X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Planienia
Odpowiedz

Planienia

Oceń ten wątek:
  • Monisia 1992 Koleżanka
    Postów: 494 21

    Wysłany: 8 listopada 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Wg mnie sam poziom hormonów nie jest wyznacznikiem objawów.

    Jednym plamienia zaczynają się przy progu 13, innym przy 20..
    Może u Ciebie poziom objawów niedoboru jest przy wyższym progu?

    Jeżeli nie wiąże się to z bólem, pojawia się tego niewiele i tylko przed @,to brałabym duphaston i spróbowała się tym nie martwić.

    No i można brać castangusa, bo niektórym dziewczynom pomaga to na niedomogę.
    Albo jakieś zioła na 2 fazę. - jest taki wątek zielarski na forum.

    Raczej nie podejrzewam, że to jest przyczyna jakiś wielkich chorób. OCzywiście - kontroluj to sobie wszystko na regularnych badaniach i wizytach u lekarza, bo trzeba mieć czujność w takich tematach.. Notuj sobie ile dni trwa to, czy się zwiększają plamienia czy nie..

    Pamiętaj, że dziewczyny zachodzą w ciąże mimo plamień też. To wbrew pozorom przed @ bardzooo popularne, że są plamienia i w większości przypadów nie oznacza nic złego...


    Ja mimo wszystko się tym martwię bo nigdy takich plamien nie miałam . One się zaczęły jak zaczęły się starania o dziecko więc może przez stres . Martwi mnie to że pojawiają się co drugi cykl .

    Starania od maja 2018.
    Czekam na II kreseczki
    06/19- histeroskopia- usunięcie dwóch polipów
    09/19 - dwie kreski na teście
    18/09-Beta hcg 1388 😊
    20/09- Beta hcg 3497 🙂
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monisia

    Chyba lepiej , że co drugi niż w każdy :>
    tzn że jeden jajnik nie domaga a nie dwa :>

    Wg mnie tu CI nikt nic więcej nie powie na forum
    Wszystkie choroby jakie możesz mieć masz wymienione. Zrób pakiet badań hormonalnych i zapytaj lekarza.

    Możesz dołożyć suplementy na II faze i patrzeć czy to pomaga..

  • Monisia 1992 Koleżanka
    Postów: 494 21

    Wysłany: 9 listopada 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak ale ja progesteron mam dobry to co nie domaga ?

    Starania od maja 2018.
    Czekam na II kreseczki
    06/19- histeroskopia- usunięcie dwóch polipów
    09/19 - dwie kreski na teście
    18/09-Beta hcg 1388 😊
    20/09- Beta hcg 3497 🙂
  • Monisia 1992 Koleżanka
    Postów: 494 21

    Wysłany: 9 listopada 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje że nigdy nie zajde w ciążę . Jakie suplementy mogę brać na drugą fazę cyklu ?

    Starania od maja 2018.
    Czekam na II kreseczki
    06/19- histeroskopia- usunięcie dwóch polipów
    09/19 - dwie kreski na teście
    18/09-Beta hcg 1388 😊
    20/09- Beta hcg 3497 🙂
  • Monisia 1992 Koleżanka
    Postów: 494 21

    Wysłany: 9 listopada 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam do lekarza i odpisał mi że on nie wie czemu mam te plamienia jak progesteron ok . To kto ma wiedzieć . Nawet nie wiem jakie badania mogę wykonać żeby się tego dowiedzieć

    Starania od maja 2018.
    Czekam na II kreseczki
    06/19- histeroskopia- usunięcie dwóch polipów
    09/19 - dwie kreski na teście
    18/09-Beta hcg 1388 😊
    20/09- Beta hcg 3497 🙂
  • Ewa1984 Autorytet
    Postów: 337 226

    Wysłany: 9 listopada 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, z calym szacunkiem, Ty nie masz wiekszych problemow niz jednodniowe krwawienie/plamienie co drugi cykl? Zalozylas kilka watkow I w kazdym meczysz ten temat.
    Masz plamienia okoloowulacyjne spowodowane skokami hormonow, wytlumaczyl Ci to lekarz. Te plamienia moga byc spowodowane tym samym!
    Mnostwo dziewczyn Ci tlumaczylo, dostalas linki do badan, piekna tabelke co kiedy badac. A Ty piszesz ze nie wiesz co badac? Wiec moze jeszcze raz z uwaga przeczytaj te wszystkie posty od dziewczyn.
    Sama napisalas ze to moze od stresu. Wiec co zamierzasz zrobic zeby go wyeliminowac? Na pewno gnebienie tematu I zadawanie w kolko tych samych pytan nie pomoze.

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    c55frjjgkyizwxfz.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ