Forum Starając się - ogólne Październikowe II kreski
Odpowiedz

Październikowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet

Wysłany: 25 października 2018, 22:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    miałam 20 minut temu skurcz w macicy dość silny, a 19:40 jak wstałam to mi zarwal mega prawy jajnik. Jak tylko troche popracuje (stojąc czy na podłodze) to miednica mega daje znać razem z krzyżami. Gdyby tylko nie ta niska tempka ,oby jutro skoczyła...
    Cos czuje ze sobrze sie to skonczy u Ciebie :)

f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet

Wysłany: 25 października 2018, 22:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga no to ładnie Ci podskoczyła!
    Ja nie wiem,ale w ciąży z Polą miałam książkowy wykres, sięgała 37 stopni (byłam na duphastonie ale fakt,że mierzyłam o 8:30-9 a teraz przed 6), ale dwa dni teraz miałam 36.3 a podstawowa to ok.36-36.2 :(

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png

Wysłany: 25 października 2018, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Cos czuje ze sobrze sie to skonczy u Ciebie :)
    a nic nie mów.. staram się nie nakręcać ale powiedz mi jak tego nie robić? Z Polą pamiętam jak skurcza miałam przy implantacji w sklepie i myślałam że z głodu (ale to taki w boku) a później mnie mdliło i w nocy miałam skurcze jelit. Teraz też niby od wczoraj mam podobne objawy,ale akurat jadłam cięższe rzeczy niż na ogól i mmyślę że to od tego.

A Ty jak ? Coś pika,boli?

XxMoniaXx lubi tę wiadomość

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet

Wysłany: 25 października 2018, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja temp nie mierze bo uwazam ze to bezsens i w 50% sie sprawdzaja a w 50 nie. Ja z Julka mialam mega plaski wykres temp . nigdy nie dochodzilo ku 37 . przy oeu mislam msx 36.6 a ciazowa 36.5-36.6. Wiec ja temp nie ufam i mimo ze czasem mnie korci prowadzic wykres temp to przypominam sobie co bylo wiec i tak nic by mi to nie dalo a daremnie nakrecilo:)

przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet

Wysłany: 25 października 2018, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nic nie mów.. staram się nie nakręcać ale powiedz mi jak tego nie robić? Z Polą pamiętam jak skurcza miałam przy implantacji w sklepie i myślałam że z głodu (ale to taki w boku) a później mnie mdliło i w nocy miałam skurcze jelit. Teraz też niby od wczoraj mam podobne objawy,ale akurat jadłam cięższe rzeczy niż na ogól i mmyślę że to od tego.

A Ty jak ? Coś pika,boli?
    Mnie nic nie kluje, nie pika nie boli, cycki bez odczuc:) gin stwierdzila ze za daleko jestem fo okresu zeby miec objawy :) ale wiem ze przy Julce mialam zero objawow do ok 7 tyg wiec luzz:)

f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

10. 2018r. - c.b

Wysłany: 25 października 2018, 22:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Ja temp nie mierze bo uwazam ze to bezsens i w 50% sie sprawdzaja a w 50 nie. Ja z Julka mialam mega plaski wykres temp . nigdy nie dochodzilo ku 37 . przy oeu mislam msx 36.6 a ciazowa 36.5-36.6. Wiec ja temp nie ufam i mimo ze czasem mnie korci prowadzic wykres temp to przypominam sobie co bylo wiec i tak nic by mi to nie dalo a daremnie nakrecilo:)
    właśnie przyjaciółka mi dzisiaj mówiła,że jej tez temperatura się nie sprawdziła. Zreszta Anna.Anna(?) chyba nie ma nawet owu wyznaczonej tu a skonczyła zielono :)

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png

Wysłany: 25 października 2018, 22:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Mnie nic nie kluje, nie pika nie boli, cycki bez odczuc:) gin stwierdzila ze za daleko jestem fo okresu zeby miec objawy :) ale wiem ze przy Julce mialam zero objawow do ok 7 tyg wiec luzz:)
    aa to super :) to obyi to był znak :D nie raz mówiłam,że brak objawów to czasem najlepszy objaw ;)

XxMoniaXx lubi tę wiadomość

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • Ann.ann Ekspertka

Wysłany: 25 października 2018, 22:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie przyjaciółka mi dzisiaj mówiła,że jej tez temperatura się nie sprawdziła. Zreszta Anna.Anna(?) chyba nie ma nawet owu wyznaczonej tu a skonczyła zielono :)

tak, u mnie tak było, możecie sobie zerknąć na mój wykres :)

Basia: ukdybd3mnkuh4sjx.png

Wysłany: 25 października 2018, 23:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann.ann wrote:
    tak, u mnie tak było, możecie sobie zerknąć na mój wykres :)
    Przepraszam,pokręcilam nicka ale o Ciebie mi właśnie chodziło :)

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • Agagusia Autorytet

Wysłany: 25 października 2018, 23:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak to skoku nie bylo??? Jsk byl zaraz po tym spadku, czyli chyba 26. Przeciez to nie ma wyglądać tak ze nisko i nagle wszystkie wyższe od poprzednich, tym bardziej ze przed owu jest zwykle spadek i tu to widac bardzo wyraźnie. Zależnie od danego modelu ma byc np trzy wyższe tempki od 6 poprzednich, z tym ze te trzy wyższe moga byc poprzedzielane max dwoma niższymi. W tym wykresie tak jest.

qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm

Wysłany: 26 października 2018, 06:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)
    Skok o 0.1 ale cieszy jak nie wiem ;p 9dpo dzisiaj.
    A jak u Was? Kto testuje?

Nona, Beti82, Izaw lubią tę wiadomość

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • Ola454 Ekspertka

Wysłany: 26 października 2018, 07:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadal brak @, ale caly czas czuje sie jakbym miala dostac. Wczoraj piersi bolaly, dzisiaj w miare ok.
    Ale szyjka jest nisko bardzo wiec na pewno okres przyjdzie

• Agagusia Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 08:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ni ja testowałam i nie wiem co napisac. Bylo biało jak u vizira, jednak po prawie godzinie zerknęłam raz jeszcze i cień cienia byl, ale naprawde slabiuuutki. Siknelam raz jeszcze, bo nic nie piłam i niby cos tam jest, ale zastanawiam sie czy to nue cos ślą fatamorgana:) brzuch bólu, piersi tez, tempka 37.01, 10-11 dpo.

qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 października 2018, 08:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie nic, tylko cycki duże.

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 października 2018, 08:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 33 dc i silny ból podbrzusza a do tego różowy śluz - @ nadchodzi wielkim krokiem :O

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 października 2018, 08:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    u mnie nic, tylko cycki duże.
    Nona kiedy testujesz cycki to dobry objaw ;) ja juz po jodze porannej i kawce ;) u mnie zero objawow dlugi miesiac przede mna ale modle sie codziennie o spokoj;)

• xgirl Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 08:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    laski chyba widze mega bladziocha :o albo juz mi sie na mozg rzucilo

Nona, osi, AktywnaPrzyszłaMama1991, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Anhydra Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 08:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka trzymam kciuki aby wykres ładnie poszybował!:)
    Myślę, że ze sprawdzalnoscią temp to kwestia mocno indywidualna. U mnie z kolei bardzo dobrze się to przekłada zarówno w ciąży jak też cyklach bezowulacyjnych.

zem3wn15hyz14zz5.png

PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 października 2018, 08:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    laski chyba widze mega bladziocha :o albo juz mi sie na mozg rzucilo

Wyślij zdjęcie! To my świeżym okiem ocenimy :)

• jolciaa171 Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 08:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia wrote:
    Ni ja testowałam i nie wiem co napisac. Bylo biało jak u vizira, jednak po prawie godzinie zerknęłam raz jeszcze i cień cienia byl, ale naprawde slabiuuutki. Siknelam raz jeszcze, bo nic nie piłam i niby cos tam jest, ale zastanawiam sie czy to nue cos ślą fatamorgana:) brzuch bólu, piersi tez, tempka 37.01, 10-11 dpo.

ja do czasu spozniająvej sie @ miałam cały czas biel wizira!
    W dniu spodziewanej @ cien cienia widoczny tylko pod światło, za 2 dni piekna druga kreska.
    Nie ma co testować za wcześnie

Nona, OlivkowaMama lubią tę wiadomość

uwo99jcga48s16g3.png
‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego