X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Objawy ciazy
Odpowiedz

Objawy ciazy

Oceń ten wątek:
  • Xvghi Koleżanka
    Postów: 55 3

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dramat wrote:
    Miesiączka zazwyczaj przychodzi 12-16 dni po owulacji. To czy nie miałaś jednak troszkę później tej owulacji ? Czy może tak się zdarza że ponad 16dni masz między owulacja a miesiączką? Ale z tego co wiem, to nie jest odpowiednia długość drugiej fazy cyklu ... Nie jest to po prostu w normie z tego co się orientuję. Być może owulację miałaś dzień czy dwa później jednak ?

    Szczerze już sama nie wiem zobaczymy może się udało a jak nie to i tak wracamy do kliniki i będziemy działać dalej 😊💪🏻

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dramat wrote:
    Ogólnie polecam Ci na przyszłość testy owulacjyjne . Mnie nie raz w błąd wprowadziła temperatura i objawy , a testy wyznaczały owulację prawidłowo . Ale życzę Ci aby nie przydały Ci się w następnym cyklu ;)
    Też polecam testy owulacyjne, bo one były najbardziej wiarygodne niż to co pokazywała aplikacja :) aplikacja nigdy nie pokazała mi trafnie owulacji :)

  • Dramat Ekspertka
    Postów: 218 163

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xvghi wrote:
    Szczerze już sama nie wiem zobaczymy może się udało a jak nie to i tak wracamy do kliniki i będziemy działać dalej 😊💪🏻
    Ja nadal trzymam kciuki 😊 Ale w razie gdyby się nie udało , to polecam zainteresować się dokładnym wyznaczaniem owulacji. Ciało na prawdę potrafi płatać figle , a tym samym możemy zabierać sobie szansę na zajście . Ja polegalam na początku na objawach i temperaturze. Dopiero po 3 cyklach z testami nauczyłam się wyznaczać owulację prawidłowo . U nas w związku nie kochaliśmy się codziennie czy co dwa dni w okolicach owulacji . Raczej raz na tydzień i w dniu kiedy przewidywałam właśnie owulację. No i w tym trzecim cyklu potrafiłam wyznaczyć dokładnie dzień owulacji dzięki testom , temperaturze i dzięki objawom. No i właśnie w tym cyklu się udało ! Zorientowałam się że wcześniej nie wyznaczałam owulacji poprawnie ! Ale polegając na tych trzech czynnikach nie jest to trudne ;) Także na prawdę warto skupić się na prawidłowym wyznaczaniu owulacji .

  • Xvghi Koleżanka
    Postów: 55 3

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dramat wrote:
    Ja nadal trzymam kciuki 😊 Ale w razie gdyby się nie udało , to polecam zainteresować się dokładnym wyznaczaniem owulacji. Ciało na prawdę potrafi płatać figle , a tym samym możemy zabierać sobie szansę na zajście . Ja polegalam na początku na objawach i temperaturze. Dopiero po 3 cyklach z testami nauczyłam się wyznaczać owulację prawidłowo . U nas w związku nie kochaliśmy się codziennie czy co dwa dni w okolicach owulacji . Raczej raz na tydzień i w dniu kiedy przewidywałam właśnie owulację. No i w tym trzecim cyklu potrafiłam wyznaczyć dokładnie dzień owulacji dzięki testom , temperaturze i dzięki objawom. No i właśnie w tym cyklu się udało ! Zorientowałam się że wcześniej nie wyznaczałam owulacji poprawnie ! Ale polegając na tych trzech czynnikach nie jest to trudne ;) Także na prawdę warto skupić się na prawidłowym wyznaczaniu owulacji .
    Testy owulacyjne również już były i to przez 4 cykle u nic wiec przestałam robić testy owulacyjne zobaczymy na wtorek wypada mi miesiączka temperatura jeszcze nie spadła wszystko jest tak jak było czekamy

  • Dramat Ekspertka
    Postów: 218 163

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xvghi wrote:
    Testy owulacyjne również już były i to przez 4 cykle u nic wiec przestałam robić testy owulacyjne zobaczymy na wtorek wypada mi miesiączka temperatura jeszcze nie spadła wszystko jest tak jak było czekamy
    No nie jest powiedziane, że jak wyznaczysz owulację testami , to od razu zajdziesz. Po prostu zwiekszasz sobie tym szansę wyznaczając dokładnie owulację ;) . Możesz myśleć, że się strzelasz w te dni , a tak na prawdę objawy mogą płatać figle . Mi to pom poglo trafic dokładnie w owulację. Ale zrobisz jak zechcesz ;)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ