X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Objawy ciazy
Odpowiedz

Objawy ciazy

Oceń ten wątek:
  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 12 czerwca 2022, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xvghi wrote:
    Również wydaje mi się ze to jest bardzo indywidualna sprawa a ja właśnie pierwszy raz po owulacji utrzymuje mi się 37-37,5 i mam nadzieje ze się udało również cały czas odczuwam ból podbrzusza 😊

    Dokładnie ja też miałam takie bóle, aż poleciałam do sklepu kupić podpaski bo czułam że lada moment przyjdzie 🐒🐵 do tego mega zawroty głowy. Śluzu miałam więcej w okolicach miesiączki, a temperatury nie obserwowałam 🙂 Test robiłam dzień przed spodziewaną miesiączką i nie dowierzałam w to co widzę 😍
    Aaa... i mnie mega sutki piekły, dosłownie mnie paliły 😁🙈

    Xvghi lubi tę wiadomość

  • Xvghi Koleżanka
    Postów: 55 3

    Wysłany: 12 czerwca 2022, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała87 wrote:
    Dokładnie ja też miałam takie bóle, aż poleciałam do sklepu kupić podpaski bo czułam że lada moment przyjdzie 🐒🐵 do tego mega zawroty głowy. Śluzu miałam więcej w okolicach miesiączki, a temperatury nie obserwowałam 🙂 Test robiłam dzień przed spodziewaną miesiączką i nie dowierzałam w to co widzę 😍
    Aaa... i mnie mega sutki piekły, dosłownie mnie paliły 😁🙈

    Liczę ze tez będę mieć taka niespodziankę ❤️

    Mała87 lubi tę wiadomość

  • Dramat Ekspertka
    Postów: 218 163

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xvghi wrote:
    Liczę ze tez będę mieć taka niespodziankę ❤️
    Hej . I jak tam temperatura i objawy ? Czekam niecierpliwie na Twoje testowanie ❤️

    Xvghi lubi tę wiadomość

  • Xvghi Koleżanka
    Postów: 55 3

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dramat wrote:
    Hej . I jak tam temperatura i objawy ? Czekam niecierpliwie na Twoje testowanie ❤️

    Hej, cały czas ból podbrzusza temperatura nadal po 37-37,5
    Sluz cały czas i dużo go doszły jeszcze piersi tak mnie trochę rwa test zrobię w poniedziałek i dam znać 😊🥰

  • Dramat Ekspertka
    Postów: 218 163

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xvghi wrote:
    Hej, cały czas ból podbrzusza temperatura nadal po 37-37,5
    Sluz cały czas i dużo go doszły jeszcze piersi tak mnie trochę rwa test zrobię w poniedziałek i dam znać 😊🥰
    Podziwiam Cię ,że tyle wytrzymasz z testowaniem 😁 Ja zazwyczaj zaczynałam już tydzień po owulacji 😆

    Xvghi lubi tę wiadomość

  • Xvghi Koleżanka
    Postów: 55 3

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dramat wrote:
    Podziwiam Cię ,że tyle wytrzymasz z testowaniem 😁 Ja zazwyczaj zaczynałam już tydzień po owulacji 😆
    W weekend wracam do Polski i tylko to mnie powstrzymuje dlatego odrazu w poniedziałek będę testować mam nadzieje ze nie za wcześnie 😊

  • Dramat Ekspertka
    Postów: 218 163

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xvghi wrote:
    W weekend wracam do Polski i tylko to mnie powstrzymuje dlatego odrazu w poniedziałek będę testować mam nadzieje ze nie za wcześnie 😊
    Mówiłaś chyba , że owulację miałaś 5go? No to na pewno nie za wcześnie😉

    Xvghi lubi tę wiadomość

  • Xvghi Koleżanka
    Postów: 55 3

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dramat wrote:
    Mówiłaś chyba , że owulację miałaś 5go? No to na pewno nie za wcześnie😉

    To w poniedziałek dam znać 😊🥰

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xvghi wrote:
    Hej, cały czas ból podbrzusza temperatura nadal po 37-37,5
    Sluz cały czas i dużo go doszły jeszcze piersi tak mnie trochę rwa test zrobię w poniedziałek i dam znać 😊🥰
    O jaaaa... to dobry znak 😍😍💪💪

    Xvghi lubi tę wiadomość

  • Xvghi Koleżanka
    Postów: 55 3

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jednak nie wytrzymałam poleciałam wczoraj po test i dzisiaj rano zrobiłam niestety negatywny 😔
    Lecz objawy nie ustają cały czas ból podbrzusza śluzu coraz więcej niż było, ból piersi z rana najbardziej, a temperatura nadal pomiędzy 37/37,7
    I teraz pytanie czy test za wcześnie czy już nie ma na co liczyć czy może jednak jest szansa ?
    Miesiączka ma być za 8 dni

  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5162 4765

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xvghi wrote:
    Cześć, jednak nie wytrzymałam poleciałam wczoraj po test i dzisiaj rano zrobiłam niestety negatywny 😔
    Lecz objawy nie ustają cały czas ból podbrzusza śluzu coraz więcej niż było, ból piersi z rana najbardziej, a temperatura nadal pomiędzy 37/37,7
    I teraz pytanie czy test za wcześnie czy już nie ma na co liczyć czy może jednak jest szansa ?
    Miesiączka ma być za 8 dni

    To ile po owulacji zrobiłaś test skoro miesiączkę masz miec za 8 dni? Nie ma sensu robić testów wcześniej niż 10-11 dni po owulacji a i to czasami jest za wcześnie. Temperaturę masz wyższa bo jesteś w drugiej fazie cyklu jeśli nie jesteś w ciąży to spadnie przed samą miesiączka. Objawy na tym etapie niewiele Ci powiedzą może to być ciaza a może po prostu pms najlepiej poczekaj kilka dni i powtórz test albo idz na bete.

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Xvghi Koleżanka
    Postów: 55 3

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivanka93 wrote:
    To ile po owulacji zrobiłaś test skoro miesiączkę masz miec za 8 dni? Nie ma sensu robić testów wcześniej niż 10-11 dni po owulacji a i to czasami jest za wcześnie. Temperaturę masz wyższa bo jesteś w drugiej fazie cyklu jeśli nie jesteś w ciąży to spadnie przed samą miesiączka. Objawy na tym etapie niewiele Ci powiedzą może to być ciaza a może po prostu pms najlepiej poczekaj kilka dni i powtórz test albo idz na bete.

    Słyszałam o tym ze spada przed miesiączka ale ja nawet w 2 fazie cyklu nie miałam podwyższonej temperatury ani nigdy bólów podbrzusza staramy się o dziecko od półtora roku i już trochę poznałam swój organiz oraz mam pms i u mnie objawia się trochę inaczej

  • Xvghi Koleżanka
    Postów: 55 3

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na bete mogę iść dopiero w poniedziałek

  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5162 4765

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem jak to jest jak się na te kreski czeka ale wydaje mi się że za szybko zrobiłaś test on ma prawo jeszcze nie wyjść myślę że jak powtórzysz w poniedziałek to już powinien być wiarygodny. Wiem że latwo mówić bo czekanie najgorsze... powodzenia 🍀

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalecają robić test nie wcześniej jak w dniu spodziewanej miesiączki, a jak 8 dni do 🐵 to zdecydowanie za szybko 🙂

  • Xvghi Koleżanka
    Postów: 55 3

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze to czekam do miesiączki i dam znać 😊

  • Dramat Ekspertka
    Postów: 218 163

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xvghi wrote:
    Cześć, jednak nie wytrzymałam poleciałam wczoraj po test i dzisiaj rano zrobiłam niestety negatywny 😔
    Lecz objawy nie ustają cały czas ból podbrzusza śluzu coraz więcej niż było, ból piersi z rana najbardziej, a temperatura nadal pomiędzy 37/37,7
    I teraz pytanie czy test za wcześnie czy już nie ma na co liczyć czy może jednak jest szansa ?
    Miesiączka ma być za 8 dni
    8 dni do miesiączki? To zdecydowanie za wwczesnie. Ja myślałam że Ty masz teraz jakieś 10-11dni po owulacji. W tym czasie test może już wyjść , ale nie musi. Jeśli masz 8 dni do miesiączki , to nie przejmuj się wynikiem testu , bo za wcześnie. Jak jesteś niecierpliwa , to radzę poczekać co najmniej do 4dni przed miesiączką. A jak dasz radę , to wytrzymaj do dnia miesiączki. Jeśli faktycznie wcześniej nie miałaś takich temperatur w drugiej fazie cyklu , to jak dla mnie jest to obiecujący znak. A z testami bywa różnie , więc nie przejmuj się tym negatywnym, bo to może być zwyczajnie zbyt wcześnie. Tylko te dni po owulacji mi się u Ciebie nie zgadzają. Ile dpo zawsze dostajesz okres ?

  • Xvghi Koleżanka
    Postów: 55 3

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dramat wrote:
    8 dni do miesiączki? To zdecydowanie za wwczesnie. Ja myślałam że Ty masz teraz jakieś 10-11dni po owulacji. W tym czasie test może już wyjść , ale nie musi. Jeśli masz 8 dni do miesiączki , to nie przejmuj się wynikiem testu , bo za wcześnie. Jak jesteś niecierpliwa , to radzę poczekać co najmniej do 4dni przed miesiączką. A jak dasz radę , to wytrzymaj do dnia miesiączki. Jeśli faktycznie wcześniej nie miałaś takich temperatur w drugiej fazie cyklu , to jak dla mnie jest to obiecujący znak. A z testami bywa różnie , więc nie przejmuj się tym negatywnym, bo to może być zwyczajnie zbyt wcześnie. Tylko te dni po owulacji mi się u Ciebie nie zgadzają. Ile dpo zawsze dostajesz okres ?

    Cykle mam różnie ale coś pomiędzy 29 a 30 dni a ostatnia miesiączka zaczęła mi się 25 maja a miesiączka powinna wypaść w środę

  • Dramat Ekspertka
    Postów: 218 163

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xvghi wrote:
    Cykle mam różnie ale coś pomiędzy 29 a 30 dni a ostatnia miesiączka zaczęła mi się 25 maja a miesiączka powinna wypaść w środę
    Miesiączka zazwyczaj przychodzi 12-16 dni po owulacji. To czy nie miałaś jednak troszkę później tej owulacji ? Czy może tak się zdarza że ponad 16dni masz między owulacja a miesiączką? Ale z tego co wiem, to nie jest odpowiednia długość drugiej fazy cyklu ... Nie jest to po prostu w normie z tego co się orientuję. Być może owulację miałaś dzień czy dwa później jednak ?

  • Dramat Ekspertka
    Postów: 218 163

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie polecam Ci na przyszłość testy owulacjyjne . Mnie nie raz w błąd wprowadziła temperatura i objawy , a testy wyznaczały owulację prawidłowo . Ale życzę Ci aby nie przydały Ci się w następnym cyklu ;)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ