X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka heh nie jesteś sama, moje objawy też wydają mi się być ciążowymi, ale nie nastawiam się ;)

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:39

    mana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mana wrote:
    patrzę na swój wykres i stwierdziłam że moja tempka wystartowała jak rakieta :P powinna aż tak?

    u mnie też mocno poszła w górę, ale niestety później był równie mocny spadek :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    pirelka heh nie jesteś sama, moje objawy też wydają mi się być ciążowymi, ale nie nastawiam się ;)
    ja też się staram, ale jakoś czuję to całą sobą..

    Nona takie też mam, zwykle żyły niebieskie prześwitujące, ale nie cały czas tylko momentami w ciągu dnia.

    Nona, Toxey lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:39

    Toxey lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona ciężko powiedzieć bo co cykl mam mocno napuchnięte i piekielnie bolące więc wtedy wiadomo, że żyłki widać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mana super właśnie ten twój wykres :D Oby tak trzymała tempka i nie spadała <3

    Pirelka i Toxey może wasze objawy coś już znaczą, trzymam kciuki

    Nona co do plamień, to ja nigdy nie miałam, teraz tym bardziej nie powinnam bo w II fazie biorę luteinę. A co do witamin, to ja biorę od jakiegoś czasu tylko takie dla kobiet starających się, żadnych dodatkowych. Wiem, ze to nie ten wątek, ale zastanawiam się nad Acardem. Podobno pomaga przy zagnieżdżaniu. Może w tym jest u mnie problem, skoro clo, wywołuje rośnięcie i pękanie po 3 pęcherzyków w cyklu, a ciaży nie ma.

    Dzwoniłam też do swojej Gin i mówię że chyba zrezygnuję, ze te leki, mam gorsze samopoczucie i wg. A ona mi na to , ze rok czasu mnie ustawiała i jak w końcu mój organizm zaczął pracować normalnie to ja chcę rezygnować, i że tylko marnuję pieniądze jak tak. I powiedziała, że zdrowa para stara się średnio rok, a ja bym chciała po miesiącu. Głupio mi się zrobiło, bo wiem, że mam rację, tylko ja takim napaleńcem jestem, że wszystko musi być tu i teraz...

    mana, Nona, Toxey lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka może spróbuj jeszcze, przetrwaj jakoś, zaufaj jej :* wiem, że łatwo mi mówić... ale skoro faktycznie tak długo się starałyście, żeby organizm zaczął normalnie pracować, to może jeszcze powalcz trochę :)

    renieczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj renieczka, co prawda to prawda... w sumie ja sama sobie to tłumaczę tak jak Twoja gin powiedziała, ale rozumiem też Twoją bezsilność i to, że masz tego dosyć, zwłaszcza jak źle się czujesz po lekach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:39

    renieczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:59

    renieczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście to są tylko chwile słabości, tylko chwilę, tak w ogóle to strasznym uparciuchem jestem i jak coś już sobie postanowię, to... Oczywiście, że będę walczyć, bo jest o co! O moje szczęście największe. O to żeby stworzyć prawdziwą rodzinę i żeby niedługo usłyszeć "mamo, kocham cię :) " I choćby nie wiem jaka chandra by mnie dopadła to i tak na drugi dzień się podniosę.
    I Wy też tak macie na pewno :)

    Nona lubi tę wiadomość

  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 11 października 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buuu i jest @.Wiec teraz się przenoszę nie wiem na jaki mc???na pewno niew tym roku :(
    Dzis wyjechal mąż na dodatek się poklocilismy,później ta m@lpa :(( dobrze ze córcia leży koło mnie...jedyne co mi w zyciu wyszlo :))!!!!
    Pozdrawiam i życzę duuuuo bociankow!!!

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka Przytulam. Wszystko sie ułoży :*

    BATTINKA lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA smutno :( ale dobrze, że już choć masz Córkę, zawsze to inaczej niż starać się z utrudnieniami dopiero o pierwsze dziecko.
    Powodzenia w nowym cyklu :*

    basiulkaa_89, Toxey, BATTINKA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mana wrote:
    czemu zakładasz że stracony? :(
    mam infekcję i muszę ją wyleczyć, później będę wojować ze złymi wynikami cytologi i wtedy dopiero będę mogła wrócić do staranek :) '

    a mój meżuś smacznie śpi :D a ja poluję na info z meczu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2014, 22:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:39

    BATTINKA lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, coś chyba znowu zaczynam czuć gardło, mam nadzieję, że znowu mi się nic nie przyplącze :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2014, 22:31

‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ