X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 13:51

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Kurcze nawet testu nie mam. Jakoś nie wiem czy testować, ostatnie cykle właśnie nie testuje :P

    Boli mnie gardło, ciężko o ciąże przy przeziębieniu. Gorączki nie mam ale złapałam wirusa is córki, ona zapalenie krtani. Może być zagnieżdżenie przy przeziębieniu?

    Kalciu, a może trzeba coś u Was np na uplynnienie nasienia np acc optima dla Twojego? Bo cały czas my szukamy w sobie. Czytałam na nasz bocian że to pomaga.
    Nie faszerowalam mojego niczym bo on duzo mlodszy jest I nie przypuszczam ze to z jego winy problem z zajsciem ale z drugiej strony zewzgledu ze jest mechanikiem moj ginekolog zalecil przebadanie. tak ze w czwartek ma krew na progesterone tsh I testosteron a potem badanie nasienia

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 13:51

    alis132 lubi tę wiadomość

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    najmlodsza, co u Ciebie? w czwratek wielki dzień :-)

    W porządku :D
    Próbuje się odnaleźć w pracy aktualnie. Doba mi się nagle dramatycznie skurczyła :p a jeszcze studia mam na głowie. Czwartkiem stresuje się coraz bardziej, ale będzie dobrze. Musi być :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2019, 10:31

    Nona, Wik89 lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs ja nie wiem, czy może się zmienić. Pytanie brzmi czy Ty na pewno nic nie zmieniłaś od czasu ostatniego mierzenia? Termometr, a może godzinę? Pilnujesz, żeby mierzyć od razu po wybudzeniu z w miarę długiego (przynajmniej 3h) głębokiego snu?
    Ja dzisiaj np. mam wolne, ale codziennie wstaję do pracy o 5. Dziś jak nigdy przespałam calutką noc bez ani jednej pobudki (Przedszko - chwalę się Tobie ;) ), zmierzyłam temp o tej 5 i bylo 36,86, poszłam spać, obudził mnie budzik męża o 6.30 - temp juz 36,95, znowu zasnęłam i obudził mnie mój budzik o 8 - temp 37,15. A znowu jak się w nocy obudzę i na dodatek jest zimno w pokoju, to temp. najpierw jest wysoka a po godzinie (jak zmierzę bo np. nie mogę zasnąć i mi się nudzi :P) jest niższa...
    Dlatego po tych wszystkich moich eksperymentach wierzę tylko temperaturze, którą zmierzę po wybudzeniu z głębokiego snu :) a i tak nie jest dla mnie wyznacznikiem niczego.

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nic nie zmienilam. Termometr ten sam. Mierze tylko jak się obudzę. Z reguły jest to ok 6 rano +/- 10 min. No nic, mój organizm dostosował się do panujacej pory roku czyli jak jest zimna to obniza temperaturę ciała :)

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    Dziewczyny, a Wy swoich suczek nie sterylizujecie ze względu na to, że są rasowe i je rozmnażacie? Ropomacicze jest częste i niebezpieczne. Jeśli nie trzeba, to nie ma powodu, żeby sukę na to narażać.
    Rzepakowe, właśnie z tego względu :) My mamy suczkę rodowodową, sąsiad psa rodowodowego, oba ONki długowłose, ale razie nie chcemy jej dopuszczać, bo jest młoda.

    Meggs, ja nigdy tak nie miałam, więc nie pomogę ;)

    Kalcia, nie wiem czy ze względu na bycie mechanikiem miał mieć problemy... Akurat mój za młodu był, a teraz się zajmuje sterownikami, więc bardziej przy komputerze. Ale tak czy siak jak się dłużej staracie, a Ty masz wszystko sprawdzone, to jak się zgadza to badaj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2019, 10:56

    Menka888 lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makalotia wrote:
    Tak już 16 , choć lekarka się upiera , że ciąża tydzień starsza, ale ja już tam wiem swoje ;) czuję się już dobrze, ale ostatnio na USG wyszło , że łożysko mam nisko. Niby lekarka nie kazała się tym przejmować, ale mnie po wysiłku tak podbrzusze boli, że bez nospy się nie obejdzie więc i ćwiczeń jeszcze nie zaczynam.
    Po tym co czytam, to coś czuję, że u Ciebie w tym cyklu będzie owocnie. Strasznie Ci kibicuje. Tobie i reszcie znanym i tym mniej znanym staraczką :)
    Nie poddawajcie się, a nawet jak się poddacie to nie zapominajcie o przytulaniu , bo jak to się mówi, nie znacie dnia ani godziny ;)
    Relaksuj sie teraz,jeszcze się naćwiczysz ;)
    No my działamy intensywnie,zobaczymy co będzie..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi :*
    Meggs zobacz jaką ja mam temperaturę. To moja normalna..zimno mi ciągle,spac sie chce. Taka natura moja ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja o 14.30 kończe ... a kręgosłup mi chyba strzeli ;o

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Ja mam jeszcze pytanie za sto punktów. Czy może się nam zmienić nasza taka stała temp ciała?
    Bo jak mierzyłam ją przez 3 cykle 3 msc temu to miałam niskie temp w przedziale 36.6 - 36.7 (wysokie wtedy 37.0 - 37.3) a w tym cyklu zaczelam mierzyć i 3 dzień z rzedu mam 36.3 a ja nigdy takiej niskiej temp nie miałam w zyciu!

    U mnie też się zmieniło. Przy staraniach o pierwsze moja podstawowa temp koło 36,6 i wtedy po owu skakała prawie pod 37. Teraz od pewnego czasu przed owu mam koło 36,2-36,3 a po owu skacze mi do max 36,8-36,9. Nie wiem od czego to zależy. Termometr mam ten sam co w pierwszych staraniach.

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez chcielibysmy, zeby nasza raz sie oszczenila i potem sterylka. Mamy dla niej kawalera, ale ostatnio kiedy miala cieczke akurat wyjechal i czekamy do nastepnego razu :) Mamy jeszcze mala psinke, mix spaniela z pudlem, ona za to co i rusz ma ciaze urojone... to moja towarzyszka w niedoli :)

    Zrobilam test owu. 7dc, a kreseczka jest taka, ze wiem, ze za jakies 5 dni bedzie ciemna... Nie wierze juz w tak wczesna owulacje u mnie. Poprosze o monitoring do samego konca cyklu, a nie tylko do owulacji. Moze znowu bedzie podwojna. Przeciez nie moze byc normalnie.

    kark lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przymierzam się do kupienia testów owu z allegro i tak się zastanawiam... Miała może któraś z was te kasetowe? Czy kupujecie tylko paskowe?

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    Dziewczyny, a Wy swoich suczek nie sterylizujecie ze względu na to, że są rasowe i je rozmnażacie? Ropomacicze jest częste i niebezpieczne. Jeśli nie trzeba, to nie ma powodu, żeby sukę na to narażać.

    Ja mam psa rodowodowego (ZKwP FCI), ale nie robiłam mu papierów na repa, bo nie podobało mu się na wystawach (stresował się mocno) i jajka zaraz ucięłam :P

    Nie chcę tutaj robić gównoburzy, ale rozmnażanie psów poza Związkami jest nielegalne. Nie róbcie sobie w domu pseudohodowli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2019, 11:55

    rzepakowepole, Ani0nka, Domi_tur, Meggs lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 13:51

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, witam sie w 9 dc, z nowosci to dzis rano poiłam siebie i męża rozpuszczonym pylkiem pszczelim zachecona watkiem na ovufriend na temat pozytywnego wplywu na plodnosc:P

    Co do tempki - ja tez mam niska, normalna jest u mnie temp na poziomie 36,1-36,4 w pierwszej fazie. Niestety w tym cyklu strasznie zle mi idzie mierzenie, bo mam sporo dni w ktorych musze wstac duzo wczesniej niz zwykle..takze ten moj wykres na razie bez szału.

    Testy owu paskowe. Jutro zaczynam sikanie:D

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka zapomnialas omnie;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc - moj owczarek nie ma rodowodu i nie zamierzam jej rozmnazac, zeby potem sprzedawac szczeniaki, zostana u nas ;) aboslutnie nie popieram pseudohodowli.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Nie chcę tutaj robić gównoburzy, ale rozmnażanie psów poza Związkami jest nielegalne. Nie róbcie sobie w domu pseudohodowli.
    Magda, spokojnie, sąsiad ma hodowlę, powiedział, że nam też pomoże i poprowadzi za rączkę, więc głupotą totalną by było nie skorzystać, szczególnie, że raczej do pracy nie wrócę szybko :)
    Zresztą nawet częściej niż raz na 1-1.5 roku nie zamierzam się uwiązywać do szczeniaków przez prawie dwa miesiące ;)

    Nikodemka, a ile ma wasza sunia? Nam wetka mówiła, żeby tak do 3 roku życia zaczekać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Magda - mbc - moj owczarek nie ma rodowodu i nie zamierzam jej rozmnazac, zeby potem sprzedawac szczeniaki, zostana u nas ;) aboslutnie nie popieram pseudohodowli.
    Właśnie, poza tym sprzedaż psa/suki bez rodowodu jest nielegalne aktualnie. Ja z 4ką dzieci i kredytem nie zamierzam się w żadne kłopoty pchać :D

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ