X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ovufriend
Odpowiedz

Ovufriend

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • colormania Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 22 maja 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovufriend uruchomił mi automatycznie kalendarz ciąży. Nie wiem o co chodzi

    2b6d5d935c92dfb214c36d3ba0d8e9de.png
    [*] 14.08.2013 (5 tc)
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 22 maja 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz zaznaczony plus na teście ciążowym

    mychowe lubi tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • colormania Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 22 maja 2013, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jest też późniejsza negatywna beta. Nie pokazywało mi tego wcześniej, a teraz mi pokazał

    2b6d5d935c92dfb214c36d3ba0d8e9de.png
    [*] 14.08.2013 (5 tc)
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 22 maja 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spróbuj odznaczyć plusik i pewnie będzie ok.Pozdrawiam

    colormania, mychowe lubią tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ