X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Opinia o dr Juraszku
Odpowiedz

Opinia o dr Juraszku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gabi123 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 9 września 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ma pytanie czy któraś z was leczy się może u dr Juraszka? Co może powiedzieć na jego temat polecacie czy nie

  • Gosia 87 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie nie polecam! Leczyłam się u niego pare miesięcy i jak dla mnie to lekarz który ,, błądzi jak we mgle,, i zmienia zdanie co wizyta…

  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2022, 17:29

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2021, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz prowadził mnie kilka lat.. choruje na endometeioze. Ciągle coś się działo.. poszłam w końcu na konsultacje do dwóch innych lekarzy.. okazało się, że miałam źle dobrane leki.. ja osobiście nie polecam. Człowiek wychodził z wizyt i niewiele wiedział, jeszcze wtedy przyjmował na NFZ.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ