Forum Starając się - ogólne Palamienie zamiast @ !!!
Odpowiedz

Palamienie zamiast @ !!!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Patrycja20 Autorytet

Wysłany: 27 marca 2014, 17:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam mały problem dzisiaj mój 35 dzien cyklu rano miałam lekkie plamienie nawet nie w kolorze krwi... I do tej pory nic. Dziwne uczucie mam w brzuchu nawet nie wiem jak to opisać a od paru dni odczuwam lekki ból jajników nic poza tym. 3 dni temu robiłam test i negatywny. Co może być ?

Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • polkosia Autorytet

Wysłany: 27 marca 2014, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może powtórz test?

Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora - coming soon - luty 2021
  • my dream Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2014, 00:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiłaś test ??

mhsvh371pdpt408y.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego