X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 :)
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 14 października 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze znajdz lekarza ktory przyjmuje i prywatnie i na NFZ.. to może da rade cie wcisnąć i wypisze na NFZ badania..

    Moja gin do której chodzę prywatnie właśnie na 1 wizycie zaproponowała mi to .. i umówiłam się na NFZ i dała skierowania na badania.. za które nie muszę płacić

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Róża Ekspertka
    Postów: 198 79

    Wysłany: 14 października 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No są takie przychodnie gdzie przyjmuja i prywatnie i panstwowo ale jaka mam pewnosc ze ten gin mi tak zrobi? Mam swojego ginekologo bardzo dobrego zresztą, ale niestety nie wystawia badań na nfz :/ Ale może faktycznie zadzwonię i zapytam

    Róża
    f2w3ol2a740h70ep.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 14 października 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i przyszla @.. :( wczoraj..

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje panie :)
    Różyczki GRATULACJE :) I SPOKOJNYCH 9 MIESIECY ZYCZE :)

    Dziewczyny ja wczoraj na bieliźnie zauważyłam kilka kropelek krwi?????
    Dziwne jeszcze mam czas do okresu. Pozdrawiam

    benitka lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 14 października 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Pażdziernik się dla mnie zakończył jedna wredna krecha.
    Róża gratulacje.

    MariaAntonina lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 14 października 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża wrote:
    Wiecie co dziewczyny wkurzyłam się. Chciałam się zapisać do ginekologa na nfz a oni do mnie "że nie ma wolnych terminów do końca roku"!! Toż to skandal, pół pensji mi zabierają i nie mogą mnie przyjąć?? A chciałam tam iść po to, że te pierwsze badania są drogie ponad 300 zł i stwierdziłam, że to bezsens robić je prywatnie. I oczywiście wizyta z USG 300 zł. Najlepiej by mi pasował prywatny ginekolog, ale badania krwi i moczu na nfz. Czy coś takiego w ogóle jest możliwe? Przecież to nie fair żebym tyle płaciła za pobieranie krwi skoro co miesiąc tyle mi potrącają.
    Kochana lekarz ma obowiązek przyjąć kobietę w ciąży poza kolejnością w celu stwierdzenia ciąży - no bo przecież żeby dostać becikowe musisz mieć potwierdzoną wizytę przed 10tc.
    U mnie było tak że w okienku wzięłam swoją kartę i do lekarza poszłam z kartą i mnie przyjął. Tylko że oni stwierdzą ciążę dopiero około 6-8 tyg chyba że od razu usg zrobi. Jeśli jesteś poporonieniu to możesz iść żeby zrobić badania na hormony. Ale lepiej żebyś poszła z badaniem bety (koszt ok 30zł) i progesteron (też ok30zł) żeby wiedział że jest duże prawdopodobieństwo ciąży.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Pismak Autorytet
    Postów: 2426 7074

    Wysłany: 14 października 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :)

    Róża serdeczne gratulacje :)

    MarAnt a Ty poszłaś w końcu na to l4? Jak się czujesz?

    Iwka a u Ciebie już lepiej ? Uwielbiam Twoje pozytywne myślenie i to że zawsze umiesz mnie nim zarazić chociaż troszkę :)

    Andzia nie lubię Twojej I kreski !!!!

    Dopisałabym się do listy ale niestety mam zakaz na staranka :/
    Trudno damy radę jakoś to przetrzymać :)

    Trzymam za was wszystkie mocno kciuki, niech na testach wychodzą same II Kreski a tym co już je zobaczyły to niech dzidzki zdrowo się rozwijają :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2013, 13:36

    kaarolaa, Andzia33, Lili lubią tę wiadomość

    20.10.2023 - Jest i Ona - moje największe szczęście. 38 tyg 5 dni - 3230 g 53 cm

    Angelius Provita

    19.09.2013 [*] 07.05.2014 [*] 10.11.2017 [*][*] 23.11.2018 [*]

    08-09.2018 Szczepienia limfocytami męża MRL 59,7%

    2019 Histeroskopia - wszystko ok

    08-09.2022 Powtórne szczepienia pullowane

    10.2022 Histerioskopia, Laparoskopia, Drożność - usunięcie prawego jajowodu - wodniak, reszta ok

    OK: Kariotypy, ANA, ASA, APA, ACA, testosteron,, homocysteina, białko C, S, anty-tTG, CBA, IMK, LCT, nasienie

    Źle: Hiperprl, APS (LA), mutacje hetero FV R2_4070A-G, MTHFR 677C-T , PAI-1 4G; HLA-DQ8, MRL 9%, NK 16,1%, ATA, KIR AA (mąż HLA-C C2C1)
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 14 października 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj miałam piękny sen;
    stałam na drodze z ludżmi z pracy i obok nas było skrzyżowanie i jechało[skręcało]auto z przyczepką a na niej dwa wózki bliżniacze i podczas tego skręcania jeden wózik spadł na drogę a kierowca tego nie zauważył i pojechał dalej.Poszłam po ten wózik na środek skrzyżowania a wszyscy się dziwili po co idę ,mówię ,ze będzie zawadzał i może dojśc do wypadku.Podobał mi się był biało-granatowy i w środku miał wyposażenie do łóżeczka,ręczniki,pieluchy,zabawki poprostu wszystko oprócz dzieci i wzięłam go do domu ,to wszystko poroskładałam na łóżku i ...się obudziłam .Poszłam robic tego testa a tu d...a z pieknego snu.


    A jeszcze moja mała otwiera wczoraj jajko niespodziankę i jakoś tak nie zainteresowała jest zabawka tylko ta kartka co jest zawsze w środku ;
    usiadła i czyta DOSTAŁAŚ BRACISZKA i zdziwiona mówi ale nie dostałam,a my w śmiech.

    Lili, Iwka, Topola lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 14 października 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa i Różyczko warto zrobić 2xbadania na bete żeby sprawdzić czy rośnie dobrze. Moja koleżanka poszła do lekarza pierwszego kontaktu i dostała od niego skierowanie na bete i była na kasę

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 14 października 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia jeśli jeszcze nie masz @ to nic straconego!
    Kada to nie możliwe, ja taka bardzo kibicowałam :/

    Róża dzwoń, pytaj, pchaj się z butami, muszą cię przyjąć!!!! Nie daj się! :)

    Iwcia, czy ja też dostanę od ciebie takiego kociaczka?????
    Juz mi się dawno spodobał i pomyślałam, ze ja chcę być w ciąży, żeby dostać od Iwki kocika muuuua takiego przytulaśnego!
    Pismak zgadzam się z tobą - ta kobieta ma w sobie tyle pozytywu i samozaparcia, że powinnyśmy się od niej uczyć! Dzięki Iwka, że tu jesteś!

    Andzia33, celia, celia, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • Róża Ekspertka
    Postów: 198 79

    Wysłany: 14 października 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus dzięki za te informacje, nie wiedziałam. Wręcz myślałam, że jak jestem w ciąży to tymbardziej mnie nie przyjmą, bo mają inne z problemami. Dzięki naprawdę, zatem będę dzwonić jeszcze raz. Dziś zrobiłam betę, jutro wynik, szkoda, że nie zrobiłam progesteronu, ale pewnie i tak mi zleci.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Róża
    f2w3ol2a740h70ep.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 14 października 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pismak wrote:
    Cześć dziewczynki :)

    Róża serdeczne gratulacje :)

    MarAnt a Ty poszłaś w końcu na to l4? Jak się czujesz?

    Iwka a u Ciebie już lepiej ? Uwielbiam Twoje pozytywne myślenie i to że zawsze umiesz mnie nim zarazić chociaż troszkę :)

    Andzia nie lubię Twojej I kreski !!!!

    Dopisałabym się do listy ale niestety mam zakaz na staranka :/
    Trudno damy radę jakoś to przetrzymać :)

    Trzymam za was wszystkie mocno kciuki, niech na testach wychodzą same II Kreski a tym co już je zobaczyły to niech dzidzki zdrowo się rozwijają :)
    50przytula.gif Dziękuję <3 I mam nadzieję, że będę potrafiła Was wszystkie zarazić pozytywnym myśleniem...bo przecież najważniejsze jest to by iść z uśmiechem przez życie radosne-sloneczko.gif

    Nusia, kaarolaa, Lili, Pismak, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 14 października 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili wrote:
    Andzia jeśli jeszcze nie masz @ to nic straconego!
    Kada to nie możliwe, ja taka bardzo kibicowałam :/

    Róża dzwoń, pytaj, pchaj się z butami, muszą cię przyjąć!!!! Nie daj się! :)

    Iwcia, czy ja też dostanę od ciebie takiego kociaczka?????
    Juz mi się dawno spodobał i pomyślałam, ze ja chcę być w ciąży, żeby dostać od Iwki kocika muuuua takiego przytulaśnego!
    Pismak zgadzam się z tobą - ta kobieta ma w sobie tyle pozytywu i samozaparcia, że powinnyśmy się od niej uczyć! Dzięki Iwka, że tu jesteś!
    Aż się poryczałam 50przytula.gifjestem jestem i Was nie opuszczę <3 i kociaka byś chciała? Ale wiesz że jak go dostaniesz to dwie krechy muszą być!!!! Kochana żeby nie zapeszyć masz przedsmak tańczącego kociaka kotek-cwiczy.gif on się przygotowuje na dwie piękne grube krechy które w tym miesiącu będą u Ciebie <3

    Nusia, Lili, celia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 14 października 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pismak wrote:
    Cześć dziewczynki :)

    Róża serdeczne gratulacje :)

    MarAnt a Ty poszłaś w końcu na to l4? Jak się czujesz?

    Trzymam za was wszystkie mocno kciuki, niech na testach wychodzą same II Kreski a tym co już je zobaczyły to niech dzidzki zdrowo się rozwijają :)


    Nie kochana szykuje się na L4od listopada...juz wszystko załatwione.
    Czuje się lepiej , mdlosci i wymioty przechodzą.. Nawet mam 1serduszko na wykresie..niestety to wyjątek..sprobowalismy ale się boje i chyba dalej nic z tego..to nasza wspolna decyzja, dzidzia najwazniejsza...

    W piątek idę na badania..krwi i mocu.
    muszę umieścić mojego brzucha...moze on będzie zarażał.

    A u ciebie mam nadzieje ze dobrze, ze blizn sid goi a samopoczucie lepsze i pozytywne myślenie też w normie...

    Czas mija szybko, kazda z nas ma zapisany swój tam gdzieś ...nie przedkoczymy naszego przeznaczenia ale możemy nim walczyć.
    wierze ze kazda z nas będzie szczęśliwa mama . Jedynym to przychodzi łatwiej innym trudniej. Ale motto jest jedno tu i teraz "jeden za wszystkich wszystcy za jednego" jesteśmy wirtualnie pomagać sobie na wzajem. I to czyni nas juz kimś..

    kaarolaa, Lili, Nusia, Iwka, Pismak, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja, a ja? dla mnie w ogole starczy tych kociakow??? Iwka tak je rozdajesz, ze chyba dla mnie juz nie bedzie :)
    jutro zaczynamy akcje <3 , to ostatnia szansa przed wizyta w klinice. jutro rano musze jeszcze odebrac klisze z mojego marcowego hsg, bow klinice chca je obejrzec. musze sie przygotowac, pozbierac wszystkie wyniki, opisy, wypisy itd...

    MariaAntonina, Iwka lubią tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 14 października 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarola będzie dobrze..wiedze ze kociak będzie i dla ciebie..a może i podwójny ;)

    Iwka, kaarolaa lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 14 października 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia to małe kicię też jest urocze!!! O jakbym wyprzytulała takiego małego brzdąca! :) Ale i tak nie spocznę na laurach!!!!!! Tego drugiego też chcę i to jeszcze w tym miesiącu!!!!!!! (tutaj tupnęłam nóżką)

    Przytulaski dla ciebie i wszystkich dzielnych babeczek z wątku :D

    MariaAntonina spokojnej, radosnej ciąży!!!! (oj, zabrzmiało jak życzenia bożonarodzeniowe ;) )

    Iwka, Andzia33, kaarolaa lubią tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 14 października 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lili jak nie teraz to nastepnym razem..

    Lili lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 14 października 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociaczków jest dużo <3 Czekają na każdą z Was ;) idę urodzinowo dopaść męża 0crazysex.gif ale najpierw masaż (kupiłam ten olejek z ziaja do masażu - któraś go tu polecała)
    Uciekam bo woła !!!

    MalutkaEve, Lili, Andzia33, kaarolaa lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Kociaczków jest dużo <3 Czekają na każdą z Was ;) idę urodzinowo dopaść męża 0crazysex.gif ale najpierw masaż (kupiłam ten olejek z ziaja do masażu - któraś go tu polecała)
    Uciekam bo woła !!!


    masuj masuj :D i daj się wymasować :D

    Lili lubi tę wiadomość

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ