X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem kochana wiem ile to daje :-) Nasze modlitwy mają wielką moc. Na to forum też nie trafiłyśmy przez przypadek :-)

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    Vanessa, Ty też miałaś chyba mieć HSG i nici?
    No tak... grzybki nie chcą mnie opuścić...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oto nasza wspólnota modlitewna bogatsza o nowo przybyłe koleżanki 1841294fqrypse31v.gif i nowo zaciążone członkinie 1610813gpdl8fuylr.gif

    1. MM madzianka.....................................44. -- Mili t6201.gif
    2. AG zielarka..........................................45. MF emdżej t6201.gif
    3. MRz Manieczka86................................46. -- XxMoniaXx
    4. BP Marion............................................47.JNŚ MOI t6201.gif
    5. BP Drzwiona .......................................48. AM Macierzanka:)
    6. AŁS Ania1986.....................................49. KS Madziara
    7. SGD Nutka t6201.gif....................................47. MEB ewelina27
    8. KT Robotka1........................................50. AB AniaBe
    9. JK Kierzynka.........................................51. APB staraczkaaga (Agata)
    10. AM-W XYZ t6201.gif..........................................52. AB AnBe
    11. AB czekaja..........................................53. AMM aga.just t6201.gif
    12. AM-L Ania84.......................................54. MPG Pisellini
    13. IS Iownka............................................55. ASK lithe123 t6201.gif
    14. JJ freya...............................................56. AEK olitka t6201.gif
    15. MJM vanessa ......................................57. AS Nazja
    16. IŚ Ita t6201.gif...........................................58. MZ Milcia t6201.gif
    17. KŁR Kaśka..........................................59. JMZ Chanela
    18. AL aaaaga .........................................60. BM ChciałabymJuż t6201.gif
    19. NK Strażaczka90 (Nicola)...................61. ATH maleńka29
    20. ERP mycha28.....................................62. -- angel
    21. ESZ Hope2.........................................63. -- sylwia1985 t6201.gif
    22. MKM Majka86.....................................64. MMK migotka
    23. EŻ Eweloka84 t6201.gif.............................65. MZ Jakucja
    24. EF edith2602......................................66. KPN Kati6685 t6201.gif
    25. DP Dosiasta........................................67. AS alka89
    26. -- sylwiunia..........................................68. AW Fidelissa t6201.gif
    27. -- madziallena t6201.gif..............................69. MP Lili
    28. AM Sudala...........................................70. KS Kasiula09 t6201.gif
    29. UŁ Kulka41t6201.gif...................................71. -- malu
    30. -- misia79............................................72. -- tercia
    31. MW Magdalenna t6201.gif.............................73. -- Sylvka
    32. -- inessa..............................................74. MAK Z.
    33. -- lula88..............................................75. HDB roletka
    34. -- Wedmoczka.....................................76. MT Malenq
    35. -- Kejti91.............................................77. MŁ monaaa85
    36. AM agm...............................................78. MB magdabalbina
    37. JJV Judyta............................................79. AK ~Ania~
    38. -- justysss............................................80.JP tajuta87
    39. MG my dream............................................81.
    40. -- frutka
    41. -- karolaa
    42. -- Zemraa t6201.gif
    43. -- Doris-83 t6201.gif

    Wspieramy szczególnie Mamy Aniołków (*)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2014, 09:57

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym dołaczyć do modlitw, bo jak jest napisane w Piśmie Świętym
    (Mt. 18, 19-20) "...Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich".

    Wspólnie mamy siłę!
    Zapewniam o modlitwie i proszę o wstawiennictwo w mojej intencji również :)
    Pozdrawiam
    tajuta87 ( J.P.)

    vanessa, Z., Magdalenna, Kati6685, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzisiaj troszkę żółtych brzusiów przybyło bo poszperałam i okazało sie że niektóre szczęśliwe członkinie zapomniały o naszym modlitewnym wątku ;) i zachowały wiadomość o Kropku dla siebie ;) oj nie ładnie nie ładnie ;)
    Dobrze że chociaż o modlitwie pamiętają :) przynajmniej mamy taką nadzieje :)

    Macierzanka:), sylwiunia lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    No dzisiaj troszkę żółtych brzusiów przybyło bo poszperałam i okazało sie że niektóre szczęśliwe członkinie zapomniały o naszym modlitewnym wątku ;) i zachowały wiadomość o Kropku dla siebie ;) oj nie ładnie nie ładnie ;)
    Dobrze że chociaż o modlitwie pamiętają :) przynajmniej mamy taką nadzieje :)
    Poprawiam się kochana!!
    O modlitwie nie zapomniałam, codziennie prosze o wstawiennictwo św. Dominika za wszystkie staraczki.
    Ciągle nie mogę uwierzyć i boję się o swoje maleństwo... wiem, że strach nie pochodzi od Boga i prosze Was dziewczęta o modlitwę!

    vanessa, Kati6685, sylwiunia lubią tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się poprawiam :) Udało się, ale niestety moja ciąża jest zagrożona od samego początku :( Plamienia, krwawienia, a na ostatniej wizycie okazało się, że kosmówka zaczęła się odklejać. Leżę już trzeci tydzień, a przede mną jeszcze dwa.

    Modlę się dalej :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Judyta Znajoma
    Postów: 24 64

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, modlmy sie dalej. W niedziele, 27 kwietnia jest Kanonizacja naszego Jana Pawla II. Prosmy w tym szczegolnym dniu o jego wsparcie dla nas w niebie, i w tym dniu poprosmy o dar zycia dla siebie, ale i dla innych staraczek, ktore sie wspolnie lacza z nami w tej modlitwie. Wiele cudow poczecia stalo sie za wstawiennictwem Jana Pawla II :)

    Iownka, vanessa, MOI, Z., Kati6685, Macierzanka:), sylwiunia, ~Ania~ lubią tę wiadomość

  • Nazja Ekspertka
    Postów: 222 252

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam was i modlę się dalej :)

    f2wlwn15q3fd6na8.png
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,to i ja się zamelduję. pPrzechodzilam ostatnio całkowite załamanie.Nawet nie wchodziłam na Ovu (ale "duchowo" byłam z Wami).
    Zaczęłam modlić się koronką do Miłosierdzia Bożego.
    Boje się jeszcze to napisać,ale chyba jestem w ciąży. Dzisiejsza beta 286.9mlU/ml. Pamiętam o Was (napisze coś więcej wieczorem,teraz siedzę uziemiona na szkoleniu bez dostępu do komputera i piszę z telefonu),pamiętajcie proszę i Wy o mnie,żeby ten cud trwał i żeby beta przyrastała

    Iownka, vanessa, MOI, Z., Magdalenna, Macierzanka:), sylwiunia, ~Ania~ lubią tę wiadomość


  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ, tak się cieszę :)
    Dodałaś mi nadziei, bo ja też od czerwca chyba startuję z inseminacją

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2014, 10:25

    XYZ lubi tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Ja też się poprawiam :) Udało się, ale niestety moja ciąża jest zagrożona od samego początku :( Plamienia, krwawienia, a na ostatniej wizycie okazało się, że kosmówka zaczęła się odklejać. Leżę już trzeci tydzień, a przede mną jeszcze dwa.

    Modlę się dalej :)
    Kochana musi byc wszystko dobrze bo cała armia nowennowych staraczek codziennie modli sie za Was :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ wrote:
    Kochane,to i ja się zamelduję. pPrzechodzilam ostatnio całkowite załamanie.Nawet nie wchodziłam na Ovu (ale "duchowo" byłam z Wami).
    Zaczęłam modlić się koronką do Miłosierdzia Bożego.
    Boje się jeszcze to napisać,ale chyba jestem w ciąży. Dzisiejsza beta 286.9mlU/ml. Pamiętam o Was (napisze coś więcej wieczorem,teraz siedzę uziemiona na szkoleniu bez dostępu do komputera i piszę z telefonu),pamiętajcie proszę i Wy o mnie,żeby ten cud trwał i żeby beta przyrastała
    Kochana nie kojarzysz mnie ale pasjami poczytuje Twój pamiętnik, wiec dobrZe znam historie Twoich zmagań. Nawet nie wiesz jak sie cieszę, nie mogę sie doczekać pasjonujacego pamiętnika ciazowego! <3
    Ja tez modlę sieKoronka i do św. Dominika :)

    XYZ, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane chciałam Wam powiedzieć że rzadziej będę tu zaglądać albo przez pewien czas w ogóle, ale pamiętajcie że o modlitwie nie zapomnę :)
    Po prostu starań jak nie było tak nie ma i nie będzie jeszcze długo więc ja tu nie pasuję... jest mi bardzo ciężko, bo przez naszą sytuację (mąż pracuje na wyjeździe bo u nas trudno o pracę a za coś trzeba żyć i mieć kasę na leczenie) nie możemy nawet spróbować czy się uda czy nie.
    Kochane docencie to że możecie się starać z cyklu na cykl i to że Wam sie udaje po krótkim czasie zajść i wierzcie mi do 2 lat starań to naprawdę mało... do 2 lat jest ciężko to znieść, jest bunt itd. ale po 2 latach dopiero zaczyna być naprawdę ciężko i bardzo (bardziej) to wpływa na psychikę i codzienne życie... Dobra nie zamęczam Was bo Was to nie spotka :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa rozumiem Cię i rzeczywiscie trzeba docenić możliwosć starania sie co miesiac..trzymaj się i pamiętamy o Tobie i dzięki za Twoją obecność i aktywnosć!

  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessko kochana, będę pamiętać o Tobie...Zwłaszcza w modlitwie. Trzymaj się,Kochana. Jestem pełna podziwu dla Twojej wytrwałości, sama myślałam, że oszaleję po raptem kilkunastu cyklach starań. Podpisuję się rękoma i nogami pod tym, co napisała frutka


  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, prosze Was bardzo o modlitwę za mnie...
    Wczoraj się dowiedziałam, że mam oba jajowody niedrożne.
    Módlcie się o cud dla mnie.

    mhsvh371pdpt408y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My Dream zapewne troche juz czytałaś na ten temat i zapewne wiesz, że z diagnozą przy hsg też moze być różnie i wcale nie musi być tak tragiczna. Dobrze, ze w miarę szybko masz laparo - tylko podczas laparo wiarygodnie mogą stwierdzić drożność bądź jej brak, bo wtedy jesteś pod narkozą. Tak bylo u mnie - po hsg okazało się, że jest obustronna drożnosć. Wiem, zę jest Ci cieżko, ale nie poddawaj sie!

    my dream lubi tę wiadomość

  • Hope2 Przyjaciółka
    Postów: 79 65

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co dziewczyny, jeśli starania trwają tak jak u mnie 11 lat i cały czas jest nadzieja!!! Zaszłam w ciążę 8 lat temu po prawie 4 latach starań, niestety poroniłam i od tej pory nic :-( W dniu kanonizacji naszego Ojca Świętego kończę nowennę pompejańską. Modlę się i pamiętam o Was także.

    Iownka, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Hope
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wiem, ze slyszalyscie (i w nich tez uczestniczycie) o mszach z modlitwa o uzdrowienie. Chciałam napisac o tych, ktore odbywaja sie w Łodzi w ostatnia niedziele i poniedzialek , kazdego miesiaca. To dzieki nim udalo podniesc mi sie z rozpaczy.
    http://mocni.jezuici.pl/kalendarz
    Tu mozna wpisac swoja intencję http://odnowa.jezuici.pl/index.php?page=kontak_intencja
    Na tą dziedzile wpisałam juz intencje za nas wszystkie ,z prosba o dar macierzynstwa i dar urodzenia zdrowych dzieci dla tych dziewczyn, ktore sa w ciazy.
    Jako osobiste swiadectwo napisze Wam przypadek sprzed miesiaca.
    jakos w srode 26 marca dowiedzialam sie, ze mama mojej znajomej ma raka pluc, rokowania byly okropne, dawali jej 3 m-ce zycia :( w poniedziałek 31 marca mieli zrobic jej operacje. Straszliwie mnie to zasmucilo i wtedy przypomnialam sobie o tych mszach i mozliwosci pisania intencji. Napisalam intencje. wieczorem w niedziele 30 marca byla msza ... w poniedzialek byla operacja - NIE ZNALEZIONO NIC!!!!!! wycieli tylko troche tkanek do badania!

    Kati6685, Macierzanka:), Judyta lubią tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ