X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne postanowienie wszystkie jedno mamy✨ za 9 miesięcy będziemy mamami! 💖
Odpowiedz

Noworoczne postanowienie wszystkie jedno mamy✨ za 9 miesięcy będziemy mamami! 💖

Oceń ten wątek:
  • Maj.a Autorytet
    Postów: 324 591

    Wysłany: 1 stycznia, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truśka wrote:
    Dziewczyny mam głupie pytanie No ale trudno pomożecie mi jak w stopce ustawić info o sobie ? Większość Was tak ma i super to pomaga się zorientować i Was poznać 🙂

    Wchodzisz na przeglądarce w telefonie na ovufriend logujesz się, później wchodzisz w ustawienia i klikasz na tak jakby 2 ludziki i tam na dole jest podpis na forum

    Truśka lubi tę wiadomość

    1️⃣3️⃣cykl starań

    Badanie nasienia 3%

    👱‍♀️ 30. 👦 36.
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1278 1078

    Wysłany: 1 stycznia, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos picia alkoholu.... zobaczcie jak patologie piją..... a bez problemu zachodzą w ciążę.... pomijam już kwestie problemów zdrowotnych i rozwojowych u dzieci, ale nie wpadajmy w panikę, gdy raz w roku wypijemy jeden kieliszek więcej 🙂 podchodzimy do planowania ciąży w sposób rozsądny i nie wierzę, by któraś z kobiet tutaj piła codziennie w ogromnych ilościach. Wszystko dla ludzi 🙂❤️

    kasia97, elektro96, Alysa, Olaura, Królikkicek, Chmurka21, KejtKa, JoKoKoJo, Sarka94 lubią tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ Madzia, 27 tc, 1000 g, 39 cm
    2013 - diagnoza o SM
    11.02.2023 - dwie kreseczki
    02.03.2023 - Twoje serduszko pięknie bije
    11.03.2023 dowiedzialam sie, że Twoje serduszko przestało bić 😭
    26.03.2023 💔
    05.2023 rozpoczynamy starania

    10 cs


    AMH (11.2023): 2.27 ✅️

    Czynnik V - hetero
    MTHFR - homo
    PAI-1 - homo
    .
    Nasienie 50/50 |listopad 23' nasienie ❌️ |grudzień 23' ✅️ mega dobry wynik!
  • Maj.a Autorytet
    Postów: 324 591

    Wysłany: 1 stycznia, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Alysa, poproszę o wpisanie mnie na 14.01.

    ultramaryna_ lubi tę wiadomość

    1️⃣3️⃣cykl starań

    Badanie nasienia 3%

    👱‍♀️ 30. 👦 36.
  • kasia97 Autorytet
    Postów: 663 937

    Wysłany: 1 stycznia, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia111 wrote:
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. To akurat post lekarki, która zajmuje się niepłodnością, i nawet jeżeli to prawda, to ok. Jednak mając styczność z parami, które mają trudność z zajściem w ciążę powinna wykazać się większą wrażliwością moim zdaniem, a nie wrzucać taki post w Nowy Rok, ewidentnie żeby wzbudzić poczucie winy.. Jakby chciała to zrobić edukacyjnie to wrzuciłaby go kilka dni temu

    @Kasia111 moim zdaniem we wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek, lampka wina czy dwa drinki raz na jakiś czas napewno nikomu nie zaszkodzą 🤞 ja sama "pije" alkohol raz / dwa razy w roku, i to w tak niewielkich ilościach, ze na pewno nie będę robić sobie żadnych wyrzutów sumienia

    nie znam / nie obserwuje tej lekarki, ale w szczególności osoba zajmująca się leczeniem niepłodności nie powinna wzbudzać poczucia winy w kobietach które starają się o dzieci - większość kobiet / par i tak większość swojego życia podporządkowuje pod starania 🙃 nie dajmy się zwariować kochane!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia, 14:12

    Alysa, S.Roszpunka, Kasia111, Dropsik, JoKoKoJo lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 26 / zaczynamy 6cs ✨
    💊 Omega 3, wit B6 i B12, C, D, E, kwas foliowy, inozytol, olej z wiesiołka, magnez, cynk, jod

    🙎‍♂️ 30
  • Platynova55 Ekspertka
    Postów: 220 589

    Wysłany: 1 stycznia, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    A propos picia alkoholu.... zobaczcie jak patologie piją..... a bez problemu zachodzą w ciążę.... pomijam już kwestie problemów zdrowotnych i rozwojowych u dzieci, ale nie wpadajmy w panikę, gdy raz w roku wypijemy jeden kieliszek więcej 🙂 podchodzimy do planowania ciąży w sposób rozsądny i nie wierzę, by któraś z kobiet tutaj piła codziennie w ogromnych ilościach. Wszystko dla ludzi 🙂❤️
    Dokładnie, tym bardziej że okres starań i tak jest czasem wielu wyrzeczeń, więc bez sensu jest robienie sobie wyrzutów za odrobinę alkoholu raz na jakiś czas

    S.Roszpunka, Dropsik, JoKoKoJo lubią tę wiadomość

    starania od 10.2022
    01.2024- cb 💔
    👩🏻29
    IO, PCOS
    🧔🏻‍♂️31
    badanie nasienia ✅️
    31.03.2024 ⏸️
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1360 1329

    Wysłany: 1 stycznia, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😊
    U mnie 3 cykl starań o 3 dzidzię 😃
    Owulacja powinna być teraz w piątek, ale dopadło mnie chorobsko, zapalenie spojówek i gardła :( jeszcze nie biorę antybiotyku, ale boje się, że jak go wezmę to znowu kolejny miesiąc do tyłu :(

    Proszę o wpisanie mnie na testowanie 18.01 :)

    ultramaryna_ lubi tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 7cs o 3 maleństwo <3
  • Alysa Autorytet
    Postów: 3698 5705

    Wysłany: 1 stycznia, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    A propos picia alkoholu.... zobaczcie jak patologie piją..... a bez problemu zachodzą w ciążę.... pomijam już kwestie problemów zdrowotnych i rozwojowych u dzieci, ale nie wpadajmy w panikę, gdy raz w roku wypijemy jeden kieliszek więcej 🙂 podchodzimy do planowania ciąży w sposób rozsądny i nie wierzę, by któraś z kobiet tutaj piła codziennie w ogromnych ilościach. Wszystko dla ludzi 🙂❤️
    Dokładnie . Zgadzam się z Tobą w 100% Nie można dać się zwariować i wpędzić w poczucie winy. To wszystko co robimy, suple, badania, całe to poświęcenie, jeden kieliszek więcej raz na jakiś czas nie przekreśli tego. Co do tej lekarki to ewidentnie nie ma empatii. Moja lekarka wprost mi powiedziała że lampka wina nie zaszkodzi, wręcz pozwoli się wyluzować i na endometrium dobrze wpłynie.

    S.Roszpunka, KejtKa, JoKoKoJo lubią tę wiadomość

    18 cykl starań

    👱🏻‍♀️31 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - nienajgorsze, do powtórzenia ze względu na gorączkę w trakcie
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności
    "Przyszłość należy do tych którzy wierzą w piękno swoich marzeń "
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 890 1169

    Wysłany: 1 stycznia, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny:) Trzymam za nas wszystkie kciuki:) oby to był piękny Styczeń dla nas wszystkich 🩵🩷

    AnitaK, S.Roszpunka, kasia97, Maniaaa., Olaura, ultramaryna_, Maja2023 lubią tę wiadomość

  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 2288 3658

    Wysłany: 1 stycznia, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego Nowego Roku 🎉🥳
    Żebyście wszystkie jak najszybciej zobaczyły ⏸️ i już w tym roku mogły tulić swoje maleństwa ❤️

    Łapcie wiruski i szybciutko się zarażajcie 😘
    🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠

    S.Roszpunka, AnitaK, bonassola, Maj.a, kasia97, Alysa, Kasia111, Maniaaa., Chmurka21, Olaura, KejtKa, JoKoKoJo, Effiii, ezra, Pyśkaaa, LavenderCarrot , Olalee lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️29 👨‍🦱30

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    12.11 ⏸️
    13.11 13dpo
    Beta 36
    Prog 23,4
    15.11 15dpo
    Beta 124,4
    27.11 Beta 11 243 😍
    20.12 2 cm szczęścia ❤️
    16.01 prenatalne 6cm maleństwa 🥹
    29.01. 9 cm chłopca 🩵
    26.02. 300g bobasa 😍
    12.03. połówkowe 420g misia 🐻
    25.03. 600g wstydzioszka 👶
    22.04. 1111 g synka 🩵
    Termin porodu 29.07.2024❤️

    preg.png
  • Zimozielona Autorytet
    Postów: 459 913

    Wysłany: 1 stycznia, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Oficjalnie mogę być w wątku już styczniowym.

    Testy ciążowe dalej pozytyw ale już dużo słabsze. @sie rozkręciła więc lekarz napisał że mam odstawić dupka.
    Także przede mną 5 cykl starań z 4cyklem z biochemiczną.

    Testuje 28 stycznia. Czyli 14dni po owu. Bede brać dupka już od 2-3dni po owu.

    Testy owulacyjne jeszcze nie wiem które, na pewno nie domowe laboratorium. Może z dr max się uda kupić ich więcej.

    W poprzednim cyklu udało się mimo że Biochem, z NAC i conceive plus więc i NAC wjedzie w tym cyklu. Z Conceive zrezygnuje.

    Teraz bardziej pytanie do Was:

    Brałam dwa dni dupka żeby jeszcze przytrzymać brązowe plamienia. Czy jak dziś odstawię wieczorny to dostanę jeszcze raz okres? I jeżeli krwawienie wczoraj się rozkręciło to już od wczoraj liczyć 1dc? Czy dopiero od jutra jak dupka nie będzie?

  • Lola93 Autorytet
    Postów: 890 1169

    Wysłany: 1 stycznia, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zimozielona wrote:
    Hej! Oficjalnie mogę być w wątku już styczniowym.

    Testy ciążowe dalej pozytyw ale już dużo słabsze. @sie rozkręciła więc lekarz napisał że mam odstawić dupka.
    Także przede mną 5 cykl starań z 4cyklem z biochemiczną.

    Testuje 28 stycznia. Czyli 14dni po owu. Bede brać dupka już od 2-3dni po owu.

    Testy owulacyjne jeszcze nie wiem które, na pewno nie domowe laboratorium. Może z dr max się uda kupić ich więcej.

    W poprzednim cyklu udało się mimo że Biochem, z NAC i conceive plus więc i NAC wjedzie w tym cyklu. Z Conceive zrezygnuje.

    Teraz bardziej pytanie do Was:

    Brałam dwa dni dupka żeby jeszcze przytrzymać brązowe plamienia. Czy jak dziś odstawię wieczorny to dostanę jeszcze raz okres? I jeżeli krwawienie wczoraj się rozkręciło to już od wczoraj liczyć 1dc? Czy dopiero od jutra jak dupka nie będzie?
    Jaki brałaś dokładnie NAC, jakie dawki jakie dni?:)
    Trzymam kciuki żeby jeśli ma przyjść 🐵 to żeby przyszła szybko i nowy cykl niech się zacznie:)

  • Mysza_Polna Autorytet
    Postów: 438 499

    Wysłany: 1 stycznia, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dla was - życzę aby każdej nowy rok przyniósł upragnione szczęście ☺️

    Przesyłam wiruski, zarażajcie się do woli 🦠🦠🦠🦠

    kasia97, Ccarolinaa, Maniaaa., Olaura, S.Roszpunka, Kasia111, KejtKa, bonassola, JoKoKoJo, Effiii, AnitaK, ezra, Pyśkaaa, ultramaryna_, LavenderCarrot , Olalee lubią tę wiadomość

    🙋29 🤵33

    2019 - 👧

    23.11.23 ⏸️
    28.11.23 beta 253
    30.11.23 beta 506
    05.12.23 pęcherzyk ciążowy w macicy
    21.12 1,31 cm szczęścia z serduszkiem ❤️
  • Alysa Autorytet
    Postów: 3698 5705

    Wysłany: 1 stycznia, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Myszkaaaa20 @MyszPolna dziękujemy za wiruski, zdrowia dla Was ;*

    @Zimnozielona bardzo mi przykro, tulę Cię mocno. Jeżeli krwawienie od wczoraj jest silne, tak jak na okres to ja bym od wczoraj liczyła 1dc. Nie ma znaczenia kiedy dupek odstawiony

    18 cykl starań

    👱🏻‍♀️31 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - nienajgorsze, do powtórzenia ze względu na gorączkę w trakcie
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności
    "Przyszłość należy do tych którzy wierzą w piękno swoich marzeń "
  • Majuna Autorytet
    Postów: 962 2838

    Wysłany: 1 stycznia, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Szczęśliwego Nowego Roku! Spełnienia marzeń tych dużych i małych! Obfitości w ⏸ ❤

    Poproszę o wpisanie na 14.01, chociaż to strzał 😣 Dzień wyznaczam po owu, a w tym miesiącu choróbsko i trudności ze złapaniem.

    Podeślijcie mi dziewczyny pozytywne myślenie na nowy rok, bo dziś coś doła łapię, bardzo liczyłam na 2023 :(

    Olaura, AnitaK lubią tę wiadomość

    👩‍💼👨🏼‍🦱27 + 🐕🐾
    13 cs o👶🏻🍀 (🩸20.04. 🥚05.05. 🤞🏻16.05.)

    ⏳13 cs: Letrozole💊
    ❌12 cs: Letrozole💊 Gonapeptyl Daily 💉
    ❌11 naturalnych cykli

    🔜
    21.05. - Androlog
    27.05. - Monitoring

    💊👩‍💼FertilWoman PLUS, ovi, ferr C+, OEPAROL, Methyl B-12, Witamina C, Witamina D, Estabiom mama
    💊👨🏼‍🦱TENfertil ON, Witamina C, Witamina D, NAC
    _____
    "Pewnego dnia rzeczywistość będzie piękniejsza od marzeń." ✨
  • Alysa Autorytet
    Postów: 3698 5705

    Wysłany: 1 stycznia, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majuna wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Szczęśliwego Nowego Roku! Spełnienia marzeń tych dużych i małych! Obfitości w ⏸ ❤

    Poproszę o wpisanie na 14.01, chociaż to strzał 😣 Dzień wyznaczam po owu, a w tym miesiącu choróbsko i trudności ze złapaniem.

    Podeślijcie mi dziewczyny pozytywne myślenie na nowy rok, bo dziś coś doła łapię, bardzo liczyłam na 2023 :(
    Zapisuje. A może ta niepewność da ten szczęśliwy cykl? Długo sie staracie?

    18 cykl starań

    👱🏻‍♀️31 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - nienajgorsze, do powtórzenia ze względu na gorączkę w trakcie
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności
    "Przyszłość należy do tych którzy wierzą w piękno swoich marzeń "
  • Majuna Autorytet
    Postów: 962 2838

    Wysłany: 1 stycznia, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Zapisuje. A może ta niepewność da ten szczęśliwy cykl? Długo sie staracie?

    Dzięki za miłe słowo, postaram się tak myśleć. Po @ ruszamy z 10 cs.

    👩‍💼👨🏼‍🦱27 + 🐕🐾
    13 cs o👶🏻🍀 (🩸20.04. 🥚05.05. 🤞🏻16.05.)

    ⏳13 cs: Letrozole💊
    ❌12 cs: Letrozole💊 Gonapeptyl Daily 💉
    ❌11 naturalnych cykli

    🔜
    21.05. - Androlog
    27.05. - Monitoring

    💊👩‍💼FertilWoman PLUS, ovi, ferr C+, OEPAROL, Methyl B-12, Witamina C, Witamina D, Estabiom mama
    💊👨🏼‍🦱TENfertil ON, Witamina C, Witamina D, NAC
    _____
    "Pewnego dnia rzeczywistość będzie piękniejsza od marzeń." ✨
  • Alysa Autorytet
    Postów: 3698 5705

    Wysłany: 1 stycznia, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majuna wrote:
    Dzięki za miłe słowo, postaram się tak myśleć. Po @ ruszamy z 10 cs.
    Robiliście już jakieś badania?

    18 cykl starań

    👱🏻‍♀️31 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - nienajgorsze, do powtórzenia ze względu na gorączkę w trakcie
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności
    "Przyszłość należy do tych którzy wierzą w piękno swoich marzeń "
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1043 1286

    Wysłany: 1 stycznia, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś taki słaby dzień,ale przed nami cały rok nowych rzeczy. Nowych szans 🙂

    Ja myślę czy w piątek nie zrobić progesteron....

    elektro96 lubi tę wiadomość

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    Hsg 05.2019 lewy niedrożny
    13.08.2019 II kreski
    11.2019 synek 🥰
    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    10.01.2024 ⏸️
    11.01.2024 beta 179 prog 13.90
    13.01.2024 beta 415 prog 12.50 tsh 2.8
    31.01.2023 8 mm fasolka i serduszko 🥰🥰
    16.02.2023 23 mm bobasa 178 uderzeń. Krwiak 3 cm
    19.04 230 gram zdrowego bobasa. Nadal niespodzianka 18+1
    17.05 kolejna wizyta
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1156 1076

    Wysłany: 1 stycznia, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zimozielona wrote:
    Hej! Oficjalnie mogę być w wątku już styczniowym.

    Testy ciążowe dalej pozytyw ale już dużo słabsze. @sie rozkręciła więc lekarz napisał że mam odstawić dupka.
    Także przede mną 5 cykl starań z 4cyklem z biochemiczną.

    Testuje 28 stycznia. Czyli 14dni po owu. Bede brać dupka już od 2-3dni po owu.

    Testy owulacyjne jeszcze nie wiem które, na pewno nie domowe laboratorium. Może z dr max się uda kupić ich więcej.

    W poprzednim cyklu udało się mimo że Biochem, z NAC i conceive plus więc i NAC wjedzie w tym cyklu. Z Conceive zrezygnuje.

    Teraz bardziej pytanie do Was:

    Brałam dwa dni dupka żeby jeszcze przytrzymać brązowe plamienia. Czy jak dziś odstawię wieczorny to dostanę jeszcze raz okres? I jeżeli krwawienie wczoraj się rozkręciło to już od wczoraj liczyć 1dc? Czy dopiero od jutra jak dupka nie będzie?
    Bardzo mi przykro :( miałam podobnie w ostatnim cyklu , miałam od 16 dnia cyklu dziwny śluz z niteczkami krwii , myślałam że implantacyjne , zrobiłam 20 dnia cyklu test i była widoczna druga kreska , i w tym dniu dostałam krwawienia , zrobiłam betę wyszła 5.4 ,
    A dwa dni później 3,5 , pozdrzjewam ze miałam biochemiczna , dziwne że tak szybko gdzie wcześniej miałam 28 dniowe cykle , ale nie przejmuj się to podobno dobry znak 😘
    Teraz żadnych plamien i nic się nie dzieje , a przynajmniej nie czuję że dostanę okres 😪

    👩🏻 33l 🧔🏻 35l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, Cynk , cholina, Wit C health labs, Resweratrol, NAC, magnez, probiotyk Health Labs
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, wit C health labs, NAC.

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    13.07.2023 ⏸️

    17.08.23- poronienie , puste jajo płodowe


    MTHFR_1298A- hetero
    PAI-1 4G hetero

    Neoparin, acard75

    MUCHA- negatywna 25.03.24
    Morfoligia 8%
  • Majuna Autorytet
    Postów: 962 2838

    Wysłany: 1 stycznia, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Robiliście już jakieś badania?

    Nie robiliśmy, uderzam za tydzień do gina już konkretnie pogadać, co i jak, bo nie ukrywam, jestem w tym zielona, a trochę zaczynam świrować 🤯 Wiadomo, chodzę regularnie na cyto, na usg i jak coś się dzieje, co wymaga działania. Nigdy nie było u mnie nic niepokojącego.

    👩‍💼👨🏼‍🦱27 + 🐕🐾
    13 cs o👶🏻🍀 (🩸20.04. 🥚05.05. 🤞🏻16.05.)

    ⏳13 cs: Letrozole💊
    ❌12 cs: Letrozole💊 Gonapeptyl Daily 💉
    ❌11 naturalnych cykli

    🔜
    21.05. - Androlog
    27.05. - Monitoring

    💊👩‍💼FertilWoman PLUS, ovi, ferr C+, OEPAROL, Methyl B-12, Witamina C, Witamina D, Estabiom mama
    💊👨🏼‍🦱TENfertil ON, Witamina C, Witamina D, NAC
    _____
    "Pewnego dnia rzeczywistość będzie piękniejsza od marzeń." ✨
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ