X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie po okresie
Odpowiedz

Plamienie po okresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mał_gośka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Może któraś z Was tak miała. Wariuje już A do lekarza mam dopiero w poniedziałek. Od 2 dni mam brazowe plamienie ale takie delikatne. Jak się podetre papierem przy wysiłku pojawia się na bieliźnie. Do tego ból podbrzusza lekki. A dzisiaj w toalecie po podtarciu papierem oprócz brązowego plemienia była hmmm... nawet nie wiem jak to nazwać ale taka mała kulka czy to mogło być jajeczko? Okres miałam 26 maja. Proszę o odpowiedź okres miałam tydzień temu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2019, 19:50

  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 31 lipca 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm.. A u lekarza byłaś?

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 31 lipca 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może podrażnienie po stosunku?

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • Tina Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie również występują plamienia, brązowe skrzepy od ok. 8 miesięcy, to w zasadzie było jak stwierdzili u mnie wzjg, tak to przynajmniej łączę.

    W maju byłam u ginekologa, ale nie potrafił mi tego rozsądnie wyjaśnić, była torbiel na lewym jajniku co prawda, ale wchłonęła się (w międzyczasie byłam na akupunkturze) tydzień później ponownie poszłam na kontrolę i ginekolog stwierdził, że jej nie ma. W czerwcu był ładny płodny cykl bez żadnych plamień natomiast sytuacja się powtórzyła w tym cyklu po raz kolejny plamienia i brązowe skrzepy, byłam na kontroli w 5dc bo myślałam, że to znowu jajnik, bolał mnie ponownie z lewej strony natomiast na USG w
    nie stwierdzono torbieli. Natomiast co mnie zdziwiło endometrium szerokości 39mm. Czy któraś z Was spotkała się z takim wynikiem?

  • Kamila1987 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak miałam poszłam do ginekologa i dał luteine i wszystko wróciło do normy. Bo tak to zawsze po okresie jeszcze 5 dni plamiłam

  • Tamalka Koleżanka
    Postów: 41 1

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mał_gośka wrote:
    taka mała kulka czy to mogło być jajeczko?

    Komórka jajowa może mieć maksymalnie 0.2 mm średnicy.

    07.2015 - początek starań
    2017 - kiepska morfologia, ruchliwość, żywotność
    07.2017 - HSG (ok), fragmentacja DNA 36%
    03.2018 - laparoskopia: lewy jajowód niedrożny
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ