X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 20 października 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kashanti już spojrzałam - rewelka :) Super że I cykl, bo starania podejrzewam że były dla Ciebie przyjemnością :) A jak trwają już dłużej to raz są przyjemnością, ale raz obowiązkiem ( mówię o sobie ).

    Ja dzisiaj 8dni po, i negatyw ( wiem ze wczesnie ). Dlatego tak podpytałam o ten test u Ciebie - wiesz szukam nadziei haha :D

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 20 października 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale pięknie za pierwszym razem sukces :) będzie wszystko dobrze trzeba myśleć pozytywnie .. :)

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • pumka1990 Autorytet
    Postów: 1186 599

    Wysłany: 20 października 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kashanti wrote:
    Melduje, ze test zaliczony :)
    2461bwx.jpg

    I w sumie to co ja teraz powinnam zrobic ? Lekarz rodzinny? Laboratorium? Poczekac jeszcze tydzień?
    Troche sie denerwuje, bo wlasnie obwieściłam dobra nowinę mojemu M a on biedny w niedzielena 2 tygodnie wyjeżdża z domu.

    Cudownie, gratuluję <3 jaka wyraźna druga kreseczka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 08:24

    Emil - 28.07.2018 r - godzina 22.18 - 2530 gram i 50 cm szczęścia do kochania <3
    17u9sg18c0ymn8s1.png[/link]


    24+0 - 692 g/29+0 - 1392 g/32+6 - 2233 gramy szczęścia <3

  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 20 października 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    Kashanti już spojrzałam - rewelka :) Super że I cykl, bo starania podejrzewam że były dla Ciebie przyjemnością :) A jak trwają już dłużej to raz są przyjemnością, ale raz obowiązkiem ( mówię o sobie ).

    Ja dzisiaj 8dni po, i negatyw ( wiem ze wczesnie ). Dlatego tak podpytałam o ten test u Ciebie - wiesz szukam nadziei haha :D
    Rozumiem Cie doskonale, ja tez już troszke mam dość tych starań chce w końcu żeby był tego owoc, bo to jest dołujace jak kolejny miesiąc przychodzi @@@

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 20 października 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pumka - to 32dc

    Dziewczyny, zrobiłam przed chwila kolejny test (udało mi sie wysiusiać troche :) )
    Ale na drugim teście ta kreseczka jest bardzo delikatna... wiec polecam jednak robic we wczesnej ciazy testy z moczu po nocy...
    mam nadzieje, ze ta kreska nie zniknie do końca przy kolejnym tescie:p
    4kvfb5.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 08:31

  • pumka1990 Autorytet
    Postów: 1186 599

    Wysłany: 20 października 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kashanti wrote:
    Pumka - to 32dc

    Dziewczyny, zrobiłam przed chwila kolejny test (udało mi sie wysiusiać troche :) )
    Ale na drugim teście ta kreseczka jest bardzo delikatna... wiec polecam jednak robic we wczesnej ciazy testy z moczu po nocy...
    mam nadzieje, ze ta kreska nie zniknie do końca przy kolejnym tescie:p
    4kvfb5.jpg

    Ważne, że jestm. Dawaj znać rano jak u Ciebie kolejny test, a po weekendzie najlepiej idź na bete :)

    Emil - 28.07.2018 r - godzina 22.18 - 2530 gram i 50 cm szczęścia do kochania <3
    17u9sg18c0ymn8s1.png[/link]


    24+0 - 692 g/29+0 - 1392 g/32+6 - 2233 gramy szczęścia <3

  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 20 października 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pumka1990 wrote:
    Ważne, że jestm. Dawaj znać rano jak u Ciebie kolejny test, a po weekendzie najlepiej idź na bete :)
    Nie mieszkam w pl i tutaj co najwyżej moge iść do lekarza rodzinnego... :( i jak on pozwoli zrobic dodatkowe badania ( w tym laboratoryjne ) to wtedy zrobię wszystko co sie da :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 08:42

  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 20 października 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tyle piję, że w nocy 4 razy wstaję :D Więc dla mnie nie ma "porannego" moczu ;)

    Kupię sobie jeszcze ze dwa testy, to sama radość i przyjemność patrzeć na te II kreseczki :D Czyli sama sobie dobrze robię :D

    Jutro idę rano na betę - tak kontrolnie :)

    Kashanti - piękne kreseczki <3

    PLPaulina lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 20 października 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    Kashanti już spojrzałam - rewelka :) Super że I cykl, bo starania podejrzewam że były dla Ciebie przyjemnością :) A jak trwają już dłużej to raz są przyjemnością, ale raz obowiązkiem ( mówię o sobie ).

    Ja dzisiaj 8dni po, i negatyw ( wiem ze wczesnie ). Dlatego tak podpytałam o ten test u Ciebie - wiesz szukam nadziei haha :D
    myśle, ze wykres troche pokłamal z moja owulacja bo mowi, ze jajeczkowalam 22dc ale mi sie wydaje, ze to było 20dc. Wiec dzis nie jest moj 10dzien po owulacji ale 12. Zrób test za 4 dni... powinno sie juz cos pokazać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 08:48

  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 20 października 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    Rozumiem Cie doskonale, ja tez już troszke mam dość tych starań chce w końcu żeby był tego owoc, bo to jest dołujace jak kolejny miesiąc przychodzi @@@


    No właśnie.. niektórzy mówią żeby nie robić tak że starania bo trzeba, presja itp. To gdyby tak nie robić, to my mamy ochotę średnio 1 raz w tygodniu... jak mamy spokój od pracy... no to przecież wiadomo że się nie wstrzelimy.. i ta aura starań chyba musi być. Mam nadzieję że te 8 dni po było za szybko :D i że się uda...
    Ty jeszcze czekasz na ten cykl :)?

    Pati - wydaje mi się że badania najlepiej rano .

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    Ja tyle piję, że w nocy 4 razy wstaję :D Więc dla mnie nie ma "porannego" moczu ;)

    Kupię sobie jeszcze ze dwa testy, to sama radość i przyjemność patrzeć na te II kreseczki :D Czyli sama sobie dobrze robię :D

    Jutro idę rano na betę - tak kontrolnie :)

    Kashanti - piękne kreseczki <3

    Mam tak samo, i zawsze się zastanawiam kiedy zrobić test.
    Kiedy jest ta moja najdłuższa przerwa. :D

  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 20 października 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kashanti wrote:
    myśle, ze wykres troche pokłamal z moja owulacja bo mowi, ze jajeczkowalam 22dc ale mi sie wydaje, ze to było 20dc. Wiec dzis nie jest moj 10dzien po owulacji ale 12. Zrób test za 4 dni... powinno sie juz cos pokazać :)

    Dzięki za danie nadziei :* Mam zamiar zrobić po weekendzie, bo na pewno nie chcę robić wtedy gdy Mąż bedzie w domu :)
    Jak sobie robię tak o z ciekawości te testy owu ( od 18 dc bo dopiero wtedy pierwszy raz kupiłam ) to nawet wczoraj wyszła II kreska, już ciut jaśniejsza, ale jest, wiec może to oznaka że jakiegoś tam hormonu jest więcej haha coś słyszałam że te testy wychodzą w ciąży, ja już mam troszkę jaśniejszy, ale i tak dosyć mocny. więc wmawiam sobie :D Dramat, dramat - ta psychika :p

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 20 października 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa mi test owu wyszedl pozytywny przed zrobieniem ciazowego, wtedy wychodza jak cos typowo pozytywy ale tez nie ma reguly ze przed spodziewana @ wyjdzie test owu pozytywny to jest ciaza

    Paulinaaa lubi tę wiadomość

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 20 października 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla wszystkich dwukreseczkowych dziewczyn :) patuniek86 i kashanti, dla Was zwłaszcza bo te kreski to takie niespodzianki w Waszym przypadku :D fajnie :)

    U mnie dzis spadek tempki wiec pewnie dzis albo jutro @ przyjdzie... Niby wszystko ladnie, wyniki dobre, wykres piękny, a jednak nic z tego... miałam isc do lekarza 2 listopada ale chyba dam sobie czas do końca roku. Tymczasem nastawiam sie na listopad ;)

    Powodzenia dla dziewczyn, ktore maja testowanie przed soba :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 20 października 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    No właśnie.. niektórzy mówią żeby nie robić tak że starania bo trzeba, presja itp. To gdyby tak nie robić, to my mamy ochotę średnio 1 raz w tygodniu... jak mamy spokój od pracy... no to przecież wiadomo że się nie wstrzelimy.. i ta aura starań chyba musi być. Mam nadzieję że te 8 dni po było za szybko :D i że się uda...
    Ty jeszcze czekasz na ten cykl :)?

    Pati - wydaje mi się że badania najlepiej rano .
    Dokładnie czasem jak patrzę na ta ilość serduszek to normalnie jakbyśmy się nie starali to by tyle nie było.. czasem się trochę zmuszamy bo trzeba.. Już mnie to męczy.. ja jeszcze czekam okres mam mieć w przyszły weekend Ale wczoraj straciłam nadzieję bo wieczorem brzuch jak na @zaczął boleć więc nie łudze się w ogole już sie ludzilam w zeszłym miesiącu że to może są objawy ciąży a @przyszła wcześniej

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniśka... wrote:
    Paulinaaa mi test owu wyszedl pozytywny przed zrobieniem ciazowego, wtedy wychodza jak cos typowo pozytywy ale tez nie ma reguly ze przed spodziewana @ wyjdzie test owu pozytywny to jest ciaza

    Czyli to prawda, że owu wychodzą pozytywnie ?? myślałam, że to jakiś żart. :D

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 20 października 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Czyli to prawda, że owu wychodzą pozytywnie ?? myślałam, że to jakiś żart. :D

    Chyba tak, dużo tutaj dziewczyn pisało, że jak nie miało ciążowych, to robiły owu i wychodziło ;) ja jeszcze nie próbowałam :P

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 20 października 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tam test owu nie wyszedł :) A zrobiłam totalnie dla żartu, z tego samego moczu, co pozytywne testy ciążowe :) Też czytałam ,że niektórym wychodzą pozytywne owu - u części potem ciąża się potwierdza, a u innych nie :(

    Paulinaaa lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • WNK Przyjaciółka
    Postów: 61 63

    Wysłany: 20 października 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych! :) Październik bardzo udany :)

    7v8rugpjtdvu3riq.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 20 października 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ponownie, my 3 cs ale czytam o wysokiej prolaktynie- dziewczyny macie jakies objawy? ja mam wrazenie ze mam cykle bezowulacyjne, muszę sie do gina umowic tylko zawsze brak czasu :( niby tempka skacze ale efektu brak, testy tez robie :)

    gratuluję II !!!



‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ