X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, długo nic nie pisałam, wiele przeżyłam, i chciałabym prosić o modlitwę, Ja również ofiaruję nas wszytskie w codziennej modlitwie. 13.11.14 przeszłam operację wycięcia prawego płata tarczycy wraz z guzem. Wymęczył mnie ten szpital... Wczoraj konsultacja pooperacyjna i odbiór wyniku histoatologicznego i diagnoza: rak brodawkowaty... Az mi się zakręciło w głowie jak to przeczytałam... Pózniej 2 długie godziny oczekiwania na wizyte u lekarza. Endo powiedział, że co prawda jest to guz złośliwy, ale daje bardzo dobre rokowania, raczej się nie rozprzeszenia (jedynie na węzły chłonne). Teraz czeka mnie leczenie w Gliwicach. Jutro muszę odebrać historie leczenia szpitalnego we Wrocławiu i płytki a pozniej Gliwice. Nie wiem jeszcze jak ja sie tam dostane, jak się za to zabrać, co i gdzie załatwiac...

    Niestety moje starania będą musiały poczekać, aż sama wyzdrowieję a potrwa to dosyć długo z tego co mi wiadomo. Ale oczywiscie dalej będę się modlić za Was:-)

    Wczoraj byłam załamana, ale po kilku godzinach wzięłam się w garść i stwierdziłam, ze przecież wszytsko ma swój sens i jakiś cel. Skoro mam teraz przejść tak ciężką drogę to jest to albo dla mnie jakas nauka (może poszanowania cudowego i cennego życia lub pokory) lub po prostu to moje cierpienie jest komuś potrzebne... Dlatego nie poddaję się, będę walczyć...

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Adelo Autorytet
    Postów: 393 156

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    gorąca prośba do Was - znajoma urodziła bliźniaki i jest w ciężkim stanie. Proszę o modlitwę za nią <3

    "Śpiesz się powoli" // www.MojeEndoLife.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewwiel wrote:
    Witam, długo nic nie pisałam, wiele przeżyłam, i chciałabym prosić o modlitwę, Ja również ofiaruję nas wszytskie w codziennej modlitwie. 13.11.14 przeszłam operację wycięcia prawego płata tarczycy wraz z guzem. Wymęczył mnie ten szpital... Wczoraj konsultacja pooperacyjna i odbiór wyniku histoatologicznego i diagnoza: rak brodawkowaty... Az mi się zakręciło w głowie jak to przeczytałam... Pózniej 2 długie godziny oczekiwania na wizyte u lekarza. Endo powiedział, że co prawda jest to guz złośliwy, ale daje bardzo dobre rokowania, raczej się nie rozprzeszenia (jedynie na węzły chłonne). Teraz czeka mnie leczenie w Gliwicach. Jutro muszę odebrać historie leczenia szpitalnego we Wrocławiu i płytki a pozniej Gliwice. Nie wiem jeszcze jak ja sie tam dostane, jak się za to zabrać, co i gdzie załatwiac...


    mam Cię w swojej modlitwie kochana :* będzie dobrze!!!!
    Niestety moje starania będą musiały poczekać, aż sama wyzdrowieję a potrwa to dosyć długo z tego co mi wiadomo. Ale oczywiscie dalej będę się modlić za Was:-)

    Wczoraj byłam załamana, ale po kilku godzinach wzięłam się w garść i stwierdziłam, ze przecież wszytsko ma swój sens i jakiś cel. Skoro mam teraz przejść tak ciężką drogę to jest to albo dla mnie jakas nauka (może poszanowania cudowego i cennego życia lub pokory) lub po prostu to moje cierpienie jest komuś potrzebne... Dlatego nie poddaję się, będę walczyć...

    ewwiel lubi tę wiadomość

  • agnb6 Ekspertka
    Postów: 221 141

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwiel - trzymaj się kochana! Pomodlę się za Ciebie! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 19:49

    Kocia, ewwiel lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 5tc - 15/08/2012
    Aniołek [*] 9tc - 22/10/2013 (pusty pęcherzyk)
    Aniołek Karolek [*] 21tc - 11/09/2014
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny! Melduję, że 10.12 na świat przyszedł Leon Dominik (tak, tak drugie po św. Dominiku :) )

    Dziękujemy wam za modlitwę i wsparcie w ciężkich chwilach!

    Razem z mężem pamiętamy o nowennie i codziennie prosimy o cud poczęcia dla kazdej z was!

    bosa, Magda_lena88, Drzwiona, AmVormittag, ewwiel, agnb6, Kocia, peppapig, Asiak, Malenq, vanessa lubią tę wiadomość

    atdck6nlmznf5qze.png
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ita tak sie ciesze !!! Tak bardzo gratuluje :-D <3 <3 <3

    Kocia, Ita, peppapig lubią tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ita zdrowia dla Was <3 szczęśliwych świąt i dobrego całego roku <3

    Ita lubi tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych – bo to najważniejsze.
    Pełnych miłości – bo to sens życia.
    Wiary – bo pozwala przetrwać trudne chwile.
    Nadziei – bo wtedy niemożliwe jest możliwe.
    Otwórzcie swoje serca na przyjście Nowonarodzonego - Niech Nowonarodzony Boży Syn otoczy Was Swoją opieką.
    WESOŁYCH ŚWIAT !!
    picgifs-christmas-trees-4315809.gif

    Malenq lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Zawsze ilekroć się uśmiechasz do swego brata
    I wyciągasz do niego rękę,
    Zawsze wtedy jest Boże Narodzenie.
    Zawsze ilekroć milkniesz by innych wysłuchać
    Zawsze, kiedy rezygnujesz z zasad,
    Które jak żelazna obręcz
    Uciskają ludzi w ich samotności,
    Zawsze, kiedy dajesz odrobinę nadziei załamanym,
    Zawsze, kiedy rozpoznajesz w pokorze,
    Jak bardzo znikome są twoje możliwości
    I jak wielka jest twoja słabość
    Zawsze ilekroć pozwolisz
    By Bóg pokochał innych przez ciebie
    ZAWSZE WTEDY JEST BOŻE NARODZENIE"

    Zycze Wam takiej wiary jaka miala Maryja, ktora nie rozumiejac zaufala Slowu i pozwolila, aby Bog sie Nia posluzyl i dal ludziom szczęście

    Malenq lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia i ITA urodziły:-)

    Błogosławieństwa Bożego w Nowym Roku:-)

    ewwiel, Macierzanka:), Bluberry, Ita lubią tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy nowy rok to zupełnie nowa książka zawierająca 365 pustych stron.
    Wypełnij ją tym wszystkim, czego nie zrobiłeś w starym roku: słowami, których bałeś się wypowiedzieć, miłością, której nie miałeś czasu okazać i dobrocią, którą zapomniałeś kogoś obdarować.
    Szczęśliwego Nowego Roku, pełnego zmian na lepsze.
    picgifs-new-year-654439.gif

    Drzwiona, ewwiel, Malenq, Bluberry, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny chcę dołaczyć do was...
    modlę się za was i ja również proszę o modlitwę...
    jestem w trakcie pierwszego cyklu z CLO... proszę o modlitwę aby się udało...NR

    Drzwiona, ewwiel, Strażaczka90, Macierzanka:), vanessa lubią tę wiadomość

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 17:21

    ewwiel, Muńka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarby dzisiaj o 00:40 urodziłam Konstancję... :-)
    Niechaj dobry Bóg otoczy opieką moją malutką, aby jej Anioł Stróż kroczył przed Nią....aby Syn Boży pochylił się nad jej osóbką i uzdrowił jej chore serduszko...:-)
    Dziękuje Wam za wsparcie w modlitwie :-)
    Buziaki

    Yousee, Drzwiona, ewwiel, Macierzanka:), vanessa, Ita, Kocia, Blondik lubią tę wiadomość

  • justysss Autorytet
    Postów: 343 526

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane kiedys prosilam Was o modlitwe i bardzo dziekuje za wsparcie...wczorajsza beta 140,5 !!!

    Drzwiona, Malenq, ewwiel, anucha, Adelo, Macierzanka:), Kocia, Blondik lubią tę wiadomość

    Szymcio :)3jgxskjo9y0m1v90.png
    9vk503.jpg
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq serdecznie gratuluje i modle sie o zdrowe serduszko dla Twojej Coreczki <3

    Justysss gratuluje! rosnijcie zdrowo! <3

    Malenq, justysss lubią tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • Hope2 Przyjaciółka
    Postów: 79 65

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny już kiedyś pisałam do Was i jestem na liście nowenny. Proszę o wsparcie modlitewne. Modlę się codziennie na różańcu. Niby badania mamy w normie, ale lekarze cały czas mówią o in vitro, bo nie jesteśmy już młodzi. Mąż nalega, a mną targają skrajne emocje i lęki. Mogłabym cały czas płakać. Z jednej strony chciałabym być bardzo w stanie błogosławionym, a z drugiej strony wiem, że zrobię coś wbrew swoim przekonaniom. Bardzo proszę o wparcie w modlitwie, a ja odpłacę się Wam tym samym. Dzięki

    ewwiel, Adelo, Macierzanka:), nat_alia lubią tę wiadomość

    Hope
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq, Justysss gratuluję i będę pamiętać w modlitwie o Was i Waszych Maleństwach :-)

    Hope2 oczywiście w Twojej intencji też będę się modlić :-)

    justysss, Malenq lubią tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • justysss Autorytet
    Postów: 343 526

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane za mnie modlił się cały zakon sióstr:) W poniedziałek ide do Katedry i wspomnę o Was w mojej modlitwie!!

    Ps. Dzisiejsza beta wzrosła do 708,9!!!!

    ewwiel, Yousee, Adelo, Drzwiona, Macierzanka:), nat_alia, Kocia lubią tę wiadomość

    Szymcio :)3jgxskjo9y0m1v90.png
    9vk503.jpg
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysss wrote:
    Kochane za mnie modlił się cały zakon sióstr:) W poniedziałek ide do Katedry i wspomnę o Was w mojej modlitwie!!

    Ps. Dzisiejsza beta wzrosła do 708,9!!!!

    Super :-) Jeszcze raz gratuluję :-)

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ