X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie - początek ciąży
Odpowiedz

Plamienie - początek ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bertoshka Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 15 marca 2021, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was doświadczone koleżanki 🙂 .
    Mam taki mały problem bo dziś po porannej toalecie zauważyłam na papierze delikatną krew - nie była ona ciemna tylko jasna i było jej mało. Jednorazowa sprawa. Wczoraj delikatnie jajnik mnie pobolewał tak jak na @. Przyznam, że w tych dniach miałam mieć @.. i teraz jest cisza i spokój. To 7 tydzień i ciąża bliźniacza. Łykam tylko prenatal uno. Proszę o radę.

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 15 marca 2021, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ja bym jednak na Twoim miejscu skonsultowawala to plamienie z lekarzem... Badalas progesteron ? Może masz niedobór.

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Bertoshka Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 15 marca 2021, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala wrote:
    Cześć. Ja bym jednak na Twoim miejscu skonsultowawala to plamienie z lekarzem... Badalas progesteron ? Może masz niedobór.



    Hej hej wszystkie badania miałam robione w szpitalu jak byłam i na ostatniej wizycie tydzień temu lekarz powiedział że wyniki są dobre.
    Ale tak jak pisałam nie była to żywa krew taka czerwona tylko różowa jakby brudna.
    Boje się bo to takie wyczekane i wymodlone.

  • Niereanimuj Autorytet
    Postów: 581 530

    Wysłany: 15 marca 2021, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertoshka wrote:
    Witam Was doświadczone koleżanki 🙂 .
    Mam taki mały problem bo dziś po porannej toalecie zauważyłam na papierze delikatną krew - nie była ona ciemna tylko jasna i było jej mało. Jednorazowa sprawa. Wczoraj delikatnie jajnik mnie pobolewał tak jak na @. Przyznam, że w tych dniach miałam mieć @.. i teraz jest cisza i spokój. To 7 tydzień i ciąża bliźniacza. Łykam tylko prenatal uno. Proszę o radę.
    Czesc! Skonsultuj się jak najszybciej z lekarzem🙂 Boli Cię brzuch? Pobolewanie dobrze nie świadczy. Jaki masz progesteron? Miałam plamienia do 11tc, ale mam tez nadżerkę. Biorę utrogestan 200mg 2x1. Plamienia mogą zdarzać się w pierwszym trymestrze, ale moga być tez niebezpieczne.

    👼🏻 12tc (05.02.2020r.) 💔CB 💔CB 💔CB
    05.01.2021- 21CS, ⏸ kreski!💚🥳

    18.08.2021 💝💜 Wcześniak
    13.11.2022 💙

    ❌Niewydolność szyjki macicy

    Starania od: 05.2023
    27.11.2023 - ⏸️ kreski!🤞🏻
    09.12.2023 - 4+6tc, jest dziudziutek
    16.12.2023 - 5+6tc jest ❤️!🥹
    28.12.2923 - ?

    202408112751.png
  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 16 marca 2021, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertoshka ja ogólnie jestem strachliwa pod względem bóli i krwawień. Mam przykre doświadczenia i wolę konsultować wszystko z lekarzem. Jeżeli coś Cię niepokoi to warto to zgłosić tym bardziej jak mówisz, że o ciążę długo się starałaś. Mam nadzieję, że to nic groźnego u Ciebie ale na wszelki wypadek to sprawdź. Tak jak koleżanka wyżej napisała czasem zdarzają się nadżerki, krwiaki i to one mogą powodować krwawienie.

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ