliwego rozwiązania.
    Wierzę, że wspólnymi siłami (modlitwami) kaplan.gif potrząśniemy całe Niebo i doczekamy się upragnionego dziecka.

    Proponuję, aby każda chętna obok swojego nicka w nawiasie wpisała swoje inicjały :)

    A więc wpisuję się pierwsza i od dziś modlę się za siebie i resztę staraczek. Mam nadzieję, że ktoś się wpisze i będę miała się za kogo modlić i ktoś za mnie się pomodli ;)

    Vanessa (MM)-proszę o modlitwę i ofiaruję swoją.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2014, 18:54

    Iownka, zielarka, Marion, Drzwiona, nutka, Ita, freya, Sudela, Lili, meksi, Doris-83, Anutka, Laura, ewwiel, tomania2806, Ballerina, sury_cat, Asiak, macduska, kita, anja83, Ruda Hetera, Ren, karmar, Szimi lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa, wątek piękny, ale jest już taki o wierze :) "wiara czyni cuda" i chyba "św. Dominika nasz patron" czy jakoś tak.
    BTW: polecam Nowennę Pompejańską :)

    Marion, sylwia1985, Doris-83, Laura, Katjaa, Pchelkaa, Marietta, emka29 lubią tę wiadomość

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FeliceGatto wrote:
    Vanessa, wątek piękny, ale jest już taki o wierze :) "wiara czyni cuda" i chyba "św. Dominika nasz patron" czy jakoś tak.
    BTW: polecam Nowennę Pompejańską :)

    Ale mi chodziło o modlitwę za siebie nawzajem a nie wątek o wierze i dzielenie się jaka modlitwa komu pomogła więc takiego wątku wcześniej nie było.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2014, 19:27

    Marion, mała_mi, Sudela, Laura lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt się nie wpisuję? Nikt nie chcę się za kogoś pomodlić i w zamian otrzymać to samo? :(

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie wpisze bardzo dobry watek Vanessa :-) uwazam ze modlitwa wiele daje. Bede sie modlic za kazda staraczke bo poczeie dziecka to wielki cud i najpiekniejszy na swiecie.
    Bede sie modlic o ten cud dla kazdej dziewczyny na tym forum tych starajacych sie i za te ktore czekaja na szczesliwe rozwiazanie.
    Kochane mode sie za Was i prosze o modlitwe za mnie. madzianka(MM)

    vanessa, zielarka, Marion, Drzwiona, nutka, Fidelissa, tomania2806, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się wpiszę, modlitwa ma ogromną moc...będę sie codziennie modlić za Was i za siebie :) Nowenna pompejska od dziś.

    Marion, Drzwiona, vanessa, Laura, Asiak lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to (MM)?

    FITop1.png
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się pomodle za nas wszystkie abyśmy w końcu mogły otrzymać ten dar bycia w ciazy i urodzenia zdrowych dzieci bo macierzyństwo jest najpiękniejszym darem na świecie i każda z nas pragnąca potomstwa powinna go doświadczyć :) I proszę Was, staraczki o modlitwę za mnie :)

    Manieczka86 (MRz)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2014, 10:11

    Marion, Drzwiona, vanessa, Girl25, Edziorro lubią tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • Marion Nowa
    Postów: 4 9

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekny watek... będę się modlic za Was i również proszę o modlitwę.Marion (BP)

    Drzwiona, vanessa, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

  • Marion Nowa
    Postów: 4 9

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Co to (MM)?
    To inicjały

    zielarka, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z wielką przyjemnością dołączę do nowenny z prośbą o dar macierzyństwa, o zdrowe dziecko. Ofiarowuje swoją modlitwe za Was i proszę o modlitwe za mnie. Drzwiona (BP)

    vanessa lubi tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja sie dopisze:) "Wiara czyni cuda"!!pomodle sie o dar macierzyństwa dla kazdej staraczki, Was również skromnie prosze o modlitwe za mnie.Ania1986(AS)

    Drzwiona, vanessa, Katjaa lubią tę wiadomość

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    (AG)

    vanessa, Strażaczka90, peppapig lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wspaniały wątek. Niestety tak często zapominamy w naszym życiu o Bogu. Ale On o nas nie zapomina i pamięta każdego dnia. Również tylko On wie tak naprawdę kiedy jest odpowiedni moment, aby zesłać nam ten Dar macierzyństwa. Modlitwa jest bardzo ważnym elementem naszych starań, bo musimy pamiętać, że do poczęcia nie wystarczy dwoje ludzi. Poczęcie to cud mężczyzny, kobiety i Boga. To dzięki Niemu wydarza się pod naszymi sercami ten cud, na który tak wiele kobiet czeka. I bez Niego nie ma prawa istnieć. Także wierzmy Panu Bogu, ufajmy, ofiarujmy mu całe swoje życie i dzielmy się naszą wiarą i miłością z innymi. Nie zamykajmy się na Niego, wierzmy Mu, ufajmy, bo tylko od Niego zależy nasze życie.

    Ja wierzę, że Pan wybrał dla nas odpowiedni moment. Dał nam Dar najdroższy nade wszystkie dary. Teraz proszę o modlitwę o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla naszego dziecka. Sama obiecuję wspominać o was szczególnie każdego dnia w modlitwie. Nutka(SD)


    PS. Kilka słów dla tych, którzy myślą, że modlitwa to takie fajne czary-mary, chcę dziecko-pstryk-mam. Modlitwa to prośba do Pana o Dar, ale też zaufanie Mu i zaakceptowanie jego woli. W każdej sytuacji w życiu musimy akceptować tę wolę, choć czasem nie rozumiemy, dlaczego Bóg nam to robi. Wszystko w życiu ma jakiś cel, nic nie dzieje się przypadkiem. Jeśli wierzycie, że modlitwa pomoże wam w zajściu w ciążę, to proszę nie zapominajcie o tym, że możecie modlić się swoim życiem, każdego dnia, w domu, w pracy, w każdym kontakcie z innymi. Nasze czyste i dobre serca, to modlitwa, która na pewno zostanie wysłuchana!

    Ps. Dobrze, gdybyś Vanessa zrobiła listę inicjałów, którą będziesz uzupełniać. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2014, 23:47

    FeliceGatto, vanessa, Iownka, freya, Strażaczka90, aga.just, Lili, peppapig, Summerka, Pchelkaa, karmar, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    (KT) <3

    vanessa, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kierzynka (JK) ;)

    vanessa, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie że nas przybywa :)Oby nas było coraz więcej :) Oczywiście w wolnej chwili zrobię listę inicjałów :)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. Nie wiem, czy modlitwa niedowiarka, który ma w zwyczaju co jakiś czas wadzić się z Panem Bogiem, cokolwiek pomoże - ale jeśli tak, to się przyłączam :-)
    Na swój sposób będę się modlić za Was - tak, jak potrafię i proszę Was o modlitwę za mnie.
    XYZ (AM-W)

    vanessa, Strażaczka90 lubią tę wiadomość


  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dołączam proszą o modlitwe i dając w zamian to samo:)

    AB

    vanessa, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się dołączam :)
    AM-L

    vanessa, Strażaczka90, Marietta lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ