Forum Starając się - ogólne Plamienie po okresie
Odpowiedz

Plamienie po okresie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mał_gośka Nowa

Wysłany: 6 czerwca 2019, 19:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Może któraś z Was tak miała. Wariuje już A do lekarza mam dopiero w poniedziałek. Od 2 dni mam brazowe plamienie ale takie delikatne. Jak się podetre papierem przy wysiłku pojawia się na bieliźnie. Do tego ból podbrzusza lekki. A dzisiaj w toalecie po podtarciu papierem oprócz brązowego plemienia była hmmm... nawet nie wiem jak to nazwać ale taka mała kulka czy to mogło być jajeczko? Okres miałam 26 maja. Proszę o odpowiedź okres miałam tydzień temu.

Wiadomość wyedytowana przez autora 6 czerwca 2019, 19:50

• maria.marysia Koleżanka

Wysłany: 31 lipca 2019, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm.. A u lekarza byłaś?

• /Natalka Przyjaciółka

Wysłany: 31 lipca 2019, 19:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może podrażnienie po stosunku?

hchy3e3kiyb8yirx.png
  • Tina Nowa

Wysłany: 2 sierpnia 2019, 11:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie również występują plamienia, brązowe skrzepy od ok. 8 miesięcy, to w zasadzie było jak stwierdzili u mnie wzjg, tak to przynajmniej łączę.

W maju byłam u ginekologa, ale nie potrafił mi tego rozsądnie wyjaśnić, była torbiel na lewym jajniku co prawda, ale wchłonęła się (w międzyczasie byłam na akupunkturze) tydzień później ponownie poszłam na kontrolę i ginekolog stwierdził, że jej nie ma. W czerwcu był ładny płodny cykl bez żadnych plamień natomiast sytuacja się powtórzyła w tym cyklu po raz kolejny plamienia i brązowe skrzepy, byłam na kontroli w 5dc bo myślałam, że to znowu jajnik, bolał mnie ponownie z lewej strony natomiast na USG w
    nie stwierdzono torbieli. Natomiast co mnie zdziwiło endometrium szerokości 39mm. Czy któraś z Was spotkała się z takim wynikiem?

• Kamila1987 Nowa

Wysłany: 6 sierpnia 2019, 12:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak miałam poszłam do ginekologa i dał luteine i wszystko wróciło do normy. Bo tak to zawsze po okresie jeszcze 5 dni plamiłam

• Tamalka Koleżanka

Wysłany: 9 sierpnia 2019, 13:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mał_gośka wrote:
    taka mała kulka czy to mogło być jajeczko?

Komórka jajowa może mieć maksymalnie 0.2 mm średnicy.

07.2015 - początek starań
    2017 - kiepska morfologia, ruchliwość, żywotność
    07.2017 - HSG (ok), fragmentacja DNA 36%
    03.2018 - laparoskopia: lewy jajowód niedrożny
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność męska a stres oksydacyjny w plemnikach

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)