X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie implantacyjne
Odpowiedz

Plamienie implantacyjne

Oceń ten wątek:
  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy któraś z was kobitki miała coś takiego >?? Wczoraj 19 dzien cyklu zauważyłam kilka kropel krwi jak siusiałam dziś 20 dzien musiałam założyć wkładke bo plamienia jest troche wiecej ma kolor od żywoczerwonej krwi po brunatna. Okres mam co 30 ,31 dni. Czy możliwe że zarodek sie zagnieździł ? Już sama glupieje od tego wszystkiego . Pierwszy raz mam takie plamienie. Regularnie współżyję średnio co 2 dni . Proszę o szybką odpowiedź czy ktoraś z was miała coś podobnego ??

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam plamienia w 12dpo i 13 dpo ale to byla @... tez sie zaczelo tak ze kilka kropel, brunatne , drugi dzien plamien juz wkladka, trzeci dzien juz mniej. i to byla @...

  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w połowie cyklu ? już druga @ ?

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • iwmar Koleżanka
    Postów: 53 10

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam plamienie w 24dc przy cyklach 28 dniowych plamienie trwalo 1 dzien i bylo koloru brazowego

  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi jeszcze z 10 dni do @ zostalo może to być plamienie owulacyjne ?

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli 10 dni to jest w 4 dniu po owu tak? to za szybko... na implantacje za szybko.

    co do mnie to nie w polowie cyklu tylko 12 i 13 dpo... (dni po owulacji)

    mamalena lubi tę wiadomość

  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/w-oczekiwaniu-na-testowanie/co-oznacza-termin-zagniezdzenie-implantacja-zarodka-kiedy-do-niego-dochodzi-i-czy-moze-byc-odczuwalne,80.html

    8599gov35hcg7r21.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli tak jak mowilam... w 4 dniu po owu raczej zaszybko na takie plamienia...

  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie sie boje :/ teraz caly czas mam dosc sporo zywoczerwonej krwi:/ masakra jakas

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to ja mysle ze jednak @... , ja raz mialam cykl 16 dniowy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2013, 15:38

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anijka a robisz jakies obserwacje? Kiedy mialas owulke? Moze tak byc ze mialas ja wczesniej w tym cyklu i zaczela ci sie juz miesiaczka... Na to mi wyglada z tego co opisujesz kochana.

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • emileczka Znajoma
    Postów: 20 8

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owulacja była 21/22 lipca a 27 ok godz.17 zauważyłam krople krwi wielkości najmniejszego paznokcia i śluz był lekko zabarwiony na różowo,odczuwałam też lekki ból w podbrzuszu.2 sierpnia zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki, bardzo jasna ta potwierdzająca ciąże a następnego dnia zrobiłam ponownie test i była już bardziej widoczna.:)

    MadzikForever lubi tę wiadomość

    emileczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emileczka ale rozowo zabarwiony sluz to cos innego niz :
    Anijka wrote:
    teraz caly czas mam dosc sporo zywoczerwonej krwi

  • emileczka Znajoma
    Postów: 20 8

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego napisałam jak było u mnie dla porównania.Obfite krwawienie jest ogromną różnicą...miesiączka i tyle.To jest moja 3 ciąża..

    Puszysta, Honey lubią tę wiadomość

    emileczka
  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie miesiaczka na pewno :( Jest krew bez skrzypów niczego wkładek używam ale dość często zmieniam. Na @ mam powiekszone piersi teraz nic , brzuch mnie tak boli że umieram teraz nic ... Mieszkam w Holandii ale w poniedzialek jade do szpitala bo to już nie sa zarty :((

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Emileczka - czyli zagniezdzenie 6 dnia. zastanawialam sie czy to mozliwe. gratulacje ciazy. sierpien rzeczywiscie jest nam przychylny :)
    @Anijka - nie wiem, nie znam sie, ale moze jakas torbielka mala pekla? jedz koniecznie do szpitala! i daj nam znac co i jak na wypadek gdyby ktorejs z nas sie to przytrafilo. zycze zdrówka!

    emileczka lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za wsparcie :)
    Caly czas o Tym myślę i czytam ale diagnozę może postawić jedynie Gin
    Kurcze już chciałabym wiedzieć co mi jest :/ To dziwne że nic mnie nie boli kompletnie ...

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    @Emileczka - czyli zagniezdzenie 6 dnia. zastanawialam sie czy to mozliwe. gratulacje ciazy. sierpien rzeczywiscie jest nam przychylny :)
    U mnie tez plamienie zaczelo sie 6 dpo i trwa juz 4 dzien. Nie mam plam na wkladce. Dopiero jak badam w srodku to wyciagne sluz razem z nitkami krwi. Jest raczej brazowata i jest jej naprawde malo. Do tego odczuwam bol podbrzusza i piersi.
    Robilam dzis test i widac druga kreske 9 dpo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2013, 18:53

    Honey lubi tę wiadomość

    8599gov35hcg7r21.png
  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stinka gratulacje

    Anijka ja mysle ze to @... mowisz ze czesto zmieniasz wkladke.. jak czesto? i nie kazda @ jest takak sama w kazdym cyklu.... ja w poprzednium mialam 3 dni bardzo skapa @ bez zadnych boli... a cykl przed tym bardzo obfita i kisilam sie w lozku bo z kazdym ruchem bol byl nie do wytrzymania...

    Jedz do szpitala, ale nawet jakby jakas torbiel to byla to by cie bolalo jak cholera... wiec mysle ze to poporstu @

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ