X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 4 lutego 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ta nowenna wciaga :)

    Drzwiona lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, to cud! Jest Maleństwo! Dziękuję Wam za modlitwę i wcale Was nie opuszczam.
    I nadal proszę pamiętajcie o mnie i Cudzie, bo u mnie problemy nie tyle z poczęciem, co z donoszeniem były...
    Św. Gerardzie, módl się za nami!

    kita, Drzwiona, Macierzanka:), tomania2806, ewwiel, sylwiunia, Aganeska, agnb6, Ita, vanessa lubią tę wiadomość

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna wrote:
    Kochane, to cud! Jest Maleństwo! Dziękuję Wam za modlitwę i wcale Was nie opuszczam.
    I nadal proszę pamiętajcie o mnie i Cudzie, bo u mnie problemy nie tyle z poczęciem, co z donoszeniem były...
    Św. Gerardzie, módl się za nami!

    Super, modlimy sie of coourse:)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna gratulacje!!! u mnie owu przyspieszona boli od lewego jajnika aż po plecy normalnie jakby mi rozerwać chciało jajnik.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna wrote:
    Kochane, to cud! Jest Maleństwo! Dziękuję Wam za modlitwę i wcale Was nie opuszczam.
    I nadal proszę pamiętajcie o mnie i Cudzie, bo u mnie problemy nie tyle z poczęciem, co z donoszeniem były...
    Św. Gerardzie, módl się za nami!


    To wspaniała wiadomość :) i jeszcze więcej nadziei dla nas tutaj!!! Serdeczne gratulacje:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna gratulacje!!

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna, gratuluję i polecam w dalszym ciągu w modlitwie <3

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 5 lutego 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna gratulacje!!

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 5 lutego 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzicie babeczki, w kupie siła, jest moc i bedzie więcej ciąż...pamiętajcie, musimy po tamtej stronie założyć wątek nowenna oczekujących;)

    EDIT: no i obecność wszystkich już z fasolka, obowiązkowa!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 14:40

    kita, Ballerina, tomania2806, vanessa lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 5 lutego 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Wam! Jeszcze mocniej zaczynam się modlić za Was! Żeby każda nosiła w sobie Malutka i w dodatku szczęśliwie donosiła!

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i zapewniam o swojej modlitwie za was wszystkie.

    Gianna gratuluję :) cudowne wieści

    Anulkaa lubi tę wiadomość

  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 6 lutego 2015, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to mam dzisiaj gorszy dzień, może dlatego że to pierwszy dzień cyklu ... pewnie wyspie się i mi przejdzie. .. to już 16 mcy i szczerze to czasem nie wiem co myśleć. Tez odmawiam tajemnicę szczęścia, juz prawie pół roku. I za Was także :-*

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, nie zagladam zbyt czesto na forum, ale zapewniam was ze ciagle pamietam o was w swoich modlitwach.
    Dzisiaj jest tez 10 dzień Nowenny Pompejskiej. Duzo przez te ostatnie dni sie wydarzyło w moim zyciu. Niestety większość rzeczy nie cieszy mnie wcale. Pochorowalam sie i leżę w łóżku z temperatura. Powtorzylam tez badania hormonalne i wyniki są fatalne. Jutro mamy wizyte w klinice leczenia nieplodnosci. Bardzo was prosze o modlitwę żebyśmy jutro uslyszeli cos co przywroci nam wiare że nie wszystko jeszcze stracone.
    Gratuluję nowym mamusiom :) spokojnej ciąży życzę.
    Pozdrawiam.

    kita, Monique33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie, melduje, ze wlasnie wrocilam z kosciola i polecilam Was wszystkie w modlitwie Tajemnice Szczescia. Te ktore wciaz czekaja i te ktorym sie udalo, w szczegolnosci te, ktore opadaja z sil, przestaly sie modlic i traca nadzieje.
    Chyba juz tu kiedys pisalam, ale odkrylam w moim kosciele bardzo fajna sprawe - w kazdy piatek jest tzw swieta godzina, podczas ktorej w absolutnej ciszy mozna sie modlic przed wystawionym Najswietszym Sakramentem, potem wspolnie odmawiamy rozaniec. Na szczescie w pracy sie ulozylo tak, ze moge w tym uczestniczyc :) Daje mi to duzo spokoju, ktorego teraz bardzo potrzebuje.

    Chodze tam rowniez w Waszej sprawie i wiem, ze jestesmy w dobrych rekach.






    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 13:34

    Summerka, sylwiunia, renieczka, Monique33, Aganeska, vanessa lubią tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 6 lutego 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka za Ciebie modlę się szczególnie już od dawna, za pozostałe z Was również zacznę :)
    Ja rozpoczęłam nowennę pompejańską dzisiaj, wcześniej odmówiłam do Judy Tadeusza - od tamtej pory jak właśnie zaczęłam tą nowennę, to czuje taki jakby spokój - nie dołują mnie już tak starania, nie ma we mnie takiego rozdarcia i cierpienia, wierzę, że się uda i tego Wam wszystkim życzę :)
    Anulkaa fajna sprawa :) Ja do synka po pracy zaraz wracam, nie bardzo mam kiedy, a tak mi właśnie brakuje takiego dnia w tygodniu jeszcze na modlitwę w kościele...

    Summerka, renieczka, Monique33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Witam dziewczyny, nie zagladam zbyt czesto na forum, ale zapewniam was ze ciagle pamietam o was w swoich modlitwach.
    Dzisiaj jest tez 10 dzień Nowenny Pompejskiej. Duzo przez te ostatnie dni sie wydarzyło w moim zyciu. Niestety większość rzeczy nie cieszy mnie wcale. Pochorowalam sie i leżę w łóżku z temperatura. Powtorzylam tez badania hormonalne i wyniki są fatalne. Jutro mamy wizyte w klinice leczenia nieplodnosci. Bardzo was prosze o modlitwę żebyśmy jutro uslyszeli cos co przywroci nam wiare że nie wszystko jeszcze stracone.
    Gratuluję nowym mamusiom :) spokojnej ciąży życzę.
    Pozdrawiam.


    Obiło mi się o uszy, że w początkach tej modlitwy mogą pojawiać się różne zniechęcające przeciwności.. dlatego trzymaj się, nie patrz na złe wiadomości tylko trwaj dalej. Zobaczysz będzie dobrze.

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 6 lutego 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita wrote:
    Obiło mi się o uszy, że w początkach tej modlitwy mogą pojawiać się różne zniechęcające przeciwności.. dlatego trzymaj się, nie patrz na złe wiadomości tylko trwaj dalej. Zobaczysz będzie dobrze.
    .

    Taj wszędzie piszą, nawet na "oficjalnej stronie", dlatego ja początkowi bałam sie i odkładałam jej rozpoczęcie.,,

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez słyszałam że początki są trudne. Ale postanowiłam ze wytrwam. Ogólnie mam słabą wolę, ale teraz mam silne poczucie obowiązku. Tak jakbym nie mogła zawieść Boga, wtedy i on mnie nie zawiedzie.
    Uciekam spać, jutro ważny dla nas dzień. Dziękuję za wsparcie i modlitwę. Ja ciągle w swoich pamiętam o was.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 22:31

    Anulkaa lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 8 lutego 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj 20 dzien nowenny pompejanskiej i dobrze zenzapisuje bo ciagke myslalam ze 17 :) a to tak szybkonjakos leci. No i 7 dzien nowenny do sw. Rity.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • zabcia 41 Przyjaciółka
    Postów: 62 31

    Wysłany: 8 lutego 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się dołącze ( DW)

    Żabcia41
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ