X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ogarnąć kobietę..
Odpowiedz

ogarnąć kobietę..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • marcus Debiutantka
    Postów: 9 17

    Wysłany: 28 lipca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siemka, są na tym forum jeszcze jacyś faceci? założyłem konto bo mi żona narzeka że nie angażuję się w planowanie naszego potomstwa, mam dużo pytań dot. kobiet i widzę, że na takich farach sobie odpowiadacie.
    Jak ja, jako facet, mógłbym jej pomóc?

    olka30 lubi tę wiadomość

  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 28 lipca 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa... trochę jakbyś wszedł do babskiej toalety, ale... :D

    Ale po chwili zastanowienia, to... chwali się :). Czytaj, pytaj - to rada na pobyt tutaj.
    A żonę przede wszystkim wspieraj :). To tak na szybko, a dziewczyny się jeszcze rozpiszą :P.
    Powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2014, 18:34

    kapturnica lubi tę wiadomość

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • marcus Debiutantka
    Postów: 9 17

    Wysłany: 28 lipca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    momo też jesteś facetem? to jest forum dla samych kobiet czy jak?

  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 28 lipca 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcus wrote:
    momo też jesteś facetem? to jest forum dla samych kobiet czy jak?
    No wiesz! ;)
    Dokładnie

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 28 lipca 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie w sensie to forum dla starających się kobiet.
    Nie, nie jestem facetem! :)

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • marcus Debiutantka
    Postów: 9 17

    Wysłany: 28 lipca 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest forum dla starających się kobiet - to one się same ze sobą starają o te dzieci czy jak? myślałem, że o dziecko stara się kobieta i facet.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 28 lipca 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest to forum dla kobiet ale dka starajacych się niestety mało tu mezczyzn a szkoda bo i wam przydalo by sie wsparcie
    Co do wsparcia dla zony po pierwsze rozmowa ramie do wypłakania kiedy dostaje @ myślę ze znajdziesz tu kilka porad jednak najważniejsze to znaleźć wspólny jezyk w staraniach. :-D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:56

    kapturnica, aszka lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 28 lipca 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na męskim problemie kiedys tez byl jeden facet jak dla mnie jest to forum dla starajacych sie moj max tez podvzytuje ;-)

    kapturnica, Lena87 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 28 lipca 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama nie mam nic przeciwko mężczyźnie na forum, tylko zasugerowałam sie nazwą witryny "Forum dla Kobiet Starających się Zajść w Ciążę".

    W sumie i tak nie dojdziemy ilu panów nas podczytuje albo nawet coś tu pisze, więc w tym względzie postawa taka jak marcusa to mi się nawet podoba

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • marcus Debiutantka
    Postów: 9 17

    Wysłany: 28 lipca 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jest może takie forum dla facetów? nie chcę zaburzać waszego systemu babskiego

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raczej watpie zeby bylo jakies forum FORUM DLA MEZCZYZN STARAJACYCH SIE haha:) ale smiaaalo zadawaj pytania :)

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 28 lipca 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja bardzo popieram kolegę i w sumie muszę przyznać mu rację... FORUM DLA KOBIET STARAJĄCYCH SIĘ? to co, one rzeczywiście same ze sobą się mają starać? A gdzie tu miejsce dla mężczyzny? Uważam, że forum powinno mieć nazwę "FORUM DLA PAR STARAJĄCYCH SIĘ" bo nie oszukujmy się ale same w tę ciążę nie zajdziemy:)

    mizzelka, Isia93, Lena87, Ewelcia, Ewa99 lubią tę wiadomość

  • marcus Debiutantka
    Postów: 9 17

    Wysłany: 28 lipca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja żona nie lubi internetu a ja jestem inżynierem i wszystkich informacji szukam w tej wielkiej bazie, czytam tu sobie te wasze tematy i śluzach i takich tam, ja bym praktycznie mógł z nią się bzykać codziennie więc raczej jako facet spełniam wszystkie wymagania. Co jeszcze? badanie nasienia? jakieś witaminy? Chcę jej zrobić niespodziankę i zrobić to badanie.

    Lena87, Ewa99, Eklerka lubią tę wiadomość

  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 28 lipca 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby mój facet się tak zaangażował jak Ty marcus to świat byłby dla mnie lżejszy. Kobiety potrzebują w tym czasie wsparcia, zwłaszcza gdy przychodzi @ i rozczarowanie :( Ja bym była szczęśliwa gdybym wiedziała że mój B. ma zdrowe żołnierze. Póki co nie umie podejść do tematu bynajmniej ja tego nie odczuwam. Twierdzi że nie może mnie zrozumieć. Ale tu nie ma co rozumieć trzeba kochać , być troskliwym, dawać wsparcie. No i trzeba wykazać taką samą chęć posiadania potomstwa jak żona.

    violijka, Lena87, Evell lubią tę wiadomość

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 28 lipca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajna postawa:D witaminki nie powinny zaszkodzic mozesz lykac kwas foliowy i ktorys ze specyfikow : salfazin androwit to z tyh tanszych a w miare skutecznych...poprawiajacych jakosc i ilosc nasienia mimo ze niekoniecznie musisz miec z tym problem:D a jak dlugo sie staracie? badaliscie sie juz?

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 28 lipca 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcus...
    dziewczyny rzucają tutaj "@" a w sumie nie wiadomo czy wiesz co to. Więc @ to po prostu okres :)

    Co do witamin mój mąż łyka Salfazin i kwas foliowy - myślę że jak sam z tym wyskoczysz to żona będzie zachwycona :D
    Co do badań nasienia to pewnie warto sobie zrobić, szczególnie jeśli długo się staracie, a jeśli nie, to też informacyjnie można zrobić, od wiedzy nikt nie umarł :)

    Ja od swojego męża chyba nie mam jakiś wielkich wymagań w tej kwestii poza łykaniem witamin, ale nie ukrywam, że największą radość sprawia mi kiedy wspomina po prostu o naszym przyszłym dziecku, czasem w markecie sam pokazuje mi ciuszki w dziale dziecięcym i tego typu "pierdoły". Wtedy wiem że bardzo mu zależy i pragnie tego dziecka tak samo jak ja :)

    Nie mam pojęcia w jaki sposób mógł byś się jeszcze wykazać, tak jak dziewczyny pisały - wsparcie, uśmiech, ramię do wypłakania w razie czego, zrozumienie :) Powodzenia!

    momo1009 lubi tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 28 lipca 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie, ze jakis facet tu zawitał :-) mimo, że ja na swojego nie narzekam to mimo wiedziec, ze jest więcej takich co sie interesuja a nie uważają, ze zajście w ciążę należy do kobiety :-)

    Lena87, Ewelcia lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie rację dziewczyny, dobrze by było gdyby administratorzy zmienili nagłówek oraz założyli osobny dział dla mężczyzn którzy potrzebują wsparcia, porady, dobrego słowa i kopa na opamiętanie ;)

    Marcus " czapki z głów " dla Ciebie za odwagę i chęci ;)

    Evell, Ewa99, Eklerka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcus wrote:
    moja żona nie lubi internetu a ja jestem inżynierem i wszystkich informacji szukam w tej wielkiej bazie, czytam tu sobie te wasze tematy i śluzach i takich tam, ja bym praktycznie mógł z nią się bzykać codziennie więc raczej jako facet spełniam wszystkie wymagania. Co jeszcze? badanie nasienia? jakieś witaminy? Chcę jej zrobić niespodziankę i zrobić to badanie.
    Jakos mam dziwne wrazenie po postach a takze po avatarze, ze sobie zarty robisz...ale medal ma dwie strony i kto sie z kogos smieje, smieje sie tak naprawde z siebie. Siemka u Pana inzyniera, brzmi jak odzywka małolata.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2014, 23:17

    Malenq, biedronka_1982, momo1009 lubią tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ