X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czuje się dobrze. nie mam prawie żadnych ciążowych objawów.
    Tylko czasem mam zgagę, oraz jestem zmęczona. Chyba jedyne co mi na serio towarzyszy to humorki :D
    Niestety ciąża jest zagrożona bo mam wysoką tarczycę (już biorę tabletki od samego początku jak się dowiedziałam na tarczyce oraz lutaine)
    Dlatego proszę Was o modlitwę abym donosiła szczęśliwie ciąże.
    Zaczynam dziś z mężem nowennę :)

    sylwiunia lubi tę wiadomość

  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 9 lutego 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomania, Będę się szczególnie modlić za Ciebie i Maleństwo. Będzie dobrze! Ja w pierwszej ciąży też na początku usłyszałam, że zagrożona. Długo brałam luteinę, później fenoterol... a teraz moje małe prawie 3 letnie Szczęście śpi sobie w pokoju obok.
    Oddawaj to Bogu i oddychaj spokojnie :)

    sylwiunia, tomania2806 lubią tę wiadomość

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomania, Gianna gratulacje :) Modle się za Was jak i za postałe, które jeszcze się maluszka nie doczekały.
    Giana ja podobnie - w II ciaży brałam luteinę od początku do 36 i fenoterol od 14 do 36 tgodnia. Dzieciaczki z pierwszej i trzeciej odeszły, a czwarta to była ciaża biochemiczna...
    U mnie test negatywny, za chwilę zacznę 14 cykl... Po miesiączce wróci nadzieja, ale póki co jestem podłamana znowu...
    No i dziś 5 dzien nowenny, rano chcialam zmówić już I część, ale tak długo się wpatrywałam w test z nadzieją, że się jednak kreseczka pojawi, że nie zdążyłam :) Wieczorem nadrobię.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 09:55

    Gianna lubi tę wiadomość

  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 10 lutego 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miałam sen który w moim przekonaniu nakazał mi rozpoczęcie Nowenny! Ile czasu zajmuje jej odmowienie? Boję się że znaczne a potem nie znajdę czasu w ciągu dnia :-[ .

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 10 lutego 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zajmuje około 45 minut. Tak mniej więcej. Czasem nawet szybciej. Rozłóż sobie na częsci - np. rano odmów I część, potem możesz po południu spóróbować, jak jeździsz do pracy autobusem np. to wysiądź przystanek wcześniej. Jak miałaś taki sen, to nie lekceważ go, tylko rozpocznij Nowennę :)

    zoe31, renieczka lubią tę wiadomość

  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 10 lutego 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę zignorować takiego znaku! Zaczynam od zaraz!

    Summerka lubi tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby Łaska Boża na Ciebie spłynęla dzięki tej Nowennie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 11:22

    zoe31 lubi tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 10 lutego 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoe31 wrote:
    Nie mogę zignorować takiego znaku! Zaczynam od zaraz!

    Na serio, zacznij, powodzenia

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoe31 wrote:
    Dziewczyny miałam sen który w moim przekonaniu nakazał mi rozpoczęcie Nowenny! Ile czasu zajmuje jej odmowienie? Boję się że znaczne a potem nie znajdę czasu w ciągu dnia :-[ .
    Dasz radę :) podczas odmawiania czas na modlitwę sam się znajduje :)

    trzymam kciuki i pamiętam o Was w modlitwie

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 10 lutego 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoe31 wrote:
    Dziewczyny miałam sen który w moim przekonaniu nakazał mi rozpoczęcie Nowenny! Ile czasu zajmuje jej odmowienie? Boję się że znaczne a potem nie znajdę czasu w ciągu dnia :-[ .
    Mi tez zajmuje ona około 45 min. I zgadzam się, że jak juz sie zacznie to i czas się znajdzie :-)

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • marti_marti Ekspertka
    Postów: 160 142

    Wysłany: 10 lutego 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam,że odkąd zaczęłam odmawiać tą modlitwę, to dziewczyny, z którymi jestem jakoś związana wątkowo lub przez wiadomości, które miały problemy z zajściem, zachodzą. Strasznie się z tego cieszę :)

    We are the champions, my friends
    And we'll keep on fighting...till the end!
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 10 lutego 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam i muszę powiedzieć że myslałam że zajmie mi to więcej czasu. Dam radę! Dzięki kobitki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 22:32

    ewwiel, potforzasta, Summerka, vanessa lubią tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 10 lutego 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoe pewnie ze dasz rade

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 12 lutego 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od kiedy dołączyłam do wątku zaczęłam się modlić również za Was wszystkie ale własnymi słowami. Z Nowenną Pompejską troszkę zwlekałam bo miałam pewne obawy. Ale dziś poczułam jakby natchnienie, pokusę (?) i wiem, ze to jest ten dzień. Mam wrażenie, jakby ten dzień był jakoś szczególnie wybrany.
    Czy to nie jest hmmm dziwne?
    Czy Wy miałyście takie podobne uczucie?
    tak czy inaczej zaczynam :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 12 lutego 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak nie miałam - po prostu chciałam zacząć odmawiać :) Ale bardzo możliwe, że Ty poczułaś akurat dziś mocno taką potrzebę - może koniec nowenny wypadnie dzięki temu na jakiś szczególny dzień? :)

    Aganeska lubi tę wiadomość

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 12 lutego 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Ja tak nie miałam - po prostu chciałam zacząć odmawiać :) Ale bardzo możliwe, że Ty poczułaś akurat dziś mocno taką potrzebę - może koniec nowenny wypadnie dzięki temu na jakiś szczególny dzień? :)

    Nie będę mówić, że mam nadzieję. Bo czuję od samego rana taką ekscytację wewnątrz, że nawet jeśli nie będzie mi dane zostać mamą to wierze, że ta Nowenna podniesie mnie na duchu w inny sposób.

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To na pewno :) Ja naprawdę czuję się lepiej psychicznie odkąd ją odmawiam :)Mam nadzieję, że Ty również poczujesz spokój :)

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 12 lutego 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki ewelinka2210 za słowa otuchy :)

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Biedronka25 Ekspertka
    Postów: 190 143

    Wysłany: 16 lutego 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja obawiałam się czy podołam Nowennie Pompejańskiej. Zaczęłam w listopadzie gdy groziło mi drugie poronienie. Miałam stan zapalny organizmu więc się z tym liczyłam i przeczuwałam najgorsze. Poroniłam...jednak nie przerwałam modlitwy. Modliłam się o to abym zaszła kolejny raz w ciążę i urodziła zdrowe dziecko.
    Nowenna dała mi nadzieję, dała mi taki wewnętrzyny spokój, tak więc całkiem inaczej przeszłam drugie poronienie. Wytłumaczyłam sobie, że coś było nie tak, na pewno to przez mój stan zapalny i niestety natura wie lepiej.
    Miałam odczekać 3 m-ce od zabiegu i właśnie zaczęłam mój pierwszy cykl starań.
    Wierzę, że Matka Boka mnie nie opuści, modlę się ze siebie i za Was, aby każda staraczka doczekała swojego upragnionego dzidziusia.
    Wierzę, że tym razem będzie dobrze :)Dzięki modlitwie jetem silniejsza.

    Aganeska, ewwiel, nataliano, zoe31 lubią tę wiadomość

    Córka 8 lat
    2 Aniołki (13.05.2014 i 17.11.2014)
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 16 lutego 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka25 mocno Cię przytulam i wiem co czujesz - ja jestem po kilku poronieniach - wiem, jak to boli.
    Oby pierwszy cykl staran był szybciutko owocony i życzę Ci żeby kolejne dzieciątko zostało z Tobą na ziemi :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2015, 13:09

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ