X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 :)
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 9 października 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Iwka i Ecencia trzymam kciuki!
    Kada będzie dobrze!

    Iwka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 9 października 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam dziś piękny sen.Wróciłam ze szpitala z świeżo urodzonym dzieckiem i wszyscy ,,go,, oglądali.nie wiem jaka płec bo był ubrany,nie pamiętam koloru,ale był trochę podobny do córki[ona była ładniejsza]ale miał tak strasznie długie i gęste włosy.I tak wyglądał pieknie i już go kofam.Tylko niech wreszcie przyjdzie!

    kaarolaa, Iwka lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 9 października 2013, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja niestety do jutra muszę czekać na wyniku bety. W sumie to nawet o tym dużo nie myślę bo wydaje mi się, że nic z tego. Chciała bym się pozytywnie zaskoczyć jutro rano przed pracą jak odbiorę wynik.

    Andzia33, Iwka, MalutkaEve lubią tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 9 października 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myśl pozytywnie!

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia bedzie betka, napewno :)

  • magdulka87 Przyjaciółka
    Postów: 122 39

    Wysłany: 9 października 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ecencia powodzenia życzę! będzie dobrze ;)

    2014 córka z IUI

    Starania o drugie dzieciątko
    2018 - dwie nieudane IUI
    2019 - dwie nieudane IUI

    09.2019 - ICSI - hiperstymulacja - 17 komórek pobranych. 6 zapłodnionych. 5 mrozaczków.
    31.10.2019 criotransfer 😥
    Kolejne 3 crio nieudan
    10.2020 Histeroskopia wykazała rozległe isthmocele w bliznie po cc😔
    11.2020 start 2 procedura❄❄❄❄
    7.11.2020 ET 2 dn. zarodek 😔
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 października 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero wróciłam, badanie miałam przed 12. Czy bolało? pozwólcie że zatrzymam to dla siebie. Czy jest dobrze? Nie za bardzo ;( Jutro odbieram wypis i wyniki, ale pod czas badania usłyszałam. Macica o nieprawidłowej budowie, jajowody bardzo mocno poskręcane oba zapchane, lewy puścił podczas badania. Lekarz mówi ze dobrze ale jak mu powiedziałam że jak jajeczkuję tylko z prawego to mina mu zrzedła.. Trochę płakać mi się chce ale trzymam się jakoś...

    Dziękuję za pamięć <3 Jesteście kochane <3 ecencia trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2013, 19:13

    MariaAntonina, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 9 października 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wszystkim dziękuję ze kciuki. Przydadzą się.

    Iwka lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Dopiero wróciłam, badanie miałam przed 12. Czy bolało? pozwólcie że zatrzymam to dla siebie. Czy jest dobrze? Nie za bardzo ;( Jutro odbieram wypis i wyniki, ale pod czas badania usłyszałam. Macica o nieprawidłowej budowie, jajowody bardzo mocno poskręcane oba zapchane, lewy puścił podczas badania. Lekarz mówi ze dobrze ale jak mu powiedziałam że jak jajeczkuję tylko z prawego to mina mu zrzedła.. Trochę płakać mi się chce ale trzymam się jakoś...

    Dziękuję za pamięć <3 Jesteście kochane <3 ecencia trzymam kciuki
    Kochana a dlaczego tylko z prawego jajeczkujesz? Bedzie dobrze, bo przeciez musi byc!:):*

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 października 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochana a dlaczego tylko z prawego jajeczkujesz? Bedzie dobrze, bo przeciez musi byc!:):*
    Nie wiem kiedyś się pytałam mojego gina ale odpowiedział wymijająco że czasami tak jest i już

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do gory głowa Iwka, bedzie dobrze,pamietam jak mnie wspierałaś,co mi dużo pomogło :-) co prawda boję się 2ciąży, żeby jej nie stracić, ale muszę wierzyć, ty też musisz.mnie na owulacje boli zawsze prawa strona i też myślałam, że tylko prawy mi działa ale skoro udało mi się zajść w ciążę tzn.że nie ma czym się martwić. Tobie też się uda. :-)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 października 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia90 wrote:
    Do gory głowa Iwka, bedzie dobrze,pamietam jak mnie wspierałaś,co mi dużo pomogło :-) co prawda boję się 2ciąży, żeby jej nie stracić, ale muszę wierzyć, ty też musisz.mnie na owulacje boli zawsze prawa strona i też myślałam, że tylko prawy mi działa ale skoro udało mi się zajść w ciążę tzn.że nie ma czym się martwić. Tobie też się uda. :-)
    16icon_kiss.gif Dziękuję <3
    Tak właśnie pomyślałam prawy się udrożni laparoskopowo, lewy jajnik ruszymy clio, a macica nie prawidłowa? zoperuje się lub jakąś wynajmę ooo taki przepis Iwki!!! Nie poddam się 0ulan.gif będę walczyć do ostatniej kropli

    Topola, Lili, kaarolaa, Ania_84, celia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia wrote:
    A ja niestety do jutra muszę czekać na wyniku bety. W sumie to nawet o tym dużo nie myślę bo wydaje mi się, że nic z tego. Chciała bym się pozytywnie zaskoczyć jutro rano przed pracą jak odbiorę wynik.


    kciukam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Dopiero wróciłam, badanie miałam przed 12. Czy bolało? pozwólcie że zatrzymam to dla siebie. Czy jest dobrze? Nie za bardzo ;( Jutro odbieram wypis i wyniki, ale pod czas badania usłyszałam. Macica o nieprawidłowej budowie, jajowody bardzo mocno poskręcane oba zapchane, lewy puścił podczas badania. Lekarz mówi ze dobrze ale jak mu powiedziałam że jak jajeczkuję tylko z prawego to mina mu zrzedła.. Trochę płakać mi się chce ale trzymam się jakoś...

    Dziękuję za pamięć <3 Jesteście kochane <3 ecencia trzymam kciuki

    Iwcia, trzymam kciuki za Ciebie :* dzielna jesteś :*

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 października 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę pognić przed TV. Milusiego wieczorku <3

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 9 października 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia! Ty nasza dzielna iskierko nadziei wszelakiej! Jestem z Ciebie dumna! :D

    Oczywiście, że będzie dobrze. Jajowód się przepcha a jakby co, to przecież nie od dziś wiadomo, że jajeczka takie są sprytne że przeskakują sobie jakoś do tego drożnego jajowodu czasami, jeśli jest taka potrzeba. Pojęcia nie mam jak to robią, ale taki jest fakt :)

    Macicę się naprawi, albo jakoś ustawi do pionu.
    A tutaj jeszcze mam coś co mnie zawsze stawia na nogi, podnosi na duchu i szykuje do walki!
    http://www.youtube.com/watch?v=XHQdpnYFl7k

    Ecencia, trzymamy kciuki! :)

    celia, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 9 października 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka, macica może nie ma na tyle dużej wady, żeby nie mogła ciąży donosić. Dwurożna np. też jest patologią, a zdrowe, piękne dzieci się z takich macic rodzą. A jajowodzik się przepcha i pewnie śmignie ci ciąża zanim się obejrzysz! :D Pocieszające jest to, ze znasz przyczynę swoich problemów i wiesz, w którym kierunku działać, żeby nie tracić czasu. Kciukam za ciebie mocno, mocno dzielna dziewczyno!!! :*

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    16icon_kiss.gif Dziękuję <3
    Tak właśnie pomyślałam prawy się udrożni laparoskopowo, lewy jajnik ruszymy clio, a macica nie prawidłowa? zoperuje się lub jakąś wynajmę ooo taki przepis Iwki!!! Nie poddam się 0ulan.gif będę walczyć do ostatniej kropli
    witaj Iwka :) no narazie to niezaciekawie wyglada...ale jeden juz przepchany jajowod jest, drugiemu laparoskopia pomoze, a macice ja tez mam nieprawidłowej budowy i do konca nie wiem o co chodzi, tyle w opisie dostałam. klisze ze szpitala odbiore, pojade do kliniki i tam mi wszystko wyjasnia

    za Ciebie kochana mocno trzymam kciuki i skoro obie w ciazy byłysmy, to mozna i bedzie dobrze :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 10 października 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety beta 0,17 wiec ciąży znów nie ma :( chciała bym wieżyć, że zrobiona za wcześnie ale 11 dpo musiało by coś wyjść.

    basiulkaa_89, Andzia33 lubią tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 10 października 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny jak tam dzionek mija??ja juz wyliczam czas do staranek niecierpliwie a tu jeszcze tydzien:(listy ktora kiedy testuje juz nie robicie?

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ