X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie ..
Odpowiedz

Plamienie ..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny :* i prosze o rade.. od paru dni zauwazam u siebie brazowe plamienia i nie wiem dlaczego.. nigdy tak jeszcze nie mialam.. moze to byc spowodowane zagniezdzeniem sie zarodka ? niechce sie nakrecac.. ale nie wiem co by to moglo byc.. moze to znak ze zbliza sie okres.. lecz do okresu mi jeszcze daleko..mam bardzo dlugie cykle 34-38 dni a dzis dopiero 29 dzien.. prosze was o wasze opinie .. z gory dziekuje .. :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam do tego ze temperatura skoczyla dzis rano o 2 stopnie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podzielę się swoją prywatną opinią ;)

    W ostatnim cyklu też mnie coś takiego dopadło i męczyło dośc długo, zdarzyło mi się może ze 2 dni z lekkim krwawieniem. Tez mam długie cykle a zazwyczaj wcale @ bez wywołania nie występuje a tym razem w 23dc zaczęło sie plamienie :/ Moze to działanie inofolicu przyspieszyło @, nie wiem...
    Oznaczyłam to normalnie jako @ bo jeszcze kupę lata temu moje pierwsze miesiączki własnie tak wygladały - brązowe a nie krwiste.

    U Ciebie sie wcześniej takie rzeczy nie zdarzały? Cykle regularne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm .. Infolicu nie zazywam.. niczego w sumie momentowo..cykle mam nie zawsze regularne i sa dlugie.. ale plamien nigdy wczesniej tyle dni nie mialam.. a jak juz plamilam to jajpozniej nastepnego dnia zawitala @ .. a teraz nic.. przez trzy dni zauwazam na bieliznie brazowe plamienia, jak dzis rano.. i wiecej nic .. :/ Nie wiem czym moga byc spowodowane.. myslalam nawet ze to pozna owulacja.. i ze owu f zle mi ja zaznaczyl.. no sama juz nie wiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobnie od wczoraj, pojawiły się u mnie brązowe plamienia, wczoraj cały dzień w niewielkiej ilości, dzisiaj rano jakby reszta i spokój teraz. Nie wiem co o tym myśleć, robiła betę w 25 dc i wyszła negatywna, ale teraz mam nadzieję, że może owulacja tak późno wystąpiła, że na betę było za wcześnie?! Nie chcę się nakręcać, trzeba czekać.. może po CLO tak właśnie zaczyna mi się @ kilka dni przed właściwym krwawieniem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez caly czas sie zastanawiam, z jednej strony mam nadzieje ze to jest to =) a z drugiej strony tak jak ty nie chce sie nakrecac..Mi tez ginekolog pobieral krew 14 sierpnia .. 6 dni po owulacji ( jesli ona wtedy miala miejsce..) i moze jeszcze bylo za wczas zeby cos zobaczyc.. no nigdy tak jeszcze nie mialam.. odczekamy i wszystko bedzie jasne..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nakręcajcie sie dziewczyny ;)
    Lepiej mieć niespodziankę niż się rozczarować :)

    Ja też myślałam na początku, że to może jakieś implantacyjne krwawienie... Zrobiłam test i wyszedł negatywny!
    Teraz już mi to plamienie odpuściło na szczęście :)


    Aga może dlatego takie słabe plamienie, ze tak szybko nastąpiło... Bo w sumie to szybko skoro masz dłuzsze cykle :)
    A robiłas test? Już tyle dpo wiec coś powinno wyjsć ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testu nie mam jeszcze co robic bo dzis dopiero 21 dzien.. a jak juz pisalam okres dostaje dopiero w 34- najpozniej w 38 dniu.. raz zrobilam test w 38 dniu i sie rozczarowalam.. dlatego wiecej niemam zamiaru robic testu przed terminem okresu..wole spokojnie odczekac i sie zabardzo nie nakrecac ..moze i jest tak jak mowisz, ze dlatego ze tak szybko nastapilo..zaniedlugo sie okaze =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak niby owu (bo tego nie wiemy na 100%) była w 17dc to teraz już coś na teście wyjść powinno ;) Ja tam asekuracyjnie zawsze robię 1 test w miesiącu bo zawsze jakieś objawy mi wskazują na ciążę a dalej nic z tego :/
    Zrobisz jak uważasz- ja tam był testowała ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze troszeczke zaczekam =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nasiliło się troszkę to brązowe plamienie, zastanawia mnie to..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ