X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe II kreski
Odpowiedz

Październikowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • Malina362 Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 28 września 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również mam późne owululacje. Wcześniej miałam owu nawet w 40dc! Ale zaczęłam brać leki ovarin, żelazo i magneb6 i skrocil mi się cykl i owu miałam w 24 dc. Niestety ale w ciążę nie zaszlam:/
    My dajemy sobie jeszcze pół roku starań i jak nic nie wyjdzie to zaczniemy się badać.

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 września 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się skrócił na pół roku po skończeniu kp. Trwały idealnie 28-30 dni. W lipcu miałam w firmie pracy i stresów i juz 37 a staraniowy jak juz wiecie.. a tak sie cieszylam,że sie ogarnely..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Malina362 Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 28 września 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A macie bóle owulacyjne?

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 28 września 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Bo nie widzę sensu czekać z takimi rzeczami :)
    Wole zrobić i być spokojna, ze po cc nic się tam nie porobiło, niż dowiedzieć się za kilka miesięcy, ze dlatego w ciąże nie zachodzę :)
    Jestem panikara pod tym względem i dlatego porobilam już wszelkie możliwe badania itd - ale u mnie to kwestia doświadczeń przy poprzednich staraniach ;)
    Kurczę ciekawe jak tam u mnie macica dwa razy lyzeczkowana i raz CC

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 września 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,ja mam. Właśnoe mnie teraz ćmi ale jakoś nie wierzę,że na owu. A mam tylko cleanblue w domu i mi szkoda ;p

    Czarnulka i dziewczyny po cb znowu do Was pytanie.. jak teraz bym miała owu to jest to pewniak ze sie cala oczyscilam? Bo chyba bym się przy ewentualnym tescie pozytywnym starala (jak bedzie przed wizytą) ale boje sie ze nie do konca sie oczyscilam i cos narobie :/

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 28 września 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny .Z góry przepraszam,ze tak od razu z grubej rury .Od jakiegos czasu Was podczytuje i juz nie raz chcialam do Was dolaczyc.Bardzo chcialabym testowac z Wami w Pazdzierniku ,nie wiem czy sie jeszcze załapie..Mam wielką prosbe .Wiem,ze duzo z Was bierze luteine ,doradzcie mi cos bo mam już mętlik.Sprawa wyglada tak.Staramy sie z mężem 2 cykl.Zrobilam w lipcu tsh ,wyszlo 3,5 .Zapisalam sie do ginekologa-endokrynologa.Zrobila mi usg tarczycy ,stwierdzila ,ze wszystko ok i kazala brac euthyrox (polowe 75 ) Tsh spadlo mi do 1,29.Nie wiem czy to nie za szybko ( chociaz ona twierdzi ,ze nie) Wczesniej jeszcze zanim zaczelismy sie starac obserwowałam swoj cykl.Mierzylam temp i zawsze byly skoki i wyznaczona owu.Euthyrox zaczelam brac po owulacji .Okres dostalam z 2 dniowym opoznieniem.Ale od nowego cyklu cos sie porąbalo.Nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy wplyw euthyroxu.Temp nie podskoczyla .Bylam na monitoringu w 13,16 i 23 dni i dupa .Uroslo tylko do 11 mm .Gin stwierdzila ,ze cykl bezowulacyjny .Teraz mam 38 dzien cyklu i nadal nie mam @.Robilam testy -negatywne.Dzisiaj bylam u gina ale innego.Powiedzial,ze pecherzyk 22 mm ale to nic juz z tego nie bedzie i dal mi luteine na wywołanie okresu.Mam ją rowniez brac od 16 do 26 dnia cyklu ( tak przez 3 cykle ) Zapytalam czy to ma znaczenie jak dlugie mam cykle.No bo ja owu z obserwacji temp mam raczej pozne 17-19 dzien .Czy to mi nie zaszkodzi w zaden sposob jak bede brala to luteine od 16 dnia ??? Bardzo prosze pomożcie .Bo wiem,ze wiele z Was bierze luteine .

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Malina362 Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 28 września 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Mi się skrócił na pół roku po skończeniu kp. Trwały idealnie 28-30 dni. W lipcu miałam w firmie pracy i stresów i juz 37 a staraniowy jak juz wiecie.. a tak sie cieszylam,że sie ogarnely..
    To dużo Ci się przesunelo, jednak te 10 dni dużo znaczą. A co do badań to się na nich nie znam. Narazie zdaje się na naturę :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Malina362 Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 28 września 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Tak,ja mam. Właśnoe mnie teraz ćmi ale jakoś nie wierzę,że na owu. A mam tylko cleanblue w domu i mi szkoda ;p

    Czarnulka i dziewczyny po cb znowu do Was pytanie.. jak teraz bym miała owu to jest to pewniak ze sie cala oczyscilam? Bo chyba bym się przy ewentualnym tescie pozytywnym starala (jak bedzie przed wizytą) ale boje sie ze nie do konca sie oczyscilam i cos narobie :/
    Ja też mam bóle i codziennie mocniej daje znać o sobie jajnik więc może w tym cyklu owu będzie szybciej :)
    Przepraszam ale za bardzo nie jestem w temacie ale po czym miałaś się oczyścić?

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 września 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina362 wrote:
    Ja też mam bóle i codziennie mocniej daje znać o sobie jajnik więc może w tym cyklu owu będzie szybciej :)
    Przepraszam ale za bardzo nie jestem w temacie ale po czym miałaś się oczyścić?
    Przeszłam właśnie ciążę biochemiczną. Krwawilam i plamiłam 11 dni ,dzisiaj 13dc i czuje jajnik (dodam ze w tej ciazy mialam owulke w 29dc).

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Malina362 Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 28 września 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Przeszłam właśnie ciążę biochemiczną. Krwawilam i plamiłam 11 dni ,dzisiaj 13dc i czuje jajnik (dodam ze w tej ciazy mialam owulke w 29dc).
    Współczuję Ci :/ niestety ale znam ten ból w marcu miałam puste jajo :( miałaś zabieg czy sama się oczyscilas?

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 28 września 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Tak,ja mam. Właśnoe mnie teraz ćmi ale jakoś nie wierzę,że na owu. A mam tylko cleanblue w domu i mi szkoda ;p

    Czarnulka i dziewczyny po cb znowu do Was pytanie.. jak teraz bym miała owu to jest to pewniak ze sie cala oczyscilam? Bo chyba bym się przy ewentualnym tescie pozytywnym starala (jak bedzie przed wizytą) ale boje sie ze nie do konca sie oczyscilam i cos narobie :/
    Przedszkolanka nawet jesli dobrze sie nie oczyscilas to wtedy organizm nie przyjmie ciazy .. mi po poronieniu maturalnym pozwolili odrazy a bylo to 3 mies juz
    Po 3 stracie lyzeczkowali mnie w styczniu a w lutym zaszlam w ciaze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2018, 21:17

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 września 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina362 wrote:
    Współczuję Ci :/ niestety ale znam ten ból w marcu miałam puste jajo :( miałaś zabieg czy sama się oczyscilas?
    Sama. Spadla mi beta,na usg lekarz stwierdzil ze lada dzien krwawienie bedzie i trafił bo 2 dni pozniej przyszla @ ,skrzepy i 2 dni plamienia. Obecnie czysto.

    Czarnulka mam nadzieje,ze poczeka do wizyty bo ja i tak peniacz sie boje..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 28 września 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Sama. Spadla mi beta,na usg lekarz stwierdzil ze lada dzien krwawienie bedzie i trafił bo 2 dni pozniej przyszla @ ,skrzepy i 2 dni plamienia. Obecnie czysto.

    Czarnulka mam nadzieje,ze poczeka do wizyty bo ja i tak peniacz sie boje..
    Rozumiem, ja krwawilam tylko 6 dni po biochemicznej ..
    Teraz mam jakas infekcje i sama nie wiem czy odpuscic ten cykl czy nie ponic jak np. Facet ma infecje to moze byc puste jajo tak gadal lekarz mojej znajomej bo sie jej trafiło czekali do 8 tyg jeździła od lekarza do lekarza jeden widział cos drugi nie .. w koncu położyli ją na szpital i obserwowalo kilku lekarz niestety musieli zakonczyc ciaze .. kazali jej minimum rok odczekac

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Tysia16003 Przyjaciółka
    Postów: 83 106

    Wysłany: 28 września 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina362 wrote:
    A macie bóle owulacyjne?
    U mnie ból owulacyjny trwa 3-4 h i to taki skurcz ze czasem zgieta w pol musze chodzic :)

    11 cs - cykl udany :)
    Wszystkie wyniki w normie
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 28 września 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bola jajniki kilka razy w ciagu cyklu ale nie umiem wychwicic kiedy jest owu z tych boli bo czasem mam je przed owu czasem po .. ale te bole przed ostatnia ciaza byly nieznosne musialam brac czasem tabletkę a teraz czasem tylko pobolewa nie wiem właśnie czy coś sie nie porobilo

    Jedynie co to mega mnie dziś cyce bola ale dla czego??? U mnue 10dc testy negatywne sluz dopiero sie pojawia i to dopiero ten lepki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2018, 21:28

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Słoneczko12 Autorytet
    Postów: 476 403

    Wysłany: 28 września 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :-) Chcę do Was dołączyć, dziś przyszła @. Testować będę 27 paź. Pozdrawiam i trzymam kciuki za nas wszystkie :-)

    niedograna lubi tę wiadomość

    Czekamy na pierwszy cud - owoc naszej miłości <3

    “Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.”

    Syr 1, 23

    79f810a70fb8f58768340856f6aff5f8.png[/u
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 28 września 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka spogladnęlam na twoj wykres byl spadek temp Robisz sikance? Moze to na owu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2018, 21:37

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Malina362 Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 28 września 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Przedszkolanka nawet jesli dobrze sie nie oczyscilas to wtedy organizm nie przyjmie ciazy .. mi po poronieniu maturalnym pozwolili odrazy a bylo to 3 mies juz
    Po 3 stracie lyzeczkowali mnie w styczniu a w lutym zaszlam w ciaze
    I jak przebiegła ta ciąża? U mnie ciężej jest bo zajść nie mogę :/ a podobno po poronieniu jest się bardziej płodne eh:/

  • Malina362 Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 28 września 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Rozumiem, ja krwawilam tylko 6 dni po biochemicznej ..
    Teraz mam jakas infekcje i sama nie wiem czy odpuscic ten cykl czy nie ponic jak np. Facet ma infecje to moze byc puste jajo tak gadal lekarz mojej znajomej bo sie jej trafiło czekali do 8 tyg jeździła od lekarza do lekarza jeden widział cos drugi nie .. w koncu położyli ją na szpital i obserwowalo kilku lekarz niestety musieli zakonczyc ciaze .. kazali jej minimum rok odczekac
    Pierwsze słyszę że od infekcji faceta może być puste jajo. Mi lekarz nic nie mówił na ten temat.

  • Malina362 Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 28 września 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko12 wrote:
    Cześć :-) Chcę do Was dołączyć, dziś przyszła @. Testować będę 27 paź. Pozdrawiam i trzymam kciuki za nas wszystkie :-)
    Dziękuję ja za cb również trzymam :) wierzysz temperaturę lub gadasz szyjke?

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ