X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe II kreski
Odpowiedz

Październikowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 8 października 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Dziewczyny myslicie że jest jakas szansa
    w tym cyklu czy nie?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c77d34c998a6.png

    W ostatni dzien gdzie jest serduszko w dniu owu to bylo bzyku bzyku po 2 popołudniu ale zaznaczylam ze rano bo nie ma opcji ze popoludniu
    Szansa jest zawsze jak był seks i owulacja. Ale to jak wróżenie z fusów. Możesz mieć książkowy wykres i dupa, a i wykres kiepawy i się uda. Czekaj i się nie doszukuj niczego. Do tego by się udało nie potrzebujesz zapewnień koleżanek z forum.

    Magda - mbc, Sung lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 8 października 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Meggs no właśnie z tymi objawami to trzeba bardzo ostrożnie, nie nakręcam się, ale obiektywnie mogę stwierdzić że ten cykl jest inny i nigdy wcześniej tak nie miałam.
    Trzymam kciuki by to było to. Sama już nie wierze w "objawy" bo organizm często pokazuje nam to co tak pragniemy zobaczyć.
    A nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością.

    Nona, Magda - mbc, Izaw, moyeu lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 8 października 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Szansa jest zawsze jak był seks i owulacja. Ale to jak wróżenie z fusów. Możesz mieć książkowy wykres i dupa, a i wykres kiepawy i się uda. Czekaj i się nie doszukuj niczego. Do tego by się udało nie potrzebujesz zapewnień koleżanek z forum.
    Tak wiem bo juz bylam 5 razy w ciazy. I parwie każda z nich byla inna w sensie temperatur i objawow. Ale nie o to chodzi.
    Po prostu chce wiedziec co inne dziewczyny mysla moze któraś miała podobnie . Wiem ze zadne zapewnianie przez dziewczyny nie spowoduje ze zobacze od razu q dwie kreski ale po to jest to forum i po to tu siedze by sobie doradzac , wyrazac opinie , udzielac jakies informacje ktore beda przydatne innej osobie itd

    Nikodemka lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Beata81 Ekspertka
    Postów: 206 136

    Wysłany: 8 października 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka wszystko jest możliwe, trzymam kciuki :)

    Najmłodsza_staraczka, czarnulka24 lubią tę wiadomość

    Hashimoto
    03.2018 [*] 9tc
    01.2018 cb
    09.2014 córcia
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 8 października 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) cały czas podczytuje i jestem z wami:) właśnie zamowilam testy owulacyjne clearblue:) Wredna @ przyszła w 32 dc, czyli trzy dni po terminie. Już jestem bojowo nastawiona na ten cykl i liczę, ze będzie dobrze. Od kilku dni jestem dumna posiadaczka wiedzy o tym, ze mam hashimoto;) oczywiście, żartuję z tą dumą, ale w końcu znalazłam źródło mojego złego samopoczucia od dłuższego czasu. Teraz będzie już tylko lepiej:)
    Miłego dnia!

    czarnulka24, Beata81, Izaw lubią tę wiadomość

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 8 października 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Cześć dziewczyny:) cały czas podczytuje i jestem z wami:) właśnie zamowilam testy owulacyjne clearblue:) Wredna @ przyszła w 32 dc, czyli trzy dni po terminie. Już jestem bojowo nastawiona na ten cykl i liczę, ze będzie dobrze. Od kilku dni jestem dumna posiadaczka wiedzy o tym, ze mam hashimoto;) oczywiście, żartuję z tą dumą, ale w końcu znalazłam źródło mojego złego samopoczucia od dłuższego czasu. Teraz będzie już tylko lepiej:)
    Miłego dnia!
    Super znalazłaś co powoduje u Ciebie zle samopoczucie . Pewnie bierzesz juz euthyrox moze on troszke pomoze przy staraniach czasem tarczyca uniemozliwaia zajście ale nie u kazdej.. ja sie dopiero dowiedzialam o tarczycy po 3 starcie bo z badan wychodzila e miare dobrze.. w ciayz delikatnie podskakiwala ale bez szalu ale ft4 bylo zawsze za nisko no i usg mowilo samo za siebie. trzymam kciuki za twoje starania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2018, 11:15

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 8 października 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Mam takie pytanie, może któraś ma podobnie. Staram się z Mężem o dziecko kilka miesięcy, mam nieodczynnośćtarczycy, ostatnio robiłam badania hormonów i kolejny raz wyszedł mi podwyższony wynik 17 )H-progesteronu (4,02 gdzie w 3 dniu cyklu powinien być max do 1,3. To samo z DHEASO4, wynik 490, gdzie w moim przedziale wiekowym (28 lat) wynik powinien być do 340. Czy ktoś orientuje się co mogą oznaczać te wyniki? Endo mam za miesiąc dopiero, podobno super lekarka, poprzednia nic nie robiła z tym bo nie staraliśmy sie jeszcze o dziecko, jednym słowem olała sprawę i nie wiem nawet na czym stoję...

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 8 października 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Cześć dziewczyny:) cały czas podczytuje i jestem z wami:) właśnie zamowilam testy owulacyjne clearblue:) Wredna @ przyszła w 32 dc, czyli trzy dni po terminie. Już jestem bojowo nastawiona na ten cykl i liczę, ze będzie dobrze. Od kilku dni jestem dumna posiadaczka wiedzy o tym, ze mam hashimoto;) oczywiście, żartuję z tą dumą, ale w końcu znalazłam źródło mojego złego samopoczucia od dłuższego czasu. Teraz będzie już tylko lepiej:)
    Miłego dnia!
    Najważniejsze, że wiesz już o tym, teraz wszystko musi iść w dobrym kierunku, ;) gdy wdrożone będziesz miała leki. Jak u Ciebie wykryto to, jakie miałaś badania robione że udało się rozpoznać chorobę?
    Powodzenia, trzymam kciuki :)

    m3sxnafao0xnjr4b.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 8 października 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28 wrote:
    Witajcie dziewczyny. Mam takie pytanie, może któraś ma podobnie. Staram się z Mężem o dziecko kilka miesięcy, mam nieodczynnośćtarczycy, ostatnio robiłam badania hormonów i kolejny raz wyszedł mi podwyższony wynik 17 )H-progesteronu (4,02 gdzie w 3 dniu cyklu powinien być max do 1,3. To samo z DHEASO4, wynik 490, gdzie w moim przedziale wiekowym (28 lat) wynik powinien być do 340. Czy ktoś orientuje się co mogą oznaczać te wyniki? Endo mam za miesiąc dopiero, podobno super lekarka, poprzednia nic nie robiła z tym bo nie staraliśmy sie jeszcze o dziecko, jednym słowem olała sprawę i nie wiem nawet na czym stoję...

    masz problem z androgenami: http://www.medonet.pl/magazyny/nieplodnosc,androgeny,artykul,1570258.html

    prawdopodobnie będziesz musiała brać metforminę, ale ja się do końca na tym nie znam więc nie wyjaśnię głębiej.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 8 października 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy to w znaczącym stopniu może mieć wpływ na niemożność zajścia w ciążę? czy lekami da się to "wyprostować"? Stresuję się bo tyle razy robiłam te badania, kasy poszło na nie sporo, a tu lekarz dopiero za miesiąc a ja tak myślę co mi jest...

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 8 października 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś taka jakaś wzdeta chodzę w rozpiętych spodniach dobrze ze sweter długi złe dziś spałam w nocy brzuch bolał i boli nadal na okres :(

    Teraz widzę dużo ma ovu w tym tyg będzie dużo bzykamia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2018, 11:43

    Nona, Izaw lubią tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 8 października 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28 wrote:
    a czy to w znaczącym stopniu może mieć wpływ na niemożność zajścia w ciążę? czy lekami da się to "wyprostować"? Stresuję się bo tyle razy robiłam te badania, kasy poszło na nie sporo, a tu lekarz dopiero za miesiąc a ja tak myślę co mi jest...

    w bardzo znaczącym. Tak, pobierzesz leki i powinno być dobrze :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 8 października 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie tak myślałam że to wpływa na trudności ale do tej pory nie trafiłam na dobrego endo ani ginekologa. szkoda że jeszcze ponad miesiąc musze czekać na wizytę i to prywatnie, chociaż teraz wyluzowałam z ciążą, bardzo martwią mnie za to hormony, którymi lekarz nie potrafi się zająć, a tylko zleca badania, człowiek wydaje kupe kasy a nic nie wie tak naprawdę... więcej się dowiedziałam z różnych grup czy forum niż od lekarza :/

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 8 października 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak to czasem niestety jest, ale czekaj cierpliwie do wizyty, będzie dobrze!

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 8 października 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wsparcie i miłe słowa! Chciałabym udzielać się tu na forum częściej, ale niestety postanowiłam zrobić sobie "odwyk" od ciązowych stron, bo po prostu jak przeglądam te strony to za bardzo myślę, a jak sie trochę odcięłam to jest mi lepiej, ale nie ukrywam że fajnie by było móc się dzielić z innymi swoimi troskami, a wiadomo, Mąż wysłucha i naprawdę pociesza, ale kobieta z kobietą to jednak inaczej, a tak naprawdę jeszcze oprócz mojej przyjaciółki to nikt inny nie wie o naszych staraniach

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • Magda814 Ekspertka
    Postów: 204 54

    Wysłany: 8 października 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/edb99aed89a8e36be2b7f39f37303d2f

    Dziewczyny co myślicie ? Pozytywny test był, śluz rozciągliwy, bóle jajników a temperatura nic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2018, 13:18

  • Ariette1983 Autorytet
    Postów: 266 177

    Wysłany: 8 października 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Rozbiłam dzisiaj 5 jajek na jajecznicę i w każdym jajku były 2 żółtka. Stary się śmieje, ze znak :p

    Ty się nie śmiej - u mnie było dokładnie to samo w szczęśliwym cyklu! Były nawet potrójne i mój też mówił że to znak!

    Nona, Izaw lubią tę wiadomość

    2nn33e3k17zi5yne.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 października 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj poćwiczylam,pogadałam z mamami i czuję się super ;) odświeżylam glowę ;)polecamy!

    Nona, Izaw lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 8 października 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test owu nadal negatywny.
    Co za dziadostwo. Martwię się ze pęcherzyk robi się za duży .. w 10 dc miał 17,5 mm a dzisiaj już 13 dc

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 8 października 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzę jeszcze paskowy wieczorem, bo chyba odrobinkę ściemniał od wczoraj.. ale myśle ze pozytyw będzie dopiero jutro? Pfff

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ